Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

1-112 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, ir figūrėles, ir gėlytes, ir PAPUOŠTUS tortus ar kitus skanėstus. Paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodėl gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė, pastilažas ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantama.

Taip pat nepamirštam - klausimai ir atsakymai papuošimų tema.

Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė, ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu, kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.

Mes visos mokomės, konsultuojamės ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašome pasilikti sau.

Daug naudingos informacijos rasite NEKOMENTUOJAMOJE papuošimų temoje

Puošiame, dalinamės ir grožimės!

Draudžiama:

* cituoti nuotraukas
* talpinamų nuotraukų dydis neturi viršyti 500-640 pikselių
* bet kokie reklaminio / komercinio pobūdžio skelbimai / paieškos

Atsakyti
Ačiū už temą 4u.gif

Ačiū pastebėjusioms mano tortus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,kepejeles.Gal galite pagelbeti tokiu klausimu?Noriu daryt pastilaza lipdymui,bet man reikia ivairiu spalvu.Kada reikia imaisyti dazus i mase?Aciu atskiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2015 01 23, 13:11)
Sveikos,kepejeles.Gal galite pagelbeti tokiu klausimu?Noriu daryt pastilaza lipdymui,bet man reikia ivairiu spalvu.Kada reikia imaisyti dazus i mase?Aciu atskiusioms 4u.gif

pasidarot balta, o kai reik atsignybat ir nusispalvinat tik tiek kiek reik, cia kalbu apie gelinius dazus.
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

SOS reikia labai Jusu pagalbos 4u.gif Nu niekaip neiseina beze unsure.gif Darau pgl Cipciuka. Receptas Nekomentuojamoje Temuteje apie tortu puosima. Atrodo,kad viskas iseina,bet vat padarau gelyte ir ji keliu sekundziu eigoje issileidzia verysad.gif Visa temute perverciau ir nerandu atsakymo ka ne taip darau unsure.gif Gal reik daugiau citrinos rugsteles g.gif Dekui,jeigu kas galesit padeti 4u.gif
Atsakyti
''Meducio'' Elsa

user posted image
Atsakyti
Kokia grazi Elsa wub.gif wub.gif wub.gif

Norejau paklausti,kepsiu Cipciuko medaus torta.Tik pertepima darysiu ne is grietineles,bet is grietines.Puosti noriu plakta grietinele.Tai vat jus man ir pasakykit ar nesusipjaus grietine su grietinele???
Atsakyti
QUOTE(viva 37 @ 2015 01 24, 00:56)
Kokia grazi Elsa wub.gif  wub.gif  wub.gif

Norejau paklausti,kepsiu Cipciuko medaus torta.Tik pertepima darysiu ne is grietineles,bet is grietines.Puosti noriu plakta grietinele.Tai vat jus man ir pasakykit ar nesusipjaus grietine su grietinele???

Ačiū sako Elza smile.gif

Kas liecia pertepimus,tai niekad nepertepinejus tik su grietine,net neisivaizduoju kas ten gautusi rolleyes.gif bet realiai,jei nevarves grietine,tai neturetu pykti ant jos grietinele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2015 01 24, 02:11)
Ačiū sako Elza smile.gif

Kas liecia pertepimus,tai niekad nepertepinejus tik su grietine,net neisivaizduoju kas ten gautusi  rolleyes.gif  bet realiai,jei nevarves grietine,tai neturetu pykti ant jos  grietinele smile.gif

Gerai isplakite grietine...gaunasi tokia tirstoka. Pastovejus ji dar labiau sutirsteja. Ir tikrai pertepsite smile.gif
As irgi labai noriu patarimo....ar eina puosti torta tik plakta grietinele ? Nepasileis ? Plakciau grietinele (400ml ir 100 gr cukraus). Tortas gana slapias, noreciau tas tokias rozytes susukt...
Atsakyti
''Meducio'' Elsa NUOSTABI!!!TOBULA)

Zanko, mergaites suka rozytes ir is grietineles.Reikia tik pagauti tinkama konsistencija( gal Jums pasiseks) .

viva 37 - nesusipjaus skoniai ar kas????

Mano keli

user posted image


user posted image


user posted image



user posted image

Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif


ULITKA,super tortai bigsmile.gif
Grietinele labai paprasta puosti wink.gif tikrai pavyks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O-RE-AR: 24 sausio 2015 - 14:26
labai grazus tortas naujos temos wub.gif

[quote=O-RE-AR,2015 01 24, 01:01] nuostabi Elza wub.gif

[quote=Ulitka,2015 01 24, 14:10] labai patiko paskutinis rinkinukas wub.gif
ir visu kitu tortai nuostabus thumbup.gif



Senai rodziau tortukus savo, tai paskutinius darbelius parodysiu smile.gif


user posted image

user posted image

user posted image

meskiukas darytas pagal vaiko mylima zaisla, spalva tikruoveja daug grazesne buvo, tiesiog blogas apsvetimas buvo.
user posted image

user posted image

mano anukeliui tortukas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cola 777: 24 sausio 2015 - 17:49