Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXX Tema)

QUOTE(kami_ @ 2015 01 13, 21:11)
Dėkoju visoms už svekinimus 4u.gif
Su tėvais šitaip kukliai atšvenčiau smile.gif

4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kuku, ir aš naujoj temoj bigsmile.gif

Kami, jei spėjau, tai su gimtadieniu 4u.gif Teisingų pasirinkimų gyvenime clap.gif

Žiūriu Palač. Ale žiaurus, eina sau....
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 01 12, 20:40)
Kas ziurit su manimi ta filma? Blyn, noriu pasidalinti homsiskais pamastymais, bus paskui idomu palyginti, ar teisingai speju:
mano itarimas, kad ta kulkosvaidininke, kuri zude zmones, tai Raja, o ne Tonka. Po kauke juk buvo matyti sviesus plaukai, o Raja irgi buvo sviesiaplauke...Plius, Tonka labai isiuto, kai pamate laikrastyje straipsni apie neva Rajos partizaninius zygdarbius ir eme kersyti uz savo sudauzyta gyvenima. Ir nors filme kol kas bando parodyti, kad Tonka cia didele bjaurybe, bet man sirdis jaucia kitaip g.gif
Aš žiūriu. Pirmoje serijoje įtariau, o antroje serijoje supratau, kad tai tikrai Raja (tas pirmą kartą rodytas epizodas kur moteris su kauke ir su kulkosvaidžiu šaudo į išrikiuotus belaisvius- šaudanti moteris buvo smulkesnio sudėjimo nei Tonia. Šaudydavo tik gerokai apsvaigus (kad sąžinė nekankintų), ir priėmė Tonios tą patarimą ten arkildėse, na kur ji Rajai patarė- 'išsirink kokį vokietį ir tapk jo meiluže, nes kitaip tave ir toliau visą mėnesį kiekvieną naktį visa kompanija prievartaus.
Man tai irgi visi galai į ją suveda. Baisiai ji čia šiandienos serijose sunerimus buvo . Aš galvoju, kad tai ji šaudė į tą vaikinuką ir merginą. Motyvas- jai iškilo grėsmė, kad jie berenkant apie ją tą žygdarbės-didvyrės istoriją, galėjo prisikasti iki va tų jos skerdynių.
Žinoma, Toniai pikta, Raja- atseit visur deklaruojama kaip didvyrė, o Tonia- atmatų atmata.
Bet tai ta mergička visai kūkū- žino kad ji yra primanka ir dėjo viena į kojas naktį per mišką doh.gif

Aš šio serialo aprašymo net neskaičiau, nežinau net jo turinio, kaip ir dažniausiai- žiūriu va bank. Baigsiu žiūrėti, tuomet paskaitysiu. Man taip kartais būna įdomiau, kai nieko nežinau.
QUOTE(ErikaN @ 2015 01 13, 14:51)
O man tai žinokit cekaunu pasidarė kaip tos mūsų jaunosios kartos narės rusų kalbą moka ir supranta bigsmile.gif Nes kiek aplink turiu pažįstamų tokio amžiaus tai rusiškai nė bum bum smile.gif
Aš tai pavyzdžiui nesuprantu tokio dalyko, pas mane visa giminė moka rusų kalbą, o vat vienas pusbrolis ('88 g. m.) visiškai nemoka, nei kalbėt nei skaityt, ką jau čia skaityt jei jis net raidžių nepažįsta. Jo sesuo, tėvai- kuo normaliausiai moka ir kalba, o va jis vienas vienintelis taip ir nepramoko, jam tolygų vokiečių kalba, sprechen sie deutsch biggrin.gif
QUOTE(Nanita @ 2015 01 13, 15:06)
O as likau be kompiuterio,nuveze taisyt.Ateme kaip saldaini is vaiko cray.gif
console.gif
QUOTE(KlementinaR @ 2015 01 13, 15:16)
Kaip pagalvoji mes tokie priklausomi nuo kompiuteriu siais laikais, bet juk be ju kaip be ranku galima sakyti 4u.gif
Teisybė. Bet tai žiūrėk kokį ir pliusą turim, būsim garbaus amžiaus babytės, pensininkės, sėdėsim namuos prie kompų ir kačialinsim filmus ir tik žiūrėsim, žiūrėsim, niekam nei ačiū nei prašom biggrin.gif
QUOTE(Lionesss @ 2015 01 13, 19:31)
Man po DELO CESTI nublanko Mazoras smile.gif
O Pavelas Palucinas pasidare slykstus biggrin.gif  dabar Alekseju Ciadova isimylejau wub.gif
Ajajai, kokia kaprizinga ir išranki biggrin.gif
QUOTE(Sim@ @ 2015 01 13, 20:59)
Джокер: Возмездие
Na tikras Rembo. Man tik gaila, kad pasibaigė liūdna gaida.
QUOTE(kami_ @ 2015 01 13, 21:11)
Su tėvais šitaip kukliai atšvenčiau smile.gif
Kartais ir kukliai gana faina smile.gif O ką ten per teliką rodo? bigsmile.gif
Atsakyti
Kami, su gimtadieniu 4u.gif
mes su seneliais visais smagiai atsventeme, sunus 2 zvakutes net uzpute wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whagati: 13 sausio 2015 - 21:27
QUOTE(Whagati @ 2015 01 13, 22:26)
mes su seneliais visais smagiai atsventeme, sunus 2 zvakutes net uzpute  wub.gif

