Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXX Tema)

QUOTE(Lionesss @ 2015 01 13, 19:31)
Man po DELO CESTI nublanko Mazoras smile.gif
O Pavelas Palucinas pasidare slykstus  biggrin.gif  dabar Alekseju Ciadova isimylejau  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Bandysiu ziureti, ypac jei pasirode geresnis uz Mazora 4u.gif
Kami, su gimtadieniu 4u.gif
Whagati, sunaiteliui irgi sveikinimai 4u.gif

Kaip smagu, kad mano su Visgi ir Vaya nuomones sutampa, neviena, as, vadinasi, detektyve galiu buti drinks_cheers.gif
Ta merga tai dura konkreti doh.gif Sedetu ji sikna suskliaudusi salia milicininku, tai ne, prireike po miska nakti palakstyti doh.gif Nors vyras itaria, kad nakti misku ejo ir zurnaliste, ar, sako, nenusaus is tikruju tos zurnalistes??? g.gif Ir vyras neziurejo to serialo, bet ir jis iskart pasake, kad kulkosvaidininke-tai Raja, nes per daug ziauri, nors bando vaidinti sventuole drinks_cheers.gif Tik to vaikinuko ji nenuzude, nes grojo akordeonu per svente, buvo toli nuo ivykio vietos. O mergina kam zudyti? Juk ji laukesi? Vis tik manau, kad cia Rajai kersijo Tonka.
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 01 13, 18:31)
Man po DELO CESTI nublanko Mazoras smile.gif
O Pavelas Palucinas pasidare slykstus  biggrin.gif  dabar Alekseju Ciadova isimylejau  wub.gif  wub.gif  wub.gif



QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 14, 06:31)
Bandysiu ziureti, ypac jei pasirode geresnis uz Mazora 4u.gif


Delo chesti iki galo nepribaigiau. Nepatiko, nusibodo, istestas. Su Mazhoru ir Pavelu Priluchnij ner ka lyginti mano akimis. Mazhorui duociau 9 is 10, o Delo chesti tik geriausiu atveju 6, neskaitant to, kad iki galo neiveikiau.
Bet na vkus tovarischa net blush2.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija7 @ 2015 01 14, 00:20)
Pats skaniausias tortas, kuri esu ragavus (pirktini)  wub.gif

drinks_cheers.gif ir man jis patinka 4u.gif

QUOTE(KlementinaR @ 2015 01 14, 01:59)
Bandysiu isgirta Simos   filma ziureti, jei sveikata leis ir neuzmgsiu....

na ir? g.gif


LABA RYTA,
mielosios Visgi ir Vaya, gali galima sužinoti aptarinėjamo filmo pavadinimą? labai jau suintrigavo užgeltonintas tekstas g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 14, 08:24)

mielosios  Visgi ir Vaya, gali galima sužinoti aptarinėjamo filmo pavadinimą? labai jau suintrigavo užgeltonintas tekstas g.gif  g.gif

Taigi rasem: Палач mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2015 01 14, 08:56)
Delo chesti iki galo nepribaigiau. Nepatiko, nusibodo, istestas. Su Mazhoru ir Pavelu Priluchnij ner ka lyginti mano akimis. Mazhorui duociau 9 is 10, o Delo chesti tik geriausiu atveju 6, neskaitant to, kad iki galo neiveikiau.
Bet na vkus tovarischa net  blush2.gif

Sveikos  4u.gif



O man Delo chesti kaip tik pačioj pabaigoj Pavelu Priluchnij toks seksualus pasirode blush2.gif
Ten tas momentas, kai Ivanas sužinojo, kad jis nužudė jo sūnų ir paklausė, o Pavel Priluchnij personazas pasakė "da, ja, kliova bylo" ir nusišypsojo wub.gif aišku šiaip momentas žiaurus, bet visgi mmm wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sofija7: 14 sausio 2015 - 09:55
Sveikos,
ką tik pabaigiau žiūrėt Mažorą cray.gif
tik dėl Jūsų pagyrų šiam serialui kažkaip ištempiau kažkur iki 7 serijos, ir štai tada jis man ėmė iš tikrųjų patikti bigsmile.gif o pabaiga padarė didžiulį įspūdį... wub.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 14, 08:38)
Taigi rasem: Палач mirksiukas.gif

