Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

gal kas tokio stiliaus lempų ieškot-išpardavimas, dar papildomai -30

tik nežinau ar čia pigu ar brangu, nukainuota tai gerai

/sleep.gif' border='0' style='vertical-align:middle' alt='sleep.gif' />' target='_blank'>http://www.williams-sonoma.com/products/ga..._-NoFacet-_-sleep.gif
Atsakyti
labas vakarėlis smile.gif vėl pasirodau .. jau buvau viltį praradus, kad ir šiais metais įsikelsim į naują namą doh.gif špakliuotojai apsigyvenę pas mus buvo.. unsure.gif ... tiek ilgai krapštėsi, kad praėjau visas stadijas pradedant isterija, baigiant dėjimu ant visko...

atrodo einam į pabaigą.. beliko grindys ir montuojam virtuvinį PAGALIAU !

kiek prašoviau su sveitainės sienų spalva.. vakare atrodo visai skaniai šviesiai rusva, o dieną riūūūžavota.. nekas.. bet teks susigyvent smile.gif

user posted image

kitą kartą bandysiu kokybiškesnį fotoreportažą padaryt .. tikiuos bus jau ką rodyt normaliai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 01 31, 18:22)
kiek prašoviau su sveitainės sienų spalva.. vakare atrodo visai skaniai šviesiai rusva, o dieną riūūūžavota.. nekas.. bet teks susigyvent  smile.gif

http://i2.photobucke.../westa/kamb.jpg

pas mane lygiai taip pat - nepatinka schmoll.gif .
Svetaine labai sauleta ir sviesi, spalva gerai atrodo tik apsiniaukusia diena arba vakare biggrin.gif , teks isgyventi iki sekancio dazymo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 31 sausio 2015 - 18:35
QUOTE(vida777 @ 2015 01 31, 19:34)
pas mane lygiai taip pat - nepatinka  schmoll.gif .
Svetaine labai sauleta ir sviesi, spalva gerai atrodo tik apsiniaukusia diena arba vakare  biggrin.gif , teks isgyventi iki sekancio dazymo.

aš kažkaip išmokau neimt į galvą smile.gif nors realiai man vienai tik nepatinka smile.gif visiems kitiems viskas ok.. arba tik nenori manęs skaudint hihihi.gif iš tiesų nėr taip kad ojezusmarija... bet ir sakyč norėčiau kiek į rusvumą atspalvio.. žiūrėsim kaip bus kai grindys ir apvadai susidės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 01 31, 19:41)
aš kažkaip išmokau neimt į galvą smile.gif nors realiai man vienai tik nepatinka smile.gif visiems kitiems viskas ok.. arba tik nenori manęs skaudint hihihi.gif iš tiesų nėr taip kad ojezusmarija... bet ir sakyč norėčiau kiek į rusvumą atspalvio.. žiūrėsim kaip bus kai grindys ir apvadai susidės smile.gif

Patarimas pavėluotas, bet dažus renkantis verta paklaust maišytojų, ar daug raudono pigmento į konkrečią spalvą "eina" pagal formulę ir pagal tai rinktis iš kelių patinkančių...
Atsakyti
Femme, tai ar dar karta klijuotumei tapetus? biggrin.gif

O as tai grybauju. Kaip nervuoja kazka daryti pirma karta ir be realiu pavyzdziu. Sienelei per stora porolona parinkau, net 5 mm. Tipo, kad butu minksta remtis. Bet tai po 7 cm dabar sumazes lova blink.gif doh.gif Nu zodziu, naujoko klaidos lotuliukas.gif

Dar labai nustebino gamintojo nepermatomo stiklo suvokimas. Nudaze antra puse baltai.. Aj, kadangi ir taip prisimaise su ismatavimais, tai pasistengsiu nematyti as to balto stiklo, nors esmes nelabai liko stiklo.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 31, 21:57)
Femme, tai ar dar karta klijuotumei tapetus? biggrin.gif
:

Tai dabar jau gudri biggrin.gif žinau fintus visus hihihi.gif

Bet supratau, už ką tapetų klijuotojai tiek plėšia biggrin.gif

O dėl porolono, tai jį galima kišt už lovos, tai pailgės 7 cm biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 31 sausio 2015 - 21:01
QUOTE(femme @ 2015 01 31, 22:00)
Tai dabar jau gudri  biggrin.gif žinau fintus visus hihihi.gif

Bet supratau, už ką tapetų klijuotojai tiek plėšia biggrin.gif

O dėl porolono, tai jį galima kišt už lovos, tai pailgės 7 cm biggrin.gif

Nisoj ta lova, nera kur kist.. aj, susiveliau visai, atsiciuchinau per velai. Na, bet vaikui uzteks to plocio, bent kol kas.. liks 80 cm vis tiek lovos unsure.gif
Atsakyti
dekui Femme turbūt tikrai per vėlu, bet kam nors pravers patarimas smile.gif

kolegės, kaip manot tokios spalvos baldai prie mano dukros kambario sienų... ar visgi balti baldai?

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 01 31, 22:43)

kolegės, kaip manot tokios spalvos baldai prie mano dukros kambario sienų... ar visgi balti baldai?

sviesiai kakavines taip pat tiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 31, 22:58)
sviesiai kakavines taip pat tiktu ax.gif

o kokia yra šviesiai kakavinė? smile.gif
taip nenoriu dažyto baldo... jei daryt baltą tai teks medį dažyt.. dažytas baldas braižosi.. norisi beicuoto. tai bandau kažkaip suktis iš padėties.. pirmadienį jau turiu spalvas pasakyt baldų gamintojams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 01 31, 23:00)
o kokia yra šviesiai kakavinė? smile.gif
taip nenoriu dažyto baldo... jei daryt baltą tai teks medį dažyt.. dažytas baldas braižosi.. norisi beicuoto. tai bandau kažkaip suktis iš padėties.. pirmadienį jau turiu spalvas pasakyt baldų gamintojams  doh.gif

Tai tada baltu beicu.. nebus balta, bet bus sviesu.. Tik vat vis tiek gelsvumas lieka, jei tik baltai beicuot. O pas jus gelsvumo man nesinoretu. Bet cia tik man taip gal, kitiems kitaip atrodytu unsure.gif
Atsakyti