Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 11

Naujoji virtuvių tema 4u.gif

Pirmiausia paburbėjimas:
labai prašau pasiskaityti forumo taisykles ir jų laikytis, pvz nekelti didelio formato nuotraukų (jei norite parodyti būtent tą vaizdą, įkelkite nuorodą), bei necituoti paklodžių jei norite tik pagirti ar pakomentuoti vieną konkretų aspektą. Kitaip tariant - palaikykime tvarką temoje
4u.gif

Keletas patarimų prededantiesiems:

1. pirmiausia apsižiūrėkite turimoje virtuvėje ir nuspręskite:

• kas patinka ir norėtumėt naujoje virtuvėje
• kas nepatinka ir tikrai nenorėtumėte
• dėl ko neesate tikri.

2. išsimatuokite visus svarbiausius atstumus, pvz pagrindinės darbo zonos ir įvertinkite ar tai jums tinka ar naujoje virtuvėje norėtumėt didinti/mažinti. Plepant apie skirtingus rekomenduojamus atstumus skaičiai gali atrodyti per daug dideli/maži, bet tai tik skaičiai, jie nieko nereiškia jei nežinote kaip tie atstumai atrodo. Be to, kas patogu vienam gali netikti kitam ir buti visiska oficialiu rekomendaciju priesingybe. Todėl BŪTINA atidžiai apžiūrėti ir išmatuoti jau turimą virtuvę.

3. pasidarykite sarašą jau turimų daiktų, jei tokių yra - šaldytuvai, stalai, kėdės.

4. taip pat pasidarykite sarašą didesnių virtuvinių prietaisų ar nestandartinių matmenų indų, kuriems reikės rasti vietos naujoje virtuvėje.

5. pasidomėkite virtuvių stiliais ir pasirinkite koks/kokie jums patinka labiausiai, apsvarstykite spalvų gamą.

6. pasidomėkit "pribambasais" ir jų kainomis. Blum lankstai gerai, bet ir kainuoja atitinkamai, pigesni atlieka tą pačia funkciją (gal ne taip maloniai “dirba”, bet jei neturite su kuo lyginti, nenusivilsite).

7. rinkites kokybiškiausius produktus kokius tik leidžia biudžetas. Susidarykite prioritetų sarašą, kad žinotumėte ką galite paaukoti visiškai, ką imti pigesnį variant, o ko neatsisakysite nė už ką.

8. Atsiminkite, kad skaičiuojant biudžetą, reikia skaičiuoti daikto kainą + jo pajungimą + įvairios smulkmenos kaipo rankenėlės, kojelės, kampučiai... Žodžiu ką bepaskaičiuosit, pridėkite apie 20 procentų viršaus nenumatytiems atvejams.

9. pasikalbėkite su tėvais, draugais, giminaičiais (visais kas turi virtuvę) ir pasiklauskite ką jie keistų savo virtuvėse. Nepraleiskite progos pasisukioti kitų virtuvėse, baldų salonuose. Semkitės idėjų iš kur tik galite, bet nepamirškite, kad virtuvė jūsų, joje šeimininkausite jūs todėl ji turi atitikti jūsų poreikius ir gyvenimo būdą.

10. pasidarykite patalpos planą (geriausia pradėti popieriaus lape), sužymėkite visus išmatavimus - sienų, langų, durų..., komunikacijas - vandenį, elektrą, ventiliaciją, katilus... Nuspręskita ar reikia/norite/galite griauti ir perstatyti sienas ar judinti komunikacijas. Paišant lape, svarbiausia atrasti vietas šaldytuvui, plautuvei ir viryklei, baldų visualizacija ateis vėliau.

11. maksimaliai išnaudokite plotą, apsvarstykite ar Jums tikrai reikia mažo ir brangaus kargiuko ar praktiškiau tą plotą padalinti šalimai esančioms spintelėms? Juk gaminatės baldus pagal užsakymą, todėl jie neturi būti standartinių išmatavimų jei jums tokie netelpa patalpoje.

12. vizualizuotis galima naudjant programėles kaip Ikea kitchen planner, Sketch up ir pan, pasiklauskite Googlo mirksiukas.gif Taip pat puikiai naudojama Powerpoint ir Paint programos (dvimačiams vaizdeliams).

