Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Štai mūsų dar vieni namučiai vacation1.gif:

Ansktesnės temos :
Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9

Kas nori būt įvykių centre , būtinai turi apsilankyti čia kiekvieną dieną hi.gif Nes rašymo tempai yra kosminiai karsta.gif Vos spėjam skaityti, atsakinėti ir klausti biggrin.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 08 birželio 2007 - 22:39
jo, jau 10 tema, ot pavarom, tik spet skaityt!!!!! biggrin.gif thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
atvariau, o ziuriu jau nauja tema bigsmile.gif
einu pabaigsiu senaja skaityti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 06 09, 14:48)
atvariau, o ziuriu jau nauja tema bigsmile.gif
einu pabaigsiu senaja skaityti rolleyes.gif

sena dar neuzdaryta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 08, 20:01)
Pas mane gyvena ežių šeimyna, tai su sraigėm problemų nebeturiu.

as vakarais vis irgi karts nuo karto matau, kaip eziukas pas mane prabega bigsmile.gif gal del to ir as sraigiu neturiu g.gif

QUOTE(Wolke @ 2007 06 08, 21:00)
ir ant stiebo

nu ta ant stiebo, tai kazkaip pirma kart matau bigsmile.gif
fainiai atrodo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Nuotraukoje ir man patiko, o kai pamačiau turguje - diktonas manęs nesužavėjo, o česnakas - labai patiko (tokio stambaus ir tankaus dar nemačiau). thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mergaites vysnaites,pagaliau ir as spejau viska perskaityti lotuliukas.gif nuo 1 iki 6 zinutes smile.gif .Rimtai tai jus pasele,niekaip i jusu rasymo tempa neisirasau,laiko man maza.Bet siandien buvau Aleksoto turgavieteje ir ten mane suzavejo viena gele,kadangi kaina 30lt tai pirmiausia viska issiklausinejau is pardavejos ir dabar iki ryto virskinu,nerimauju ar sugebesiu per ziema islaikyti,vadinasi Sundaville,taip man pardaveja uzrase,sake gali lipti kaip vijokline gele,gali kristi zemyn kaip svyranti,priklausomai kaip kur pasodinsi.Na jus kaip speces gal ja ir zinot,gal man vienai zada ateme,bet gele nuostabi,manau ryt vaziuosiu pirkti.Kol parasiau pati save ikalbejau lotuliukas.gif visoms smagaus sekmadienio 4u.gif
jei Knifofija issakytu savo nuomone,buciau labai dekinga blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Kriss labai gražu pas tave wub.gif
Kiek paskaičiau tai Vilkdalgiai nemėgsta šlapumo,o labiau sausai augti patinka,tai liuks,nes pas mane tai puikia auga kadangi nelaistau,tik šiandiena nuvažiavusi palaisčiau nes tokia sausra 4u.gif
Knifofija labai gražios gėlytės pas Jus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 09 birželio 2007 - 22:37
QUOTE(madre @ 2007 06 09, 22:48)
sveikos mergaites vysnaites,pagaliau ir as spejau viska perskaityti lotuliukas.gif nuo 1 iki 6 zinutes smile.gif .Rimtai tai jus pasele,niekaip i jusu rasymo tempa neisirasau,laiko man maza.Bet siandien buvau Aleksoto turgavieteje ir ten mane suzavejo viena gele,kadangi kaina 30lt tai pirmiausia viska issiklausinejau is pardavejos ir dabar iki ryto virskinu,nerimauju ar sugebesiu per ziema islaikyti,vadinasi Sundaville,taip man pardaveja uzrase,sake gali lipti kaip vijokline gele,gali kristi zemyn kaip svyranti,priklausomai kaip kur pasodinsi.Na jus kaip speces gal ja ir zinot,gal man vienai zada ateme,bet gele nuostabi,manau ryt vaziuosiu pirkti.Kol parasiau pati save ikalbejau lotuliukas.gif visoms smagaus sekmadienio 4u.gif
jei Knifofija issakytu savo nuomone,buciau labai dekinga blush2.gif  4u.gif

Ši gėlytė auginama kaip kambarinė gėlė, daugiau vijoklis negu svyranti, nes galai vistiek keliasi į viršų. Galima auginti kaip terasinį augalą, rudenį įnešant į patalpą, ne žemesne kaip 15 laipsnių šilumos. Labai dekoratyvi. Dirvai nereikli, nemėgsta rūgščios, trešiama žydintiems augalams skirtomis trąšomis. Tręšti kas dvi savaites. Rodos viską susakiau ką žinojau. Šiaip labai dekoratyvūs žiedai, jei turi kantrybės nešioti, tada tik pirmyn. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madre @ 2007 06 09, 22:48)
Bet siandien buvau Aleksoto turgavieteje ir ten mane suzavejo viena gele,kadangi kaina 30lt tai pirmiausia viska issiklausinejau is pardavejos ir dabar iki ryto virskinu,nerimauju ar sugebesiu per ziema islaikyti,vadinasi Sundaville,taip man pardaveja uzrase,sake gali lipti kaip vijokline gele,gali kristi zemyn kaip svyranti,priklausomai kaip kur pasodinsi.

cia mano Sundaville ax.gif
user posted image
mokejau apie 10eu,si pavasari nusipirkau,daug patirties neturiu,bet nuo pirmos dienos laikau lauke,graziai zydi,pradejo leisti usus,tai ismeigiau dar papildomai jai lazdeliu
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 06 08, 11:40)
kaip suprasti nuo kada? Jei yra visos sodinimo/priežiūros sąlygos tokios, kokias siūlo rododendrams, tai jie rudenį sukrauna pumpurus, o pavasarį tie pumpurai ir sužydi.

Kokio amziaus, keliu metu krumas? Ta turejau omeny mirksiukas.gif nes pas mane dar visai mazi krumiukai, pirkau pernai nebrangiai.
Atsakyti
Labas visiems (visoms) smile.gif
Gal kas galėtumet patarti... g.gif Mes bandome daryti veją, nuėmem molio sluoksnį ir kaimynų pažistamas atvežė mums žemės. Sakė, gera žemė vejai. Kol buvo dregna, ir man atrodė, kad gera... Tokia juoda. O paskui išdžiuvo, ir pasidarė aišku, kad joje pilna žvyro. doh.gif Sausa ji atrodo, kaip juodas smėlis. Žemės tiekėjas iki šiol aiškina, kad tai gera žemė vejai, o mano vyras įsitikinęs, kad šioj žemėj niekas neišaugs, panašiai, kaip smėlio dėžej. Kaimynai apie žemės kokybę nieko pasakyti negali, jiems tas pats tiekėjas užvežė kitokią žemę. g.gif
Gal kas nors nusimanote vejose? Ar augs žolė purioje juodoje žemėje su dideliu žvyro procentu? Ar mums reikia mest lauk ir šitą sluoksnį ir atsivežti tinkamesnės žemės?

Twoflower2, nelaiminga sodininkė

Atsakyti