Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ką daryt, kai ėda rėmuo?
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ode
Ash irgi, kaip baltic_girl, TUMS kramchiau ishsishiepus. Shiaip jau esu priesh medikamentus, tad galit suprasti, kaip uzhede mane tas remuo. O tos TUMS tabletytes yra kazhkoks kalcio produktas, taip kad dar ir i nauda. wink.gif

Kaip kazhkas rashe - raciona keist. Ne velnio... daryk ka nori...

Pataria rieshutus ilgai ilgai kramtyt ir koshe nuryt. Pienas kai kam padeda. Man niekas nebepadejo... wink.gif
Yte
Bjaurus dalykas tas remuo blink.gif pirma karta tai patyriau pries keleta savaiciu, net nesupratau kas darosi, po savaites tik paaiskejo kad as nescia! Bet jei jau dabar tai gyvent trukdo tai kas bus veliau? Nepadeda Rennie reiks kitus jusu siulomus pabandyti.
jovka
Mane irgi rėmens ėdimas kankina... Bet tik rytais kai pavalgau... Tai susitaikiau su tuo ir kolkas nieko, bet jei pradės stipriau kankinti tada galvosiu ką daryt. Nors šiaip tai nemalonus jausmas.
ramuneb
stengdavausi prieš miegą neprivalgyti, gulėdama aukščiau galvą laikydavau ant pagalvės, kartais čiulpdavau Renni, padėdavo ir ramunėlių arbata
MuminMama
Gyvenime remens neturejusi TOOKKI priepuoli isgyvenau... bet radau savo sprendima: suzinojau, kad yra tokia sienele kuri skiria skrandi nuo prieskrandzio kuri susilpneja del nestumo hormonu todel jei dar nerviniesi ir kokius pomidorus valgai (abu dalykai irgi susilpnina ta sienele-pertvarele) ir skrandzio sultys sulipa i prieskrandi ir ji grauzia, nes jis toms sultims nepritaikytas ;( man terapaute prirase vaistu o as nebevalgiau pomidoru, raminausi , emiau po mazai valgyti ir neguleti po valgio (nuteka lengviau). Ir TFU TFU TFU jau keletas men NIEKO! na bet pomidoru net keptu nevalgua tik viena karteli wink.gif
erika9
man geriausiai padeda skrudintos moliūgų sėklos smile.gif O dar geros dvi stiklinės vandens smile.gif
Nikija
O vanduo istikruju padeda, toks geras jausmas kai nuplauna viska zemyn, net svesieja akyse biggrin.gif
Puzin
Sveikos mane irgi ta pati problema kankina. Nuejau i vaistine nusipirkt renie, o ten man pasiule FRUTIN tabletes specialiai nesciosioms nuo remens. Gal tik kaina didesne.
cherry coke
Daug neskaiciau, nezinau ar kas nors jau siule, bet pienas yra labai efektyvus. Isgerkit stikline, turbut praeis.
Be to mano patarimu galit pasinaudot ir kai esat kur nors mieste , kai jokiu vaistu po ranka ner- suvalgykit pieniska leda. Pades.
Beje, pieno ar pienisku ledu as nemegstu, bet kai remuo puola-nekas verysad.gif Beto pienas vaisiui tikrai nepakenks schmoll.gif