Dažniausi patarimai:
• Patogiausia apatinėje virtuvės dalyje STALČIAI.
• Patogiausia darbo zona tarp plautuvės ir viryklės
• virtuvės trikampio (šaldytuvas-plautuvė-viryklė) kraštinės, t.y. atstumai tarp šių zonų turėtų būti minimum 1,2 metro ir maksimum 2,7 metro.
• PASISKAITYKITE BENT VIENĄ VIRTUVIŲ TEMĄ.

Jei norite gauti patarimų, komentarų apie savo planus - klauskite, bet BŪTINAI pasirodykite ką jau turite ar papasakokite apie ką kalbate. Nepamirškite paminėti ką keisti galima, ko ne. Į klausimus iš serijos "nieko nežinau" atsakyti neįmanoma, taip pat kaip ir komentuoti "standartinių" virtuvių be išmatavimų ir panašių detalių. Klausiant patarimu sutaupysite laiko jei iskart ikelsite visos patalpos plana (iskaitant svetaine, jei tai bendra erdve) ir nurodysite kur langai, durys, praejimai ir t.t. Temos dalyviai gales iskart komentuoti plana, o ne laukti papildomos informacijos 4u.gif

Svarbiausia nepamirškite, kad virtuvės kūrimas reikalauja laiko ir kantrybės, keleto perbraižymų popieriuje ir daugelio valandų renkantis plokštes, stalviršius, apšvietimą, rankenėles ir dar beagles smulkmenų... Tačiau tai bus JŪSŲ virtuvė ir ji to verta

Senesnės virtuvių temos:
Labai sena tema
Tema numeris 1
Tema numeris 2
Tema numeris 3
Tema numeris 4
Tema numeris 5
Tema numeris 6
Tema numeris 7
Tema numeris 8
Tema numeris 9
Tema numeris 10
Primenu, kad virtuvinė technika turi atskiras temas. Taip pat atskiros temos yra baldų gamintojams ir virtuvės stiliams 4u.gif

Mažos virtuvės išplanavimo etalonas SM - Gabby_jz virtuvė wub.gif (matoma ir jos avatare)
štai čia senasis variantas su tapetu, žinutė nr 395
Ir naujesnis vaizdelis su plytelėm ir šviestuvu user posted image.
Plokštės, gamintojai ir išmatavimai aptarti, netingėkite paieškoti 4u.gif

Smagių plepėjimų ir sklandžios kūrybos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 12 vasario 2014 - 07:48
QUOTE(murmur @ 2014 02 11, 21:23)
Fasadai termopalo, vidus nzn tiksliai austriska kazkokia plokste tokios pat spalvos. Stalvirsis ecopal.
Dureles tik blizgios is visu pusiu. Vidus matinis. Spintelej apacioj uzdeta skarda speciali plona. Jei kas ten prakiurtu spintele liktu sausa ir siaip valyt patogiau.
Plokste vadinasi blizgi dramblio kaulo, kodas U131 berods. Stalvirsis juostuotas rudas medis. Koda ryt nebent paieskociau, per tel nerasiu nuorodos smile.gif
Vamzdziai sienoje;) spintele kaip ir visos.
Lauksim rezultato smile.gif

tu matai kaip... man visai blizgumo niekur nesimato, tik labai į akis krito kriauklės spintelės atidarytų durų blizgesys ir jos tokios rudos atrod... ten gal nuo tos skardos taip atsispindi g.gif
stalviršis tikrai gerai žiūris, visgi tikrai rinktis iš mažų gabaliukų nekas, nes vaizdo nesimato.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 02 12, 08:49)
tu matai kaip... man visai blizgumo niekur nesimato, tik labai į akis krito kriauklės spintelės atidarytų durų blizgesys ir jos tokios rudos atrod... ten gal nuo tos skardos taip atsispindi  g.gif
stalviršis tikrai gerai žiūris, visgi tikrai rinktis iš mažų gabaliukų nekas, nes vaizdo nesimato.

drinks_cheers.gif ir as galvojau kad cia balta neblizgi plokste g.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 02 12, 00:58)
Merginos aš vėl mintimis grįžtu prie granitinės kriauklės doh.gif  paneikit mitus apie tuos jų dužimus, nusidažymus, indų dužimus ir pan? Ir dar klausimas,jei imčiau juodą kriauklę, o pas mus vanduo be proto kalkėtas, kaži po kiekvieno vandens nuliejimo reiktų ją valyti? g.gif


