Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema
17 tema
18 tema
19 tema
20 tema
21 tema
22 tema
23 tema
24 tema
25 tema
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais! mirksiukas.gif

Atsakyti
Tai gi, merginos, renkames naujoje temoje
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 12 07, 20:09)

dekui, neramuole, einu skatyneti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites nebuvau cia nuo penktadienio man atrodo g.gif biski uzsvenciau alc.gif nu bet kol viska perziurejau blink.gif bigsmile.gif as jau ziuriu kai kurios merginos metet tortu kepima ur uzsiemet skulptoriaus darbais smagu kad visom taip puikiai sekasi o man dar smagiau kad yra is ko pasimokyti drinks_cheers.gif visos be isimciu saunuoles tik as pasigedau Cipciuko ir Monikute senai jau bekepe tortuku negi progu nera ax.gif
Atsakyti
konvalija, maisiukas neblogas, tik ar vaidenasi, ar mase skirtingu spalvu


Asseni, pas tave viskas gerai su regėjimu thumbup.gif
Tik man kaip pradedančiai, neapsiskaičiavau - šokoladinės saldainių masės neužteko visam tortui uždengti doh.gif
išgelbėjo,tai,kad turėjau iš anksčiau likusios masės ir skiriasi dėtas šokolado kiekis.
Bet realiai visai gerai atrodė,visi pagalvojo,kad čia toks užmanymas : thumbup.gif
Atsakyti
Va ir as ateinu i nauja temele smile.gif

Asseni, nu tu ir slapuke, toki nuostabus tortai, o ji mat nerodo rolleyes.gif bet tas skorpionas, kaip tikras, net nupurte i ji paziurejus smile.gif
jei netycia praziurejau, gal galetum papasakoti issamiau, ka turejai omenyje apie ramuniu lapeliu paspaudima sepetuko koteliu? ax.gif
Pumpica, net nusikvatojau isvydus smailika, smagu, kad mano ideja kazkam irgi patiko, saunus darbelis thumbup.gif

Agniuk@s, tortukas labai mielas smile.gif
Atsakyti
parašus aplakstyk, žinok nepatingėjau vieną dieną ir palaksčiau per parašus, o lia lia kokių tortukų panos prislėpę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 12 07, 22:13)
parašus aplakstyk, žinok nepatingėjau vieną dieną ir palaksčiau per parašus, o lia lia kokių tortukų panos prislėpę  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif , neprislepe, tiesiog ne visada laiko yra ikelt
Papildyta:
QUOTE(eglejk @ 2009 12 07, 22:12)
jei netycia praziurejau, gal galetum papasakoti issamiau, ka turejai omenyje apie ramuniu lapeliu paspaudima sepetuko koteliu?  ax.gif

Pala, padarysiu siandien - parodysiu
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2009 12 07, 12:38)
Nuotrauku siek tiek ikeliau... parodysiu pora, kurios iliustruoja ankstesnius komentarus, nors tortai cia ir visai iprasti...
user posted image

Nieko sau koks grozis bigsmile.gif wub.gif O kaip nupiesti ar padaryti ta melyna gele didele ir geltonas? Nuostabus grozis bigsmile.gif

Olesta, isivaizduoju kiek streso apturejai del torto, bet viskas gerai, kad gerai baigiasi 4u.gif Lauksim kitos pilies bigsmile.gif

RiMami, tavo tortas toks valgomas valgomas, taip ir norisi gabalelio bigsmile.gif O rozes, o spalva, mmmmm........ wub.gif

Ir kiti be galo grazus tortukai.

Idedu ir as du.
Zuikis baisiai nepatiko man, dariau pirma karta, bet jau toks sleivas kreivas, kad siaubas cool.gif Stiklo sukes, puostas grietinele:

user posted image

Aguonele, tik as i vidu dejau sviestini krema su rududu, puosta sokoladu, gelyte, drugelis ir lapeliai- pastilazas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitule: 07 gruodžio 2009 - 23:44
Gitule, man akys apraibo nuo paskutinės foto wacko.gif žiūriu į jį ir man galva sukasi lotuliukas.gif zuikis ko tais perpykęs, raudonas, užtai ir perkreiptu veideliu biškį, na o rainasis jau man galvą apsuko visai wub.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif paraše turiu paslėpusi vieną pilį, nespėjo MB dėžės atidaryti, kaip audito vadovė užsiprašė tokio pat lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 08 gruodžio 2009 - 00:44
Aciu 4u.gif
To zuikio darymui visiskai nebuvo nuotaikos, absoliuciai, gal uztai toks ir gavosi piktas blush2.gif
A tu apie ta jurta kalbi? Gerulis ten biggrin.gif thumbup.gif
O kaip apetita suzadino tavo tas BRASKES SNIEGO PATALUOSE, negaliu. Kaaaip noriu as jo dabar, reiks eit ieskoti recepto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 12 07, 22:13)
parašus aplakstyk, žinok nepatingėjau vieną dieną ir palaksčiau per parašus, o lia lia kokių tortukų panos prislėpę  doh.gif

Jo, aš tai seniausiai visų parašus išnaršiau thumbup.gif Jau tiek prisižiūrėjau grožių, kad net silpna. Kada nors gal ir aš nors kruopelę išmoksiu to, ką jūs mokat wub.gif

Gilute, gražūs tortai, ir man visai nekreivas tas kiškis, atrodo viskas, kad taip ir turi būt. Tik spalva "ne mano" lotuliukas.gif
O jautas tinklelis, na, tikrai nesuprantu, kaip jis padarytas, jei nesimato kokių rėželių nuo braukimo pagaliuku, kaip kažkur kitur matėsi...
Atsakyti