Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

As labai norėjau mia2 aparaciuko,ilgai ziurejau,ilgai dvejojau. Paskui ieškojau dupe, nes mia2 kaina aukšta pasirodė. Per apsvarscius visus pliusu visus minus nusprendžiau vis dėlto mia2 pirkti. Dar plius nuolaidele gavau. Tai buvo dar vienas pliusas dėl kurio nusipirkau mia2. Tikiuosi padės mano odaiodai,nes poros labai išsiplėtusios,užsikimšusios,inkstyruota.
Kažkaip ne pastebėjau,o gal merginos neklabejos,kad galima naudoti šepetėlio vidurine tik galvute. Ji issiiema ir naudojasi mažoms,sunkiai prieinamoms vietoms (kaip pvz. nosiai). O gal merginos net nežinojot ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myglle: 10 balandžio 2015 - 09:04
Merginos, SVARBI info!.. Buvau praeita sav. Sugiharoj, galvojau pasidaryt korundine mikrodermabrazija ir pyliga su rugstele, ir ka gi... Mano oda pasirodo dehidratuota visiskai, netekusi dregmes ir pan., nors is prigimties riebi. Pasake, kad mano db sudirgusi ir pan., tai negalima jokio intensyvaus dalyko naudoti, deja. IR, kosmetologe-dermatologe sake, kad visi veido valymo aparatai tikrai NERA kasdieniam naudojimui. Nes suardysit savo odos hidrobalansa, hidroplevele, ypac tok kur naudojat besisukancius, kurie realiai apdrasko oda su laiku. T.y., padaro mikroiplysimu, kuriu jus nematysit. Tai net iki issokusiu kapiliaru nuvesti gali. Zodziu, as turiu db drekint nuolat alijosium ir pan. oda, kai pageres aisku tesiu naudot savo mylima ir nepakeiciama Clarisonic Mia 2 (jis vibruoja, o ne sukasi), bet max. dukart savaiteje. Jis aisku nesukele man dehidratacijos, jei ka, tai del to kad nepakankamai drekinau odos naudodama kasdieni krema su AHA rugstele, dar kondicionierius darbe, o dar ir sveiciau tokia sudirgusia... Taip kad bukit atsargios. O tie besisukantys aparatai tai skaitau storaodems ir kuriu oda niekam nejautri. Nors tada geriau svitriniu popierium varykit, bus pigiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2015 04 02, 10:12)
Gal naudojate kas nors Magnitone Lucid ? Kokie atsiliepimaiatsiliepimai?


Aš prieš porą dienų pagaliau savojo sulaukiau, tai kolkas geri atsiliepimai. Nors kelis kartus tik naudojau, bet oda švelnutė, kremas tikrai geriau susigeria, veidas skaistesnis thumbup.gif žiūrėsiu kaip toliau naudosis, gal kokių ryškesnių pokyčių pasimatys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2015 04 14, 22:01)
Aš prieš porą dienų pagaliau savojo sulaukiau, tai kolkas geri atsiliepimai. Nors kelis kartus tik naudojau, bet oda švelnutė, kremas tikrai geriau susigeria, veidas skaistesnis thumbup.gif žiūrėsiu kaip toliau naudosis, gal kokių ryškesnių pokyčių pasimatys 4u.gif

As vakar irgi sulaukiau pagaliau savo aparaciuko .siandiena naudojau pirma karta. Tai jausmas toks idomus buvo, o ta minute praejo taip greitai,kad net nepajutau . as pirkau mia2
Atsakyti
QUOTE(pūkelis 007 @ 2015 04 10, 11:47)
tok kur naudojat besisukancius, kurie realiai apdrasko oda su laiku. T.y., padaro mikroiplysimu, kuriu jus nematysit. Tai net iki issokusiu kapiliaru nuvesti gali. Zodziu, as turiu db drekint nuolat alijosium ir pan.

