Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

Ačiū, tuomet ir aš su tepalais neįsijausiu smile.gif


Apie aparatą. Mane kiekvieną kartą po panaudojimo vis dar stebina odos švelnumas. Po Rasmos posto nulėkiau ranką nuprausti ir net tokia oda tapo švelnutėlė. šiaip esu sužavėta.

Minutės veikimo man asmeniškai permažai, gal trūksta įgudimo naudojant šį aparatą. Dar reikia daugiau veido prausiklio nei įprastai, nes tepu veidą ir dar čiut ant šerelių uždedu, taip smagiau ant odos jaučiasi.

Mano ir veido oda spuoguota, baisiai užsikimšę poros ir dar užsizarazint linkę. Daviau clarsonicui tris mėnesius pakeisti situaciją į gerą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gris @ 2015 04 18, 15:14)
O jo šepetėlis sukasi ar vibruoja?


Vibruoja 4u.gif Yra du režimai, vienas paprastas, tai tas toks šiurkštokas, kitas jautriai odai, tai šis švelnesnis, kasdienai kaip tik.
Atsakyti
O kur jus pirkote clarisonic? gal kas naudojate nuskin aparaciuka?
Atsakyti
As naudoju jau beveik savaitę laiko savo mia2. Labai esu patenkinta. Oda tapo tokia švelni......kaip šilkas, oda skaisti.... tiesiog myliu ši aparata. Naudoju ryte ir vakare. Labai bijojau,kad neisbertu,kad nebūtų to pablogėjimo. Bet ne. Vienas spuogelis buvo,toks mini ir viskas. Aš kaip vaikas,laukiu vakaro ,kada ateis laikas veiduką plauti,o ryte pirmoji mintis atsikėlus vėl su juo nusiprausti 4u.gif wub.gif
Mano oda linkusi į jautrumą į raudonuma,bet po veido plovimo nėra jokio odos suirzimo ar paraudimo wub.gif
Atsakyti
Mergaites,o kur jus pirkote Mia 2 ,gal galima nuoroda 4u.gif
O jei pirkote is JAV ar neuzdejo muito g.gif nes man buvo kelis kartus apmuitine prekes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2015 04 22, 20:34)
Mergaites,o kur jus pirkote Mia 2 ,gal galima nuoroda  4u.gif
O jei pirkote is JAV ar neuzdejo muito g.gif nes man buvo kelis kartus apmuitine prekes  unsure.gif

As pirkau is Sephora. Gyvenu ne LT
Atsakyti
o kiek jus mokejote uz ji? as gyvenu taip pat uzsieni, bet cia sis aparaciukas 140euru kainuoja... sakau, gal lt pigiau kokioj kristianoj...
Atsakyti
QUOTE(Laurytuke @ 2015 04 23, 06:40)
o kiek jus mokejote uz ji? as gyvenu taip pat uzsieni, bet cia sis aparaciukas 140euru kainuoja... sakau, gal lt pigiau kokioj kristianoj...

As kiek zinau, mia2 lietuvoje kainuoja 150 eurus o galvutes pakeitimui po 25 eurus.
As uz savo mokejau 120 eurus,nes turejau kupona 20 %
Atsakyti
QUOTE(yyla @ 2015 04 22, 21:34)
Mergaites,o kur jus pirkote Mia 2 ,gal galima nuoroda  4u.gif
O jei pirkote is JAV ar neuzdejo muito g.gif nes man buvo kelis kartus apmuitine prekes  unsure.gif


Yra ir UK, nebutu muito Europoj:
cia ir cia smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif ačiū !
Atsakyti
norėčiau paklausti tų, kurių oda riebi/mišri. ar nesuaktyvina riebalų liaukų veiklos šie odos valymo aparatai?

mano oda mišri (nuo kaktos vakare galėčiau aliejų spaust), išsiplėtę poros, karts nuo karto išdygsta vienas kitas spuogelis. tad labai vilioja perspektyva ją gerai išvalyti su pvz., philips visapure, tik nesinorėtų, kad to "aliejaus" dar daugiau atsirastų doh.gif

ir dar, benaršydama LT ir užsienietiškuose interneto parduotuvėse, pastebėjau kad užsienyje visapure parduodamas su įkrovimo stovu (charging stand), o LT be. kažin kodėl g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 07 gegužės 2015 - 14:57
sveikos,

perskaiciau abi temas.. bet dar labiau galva susisuko blink.gif supratau,kad geriau vibruojantys,nei tie kurie sukasi... o is tu vibruojanciu yra skirtumas kazkame (kaina tai labai smarkiai skiriasi g.gif )? dabar renkuosi is siu:

http://www.kristiana...40?product=8478

http://www.hairfree....onic-clean-plus

http://www.siriusbeauty.com/sonic/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neinzy: 29 gegužės 2015 - 08:25