Suneliui sveikatos,teveliams stiprybes auginant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 01 13, 20:54)
Kartais ir kukliai gana faina smile.gif
O ką ten per teliką rodo? bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
KK2 anonsą mirksiukas.gif
Ačiū sveikinusioms 4u.gif
O aš dairausi kokį čia filmą rytoj vakare pažiūrėti su Noskovu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 01 13, 21:54)
Na tikras Rembo. Man tik gaila, kad pasibaigė liūdna gaida.

drinks_cheers.gif ir tas aktorius, kai iš užsieniečio prancūzo patapo vėl ruskyj mužčina, tai mano jaunystės kavalierių iš pajūrio labai priminė. Tai žiūrėjau kumščius suspaudus, kad tik Artūro nenušautų ax.gif ax.gif

QUOTE(Whagati @ 2015 01 13, 22:26)
mes su seneliais visais smagiai atsventeme, sunus 2 zvakutes net uzpute  wub.gif

Jūsų mažajį vyruką su rimtu gimtadieniu - lai auga sveikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2015 01 13, 22:11)
Dėkoju visoms už svekinimus 4u.gif
Su tėvais šitaip kukliai atšvenčiau smile.gif
user posted image


Ir as panagrinejau foto blush2.gif O tortas karamelinis? Kur virsuj riesutai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija7 @ 2015 01 13, 22:37)
Ir as panagrinejau foto blush2.gif  O tortas karamelinis? Kur virsuj riesutai? ax.gif

Taip 4u.gif Karamelinis su lazdyno riešutais 4u.gif Patingėjau pati kepti blush2.gif Net draugė stebėjosi, kad nekepiau nieko, nes per gimtadienius ir kitas šventes pati kepu tortus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 13 sausio 2015 - 22:46
QUOTE(Visgi @ 2015 01 13, 21:54)
Aš žiūriu. ..Man tai irgi visi galai į ją suveda. Baisiai ji čia šiandienos serijose sunerimus buvo . Aš galvoju, kad tai ji šaudė į tą vaikinuką ir merginą. Motyvas- jai iškilo grėsmė, kad jie berenkant apie ją tą žygdarbės-didvyrės istoriją, galėjo prisikasti iki va tų jos skerdynių.
Žinoma, Toniai pikta, Raja- atseit visur deklaruojama kaip didvyrė, o Tonia- atmatų atmata.


Pritariu. Ir dar Raja labai stengiasi visiems padeti. Kaip ir nori išpirkti kaltę. Kaip ji žentą prirėmė doh.gif , kad tik šeimos negriautų. Vidinio pykčio ir žiaurumo jai netrūksta.
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2015 01 14, 00:43)
Taip 4u.gif Karamelinis su lazdyno riešutais 4u.gif Patingėjau pati kepti blush2.gif Net draugė stebėjosi, kad nekepiau nieko, nes per gimtadienius ir kitas šventes pati kepu tortus smile.gif


Pats skaniausias tortas, kuri esu ragavus (pirktini) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 01 13, 20:54)
Teisybė. Bet tai žiūrėk kokį ir pliusą turim, būsim garbaus amžiaus babytės, pensininkės, sėdėsim namuos prie kompų ir kačialinsim filmus ir tik žiūrėsim, žiūrėsim, niekam nei ačiū nei prašom biggrin.gif

Anksciau mociutes prie lango kurksojo, arba ant suoliuko, o va mes suolaikiskos busim biggrin.gif drinks_cheers.gif
Tikiuosi neatras ko nors mandriau ir jaunimas nesijuoks is musu hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif

Del rusu kalbos, tai as dabar saviskei vis kartoju, kad va as ir lietuviu ir rusu ir lenku ir anglu ir dar pamirsta prancuzu kalbas moku, o tu tik anglu mokesi blink.gif Kalbos gerai, nors ir ne mano arkliukas jos....

QUOTE(Whagati @ 2015 01 13, 21:26)
Kami, su gimtadieniu  4u.gif
mes su seneliais visais smagiai atsventeme, sunus 2 zvakutes net uzpute  wub.gif

Su Gimtadieniu 2uoju 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Bandysiu isgirta Simos
filma ziureti, jei sveikata leis ir neuzmgsiu....
Atsakyti