p.s. jei kas nesupranta kodel pienas, tai jis yra skranzio rugstinguma mazinantis produktas thumbup.gif Na, o pas ka rugstingumas mazas, to remuo nees rolleyes.gif
** Svaja**
paprastai remuo grauzia jau 2-ame trimestre,kaip aiskino man ginekologe tai vyksta del to kad vaikutis auga ir gimda vis labiau spaudzia skrandi del to kazkokie skrandzio voztuvai pasidaro nesandarus ir jauciame remens grauzima,man pasiule miegoti pusiau sedint ty,ant keliu pagalviu siek tiek padedavo o paciam gale nestumo galejau nors ir stovint miegoti buvo tas pat velnias cry.gif .gal siek tiek pienas sumazindavo rugsti bet visa diena jo negersi blink.gif
cherry coke
Man ir nenesciai kartais remuo buna. Ypac jei kur po parduotuves tusciu skrandziu lakstau verysad.gif Prisiverciu pieniska leda suvalgyt- ir geriau tuomet
mazhulia
Man kai eda remuo, niekas nepadeda, nei pienas nei arbatos nei vanduo. Meginsiu Tums tableciu nusipirkti, sako jos kaip Lt Rennie. Ziuresime kaip seksis...
cherry coke
na, pas mane tas remuo salyginai nedidelis blush2.gif
mazhulia
QUOTE(mazhulia @ 2005 06 11, 16:46)
Man kai eda remuo, niekas nepadeda, nei pienas nei arbatos nei vanduo. Meginsiu Tums tableciu nusipirkti, sako jos kaip Lt Rennie. Ziuresime kaip seksis...
*

Na nusipirkau TUMS tableciu ir tikrai nuima ta bjauru jausma thumbup.gif kad taip ir toliau...
gintale
as kolkas bandau liaudies medicina iki galo isnaudoti...

iki siol padeda morkos - bet ne sultys, o tikra morka. tik kramtyti smulkiai reikia. padeda kuriam laikui...

nesenai gavau patarima gerti kopustu sultis. kolkas neisdrisau schmoll.gif
uosviene patare zalia kiausini gerti - taip pat dar neismeginau ax.gif

bet butu faina suzinoti kaip jums tai padejo tada ir as bandysiu biggrin.gif
gintale
sis bei tas literaturoje apie remeni, jo priezastis ir kaip kovoti su juo: thumbup.gif

Refliuksą skatina kai kurie maisto produktai: turintys kofeino (šokoladas, kava), riebalai, angliavandenių prisodrinti gėrimai, kai kurie vaisiai - citrusiniai, obuoliai, kopūstai ir kt.

Reikšmės turi ir spaudimo pilvo ertmėje padidėjimas: rėmuo atsiranda greičiau, jei daromi fiziniai pratimai po valgio, jei ankšti drabužiai.

Yra keletas paprastų priemonių norintiesiems išvengti rėmens: pavalgius nesimankštinti, nedėvėti ankštų drabužių, maždaug 3 valandas iki miego neprisivalgyti, tik pavalgius nesigulti. Reiktų dažniau maitintis (5-6 kartus per dieną), nepersivalgyti,

Reiktų miegoti miegoti šiek tiek pakėlus viršutinę kūno dalį - pakeltu galvūgaliu, nedirbti pasilenkus, nedėvėti juosmenį veržiančių drabužių.

Maisto produktai, kurių reiktų vengti: gazuoti gėrimai, didelis kavos kiekis, kai kurie citrusiniai vaisiai, kopūstai, rauginti produktai, kofeino turintys produktai (kokakola, pepsikola, šokoladas), labai riebus maistas. Nevartoti alkoholio, kavos, aštrių prieskonių, mėtų, nerūkyti. Vengti rūgštaus ir aštraus maisto, kuris dirgina gleivinę (pomidorų, acto, citrinos, pipirų ir t.t.)

Baltyminiai produktai stiprina apatinio sfinkterio tonusą ir kartu slopina rėmenį, retina jo dažnumą.

Vaistai, mažinantys skrandžio rūgštingumą, blogina geležies pasisavinimą, todėl nepasitarus su gydytoju jų negalima vartoti.