Abejoju, ar ji zino, kokiu principu clarisonic veikia.
Beje, nera moksliniu irodymu del alijosiaus drekinamuju savybiu odai.
Atsakyti
SOS merginos. Gal kuri esate pirkusi Sonic is siriusbeauty.com? Aš užsisakiau Sonic Kovo 15 d. Iškart i email gavau confirmation numeriuką, pinigai kitą dieną buvo nuskaityti iš sąskaitos. Ir viskas, jokių daugiau žinių iš jų. Praeitą savaitę pradėjau jiems rašyti laiškus - norėjau pasiteirauti ar viskas gerai, ar jau išsiųstas Sonic - nieko neatrašė, tada skambinau jų duodu kontaktiniu numeriu - neatsiliepė, palikau 2 garso žinutes. Užvakar supykusi parašiau jiems facebook "ant sienos", kad noriu atgauti pinigus, jeigu jie su manim nesusisieks. Jie mano įrašą ištrynė. Du kartus. smile.gif Nebežinau kaip elgtis, jie su manim nekontaktuoja. Gal kuriai yra panašiai buvę? Jaučiuosi apgauta, pinigai nuskaičiuoti, o pardavėjas neatsako į mano laiškus ir skambučius. Per kiek laiko ateina siuntinukas iš Amerikos? Gal be reikalo aš čia juos atakuoju? Beje, pašte buvau, ten užstrigusio siuntinuko man nėra. Gyvenu Norvegijoj.
Atsakyti
Aš dar kart ateinu su pagyrom Magnitone Lucid biggrin.gif specialiai apžiūrinėjau šiandien veidą, tikrai pastebimai pravalė poras, dėl to iš kart visas veidas gražesnis, skaistesnis atrodo, ypač skruostai ir nosis thumbup.gif džiaugiuosi šituo pirkiniu, tikiuosi toliau nenuvils biggrin.gif
Atsakyti
Aš saviškį "Clarisonic" (nebepamenu modelio, senukas jau biggrin.gif Bet buvo iš mandresnių, kai siunčiausi iš UK, su galvute kūnui) naudoju dažnai (min. 5 d per sav., o būna ir kasdien), tai kosmetologė mano odai priekaištų neturi. Aš pati tai norėdama visad rasiu prie ko prikibt biggrin.gif
Beje, "Clarisonic" man padėjo įveikt viso gyvenimo bėdą, dėl kurios nekaip jaučiausi - 'žąsies odą' ant rankų doh.gif Naudojau kasdien probleminėse vietose ir dabar oda lygut lygutėlė bigsmile.gif
Atsakyti
Rasma, o po valymo aparatu rankas kuo tepėte/ tepate? ar visai niekuom ir oda susitvarkė be papildomų tepalų?

Aš kaiptik prieš savaitę pirkau Mia 3, reikės dar ir antgalį kūnui pasiimti nes rankos taip pat baisios.
Atsakyti
Tikrai nuostabus daiktas mia2 aparaciukas, oda švelni, gaivi o tolimesni rezultatai matysis. Stebuklu ir nesitikiu, bet ir dabar užtenka rezultato, rankomis tikrai taip nenuprausi veido. Beje mano oda jautri ir nieko jai visai patinka, nes aparačiukas švelniai vibruoja thumbup.gif o ne brūžina odą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editute: 18 balandžio 2015 - 15:05
QUOTE(trysduvienas @ 2015 04 17, 22:38)
Aš dar kart ateinu su pagyrom Magnitone Lucid biggrin.gif specialiai apžiūrinėjau šiandien veidą, tikrai pastebimai pravalė poras, dėl to iš kart visas veidas gražesnis, skaistesnis atrodo, ypač skruostai ir nosis thumbup.gif džiaugiuosi šituo pirkiniu, tikiuosi toliau nenuvils biggrin.gif


O jo šepetėlis sukasi ar vibruoja?
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2015 04 18, 10:06)
Rasma, o po valymo aparatu rankas kuo tepėte/ tepate?  ar visai niekuom ir oda susitvarkė be papildomų tepalų? 

Labai retai tepdavau kremu, kaip ir visą kūną. Bet aš labai užmirštu tuos tepimus, tai dažniausiai nei kūno, nei veido vakare niekuo netepu ax.gif

O su žąsies oda kankinausi tai nuo paauglystės. Ir Balmandol aliejų į vonią pastoviai pildavau ir drėkinamuosius gyd. tepaliukus tepdavau ("Exssex' ir visokie su urea), bet tas poveikis būdavo tam kartui, šiek tiek sušvelnindavo, bet vis vien jautėsi kiekvienas sudžiūvęs 'spuogelis', oda kaip tarka doh.gif
O dabar absoliučiai lygi oda, lyg nebuvę nieko thumbup.gif (tik vizualiai liko pigmentinių dėmelių, kurias bandau šviesinti).

Bet kai užmetu Clarisonic'ą kūnui, tai per ilgą laiką vėl ima formuotis. Bet aš vis seku padėtį ir kūną bent kartą savaitėje su Clarisonic prasieinu ax.gif
Atsakyti