Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube, n-toji tema

Mano gyslos ant ranku, dienomis kai nesportuoju, sulenda atgal smile.gif
Atsakyti
MAn ant rankos issoksta butent tada, kai sportuoju ir karstom dienom. Vesiom ir normaliom, kai nesportuoju, ju nesimato biggrin.gif Siaip odyte plona, riebalinio sluoksnio ner, todel sportuojant uzpompuojama ir issoksta smile.gif O ir siaip nesportuojant jos per karscius sviete D:
Atsakyti
Nu jo, kai šalta matosi mažiau smile.gif
Atsakyti
Zuzi, South, Tinute, Jurgita, LPrerija, Bubbleghost, Karalinda kaip jums sekasi, kas naujo? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tursi: 23 kovo 2015 - 20:03
QUOTE(tursi @ 2015 03 23, 20:01)
Zuzi, South, Tinute, Jurgita, LPrerija, Bubbleghost, Karalinda kaip jums sekasi, kas naujo? 4u.gif

Mes su Karalinda auginam mase lotuliukas.gif , lasiniu mase biggrin.gif , ziauriai paiilgau sporto verysad.gif , vyro prasiau, kad man nupirktu svorius ant koju ir hantelius, kad bent namie pasportuociau biggrin.gif .
Atsakyti
Pernai tokiu metu sita temute virte vire biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O dabar.... Nauju sportininkiu neatsiranda, o senbuves ikritusios i savo reikalus biggrin.gif Kam leliukai galvoj, kas siaip jau eina savo keliu radus ats i pirminius kls apie sporta salej smile.gif
Atsakyti
Ar imanoma nusportuoti pilvuka? Ar tai misija neimanoma? Jei susimazinti kcal, tai nuo visur gi kris svoris, o man reikia tik nuo pilvo.
Atsakyti
Sveikos gyvos, kaip seniai cia lankiausi smile.gif

Bet sporto nemeciau, jau man tapo iprotis thumbup.gif Gruodzio pabaigoje pasidariau pertrauka, pagalvojau neapsimoka testis abonementa, nes per sventes vistiek gal tik kelis kartus nueisiu, o sausi bacilos kibo, velgi nebuvau tinkamos formos sportui. Bet nuo vasario vidurio tai pilnu tempu grizau i sporta ir taip gera, nes jau truko man sporto smile.gif Sia vasara noriu labiau issiryskinti, tai mityba pasikoregavau truputi ir dar gerokai reiktu sugrieztinti. Aciu Mb pagaliau atsisakiau grietines, dabar perku tik gryna jogurto ir man ar su blynu ar su uogom, vaisiais, visur jis tinkamas ir svarbiausia, kad skanu thumbup.gif Kol kas bandau didesni demesi skirti mitybai ir toliau po truputi formuoti teisingus iprocius. Nes tikrai pastebejau, kad sportas tik apie 20-30 proc. itakoja isvaizda, o visa kita jau mitybos niuansai.

Nidulia, sakyciau neimanoma tik pilvo atsikratyti, nes kaip ir sakai, tolygiai riebalas kris nuo visur. As kriause, tai labai noriu numesti riebala nuo slaunu ir uzpakalio, nes cia daugiausiai jo yra. Sugrieztinus mityba pirmiausia dar labiau sumazejo virsus, ir kazkiek tik nukrito nuo uzpakalio ir slaunu. Ir dabar nezinau ka daryt, nes virsaus daugiau prarasti nenoriu. Bandysiu su sportu didinti virsu, gal pavyks ten priaugti kazkiek mases, tada bus balansas, bet cia ilgas darbas ir pastangu daug reikia smile.gif
Atsakyti
Tai jo, nieko cia nesigaus man tik su pilviko pakoregavimu:)
Ne grietine reikia mesti valgyti, norint, kad pakristu svoris, o blynus ir kitus miltinius, o ir su vaisiais, uogomis nepadauginti, nes tai yra cukrus. Ne nuo riebalu juk auga svoris, o nuo per daug angliavandeniu. As butent su vaisiais dasiauginau reikiama svori.
Atsakyti
Nidulia, zinau as tas taisykles smile.gif Ir siaip nesu miltine, nei saldziarure, man jokiu saldumynu gali nebuti, tik pries mmm ir tai ne kas menesi uzsimanau kokio saldesio, tai nusiperku suvalgau ir vel ramu ilgam smile.gif Vaisiu irgi nemegeja, nedaug as ju valgau. Ir svorio man numesti nereikia, tik riebala, nedaug jo, kiti sako as cia issigalvoju, pas mane viskas labai gerai. Is tiesu nera blogai, bet as noriu dar geriau, noriu isryskinti raumenukus biggrin.gif O riebalu as nesibaidau, bet renku juos is surio, aliejaus, riesutu, seklu, alyvuogiu. Nieko gero is gyvuliniu riebalu mano atveju biggrin.gif Per menesi atsisakius majonezo, riebios grietines, pomidoru padazo, sviesto beveik, matau realius pokycius ant figuros.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 03 29, 19:44)
Ar imanoma nusportuoti pilvuka? Ar tai misija neimanoma? Jei susimazinti kcal, tai nuo visur gi kris svoris, o man reikia tik nuo pilvo.


Zinok as taip plusu saleje, bet jeigu svoris stovi, tai ir pilvas stovi vietoje biggrin.gif Irgi nenoriu kusti, nes kojos ir uzpakalis jau dabar i UK6 dydi telpa. Man negrazu, noriu didesniu lesku ir uzpakalio, bet kad kitaip tas riebalas nuo pilvo nenori trauktis schmoll.gif Tai dabar nusprendziau mesti riebala, o paskui jau po truputi raumenukus bandysiu auginti ant koju ir uzpakalio.
Atsakyti
Reiskia ner ko man rypalintis, nes nenoriu, kad nukristu svorio nuo lesku, uzpakalio ar ranku. Ir taip sunkiai uzsiauginau tuos 7 kg.
Atsakyti