Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube, n-toji tema

QUOTE(Nidulia @ 2015 03 29, 20:44)
Ar imanoma nusportuoti pilvuka? Ar tai misija neimanoma? Jei susimazinti kcal, tai nuo visur gi kris svoris, o man reikia tik nuo pilvo.


Stebuklu nera smile.gif Ryskinsi pilva, ryskinsis kitur, riebalas kris visur... smile.gif
Atsakyti
ex, nelemta man pamatyti, kaip presiuka ismankstinau per 5 menesius:)
Atsakyti
Man irgi nelemta greitai nutirpinti riebala nuo siknos ir tuo paciu prisiauginti raumenu virsuje smile.gif Nes realiai vienas priestarauja kitam smile.gif Kiek skaiciau pirmiausia sportininkai auginasi mase, kad butu is ko formuoti kuna, o tada jau su kardio tirpina riebala, taip issiryskina.
Atsakyti
Idealu butu, kad sluoksnelis nuo pilvuko perbegtu I (.)(.) biggrin.gif Siandien savo subinaite apziurejau. Na sustandejusi tokia, lyg ir siek tiek grakstesne. Gal kada risiuos ir paprasysiu dukros, kad pafotkintu, pasirodysiu albumuke. Gal neteisite labai babces :DDD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 30 kovo 2015 - 23:43
QUOTE(Nidulia @ 2015 03 30, 23:42)
Idealu butu, kad sluoksnelis nuo pilvuko perbegtu I (.)(.)  biggrin.gif Siandien savo subinaite apziurejau. Na sustandejusi tokia, lyg ir siek tiek grakstesne. Gal kada risiuos ir paprasysiu dukros, kad pafotkintu, pasirodysiu albumuke. Gal neteisite labai babces :DDD

Ar tikrai pas tave ant pilvo yra riebalu? Nes lygtais sakei, kad nera biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(*South* @ 2015 03 31, 14:18)
Ar tikrai pas tave ant pilvo yra riebalu? Nes lygtais sakei, kad nera  biggrin.gif .

Sakiau, kad klubai siauri ir foto buvau idejusi. O ant pilvo, tai ka as zinau, gal ten skura tokia stora biggrin.gif Zodziu, pavalgius pilvukas pupso. Bet as niekada, net kai buvau jauna, visada kuda, neturejau graziai plokscio pilvuko.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 03 31, 17:01)
Sakiau, kad klubai siauri ir foto buvau idejusi. O ant pilvo, tai ka as zinau, gal ten skura tokia stora  biggrin.gif Zodziu, pavalgius pilvukas pupso. Bet as niekada, net kai buvau jauna, visada kuda, neturejau graziai plokscio pilvuko.

O tai tu nori, kad pavalgisu pilvas ikrites butu biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(*South* @ 2015 03 31, 18:07)
O tai tu nori, kad pavalgisu pilvas ikrites butu  biggrin.gif ?

Tai aisku biggrin.gif Noriu, kad visada butu plokstutelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 03 31, 18:54)
Tai aisku  biggrin.gif Noriu, kad visada butu plokstutelis  biggrin.gif

Keisti norai biggrin.gif , teks tada nevalgyti is vis biggrin.gif .
Atsakyti
Gal turit minciu, kur Lietuvoje galima tokiu disku isigyti?

user posted image
user posted image
user posted image

Ar jie slysta ant ivairiu pavirsiu? Kaip lietuviskai vadinasi, kas zino? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Infusion: 04 balandžio 2015 - 11:52
QUOTE(j-urgit-a @ 2015 03 30, 22:50)
Man irgi nelemta greitai nutirpinti riebala nuo siknos ir tuo paciu prisiauginti raumenu virsuje smile.gif Nes realiai vienas priestarauja kitam smile.gif Kiek skaiciau pirmiausia sportininkai auginasi mase, kad butu is ko formuoti kuna, o tada jau su kardio tirpina riebala, taip issiryskina.

kodėl neįmanoma? mano sportininkė viena taip daro. atėjo kriaušės tipo, reiškias kardio krūvis apatinei daliai, ir masės auginimas viršutinei. maistas toks per viduriuką surašytas buvo, nei masės auginimui labai, nei svorio metimui, tai kurį laiką laikėmės stabiliai. išskirstėm raumenų grupes, kojos ir pečiai buvo 2x savaitė, visa kita po 1. ir sėkmingai pamažinom kojas, paplatinom nugarą ir pečius. dabar labai proporcingai atrodo, taigi pradėjom ryškint. tik į vieną dieną protingiau būtų nekraut kardio krūvio ir masės auginimo biggrin.gif
Atsakyti
Merginos patarkite, sportuoju 2kartus savaiteje, pradedu 15min. apsilimu elipsiniu treniruokliu,tada einu prie treniruokliu,pratimus atlieku paeiliui is pradziu viskas kojoms,tada rankoms,o tada pilvukui. Galu gale nueinu pasimasazuoti ant vibro plokstes.(Karta i savaite stengiuosi po sporto uzsukti ir i sauna). Ar darau viska teisingai,ar reiktu geriau pratimus maisyti ,o ne paeiliui tskiroms kuno dalims kuno dalims? Po operacijos sportuoju nuo sausio menesio,o rezultatu nelabai matosi,pilvukas sioks toks kyso,celiulitas yra,pats kunas nesustandejo unsure.gif
Atsakyti