Sekmes visoms nestuke.gif 4u.gif
zika1
na mane jau taip pat uzpuole remens grauzimas verysad.gif ,geriau renie,tai nepasakyciau,kad labai padeda,man tai tik kelioms valandoms nuima ir tiek,na o frutinas tai man tikrai padeda ax.gif .
livetukė
Man nuo rėmens graužimo padeda Manti. Šis vaistas saugus vartojant nėštumo metu (taip sako gydytojai ir rašo informaciniame lapelyje).
kristulia
QUOTE(livetukė @ 2005 11 28, 14:22)
Man nuo rėmens graužimo padeda Manti. Šis vaistas saugus vartojant nėštumo metu (taip sako gydytojai ir rašo informaciniame lapelyje).
*

Kažkur skaičiau, kad nuo rėmens padeda pienas.
Aš išbandžiau ir man tikrai padėjo.
Mazius_
Perskaičiau ir kai ką pritaikiau sau, ir noriu pasidalinti savo patirtim.
Niekada nėra ėdęs rėmuo, o kai buvo kokie 3,5-4mėn. pradėjo. Pradžioje padėjo
1. šiltas viritnas vanduo su medum (bet ne karštas) - mažina rūgštingumą, o šaltas vanduo su medum - didina.
2. miegas truputį pakelta galvą.
Po to pradėjo kankinti ne tik naktim, bet dienom, tai čiulpiau ir kramčiau
3. Frutin tabletes (panašios į renni).
4. dažniau valgau, nes kai nepavalgau jaučiu kai pradeda ėsti rėmuo.
5. Dėl pieno ir ledų, vienoms padeda, kitoms ne - būkit atsargios. Man pradžioje padėjo, o po to pastebėjau, kad išgeriu - padeda, praeina, o vėliau dar labiau sukyla. Mečiau šitą būdą tongue.gif
Siracusa
kas tas rėmuo sužinojau 3 trimestre doh.gif nu ir pagrauždavo, kaip reikiant unsure.gif gelbėdavausi su renni blush2.gif
Aurėja
Man gydytoja rekomendavo "Rennie" (3 kart per dieną po 1 pastilę). Kiti vaistai nėštukėms sakė per stiprūs, o Rennie tinka.
Mazius_
Dar suzinojau, kad pilnesnėm moterim, ar turinčiom viršsvorį dažniau ir anksčiau pradeda kamuoti rėmuo, bet manau, kad nebūtinai. Priklauso nuo organizmo ir gimdos, jei gimda aukštai ir mažylis spaudžia skrandį g.gif ko gero dažną kamuoja šitie nemalonumai.
Norima
Nuo rėmens mane gelbėja tik Renie arba Frutin tabletės, daugiau nieks nepadeda, visos liaudiškos priemonės arba visai nepadeda, arba nuima tik labai trumpam... doh.gif Frutin yra labiau tinkamos nestuke.gif nes jos natūralios, bet ne tokios veiksmingos, kaip Renie... ax.gif
žvarba
QUOTE(Aurėja @ 2006 01 23, 10:42)
Man gydytoja rekomendavo "Rennie" (3 kart per dieną po 1 pastilę). Kiti vaistai nėštukėms sakė per stiprūs, o Rennie tinka.
*

kad vakarais nelipčiau sienom ir galėčiau miegoti turiu sučiulpti mažiausiai 3-4 tabletes rennie, nakties bėgyje- dar porą tablečių verysad.gif ,- kitaip būna ne naktis, o košmaras mega_shok.gif... net bijau galvot, kas bus, prieš galą scare.gif
Norima
QUOTE(žvarba @ 2006 02 01, 10:45)
kad vakarais nelipčiau sienom ir galėčiau miegoti turiu sučiulpti mažiausiai 3-4 tabletes rennie, nakties bėgyje- dar porą tablečių verysad.gif ,- kitaip būna ne naktis, o košmaras mega_shok.gif... net bijau galvot, kas bus, prieš galą scare.gif
*

