Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

QUOTE(axioma @ 2015 04 18, 18:52)
Mano ir veido oda spuoguota, baisiai užsikimšę poros ir dar užsizarazint linkę. Daviau clarsonicui tris mėnesius pakeisti situaciją į gerą smile.gif



Kaip situacija? smile.gif
Atsakyti
Ką manote apie "Philips Visa Pure" veido valymo aparatą/rinkinį? Gavau dovanų.
Turiu "Clarisonic Mia", bet kasdien nenaudoju. Stebuklo nepastebėjau. g.gif
Atsakyti
as vakar pirma karta clarisonic mia pabandziau, tai patiko, oda tikrai svelnesne buvo. ziuresiu kas toliaiu darysis smile.gif
Atsakyti
Turiu pirmą savo valymo aparatą Clarisonic mia, todėl negaliu lyginti su kitaip ir pan. Tačiau neįsivaizduoju dabar savo veido be šio aparato. Mano oda linkusi riebaluotis kartais atsiranda spuogų (tokių po oda guzų), tačiau jų jau nebėra, net kosmetologė pagyrė. Naudoju jau 4 mėn.
Valausi kasdien vakare.
Atsakyti
QUOTE(aniri89 @ 2015 05 31, 09:52)
Turiu pirmą savo valymo aparatą Clarisonic mia, todėl negaliu lyginti su kitaip ir pan. Tačiau neįsivaizduoju dabar savo veido be šio aparato. Mano oda linkusi riebaluotis kartais atsiranda spuogų (tokių po oda guzų), tačiau jų jau nebėra, net kosmetologė pagyrė. Naudoju jau 4 mėn.
Valausi kasdien vakare.


O kai pradejote naudoti Clarisonica kaip reagavo veidas? As naudoju kazkur savaite, tai siandien jauciu atsirado du giluminiai spuogai, cia taip ir buna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tralialia @ 2015 05 31, 19:01)
O kai pradejote naudoti Clarisonica kaip reagavo veidas? As naudoju kazkur savaite, tai siandien jauciu atsirado du giluminiai spuogai, cia taip ir buna?  g.gif


Normali reakcija.. jie kazkur ir tunojo, tiesiog isvalete jiems taka.. biggrin.gif pas mane irgi yra giluminis.. nepastebejau jam neigiamos itakos nuo Clarisonic.. bet as plaunu kas antra diena.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Victorious @ 2015 05 29, 19:25)
Ką manote apie "Philips Visa Pure" veido valymo aparatą/rinkinį? Gavau dovanų.
Turiu "Clarisonic Mia", bet kasdien nenaudoju. Stebuklo nepastebėjau. g.gif


Kiek zinau Philipsas sukas.. o as nenaudociau nieko, kas sukas.. nes tiesiogine to zodzio prasme susuka, suglamzo oda.. doh.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(axioma @ 2015 04 18, 18:52)
Minutės veikimo man asmeniškai permažai, gal trūksta įgudimo naudojant šį aparatą. Dar reikia daugiau veido prausiklio nei įprastai, nes tepu veidą ir dar čiut ant šerelių uždedu, taip smagiau ant odos jaučiasi.


As gerai sudrekinu veida, tada clarisonic galvute sudrekinu ir dedu prausiklio ant aparato.. minutes laiko pilnai uztenka.. pradedu nuo kaktos, kada supypsi pereinu ant vieno skruosto ir palei nosi, kai supypsi ant kito, ir vel kai supypsi tada smakra ir nosi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Caridian @ 2015 04 15, 06:30)
Abejoju, ar ji zino, kokiu principu clarisonic veikia.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2015 05 31, 21:38)
Kiek zinau Philipsas sukas.. o as nenaudociau nieko, kas sukas.. nes tiesiogine to zodzio prasme

Maniškis modelis, rašo, kad vibruoja ir sukasi. 4u.gif
Visgi man per daug dviejų valymo sistemų namuose. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 01 birželio 2015 - 18:10
QUOTE(tralialia @ 2015 05 31, 19:01)
O kai pradejote naudoti Clarisonica kaip reagavo veidas? As naudoju kazkur savaite, tai siandien jauciu atsirado du giluminiai spuogai, cia taip ir buna?  g.gif

Pirmas dienas buvau labai patenkinta, po to sekė nusivylimas, oda išsausėjo, pleiskanojo (ko niekad nebuvo), atsirado ir spuogų. Tačiau dabar liuks.
Atsakyti
Mielos damos sakykit ar verta Clarisonica siustis is JAV ? Nes pas mus Kristei kainuoja apie 150 eur , o jav apie 150$.bet su visais siuntimo ir tarlininkavimo mokesciais turbut tas ant to ganasi? Atsiliepkit turincios ar jis sunkus? Kiek ta visa deze sveria?
Aciu atsiliepusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2015 06 14, 17:43)
Mielos damos sakykit ar verta Clarisonica siustis is JAV ? Nes pas mus Kristei kainuoja apie 150 eur , o jav apie 150$.bet su visais siuntimo ir tarlininkavimo mokesciais turbut tas ant to ganasi?  Atsiliepkit turincios ar jis sunkus? Kiek ta visa deze sveria?
Aciu atsiliepusioms 4u.gif

Kiek su dėže sveria nežinau, bet dėžė nemaža buvo ir aparatas nėra visai lengvutis.
Clarosonic Plus tai pats vienas sveria 250 g
Bet aš dabar, nesisiųčiau ax.gif
Mano Clarisonic sugedo (siunčiausi iš UK) ir nežinau ką dabar daryt doh.gif Čia nei taisyt, nei pakeist doh.gif Nes sugedo jau naudotas nevienąsyk..
LT su garantija būtų daug paprasčiau.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 06 14, 17:01)
Kiek su dėže sveria nežinau, bet dėžė nemaža buvo ir aparatas nėra visai lengvutis.
Clarosonic Plus tai pats vienas sveria 250 g
Bet aš dabar, nesisiųčiau ax.gif
Mano Clarisonic sugedo (siunčiausi iš UK) ir nežinau ką dabar daryt doh.gif Čia nei taisyt, nei pakeist doh.gif Nes sugedo jau naudotas nevienąsyk..
LT su garantija būtų daug paprasčiau.

Aciu uz operatyvu atsakyma 4u.gif o tai jis ilgai naudotas buvo kad sugedo? Tai vat tokiu atveju tikrai nekas, kai pirktas ne lt..garantijos tai nera g.gif
Jauciu reiks is kristes griebt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2015 06 14, 18:20)
Aciu uz operatyvu atsakyma 4u.gif o tai jis ilgai naudotas buvo kad sugedo? Tai vat tokiu atveju tikrai nekas, kai pirktas ne lt..garantijos tai nera g.gif
Jauciu reiks is kristes griebt g.gif

Sugedo pasibaigus garantijai, šiemet (pirktas 2012-03 ir garantija buvo duota 2 m). Bet jei dar būtų garantija, būtų dar bjauriau, nes reiktų kreiptis į pardavėją doh.gif
LT paprasta, o su UK ar JAV doh.gif Pirkau online parduotuvėje.

Aš mokėjau 179 GBP, galiu išmest doh.gif Dar paklausiu Kriastianoj, gal kur taiso (mokamai aišku), bet abejoju, kad kam įdomu tiemano klausimai bus, kai pirkta ne pas juos cool.gif

O € ir $ kursas dabar toks, kad siųsdamasi ir mokėdama tarpininkavimą dar ir permokėsite.
Atsakyti