Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Taip pat norėčiau priminti, kad konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais! mirksiukas.gif

Atsakyti
Na mergaitės, registruojuos naujoje temoje.
Šio ryto darbelis - mano dukterėčių grįžimo iš stovyklos prie jūros proga smile.gif Realiai norėjau su kriauklėmis, bet ... nepadariau namų darbų, tad teko dėti tai ką turėjau. Viduj Juodas miškas, visa kita pastilažas (2.700kg). Realiai man gražiau atrodo nei nuotraukoje ir svarbiausia kad vaikam labai patiko smile.gif

user posted image


o šis naktinis nesėkmiukas doh.gif norėjau vienaip, o išėjo taip kaip sugebėjau.
Dviejų berniukų krikštynom, viduj medutis (4.400kg), puošta bezė ir Cipciuko masės batukai, gėlytės ir kt.

user posted image


Einu toliau mokytis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spanguolia :): 22 rugpjūčio 2009 - 18:00
QUOTE(daividija @ 2009 08 22, 16:40)
Nematau jokiu buroku blink.gif viskas labai dailu...

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 22, 16:42)
Buroku as irgi nematau  lotuliukas.gif

user posted image

QUOTE(spanguolia)
Einu toliau mokytis  unsure.gif

Nu nu - kur jau cia mokytis - viskas labai super thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lion: 22 rugpjūčio 2009 - 18:10
mergaites, negi paprastas zmogus gali kuri toki grozi blink.gif jus nuostabios wub.gif sakau is sirdies tortukai labai labai dailuciai, tiesiog ziuriu ir net sirdi spaudzia, nera zodziu jiems apibudint, taaip grazu wub.gif man sis savaitgalis buvo labai nesekmingas, beze nuciuoze vel nuo torto, blioviau kaip mazas vaikas verysad.gif kiti tortukai pavyko, bet kaip skaudu kai stengies visa savaite ir galutini vaizda pamacius asaros byra doh.gif sory kad issiliejau, bet antra diena vaikstau be nuotaikos ir prisiminus vakaryksti vaizda asaros tvenkias, matyt ne man su jos didenybe susidraugaut verysad.gif
Atsakyti
spanguolia..... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 08 22, 19:13)
mergaites, negi paprastas zmogus gali kuri toki grozi  blink.gif  jus nuostabios  wub.gif sakau is sirdies tortukai labai labai dailuciai, tiesiog ziuriu ir net sirdi spaudzia, nera zodziu jiems apibudint, taaip grazu  wub.gif man sis savaitgalis buvo labai nesekmingas, beze nuciuoze vel nuo torto, blioviau kaip mazas vaikas  verysad.gif kiti tortukai pavyko, bet kaip skaudu kai stengies visa savaite ir galutini vaizda pamacius asaros byra  doh.gif  sory kad issiliejau, bet antra diena vaikstau be nuotaikos ir prisiminus vakaryksti vaizda asaros tvenkias, matyt ne man su jos didenybe susidraugaut  verysad.gif


Baik tu, neverta verkti, as irgi verkiau, kai nubego, kai nesigaudavo...bet galvoju nera reikalo asaroti, bet pamazu ja emiau perprasti, tfu tfu tfu... nenuleisk ranku, o ant namu vartojimui skirtu tortu vis bandyk paplakti.
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 08 22, 19:26)
spanguolia..... blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif


Cipciuk ačiū 4u.gif Bet kaip matot kolkas nieko originalaus neparodau, man su beze labai patinka dirbti, bet dar nepriima ji galurinai manes i savo komapanija doh.gif Tad dzibukus sugebu, o toliau doh.gif

Neramuole puikiai suprantu tave ir aš labai pergyvenu kai nesiseka, ypač jei tai darau ne sau, o kokiai draugei ar pan.

Nuo krikštynų man vakar pirma partija beze irgi nučiuožė - norėjau nusišaut, bet neturėjau kur trauktis - susikaupiau ir vėl nuo pradžių.
Atsakyti
Neramuole, kelk nosi auksciau, ir eik su seima svesti vestuviu sukakties!!! Nuosirdus sveikinimai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 08 22, 14:24)
Kaip lygiai padaryta wub.gif kiba su lygintuvu ''prosijai'' thumbup.gif


panasei ir lyginau biggrin.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2009 08 22, 18:38)
Imi tortą apt delno , pakeli virš dubenėlio su trupinukais ...semi su sauja trupinius , ir priglaudusi prie torto šonų , - sukdama jį rankoje ( tortą ) , lipini , ...pakratyk truputi tortuką , kad nubyrėtų nereikalingi , dėk į padėlkiuką ...sėkmės  smile.gif .

meilikatyte....aš apsistojau prie pastilažo , plius 4-5 šaukštai aliejaus į jį , kad nedžiūtų .