ačiū, ne visi dieną mato ax.gif blush2.gif
----
laba diena,
pažiūrėjau - Поводырь / Поводир (Олесь Санин) [2014, военный, драма, приключения] - labai jau įtemptas, ir man nelabai ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaya @ 2015 01 13, 21:33)
Žiūriu Palač. Ale žiaurus, eina sau....
Ir man žiaurokas. Bežiūrint pirmą seriją pagalvojau net, kad priseis prasukinėt tam tikras vietas doh.gif
QUOTE(kami_ @ 2015 01 13, 23:43)
Taip 4u.gif Karamelinis su lazdyno riešutais
QUOTE(Sofija7 @ 2015 01 14, 00:20)
Pats skaniausias tortas, kuri esu ragavus (pirktini) :wub
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 14, 08:24)
ir man jis patinka 4u.gif
Na jei jau net pats skaniausias tortas, tai reiks paragauti prie progos. Aš jį pamačius visad pagalvodavau, kad jis turėtų būti be proto saldus... Nors tarkim desertas karštas šokoldas su lazdynų riešutais irgi atrodo kaip ir saldus, bet derinys neapsakomas, riešutai labai daug skoniui priduoda, tai gal čia ir su tuo tortu taip bigsmile.gif
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 14, 07:31)
Kaip smagu, kad mano su Visgi ir Vaya nuomones sutampa, neviena, as, vadinasi, detektyve galiu buti. Ta merga tai dura konkreti doh.gif Sedetu ji sikna suskliaudusi salia milicininku, tai ne, prireike po miska nakti palakstyti doh.gif Nors vyras itaria, kad nakti misku ejo ir zurnaliste, ar, sako, nenusaus is tikruju tos zurnalistes??? g.gif Ir vyras neziurejo to serialo, bet ir jis iskart pasake, kad kulkosvaidininke-tai Raja, nes per daug ziauri, nors bando vaidinti sventuole. Tik to vaikinuko ji nenuzude, nes grojo akordeonu per svente, buvo toli nuo ivykio vietos. O mergina kam zudyti? Juk ji laukesi? Vis tik manau, kad cia Rajai kersijo Tonka.
sena pažįstama liuosiai gali būti Šerloku Holmsu, vaya- Agata Kristi, na o kokia nors ten Mis Marpl biggrin.gif Tą raktą man rodos išvogė ne kas kitas o Raja. Mano ir tavo vyro nuomonės sutapo- aš irgi galvoju kad tą žurnalistę gali nupyškinti vietoj anos, o gaila, iš jos nebloga šniūkštinėtoja gaunasi.
Na kodėl, tą berniuką galėjo vis tik ir Raja nušauti. Taip, šventėje ji buvo, grojo, jaunuoliai po konflikto išsiskyrstė, o paskui rodo kad ji jau ateina su būriu pionerių ir ta dainuška, ir tas motociklininkas atvažiuoja netrukus. Klausimas: ką ji veikė ir galėjo nuveikti iškart po tos šventės iki to momento kai atėjo su būriu pionerių sveikindama savo vyrą? O gal čia Tonkos tas vyras? Vienu žodžiu aišku, kad nelabai kas aišku, v.ž. įtariamiejii - visi. Man tik labai gaila to nekalto jaunuolio, tikiuosi liks sveikas gyvas ir išteisins jį.
Na, pagyvensim pamatysim. Nedaug beliko jau, tik 4 serijos.
QUOTE(spoorga @ 2015 01 14, 07:56)
Delo chesti iki galo nepribaigiau. Nepatiko, nusibodo, istestas. Su Mazhoru ir Pavelu Priluchnij ner ka lyginti mano akimis. Mazhorui duociau 9 is 10, o Delo chesti tik geriausiu atveju 6, neskaitant to, kad iki galo neiveikiau.
Kiek pamenu, aš jį seniai buvau pradėjusi žiūrėti, bet tvarkingai pažiūrėjau tik pirmas dvi serijas, ir padėjau į šalį. Ar ten pradžia manęs nesudomino ar ten kaip, gerai nepamenu, bet žinau kad tuo metu neužkabino, ir padėjau į lentyną vėlesniam laikui.
Na Мажор'ą man rodos bus sunku perspjauti, jis kažkoks kitoks nei kiti filmai.
Čia panašiai kaip su Eurovizija 2006 m. kol kas musiškių LT United 6-os vietos niekas lyg šiol ir neperspjovė.
Beje, ar žiūri kas šių metų EV atranką? Aš šiemet pasuoju, nežiūriu. Sąmoningai. Nepatinka ta nesąmoninga atranka antri metai... Finalą būtinai žiūrėsiu, kaip ir kasmet.
QUOTE(nerimaaan @ 2015 01 14, 12:22)
ką tik pabaigiau žiūrėt Mažorą cray.gif tik dėl Jūsų pagyrų šiam serialui kažkaip ištempiau kažkur iki 7 serijos, ir štai tada jis man ėmė iš tikrųjų patikti  bigsmile.gif o pabaiga padarė didžiulį įspūdį... wub.gif cray.gif
console.gif Man irgi ne kartą taip buvo, atrodo žiūri žiūri, vos ne kaip į kančias per žvaigždes, jau rodos ir mesi žiūrėti nes nelimpa, o paskui tik šast ir žiūrėk atsitraukti negali.
Lauksim tęsinio rudeniop mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 01 14, 12:56)
Ir man žiaurokas. Bežiūrint pirmą seriją pagalvojau net, kad priseis prasukinėt tam tikras vietas doh.gif

Beje, ar žiūri kas šių metų EV atranką?

As tai prasukineju nuobodzias, nieko nereiskiancias kalbas(tai Breznevo, tai to generolo, tai jaunuoliu kabinimo makaronu mena lotuliukas.gif Mano sirdis uzkietejusi-ramiai ziurejau tuos karo baisumus blush2.gif

Eurovizijos lietuviskos neziuriu. Europine Eurovizija ziuriu tik ta dali, kurioje atstovauja Lietuva.
O "sirgusi" iki isnaktu irgi tik per LTUnited pasirodyma, niekas daugiau ju is lietuviu neperspjove, o jie irode eilini dalyka: konkursas skirtas ne dainai, o sou. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 14, 07:24)

Idomus siuzetas, tik pabaigos aiskesnes pasigedau g.gif Idomu kaip mazylis ir mama g.gif
Atsakyti
QUOTE(KlementinaR @ 2015 01 14, 14:31)
Idomus siuzetas, tik pabaigos aiskesnes pasigedau  g.gif Idomu kaip mazylis ir mama  g.gif

drinks_cheers.gif
įdomu ir man g.gif
Atsakyti
Merginos,jei yra laukiančių,kol įkels paskutines medicininio serialo Крестный serijas,tai jau taip atsitiko thumbup.gif
Atsakyti