Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas Vokietijoje nuo A iki Ž

QUOTE(Notė @ 2013 10 03, 14:28)
Geras klausimas, net pati susimasciau. As turiu per savaite 40 valandu, bet niekad nesusimastydavau kazkaip. As kiekviena menesi skaiciuojuosi darbo valandas ir darbdaviui pristatau. Viena menesi pliusas, kita minusas. bet kadangi darbdavys neduoda man pilnai tu darbo valandu, tai truputi minusas yra. Idomu, kaip bus metu gale, ka sakys.  g.gif



as kasdien darbe turiu irasyt tik jei dirbu ilgiau nei 6 val per d. pas mane gausis daugiau nei darbo sutarti stovi, bet man idomu ar uz svenciu dienas man skaiciuos tas 6 val ar ne ? smile.gif
iki tol dirbau restorane-ten viskas man aisku buvo-jei dirbdavau sekmadieni ar svenciu dienom gaudavau uz tas dienas uz kiekviena val +50% . kiek isdirbdavau uz tiek ir gaudavau.
o kaip dabar bus biure kolkas nezinau g.gif pasiklausiu pas sefe smile.gif
Atsakyti
Feiertage neskaiciuojama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magistrante @ 2013 10 03, 14:44)
Feiertage neskaiciuojama  4u.gif



dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Notė @ 2013 10 03, 13:28)
Geras klausimas, net pati susimasciau. As turiu per savaite 40 valandu, bet niekad nesusimastydavau kazkaip. As kiekviena menesi skaiciuojuosi darbo valandas ir darbdaviui pristatau. Viena menesi pliusas, kita minusas. bet kadangi darbdavys neduoda man pilnai tu darbo valandu, tai truputi minusas yra. Idomu, kaip bus metu gale, ka sakys.  g.gif

siaip turetu buti darbo sutartyje parasyta apie tas valandas, virsvalandzius ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Blümchen @ 2013 10 03, 19:13)
siaip turetu buti darbo sutartyje parasyta apie tas valandas, virsvalandzius ir t.t.



pas man neparasyta, bet bus greiciausiai, kaip magistrante parase, mano atveju, bet ok, man tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blümchen @ 2013 10 03, 17:13)
siaip turetu buti darbo sutartyje parasyta apie tas valandas, virsvalandzius ir t.t.

pas mane irgi nieko neraso, mat pas mane praktikos sutartis. Ziuresim, kaip bus. Beje jau zinau, kai baigsis praktika, priims mane i darba, tada per kazkoki tai laika patvirtina diploma ir tada priims i darba jau, kaip diplomuota, pripazinta darbuotoja.

Magistrante, Blümchen 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

nuo kada privaloma DE vazineti su zieminemis padangomis?
Atsakyti
QUOTE(Notė @ 2013 10 17, 12:56)
Sveikos,

nuo kada privaloma DE vazineti su zieminemis padangomis?


Jei neklystu tai nuo Lapkricio 1d. nes vyras sake, jau darbe antpludis padangu keitimo 4u.gif
Atsakyti
zieminem padangom galioja taisykle - O-bis-O-Regel,t.y. nuo spalio (Oktober) iki velyku (Ostern) smile.gif maniskis siandien pasikeite padangas ax.gif
Atsakyti
O man sake, kad vokietojoj nera konkrecios datos nuo kada reikia zieminem vazinet,- tiesiog padangos turi but 'pagal oro salygas',- ty, per slapdriba padarius avarija draudimas neapmokes, bet baudos sustabdytas negausi g.gif
Atsakyti
sita nuo O iki O taisykle yra tik rekomendacija,ir tikrai konkrecios datos nera,nuo kada reikia vazinet zieminemis padangomis,bet kaip uups sakai,jei ziemos metu padarysi avarija tikrai prikibs prie to ,kad tu be zieminiu padangu smile.gif

My Webpage
Atsakyti
Sveikos,

buvau pokalbyje dėl mini-job. Jie sakė, ten moka kiekvieną kartą iškart po darbo, o ne mėnesio pabaigoje. Kai paklausiau kaip dėl Abrechnung, atsakė, kad gal galėtų man pabaigoje mėnesio padaryti.

Keista girdėti, jog atlyginimas mokamas kiekvieną dieną. Ar čia nebūtų schwarz?
Atsakyti