Man regis pati blogiausia mintis prie labai kalketo vandens deti juoda kriaukle... doh.gif
Atsakyti
As turiu jau trecius metus granitine kriaukle tik sviesia,ir ne karto nesigailejau,kitokios net nenoreciau,dar ne vieno indo nesudauziau nors jau buvo ir lekste ir puodukas isprudes is ranku.Del demiu ir maniau,kad bus problemu,bet jos man isivalo,o dar dabar parsisiunciau tu stebuklingu kempineliu tai problemu is viso nebera,pasveiti ir kriaukle vel kaip nauja. smile.gif
Atsakyti
Thea! jei labai kalketas vanduo tai reiktu nusausinti manau po kiekvieno naudojimo. Nuo jos taip vanduo nenubega kaip nuo skardines, toks vaizdas kad laikosi laseliai ant sonu. Pas mane vanduo vidutiniskai kalketas tai nudziuna nelieka zymes.

Blizgi pas mane plokste, foto nesimato gal gerai smile.gif Yra tokia pati ir neblizgi jei kam aktualu.

Plokste ir stalvirsis sie (plokste U131 01, stalvirsis EM-6066):
http://www.diara.lt/...palva-blizganti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murmur: 12 vasario 2014 - 13:33
buvau termopale pagaliau, murmur, tavo stalviršį ten tiesiog įsimylėjau wub.gif tik nežinau, ar jis toks ir bus, ar ten tik tas gabaliukas toks, kaip aš sakau sudrožtas medžio stalviršis biggrin.gif labai patiko, o ir ant jo turėtų nesimatyt įpjovimų, susibraižymų, jei jie atsirastų smile.gif
Atsakyti
granitine kriaukle turiu jau 6metus, sviesiai rudos spalvos, kalkiu nesimato, demes man nesunkiai issivalo, su bet kokiu valikliu, tik vienais metais per velykas ispyliau i ja dazus kiausiniam, tai liko deme, bet per koki menesi isnyko, tik viena beda, gal kad karsta keptuve kelis sykius idejau i ja, tokie lyg mini itrukimai, nemoku papasakoti, bet man jie netrukdo. Leksciu daugiau nei paprastai taip pat nesudauziau, daugiau ant zemes man krenta. Dabar ir vel rinkciaus granitine, man jos grazesnes, tik del to.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 02 12, 16:41)
buvau termopale pagaliau, murmur, tavo stalviršį ten tiesiog įsimylėjau  wub.gif tik nežinau, ar jis toks ir bus, ar ten tik tas gabaliukas toks, kaip aš sakau sudrožtas medžio stalviršis biggrin.gif labai patiko, o ir ant jo turėtų nesimatyt įpjovimų, susibraižymų, jei jie atsirastų smile.gif


Aha jis toks kaip subraizytas visas aptrintas. Nesimato nieko smile.gif
Atsakyti
murmur Labai šauni virtuvė thumbup.gif
Labai patogus išdėstymas ir atstumai tarp kaitlentės ir kriauklės thumbup.gif Man patiko spintelė po kriauklę, kad yra šone lentynėlės mažos, gera idėja thumbup.gif dar patiko kampinė spintelė, patogiai durelės atsidaro thumbup.gif Gal dar daugiau gali parodyti vidų, kas kur yra mirksiukas.gif
Atsakyti
murmur, o pas tau visur blumai? mano brangesnė virtuvikė gaunas, nors pagal spinteles mažesnė ir be kampinės... g.gif
nors... kokio ilgio viena ir kita siena?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 13 vasario 2014 - 08:02
QUOTE(mamučiukas @ 2014 02 13, 07:57)
murmur Labai šauni virtuvė  thumbup.gif
Labai patogus išdėstymas ir atstumai tarp kaitlentės ir kriauklės thumbup.gif  Man patiko spintelė po kriauklę, kad yra šone lentynėlės mažos, gera idėja  thumbup.gif  dar patiko kampinė spintelė, patogiai durelės atsidaro thumbup.gif  Gal dar daugiau gali parodyti vidų, kas kur yra mirksiukas.gif


Aciu smile.gif

Uzmigs kleckyte pafotkinsiu smile.gif

QUOTE(Teka @ 2014 02 13, 08:01)
murmur, o pas tau visur blumai? mano brangesnė virtuvikė gaunas, nors pagal spinteles mažesnė ir be kampinės... g.gif
nors... kokio ilgio viena ir kita siena?


Stalciai Hettich, lankstai Blum visur. Daugiau nera mechanizmu pas mane. Ai dar cargiukas nzn kokio gamintojo g.gif po orkaite stalciukas su atmetimo mechanizmu.
Atsakyti