naman ir teks dar karta daryt ir bandyt susidraugauti su pastilazu 4u.gif

smile.gif+2009 08 22, 19:58-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 08 22, 19:58)
Na mergaitės, registruojuos naujoje temoje.
Šio ryto darbelis - mano dukterėčių grįžimo iš stovyklos prie jūros proga  smile.gif Realiai norėjau su kriauklėmis, bet ... nepadariau namų darbų, tad teko dėti tai ką turėjau. Viduj Juodas miškas, visa kita pastilažas (2.700kg). Realiai man gražiau atrodo nei nuotraukoje ir svarbiausia kad vaikam labai patiko  smile.gif

user posted image
o šis naktinis nesėkmiukas  doh.gif norėjau vienaip, o išėjo taip kaip sugebėjau.
Dviejų berniukų krikštynom, viduj medutis (4.400kg), puošta bezė ir Cipciuko masės batukai, gėlytės ir kt.

user posted image
Einu toliau mokytis  unsure.gif


labai grazus tortukai

QUOTE(neramuole @ 2009 08 22, 20:13)
mergaites, negi paprastas zmogus gali kuri toki grozi  blink.gif  jus nuostabios  wub.gif sakau is sirdies tortukai labai labai dailuciai, tiesiog ziuriu ir net sirdi spaudzia, nera zodziu jiems apibudint, taaip grazu  wub.gif man sis savaitgalis buvo labai nesekmingas, beze nuciuoze vel nuo torto, blioviau kaip mazas vaikas  verysad.gif kiti tortukai pavyko, bet kaip skaudu kai stengies visa savaite ir galutini vaizda pamacius asaros byra  doh.gif  sory kad issiliejau, bet antra diena vaikstau be nuotaikos ir prisiminus vakaryksti vaizda asaros tvenkias, matyt ne man su jos didenybe susidraugaut  verysad.gif

nenusimink tikrai nereike verkt jei nesigavo bandyk dar karteli ir pagalvok ka netaip padarei tada biski ilgiau paplak kiausinius ar sirupa ilgiau pavirs tik nereike liudet 4u.gif
tortukai tikrai visu grazus
Atsakyti
smile.gif+2009 08 22, 18:58-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 08 22, 18:58)
Na mergaitės, registruojuos naujoje temoje.


Registruojam be eiles su sitokiais darbais thumbup.gif
QUOTE(neramuole @ 2009 08 22, 19:13)
blioviau kaip mazas vaikas 


Einu dirzo atsinesti rolleyes.gif, ji mat turi tokia proga ir sugeba dar ja sau gadinti, del kazkokio kiauso ir pudros doh.gif , jokio darbo mes niekad nenugalesim, aukstyn galva ir mars pudruoti nosytes thumbup.gif 4u.gif


QUOTE(Cipciukas @ 2009 08 22, 19:26)


Jau sito avataro Cipciukai nebekeisk, tortu karaliene thumbup.gif

Va dar vienas rafaelo is ferero lotuliukas.gif
Grietinele ir cukrinukes.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 08 22, 20:13)
Va dar vienas rafaelo is ferero lotuliukas.gif
Grietinele ir cukrinukes.



uch kaip gražu wub.gif dievinu violetinę spalvą thumbup.gif papuošimas nerealiai gražus... pasaka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spanguolia :): 22 rugpjūčio 2009 - 19:55
QUOTE(daividija @ 2009 08 22, 12:50)
blink.gif Kur jus,moteros,buvot kai as zenijausi,kaaaa???
Tokiu groziu nebuvo galima ir su ziburiu rasti ....

drinks_cheers.gif
QUOTE(meilikatyte @ 2009 08 22, 13:17)
sakykit ar jus ir tiek ilgai uztrunkat su tortuku puosimais as vakar prasedejau 3val.

gražus tortas wub.gif
o jau dėl puošimų trukmės tai neklausk. Aš irgi ir 3 val ir daugiau galiu sugaišti... bet tai toks malonumas wub.gif

QUOTE(Lion @ 2009 08 22, 16:23)
Na ir siandieniniai brokai  doh.gif

na, nebent burokų sultimis dažei tą su "35" laugh.gif
juk labai gražiai padarei savo darbus.

smile.gif+2009 08 22, 19:58-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 08 22, 19:58)
Na mergaitės, registruojuos naujoje temoje.
Šio ryto darbelis - mano dukterėčių grįžimo iš stovyklos prie jūros proga 

wub.gif jėga. Tortas gražiai papuoštas, ir valgyt yra ką rolleyes.gif

QUOTE(Srove @ 2009 08 22, 21:13)
Va dar vienas rafaelo is ferero lotuliukas.gif

pakerėjo mane ta filetava spalva... tik trupinukų galėtų nebūti.. galėtų būti ir šonai baltam fone violetiniai akcentai...
Atsakyti