Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Sveikos 4u.gif
Šiandiena dažytojas užklausė ar dažyti lango angokrščius. Lango remas baltas..palangė balintas uosis. Spalvos vyrauja sviesios namuose... Tik miegamajame gal i samanų spalva....ka reikia atsakyti doh.gif kaip jūs darete? Ačiū už atsakymus.
Atsakyti
Aš nedažiau, man negražu, plius kambary tamsiau, pas brolį dažyta - be ryšio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2015 01 28, 22:25)
Aš nedažiau, man negražu, plius kambary tamsiau, pas brolį dažyta - be ryšio 4u.gif

tai palikti baltai geriau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustukas000 @ 2015 01 28, 20:14)
Sveikos 4u.gif 
Šiandiena dažytojas užklausė ar dažyti lango angokrščius. Lango remas baltas..palangė balintas uosis. Spalvos vyrauja sviesios namuose... Tik miegamajame gal i samanų spalva....ka reikia atsakyti  doh.gif  kaip jūs darete? Ačiū už atsakymus.

Pas mus angokrasciai balti, man tikrai taip graziau, jusu vietoj irgi baltai dazyciau
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 01 28, 22:50)
Pas mus angokrasciai balti, man tikrai taip graziau, jusu vietoj irgi baltai dazyciau

Aciu pasisakiusioms
Atsakyti
QUOTE(Gustukas000 @ 2015 01 28, 20:30)
tai palikti baltai geriau? g.gif

kiek kartu si diskusija vyko, tiek kartu buvo vienareiksmiskai nubalsuota - tik baltai ax.gif !
Atsakyti
Lubų apvadus ir langų apvadus iš kokios medžiagos pagamintus reikėtų rinktis? Ką suteikia lubų apvadai? Turiu galvoje ar vizualiai paaukština lubas, ar kažkas panašaus.
Atsakyti
QUOTE(2 in 1 @ 2015 01 29, 02:04)
Lubų apvadus ir langų apvadus iš kokios medžiagos pagamintus reikėtų rinktis? Ką suteikia lubų apvadai? Turiu galvoje ar vizualiai paaukština lubas, ar kažkas panašaus.

Lubu ir langų apvadai buna is poliuretano, jeigu nera aukštos lubos reikia rinktis igaubtus lubinius apvadus, o priesingu atveju isgaubtus, jie nepigiai kainuoja, bet suteikia namams išskirtinumo ir savo žavesio
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 01 28, 09:57)
čia iliustracija, kas neatsimena ar nematė
http://i95.photobuck...zpsb974ae5d.jpg

Femme, Jūsų bra labai labai wub.gif . Už išradingumą - 10 balų thumb_yello.gif

QUOTE(femme @ 2015 01 28, 14:17)
ko gero vienintelis naujas šviestuvas, kurį (bent iš nuotraukos) įsimylėjau wub.gif

aišku, gyvai gali kitaip susirodyt g.gif
http://www.ekoliumen...marquette-6.jpg

Ojej, aš buvau šitą nusižiūrėjus wub.gif ... ir labai rimtai, tik tą didesnį, 9 žvakių. Pas mane lubos ten kur jį būč kabinusi - ~4m aukščio. Buvau atsispausdinus ir išsikirpus natūralaus dydžio jo šabloną biggrin.gif . Va ir čia lotuliukas.gif . Dar buvau parsivežus sieninį tos serijos "pasimatuoti": va ir va.
Ką galiu pasakyt... sieninis atkrito iškart, nes supratau, kad ant žvakių netilps jokie gaubteliai verysad.gif ... labai noriu svetainėje sietyno su mažais gaubteliais, tai galvojau, gal ant šito eitų uždėti juos papildomai. Tačiau, jei ant sieninių tos serijos gaubteliai neišeina, tai palikau ramybėje šį sietyną, galgi ir ant jo netilptų unsure.gif .
Dėl išvaizdos gyvai - man bra pasirodė ne toks dailus, kaip reklamuojamose nuotraukose. Bijau, kad sietynas irgi prasčiau atrodytų... Reklamuojamoj nuotraukoj raitytas metalas atrodo toks lyg truputį sendintas, o gyvai matėt mano nuotraukoj - lygiai nuobodžiai rudas ir tiek. Beje, Vilniuje yra 6 žvakių sietynas, gal kas galėtumėt apžiūrėti ir įvertinti ax.gif ? Man jau gėda prašyt klaipėdiečių (Ekoliumeno), kad parsivežtų pažiūrėjimui blush2.gif , nes jau ir taip du bra man vežė iš Vilniaus, kad apžiūrėčiau ir pasimatuočiau namuose doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 28, 15:35)
Gan pailgas atrodo, reikia jam lubu aukstesniu, manau. Arba priimtina, kai kaba zemai, tiesiai virs stalo.