Žinok prieš galą paprastai rėmuo praeina, arba bent jau ženkliai sumažėja, va manęs jau beveik visiškai ta bėda nebekankina, tiesiog lelius nusileido ir nebespaudžia taip skrandžio, dabar labai retai kada prireikia tabletės ax.gif
Mazius_
išmėginau vieną dalyką besimaudydama mirksiukas.gif ir arba tai sutapimas arba tikrai man padeda:
kai maudausi po dušu su masažine kempine geras 5min masažuoju pilvuką (čia profilaktiškai ir nuo strijų) ir truputį apimu tą sritį kur skrandis thumbup.gif
tfu tfu tfu, bet po tokio masažo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 2-3naktis galiu super ramiai miegoti.
Ciki
Mane ziauriai remuo kankina verysad.gif naudoju ranitidina, nes kitaip provalas butu verysad.gif pirmo neshtumo metu ilgai jo nebegeriau, kai jau nebeimanoma kenteti buvo, padare endoskopija ir stepleje beveik opas rado verysad.gif Va tai va gydziausi su renne visokiais verysad.gif O dar labai barzomi vanduo padeda thumbup.gif
meduliukas
O mane va uosviene pagyde nuo pykinimo ir remens keliom dienom thumbup.gif Atveze pagaminus cepelinu thumbup.gif , bet juos daro kitaip negu as, tarkius maiso per puse su manu kose, jie tokie lengvi iseina, ir padazo nedaro riebaus.Nu ir surizikavau suvalgyt - tai pirma karta po triju savaiciu akys prasviesejo ir is lovos pasikelt galejau, nei pykino, nei remuo grauze, aisku,as mesytes nevalgiau, tik isore.
Bet baigesi cepelinai ir vel tas pat, vel nusivemt baigiu nuo tu rugsciu verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Mazius_
QUOTE(meduliukas @ 2006 02 02, 12:01)
O mane va uosviene pagyde nuo pykinimo ir remens keliom dienom thumbup.gif Atveze pagaminus cepelinu thumbup.gif , bet juos daro kitaip negu as, tarkius maiso per puse su manu kose, jie tokie lengvi iseina, ir padazo nedaro riebaus.Nu ir surizikavau suvalgyt - tai pirma karta po triju savaiciu akys prasviesejo ir is lovos pasikelt galejau, nei pykino, nei remuo grauze, aisku,as mesytes nevalgiau, tik isore.
Bet baigesi cepelinai ir vel tas pat, vel nusivemt baigiu nuo tu rugsciu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
*

biggrin.gif biggrin.gif mirksiukas.gif čia tai geras - jei tik padeda prašyk uošvienės, kad vėl gamintų cepelinus, arba bent jau recepto thumbup.gif
vikta
o rėmens ėdimas, tai toks kaip griaužimas stemplėje, netoli skrandžio? ir toks jausmas kad nori atsirūgti ir tas praeis?
jeigu taip - tada ir man ėda rėmuo sad.gif
eimė
Aš čiulpiu MALOX tabletikes - man kolkas padeda mirksiukas.gif
inga*
As zinau liaudiska priemone:vandenyje istirpinti meducio.Bent man padedavo..
Mazius_
QUOTE(vikta @ 2006 02 03, 14:37)
o rėmens ėdimas, tai toks kaip griaužimas stemplėje, netoli skrandžio? ir toks jausmas kad nori atsirūgti ir tas praeis?
jeigu taip - tada ir man ėda rėmuo sad.gif
*

thumbup.gif thumbup.gif gerai manai, tikrai toks jausmelis kaip aprašei. tik man dar kartais nori paspjaudyt ugnim kai užeina labai stipriai.
menade
Pieno negeriu,todėl nebandžiau liaudies metodų rėmens mažinumui biggrin.gif Efektyviausias vaistas Rennie thumbup.gif viena tabletė ir jokio ėdimo biggrin.gif
Olaiva
o as tai Almagel neo toki skystima geriu,man jis vienintelis padeda.aisq,daugiau nieko kitko ir negalima...o nuo Renie dar blogiau pasidarydavo schmoll.gif
bazinė T
tarp kitko Almagel nelabai galima, nes jis turi anestezuojanti poveiki. Nors aisku , neaisku kas geriau blogai jaustis, ar isgerti vaistu.

