QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2015 03 22, 19:02)
Nuo to,kad sugrioviau sau gyvenimą ir visas ir išvis niekam tikusi.
Aš neisivaizduoju,kas man šiandien buvo trečia nakties prabudau vaikas atsibudo ir jaučiu,kad kvepavymas nelygus,kad pulsas užkyles sedžiu ir jaučiu,kad dūstu..negalejau ikvepti..
Bet toks kvepavimas kai po košmariško filmo arba marartono begimo toks tankus..tai va galvojau jau viskas...nes negalejau ikvepti visiskai bandau bandau ir nieko...
dabar gal grubiai pasakysiu, bet atėjo tokių minčių, nes ir pačiai kartais užeina tie bliovimo priepuoliai.. Lengva savęs gailėti ir kaltinti dėl visko save, prisiimti tokį kaip aukos vaidmenį, kai nereikia nieko imtis pačiai, o tik verkti ir tikėtis kitų užuojautos ir pagalbos, nes juk 'pati tik viską gadinu, nieko nesugebu'..
Sveikinu išgyvenus
Aš pati jaučiuosi labai suvargus, nors man 25, bet jaučiuos kaip minimum 40, turbūt panašiai ir atrodau, raukšlės, pavargęs veidas, nušiurę plaukai, suglebęs kūnas, išsausėjusi oda.. Atrodau kaip ir jaučiuosi, nieko keista. Akys negyvos. Kaip sėdėjus ilgą laiką rūsy arba kalėjime kokiam. Ir žinau, kad pati kalta, kad nieko nesiimu, netvarkau savęs, neprisiverčiu gyventi.
Vakar atėjo tokių minčių, kad gal mano gyvenimas susiklostė neteisingai, ne taip, kaip galėjo, gal padariau klaidą atvažiuodama į šį miestą, o ne į kitą, dėl to sutikau žmones, kurių nevertinu, nebranginu, gal viskas galėjo būti kitaip.. Ir pabėgti net buvo noras, fantazavau kaip kraunuosi daiktus ir išvažiuoju.. Aišku, tai tik juodas jumoras, niekur aš nevažiuosiu, nes neturiu kur ir kaip, negalėčiau sau leisti nei morališkai, nei fiziškai ir apskritai tai būtų kvailystė ir nesąmonė..
Gyvenime atrodo tik laukiu, kol už mane viskas aplink susitvarkys, o pati plaukiu pasroviui. Keista, lyg ir ne žuvis pagal zodiaką
Galiu drąsiai sakyti, kad esu nelaiminga. Ir ne vien dėl to, kad sėdžiu namie ir neturiu darbo. Bet ir turbūt dėl visų savo gyvenimo sričių. Žinoma, visada gali būti blogiau, gal tada įvertinčiau tai, ką turiu, bet dabar niekas nedžiugina ir tik varo neviltį.