QUOTE(femme @ 2015 01 28, 16:15)
Didysis ir man per didelis - jei nuspręsčiau kabinti, tai tik trišakį.
O didžiajam bent 3 metrų lubų verkiant reiktų, o ir daugiau nepamaišytų, nes nuleistas ant grandinės atrodo geriau, nei prilipintas prie pat lubų...



Ačiū 4u.gif , kad patvirtinot mano abejones. Nes galimybės pamatyt, net ir Vilniuje, šiuo metu neturiu.


QUOTE(Juodai @ 2015 01 29, 14:05)
Femme, Jūsų bra labai labai  wub.gif . Už išradingumą - 10 balų thumb_yello.gif
Ojej, aš buvau šitą nusižiūrėjus  wub.gif ... ir labai rimtai, tik tą didesnį, 9 žvakių. Pas mane lubos ten kur jį būč kabinusi - ~4m aukščio. Buvau atsispausdinus ir išsikirpus natūralaus dydžio jo šabloną biggrin.gif . Va ir čia  lotuliukas.gif . Dar buvau parsivežus sieninį tos serijos "pasimatuoti": va ir va.
Ką galiu pasakyt... sieninis atkrito iškart, nes supratau, kad ant žvakių netilps jokie gaubteliai  verysad.gif ... labai noriu svetainėje sietyno su mažais gaubteliais, tai galvojau, gal ant šito eitų uždėti juos papildomai. Tačiau, jei ant sieninių tos serijos gaubteliai neišeina, tai palikau ramybėje šį sietyną, galgi ir ant jo netilptų unsure.gif .
Dėl išvaizdos gyvai -  man bra pasirodė ne toks dailus, kaip reklamuojamose nuotraukose. Bijau, kad sietynas irgi prasčiau atrodytų...



bigsmile.gif Juodai, ačiū jums labai labai. Jūs galutinai išgelbėjot mane nuo kankinančių apmąstymų. Jūsų vaizdingų iliustracijų dėka tik dar kartą įsitikinau, kad tokie gabaritai mano 'kamūrkėj' tikrai netiks ir netilps. Be to, kai parodėt tą bra realiai, tai jis tikrai atrodo ne taip viliojančiai kaip reklaminėse nuotraukose g.gif Jaučiu, kad taip ir liks pas mane Iljičiaus lemputės lotuliukas.gif Nes arba kokybė netinka, arba kaina visai nedžiugina, arba gabaritai ne tie doh.gif Teks, matyt, pažiūrėt kitu kampu į tą savo kambarį ir keist viziją dėl jo apšvietimo unsure.gif
Atsakyti
Juodai, na, jus tikrai juodai pavarot lotuliukas.gif Cia geraja prasme 4u.gif
Bet, priesingai man, visai tas metalas gerai atrodo, kai nezinai, kokia seimininku vizija. Bet tikiu, kad pamacius gal dar kitaip, foto neatspindi.

Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2015 01 29, 14:23)

Smagu, kad padėjau  smile.gif .

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 29, 15:09)
Bet, priesingai man, visai tas metalas gerai atrodo

Na žinot, tie paraitymai taip ir matos, kad tuščiaviduriai yra unsure.gif ... Kaip pavyzdžiui čia (pirmas pasitaikęs pavyzdys) - juk matosi, kad pilnas metalas, tokis tikras daiktas, o tas naujas... ką žinau... ir dar už tikrai nemenką kainą unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 29 sausio 2015 - 14:35