As tai naudoju Malox, ir nakti uzmigdavau su rennie arba frutini,arba manti tablete burnoj. Nes budavo nepakeliama.
pulina
Mano nėštumas dar palygint nedidelis, bet rėmuo jau pakankina kartais. Tai aš užgeriu pieno arba vandens su išspausta citrina. Tam kartui padeda. Vaistų dar nebandžiau, vis iškenčiu. Kai jau nebegalėsiu kentėt, tada... schmoll.gif
Olaiva
QUOTE(bazinė T @ 2006 03 15, 15:19)
tarp kitko Almagel nelabai galima, nes jis turi anestezuojanti poveiki. Nors aisku , neaisku kas geriau blogai jaustis, ar isgerti vaistu.

As tai naudoju Malox, ir nakti uzmigdavau su rennie arba frutini,arba manti tablete burnoj. Nes budavo nepakeliama.
*

kad man ir mano ginekologe ir seimos gyd ir gastroenterologas sake,kad kas jau kas,o tas senasis gerasis almagel neo yra pats nekalciausias vaistas nestukems nestuke.gif nes jau kai man buvo blogai,tai per visus gyd ejau...
Sanrita
Vaistų privengiu.
Manau dėl vaikelio sveikatos viską ištverti galima.
Man padeda mineralinis vanduo negazuotas atskiestas per pusę su vandeniu.
Pabandykit, gal kam padės g.gif
Mija V
Pirmojo nestumo metu padedavo kefyras, o dabar kazkur perskaichiau, kad dar padetu pora gurksneliu morku sulchiu, bet ne daugiau, bet ne daugiau, nes efektas gautusi priesingas mirksiukas.gif
ERNESTYTE
Sveikos mamytes, kaip mane griauzia remuo nebegaliu doh.gif man patare Malox. Bandysiu, gal pades???? Perskaiciau viska, gal kas ka dar turi veiksmingo patarti?
Garbanele
Man dabar beveik kas vakara kyla remuo... verysad.gif verysad.gif ypac kai kokiu vysniu suvalgau arba siaip konors blink.gif pienas beabejo nepadeda, po litra susivarydavau ir nieko, o nuo Renie tableciu man tik blogiau, nes jos metines, kas kvepia meta nepernesu wacko.gif
Pookelis
O man visai gerai padeda mineralinis Borjomi. Skonis gal ir ne pats geriausias. Bet natūralu
sarafea
Viena boba sake lotuliukas.gif juokauju aisku ax.gif .Girdejau kad dilgeliu arbata padeda nuo edimo remens mirksiukas.gif Pabandykit,juk nepakenks zolytes...
kiškio kopūstai
Man padedavo greipfrutas, o gydytoja rekomendavo homeopatini Gastricumeel, kelionese labai padedavo.
pranciska
"Maalox" pienelis ( ne tabletės, nes yra ir jų)- thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Nepadėdavo jokios natūralios kitų anksčiau vardintos priemonės ( pienas, kefyras, medus ,"Boržomi" ir t.t.)...Tų pienelio paketėlių nešiojausi visada su savimi- jų turėjau ir rankinėse, ir miegamajam šalia lovos, ir virtuvėj- nepiknaudžiavau baisiai, bet būdavo dienų, kai po 2 tekdavo sugert...Bet kitą dieną, žiūrėk, visai neprireikdavo mirksiukas.gif ...
ramunel
Man irgi tik rennie padeda 4u.gif
V&A
DAR TIKRAI PADEDA CIULPIAMOS TABLETES "MANTI"
Sirana
Jau taip lipa tos rugstys, kad sakes blink.gif Rennie man nebepadeda, arba tiksliau padeda trumpam, nebesuprantu, kas cia darosi g.gif Bandysisu Maalox...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.