Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

Brangiosios, ne kremukus pirkit, o kaip jau ir buvo minėta sportu užsiimkit, šaltu dušu pasinaudokit. Jei negalite į sporto klubą, nusipirkite 2 hantelius po 1,5 kg. Ir darykite pratimus krūtinės raumenims stiprinti. Po to dušas, kontrastinis, arba iš vis, po šilto dušo, dar vien krūtis apliekite šaltesniu vandeniu. Darant pratimus su hanteliais siprinamas krūtinės raumuo, o šaltas dušas stangrina krūtinės odą.
Aišku galima ir kremukus teptis, bet vien kremukų tepimas tikrai nepadės.
sekmės 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 12 12, 15:21-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2008 12 12, 15:21)
Brangiosios, ne kremukus pirkit, o kaip jau ir buvo minėta sportu užsiimkit, šaltu dušu pasinaudokit. Jei negalite į sporto klubą, nusipirkite 2 hantelius po 1,5 kg. Ir darykite pratimus krūtinės raumenims stiprinti. Po to dušas, kontrastinis, arba iš vis, po šilto dušo, dar vien krūtis apliekite šaltesniu vandeniu.  Darant pratimus su hanteliais siprinamas krūtinės raumuo, o šaltas dušas stangrina krūtinės odą.
Aišku galima ir kremukus teptis, bet vien kremukų tepimas tikrai nepadės.
sekmės 4u.gif


Sortuojam, kontrastinius dušus darom, ledukais krūtinę apsitrinam (kas nebandė, galiu pasakyti, kad krūtinė nejautri šalčiui), bet manau prie viso to kremukas tikrai nepakenks smile.gif
Atsakyti
Gal kas isbandete Jeanne Piaubert Decollete 3D krema?
Atsakyti
http://eli.mama.lt/g...tines_paslaptis smile.gif čia į temą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo American Kitten: 17 gruodžio 2008 - 12:46
QUOTE(Uzsispirele @ 2007 03 20, 16:01)
siaip noreciau zinot apie kremuka kuris tangrintu krutine,Papildyta:

uzsidedu sena lemenuka kur pries gimdyma nesiojau,aisku 3nr,tai pasilenkiu ir krutine isdremba is savo "remu"!jau net vyras baigia uzjuokt kokia krutine beturiu:verysad:  schmoll.gif krutine po maitinimo paliko kaip nukare vandens maisaij,ypac slikstu kai atsigulu su maike i lova,tai galiu sakyt krutines nebera,nes laisvaij galiu sonkaulius pasikasyt verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Pas mane tas pats verysad.gif Krutines liaukos tarsi dingo po maitinimo doh.gif
Kazkur skaiciau, kad dauguma kremu krutinei yra su hormonais (arba su soja, kurioje irgi yra hormonu) del to siu kremu nerekomenduojama nauduoti, nes gali isprovokuoti kruties vezi unsure.gif Be to padeda tik kai tepi ir jokio ilgalaikio poveikio nera.
Labiausiai padeda sportas, kontrastinis dusas ir chirurgai doh.gif
Atsakyti
geriausia krūtinei stangrinti yra rozmarino aliejus(tik nesugalvokit gryno tepti,reikia pasidaryti)
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 12 23, 23:58)
Pas mane tas pats  verysad.gif Krutines liaukos tarsi dingo po maitinimo  doh.gif
Kazkur skaiciau, kad dauguma kremu krutinei yra su hormonais (arba su soja, kurioje irgi yra hormonu) del to siu kremu nerekomenduojama nauduoti, nes gali isprovokuoti kruties vezi  unsure.gif Be to padeda tik kai tepi ir jokio ilgalaikio poveikio nera.
Labiausiai padeda sportas, kontrastinis dusas ir chirurgai  doh.gif


ar kas bent pastebejo akivaizdu pokyti derinant visokias priemones ir sporta??
as kaip tai manau kad be chirurgu pagalbos prarasta stangruma sunkiai sugrazint schmoll.gif
Vaikai grazu, bet sugadina papus smile.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as prie stangrinanciu krutine smile.gif vaiku neturiu, taciau krutines vistiek noretusi siek tiek stangresnes. nera ji pas mane didele, "nenusikabinusi", taciau labai jau kaip cia pasakyt g.gif minkstute blush2.gif kaip manote ar sustangres ji man kiek jei nuo siandien clap.gif pradedu eiti i sporto kluba ir dar kaip prieda panaudociau koki pigesni stangrinamaji kremuka? blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas, keliu tema i virsu. Sakykit kaip stangrina krutine tos, kurios jau virs 30 4u.gif Visada turejau stangria krutine, bet pastaruoju metu kazkaip stangrumas nyksta .
Atsakyti
QUOTE(asara1 @ 2009 05 11, 09:46)
Labas rytas, keliu tema i virsu. Sakykit kaip stangrina krutine tos, kurios jau virs 30  4u.gif Visada turejau stangria krutine, bet pastaruoju metu kazkaip stangrumas nyksta .


Reiklinga kasdienė priežiūra - mankšta, kontrastinis dušas ir žinoma spec. stangrinantis kremukas prie viso to būtų gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ferrari @ 2009 05 11, 10:53)
Reiklinga kasdienė priežiūra - mankšta, kontrastinis dušas ir žinoma spec. stangrinantis kremukas prie viso to būtų gerai  smile.gif


Su sportu man sunkiai. O koki kremuka naudojat ?
Atsakyti
QUOTE(asara1 @ 2009 05 11, 11:08)
Su sportu man sunkiai. O koki kremuka naudojat ?


Na be sporto nieko nebus, bent kelis pratimus krūtinės ląstai reikėtų daryt.
Kremą naudoju Kanebo, va tokį
Kanebo Sensai Throat & Bust Lifting Effect Formula

user posted image

Bet vien kremu stangrumo neatstatysi smile.gif
Atsakyti