Įkraunama...
Įkraunama...

Maskuojamosios priemonės

Esu nusipirkus sia maskuojancia pudryte (tipo maskuoklis, primer'is ir pudra viename), tai labai patenkinta. Pas mane 'transludent' atspalvis (pirkdama nepaziurejau, kad 2 atspalviai yra), tai man baltaodei veiduka kiek pabalina, bet nesvarbu, nes po to pudra arba bronzata tepu. Svarbiausia, kad viska uzmaskuoja kuo puikiausiai thumbup.gif
Physiciansformula Mineral Wear® Talc-Free Mineral Correcting Powder

CORRECTING_POWDER


Papildyta priemonės pavadinimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 10 birželio 2010 - 18:52
labukas, paaiskinkit man neismanelei maskuojamaja priemone tept ant ar po kremine pudra?
Atsakyti
QUOTE(*INSOMNIA* @ 2010 02 07, 23:55)
labukas, paaiskinkit man neismanelei maskuojamaja priemone tept ant ar po kremine pudra?


As kremines nenaudoju, tai visada tepu po biria pudra. Bet yra kas daro ir vienaip, ir kitaip. Tepant ant pudros gerai tai, kad kartais nereikia ar maziau reikia maskavimo, nes pudra kai ka pamaskuoja ir tada jau matai kur truksta.
Atsakyti
user posted image Gal kas naudoja šitą?Ar gerai maskuoja?Kokia kaina?Čia Make up forever
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2010 02 09, 00:36)
user posted image  Gal kas naudoja šitą?Ar gerai maskuoja?Kokia kaina?Čia Make up forever

as naudoju siuos maskuoklius. na nezinau. paakiu negaliu maskuoti nes sausina oda. maskuoja neblogai, bet antrakart nepirkciau.
dabar ieskau paakiams maskuoklio, kuris nesausintu odos g.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunuole @ 2010 02 09, 18:08)
as naudoju siuos maskuoklius. na nezinau. paakiu negaliu maskuoti nes sausina oda. maskuoja neblogai, bet antrakart nepirkciau.
dabar ieskau paakiams maskuoklio, kuris nesausintu odos  g.gif

O kiek mokėjote? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2010 02 09, 21:33)
O kiek mokėjote? ax.gif

paprasiau, kad parveztu is amerikos, is sephoros parduotuves. buvau issirinkusi kita, bet nebuvo. tai pardaveja pasiule si. dabar paziurejau, kad apie 80lt. tikrai nevertas tiek pinigeliu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 02 09, 09:59)
Gal žinote iš kur  galima nusipirkti/parsisiųsti????


Nebent parsisiusti, nes LT, tai tikrai nera - drugstore.com, cvs.com, walgreens.com, ulta.com, target.com ir tt... Tik nezinau ar jau internetinese bus, nes cia naujausia kolekcija, tai bent paprastose parduotuvese yra, bet internete (bent drugstore.com) nemaciau.
Atsakyti
Gal kas naudojat Bobbi Brown Creamy Concealer? Kokie butu ispudziai ir kokia spalvyte naudojat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 02 10, 20:59)
mane irgi domintu atsiliepimai ( as ziuriu maskuokliu maniake pasidariau biggrin.gif )



Gal ten pat planuojam pirkti mirksiukas.gif ?
O kokia jus spalva nusiziurejot? O jus sviesios odos?
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2010 02 10, 20:19)
Gal ten pat planuojam pirkti mirksiukas.gif ?
O kokia jus spalva nusiziurejot? O jus sviesios odos?

as dar nenusiziurejau,o is kur jus planuojat pirkt?gal kur pigiau yra biggrin.gif as vis ziurineju ziurineju,noriu vis,bet turiu tris maskuoklius tai net nzn ka ir daryt biggrin.gif bet jauciu imsiu blush2.gif o kokia spalva nusiziurejot?as sviesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 02 11, 10:44)
as dar nenusiziurejau,o is kur jus planuojat pirkt?gal kur pigiau yra biggrin.gif as vis ziurineju ziurineju,noriu vis,bet turiu tris maskuoklius tai net nzn ka ir daryt biggrin.gif bet jauciu imsiu blush2.gif o kokia spalva nusiziurejot?as sviesi ax.gif


JAU NEBELIKO IVORY doh.gif, o tik vakar paskelbe apie akcija. Reikejo imti doh.gif Dabar yra tik sand, bet gal per tamsi verysad.gif : Nas nebent kas prisijungtu ax.gif


BB Creamy Concealer
Atsakyti