Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Ankstesnės temos:
Namo aplinka - 1 tema
Namo aplinka - 2 tema
Namo aplinka - 3 tema
Namo aplinka - 4 tema
Namo aplinka - 5 tema
Namo aplinka - 6 tema
Namo aplinka - 7 tema
Namo aplinka - 8 tema
Namo aplinka - 9 tema
Namo aplinka - 10 tema
Mūsų džiaugsmai ir vargai 4u.gif
Atsakyti
Šaunuolė, Srauniau, thumbup.gif atidarei temą, o tai buvau išvažiavusi, grįžtu, žiūriu nėra kur nutūpti lotuliukas.gif
Atsakyti
ir as cia pritupsiu... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2007 06 27, 10:15)
g.gif kiek supratau sita Glechoma hederacea tai paprasciausia piktzole  blink.gifPlectranthus coleoides vijokline gele - arba as tiek teturiu supratimo apie geles  ax.gif pas mus ja augina loveliuose ir kabanciuose puoduose

nu abi šios gėlės yra panašios išore, tačiau visiškai skirtingos savo prigimtimi. Aš turiu vieną plektrantusą, tik pas mane dar kitoks, tamsiais lapais, antroji pusė bordinė, žiemą aš jį kambaryje auginu, vasarai išnešu į lauką. tiesa, rodžiau kažkada tą puodą su plektrantusu ax.gif o gėlyne auga kažkokia iš notrelių, vis aš jai laisvę apriboju, nes plečiasi kaip pašėlus smile.gif

QUOTE(Perse @ 2007 06 27, 10:20)
Na sveikos.Nu jus ir prirasiusios  blink.gif  Grizusi vis pribegdama paskaitinejau.
Kaip laikosi jusu sodai po vakarykscios audros?
Pas mane tai katastrofa  cry.gif  obelys islauzytos viskas isvartyta.Baisu net pro langa paziuret  verysad.gif

nu nieko sau doh.gif pas mus tai tik stipriai nulijo, bet be jokių didesnių pasekmių...

QUOTE(Twoflower2 @ 2007 06 27, 10:27)
...iš kur užsivežat žemės (juodžemio) vejai-gelynui?  Mums reiktų kelių kubometrų,
bet nežinom, kas galėtų užvežti ...

gal ne fontanai, bet štai keletas firmų, gal kažkur pavyktų susitarti o šiaip panašių skelbimų alio reklamoj dar pasitaiko...
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 06 27, 10:46)
ir as cia pritupsiu... blush2.gif  ax.gif

Tavo gelytes labai grazios nuotraukose, tokios veslios, sodrios 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2007 06 27, 13:00)
Tavo gelytes labai grazios nuotraukose, tokios veslios, sodrios  4u.gif .

labai dekoju....tai mano pirmos gelytes....tik siemet yra salygos auginti ir puoseleti.... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Norejau Manykos paklausti kokios ten pas tave geles trecioj nuotraukoj, sidarbrines spalvos alpai ir stiebas, ziedeliai bordiniai?
Atsakyti
-t-a-m-s-i-, čia RS straipsniukas apie tavo tramažolę ax.gif Man labai patinka tas augaliukas. Norėjau su raudona pelargonija pasisodinti. Bet nvis neužtaikau nusipirkt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2007 06 27, 13:16)
-t-a-m-s-i-, čia RS straipsniukas apie tavo tramažolę ax.gif Man labai patinka tas augaliukas. Norėjau su raudona pelargonija pasisodinti. Bet nvis neužtaikau nusipirkt verysad.gif

aciu uz straipsniuka 4u.gif otu geliu...nepatikesi...siauliuose pilnas turgus budavo....nupirkau ir pasodinau kartu su verbenom....istikruju norejau gebenes margalapes...bet man buvo brangoka moketi po 10 lt uz vazoneli... tai apsiribojau tramazole... ax.gif
beje, jei siauliete tai galiu padauginti ir padovanoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 27 birželio 2007 - 11:20
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 06 27, 11:19)
aciu uz straipsniuka  4u.gif  otu geliu...nepatikesi...siauliuose pilnas turgus budavo....nupirkau ir pasodinau kartu su verbenom....istikruju norejau gebenes margalapes...bet man buvo brangoka moketi po 10 lt uz vazoneli... tai apsiribojau tramazole... ax.gif
beje, jei siauliete tai galiu padauginti ir padovanoti  ax.gif

aciuks.gif Kretingoj aš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2007 06 27, 13:36)
aciuks.gif Kretingoj aš  smile.gif

grzus miestelis! bet tolokai nuo siauliu.... man tikrai negaila... jei busi siauliuose galiu atgnybt keleta ugliuku.... bigsmile.gif
Atsakyti
darželių ir gėlynėlių bitutės tongue.gif 4u.gif

baisiai liūdina orelis, pasekmės bus tragiškos, uh. Na bet pasidžiaugsiu pirkiniais:
1. Labai jau patiko Knifofijos veigėlė, įsigijau Weigela "Nana Wariegata" ir dar eksperimentuoju su kaimynų weigėle - turėtų žydėt skaisčiai riužaaavai bigsmile.gif ;
2. Hydrangea paniculata Grandiflora - nius, labai jau labai tokios norėjau ( tikiuosi kieme bus ne vienintelė hortenzija);
3. Taip pat labai patiko Reklamistės mylimas krūmukas - sidabrakrūmis. Įsigijau švelniai riužaaavą, ateity dar tikiuosi įsigyt raudoną.
pasigyriau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 27 birželio 2007 - 11:48