Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXX Tema)

Visgi Aciu uz nuostabia nauja tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(Apuokas @ 2015 01 13, 06:27)
O ka as sakiau  lotuliukas.gif
ta naujiena ,, grecanka,, jauciu nebloga bus g.gif

4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2015 01 13, 06:27)
*  Oho, tai bent iš tolo esi! Su įvelta klaida tai niekis, nusiųsiu skyrelio moderatorei kitą ir paprašysiu, kad pakeistų.

** Ar beieškodama radai ką žiūrėti? Gal Братские узы žiūrėjei, ir kaip?


* Aciu 4u.gif

** Ziurejau vakar, lengva melodrama, siek tiek naivoka wink.gif Po verni moju liubov sunku rasti gera filma, kad tiesiog siurpuliai begtu kunu sad.gif


Beje kaip jus nuoroda idedat? g.gif Seniai seniai per radical.ru kazkaip galima budavo g.gif
Atsakyti
O man tai žinokit cekaunu pasidarė kaip tos mūsų jaunosios kartos narės rusų kalbą moka ir supranta bigsmile.gif Nes kiek aplink turiu pažįstamų tokio amžiaus tai rusiškai nė bum bum smile.gif
Atsakyti
Prašom merginos 4u.gif ir ačiū, mes gi komanda group.gif
QUOTE(ErikaN @ 2015 01 13, 09:34)
Moj den roždenija 1974-05-19 smile.gif
Horosho, budem imet v vidu, papildysim ir įkelsim smile.gif
QUOTE(KlementinaR @ 2015 01 13, 14:33)
Beje kaip jus nuoroda idedat? Seniai seniai per radical.ru kazkaip galima budavo g.gif
Nuorodą ar nuotrauką? Nuotrauką tai ir dabar per ten galima įkelti, o dėl nuorodos net nežinau ar toks dalykas įmanomas, niekad nebandžiau.

Šiandien sužinojau nesmagią naujieną. Mano pažįstama iš vaikystės laikų numirė. Naktį bemiegant tiesiog sustojo širdis. Ji '77 m. gimimo. Liko vyras ir du vaikai: 9-erių ir 13-kos metų. Pribloškė ši žinia. Taip netikėta.
Dieve koks gyvenimas trapus...





Atsakyti
kami,su gimimo diena 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nepamirstamu,geru akimirku,istikimu draugu,ir visu noru bei svajoniu issipildymo!

Aciu,Visgi!Imk 4u.gif uz triusa

O as likau be kompiuterio,nuveze taisyt.Ateme kaip saldaini is vaiko cray.gif

Laba diena smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 13 sausio 2015 - 14:07
QUOTE(Visgi @ 2015 01 13, 13:52)
Prašom merginos 4u.gif ir ačiū, mes gi komanda group.gif
Horosho, budem imet v vidu, papildysim ir įkelsim smile.gif

* Nuorodą ar nuotrauką? Nuotrauką tai ir dabar per ten galima įkelti, o dėl nuorodos net nežinau ar toks dalykas įmanomas, niekad nebandžiau.

** Šiandien sužinojau nesmagią naujieną. Mano pažįstama iš vaikystės laikų numirė. Naktį bemiegant tiesiog sustojo širdis. Ji '77 m. gimimo. Liko vyras ir du vaikai: 9-erių ir 13-kos metų. Pribloškė ši žinia. Taip netikėta.
Dieve koks gyvenimas trapus...



* Nuotrauka, labia seniai ka jau bekeliau SM ir sumaisiau su FB. Aciu 4u.gif

** O siaube blink.gif Juk tokia jauna dar verysad.gif Gyvenimas tikrai labia trapus...
Papildyta:
QUOTE(Nanita @ 2015 01 13, 14:06)

O as likau be kompiuterio,nuveze taisyt.Ateme kaip saldaini is vaiko  cray.gif



Imk 4u.gif Kaip pagalvoji mes tokie priklausomi nuo kompiuteriu siais laikais, bet juk be ju kaip be ranku galima sakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KlementinaR @ 2015 01 13, 15:16)
* Nuotrauka, labia seniai ka jau bekeliau SM ir sumaisiau su FB. Aciu  4u.gif

** O siaube  blink.gif Juk tokia jauna dar  verysad.gif Gyvenimas tikrai labia trapus...
Papildyta:
Imk  4u.gif Kaip pagalvoji mes tokie priklausomi nuo kompiuteriu siais laikais, bet juk be ju kaip be ranku galima sakyti  4u.gif

Aciu smile.gif nera taip baisu,kaip sakau negali pakeisti situacijos,pakeisk poziuri smile.gif Zaidziame Monopoli su sunum.Bet siaip tai truksta aparato,nemegstu info skaityti telefone bei nemoku paveiksliuko ikelti,geltoninti teksto..Dienos metu kompiuterio man nelabai reikia bet vakare bus liudna be filmu.
Atsakyti

Во саду ли, в огороде (1-4 серия из 4) (Максим Демченко) / [2012, мелодрама] - lengvas, kaip vakare pries miega ziureti ir, kai filmas įpusėjo, prisiminiau, kad jau esu mačiusi ax.gif blush2.gif
Atsakyti
nepatiko - Под каблуком / [2014, мелодрама], nes nors ir rašo, jog melodrama, bet man tai daugiau komedija ax.gif blink.gif ne man tokio siužeto filmai, oi ne man ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Man po DELO CESTI nublanko Mazoras smile.gif
O Pavelas Palucinas pasidare slykstus biggrin.gif dabar Alekseju Ciadova isimylejau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 10, 17:29)
Все вернется (1-4 серии из 4) (Алексей Лисовец) / [2014, мелодрама] - GERAS, VERTAS ŽIŪRĖJIMO, PATIKO LABAI 4u.gif  thumbup.gif

o man jis šiaip sau toks visai netikroviškas serialas ax.gif

QUOTE(Visgi @ 2015 01 12, 17:23)


Man kol kas iš tokių filmų (apie mafijas, подстава) nei vienas filmas nepranoko
''Знахарь'' /2008/

Ir dar labai geras šitas
''Личные обстоятельства'' /2012/


abu mačiau ir tikrai geri drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

kami su torto diena 4u.gif
Atsakyti
Джокер: Возмездие (Сергей Арутюнян) / [2014, детектив, боевик] - LABAI GERAS FILMAS thumbup.gif ką tik pažiūrėjau ir rekomenduoju visoms rasti laiko bei pažiūrėti. Verta tikrai 4u.gif
ačiū, Visgi 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėkoju visoms už svekinimus 4u.gif
Su tėvais šitaip kukliai atšvenčiau smile.gif
user posted image
Atsakyti