Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

Oi mane irgi kankina tas shlykshtukas remuo blink.gif bet kaip Elvita rashe, labai padeda angliukas thumbup.gif
Atsakyti
As su tuo vargau beveik visa nestuma, nuo pacios pastojimo pradzios iki pat gimdymo... Gerdavau (tesingiau ciulpdavau) Gastal irgi galima nescioms, net taip ir raso, kad tinka nescioms
Atsakyti
As irgi nusipirkau Gastal. nestuke.gif
Atsakyti
Man gydytoja ishrashe homeopatiniu tablechiu Gastricumeel, padeda, tik vienas nepatogumas, kad reikia 20 min priesh valgi suchiulpti, tai darbe pvz. problema, kad kai daug darbo, nezinai, kada ishleksi pietauti, bet kolkas isheina.
Atsakyti
QUOTE (nuke @ 2003 08 11, 10:20)
Dar vienas klausimas: ka daryti, kai remuo baisingai eda (per tai irgi sunku uzhmigti ir shiaip diena pradejo gadinti)? Ar galima kokius vaistus gerti? Ash gerdavau piena, bet kaip matau, man nebepadeda... Gal dar yra kokiu budu?

VISADA PO RANKA TURĖK MINERALINIO. PRIEŠ VALGĮ, PO VALGIO, GERK IR GERK. SAKO, KAD IR TABLIETKAS ČIULPIAMAS GALIMA, JAU KAI ŠAKĖS BŪNA unsure.gif MAN BUVO, GALVODAVAU REIKS GERKLĘ NUSIPJAUT (PTIU,PTIU,PTIU) doctor.gif
Atsakyti
gastalis veiksmingesnis(uztenka 2 tableciu), o renee reikia visos galimos dozes per diena. bet renee nescioms pritaikyta.
Atsakyti
panaudokit mociutes metoda wink.gif Saukstelis paprastos sodos i vandens stikline, gerai ismaisot ir gerieusi vaistai biggrin.gif Sekmes thumbup.gif
Atsakyti
Ar Lietuvoje buna tabletyciu TUMS? Man be galo padejo per nestuma clap.gif
Atsakyti
Kol kas bandau visokius ir liaudiskus, ir siuolaikiniu budu remens edimui mazinti. Nes organizmas prie vieno budo labai greit pripranta ir tada jau pasidaro neveiksmingas. Siuo metu grauziu moliugo seklas, nes sako, kad padeda. Na nepasakyciau, kad visai nuima ta grauzima, bet bent jau nebevemiu nuo remens ir miegoti galiu atsigulus biggrin.gif
Atsakyti
... o man padeda LEDAI !...
Isvadas darysiu po gimdymo. Dabar tiesiog uzmusineju remeni, nes jau daugiau niekas negelbsti... tongue.gif
Atsakyti
Daugumai nesciuju augant kudikiui atsiranda ir problemos su skrandziu, nes jis vis labiau yra stumiamas i virsu ir, zinoma, lieka vis maziau vietos maistui ir jam darosi vis sunkiau dirbti. Patartina geriau valgyti dazniau, bet mazomis porcijomis. Jei vis tiktai kyla rugstys, tai patartina labai smulkiai sukramtyti du lazdyno riesutus. Geriau nevalgyti skrandzio rugstis gaminancio maisto, labai astraus, kepto, riebaus maisto.
Toms nesciosioms, kurioms rytais yra bloga, patartina pusryciauti lovoje dar neatsikelus arba bet jau isgerti vandens stikline neislipus is lovos.







Atsakyti
Labai padeda migdolu riesutai. Jei eda remuo suvalgykite nedidele saujele migdolu ir praeis. Padedavo ir man, ir draugems, ir brolienei. smile.gif
Atsakyti