Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

Siulau paskaityti SYLVIOS BROWN knyga "SAPNU KALBA".Negirsiu ir nepeiksiu jos, kiekvienas tegu susidaro savo nuomone, tik viena galiu pasakyti - niekada netikejau jokiais sapnininkais ir sapnu aiskinimais, o perskaicius ta knygas apskritai pakeiciau poziuri i spapnus ir gyvenima prabudus... Tai viena is geriausiu, daugiausiai man davusiu knygu. Tiesa yra dar viena sios autores knyga "GYVENIMAS ANAPUS". Man pirmiausiai i rankas papuole sita, po to nusipirkau apie sapnus. Abi knygos labai daug ka paaiskina.... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Jolčikas @ 2009 01 17, 10:45)
Kiekvienas savaip supranta bažnyčią - vieniems tai išsilaisvinimas iš kančių, kitiems - rėmai, nuostatos. Jeigu norėjai bėgti iš auksinės bažnyčios - norėjai ištrūkti iš savo pačios nusistatytų rėmų, todėl greit ateis išsisavadimas, nes žalia gamta yra gyvybės ir meilės simbolis (žalia spalva yra širdies čakros spalva). Todėl galimas susitaikymas namuose, gal nauja meilė ir tai duos labai gerus vaisius... Šiuos simbolius išskaičiau iš Lietuvių senovinio sapnininko.

aciu, Jolcikai

kaip visad
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kartas nuo karto aplanko keisti sapnai. Jie skirtingi, bet turinys toks pat: pvz., stoviu aš stotelėje ir atlekia troleibusas, jis trenkiasi į stotelę (nevaldomas), bet mane aplenkia. Kitas sapnas - vėl stotelėje stoviu ir skrenda į mane autobusas, jau galvoju: viskas, amen man, bet ir vėl jis šalia nukrenta, man nieko nenutinka. Dar kitas sapnas: sprogsta mašina, skeveldros ir degančios dalys lekia į mane, tačiau aš vėl spėju pabėgti ir man nieko neatsitinka... Tačiau už kampo, kur sprogo mašina, lieka mano teta. Bet po kažkurio laiko ji išeina iš to kampo ir yra visiškai sveika. Žodžiu, kažkokie keistoki sapnai g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanta036 @ 2009 01 17, 12:50)
Siulau paskaityti SYLVIOS BROWN knyga "SAPNU KALBA".Negirsiu ir nepeiksiu jos, kiekvienas tegu susidaro savo nuomone, tik viena galiu pasakyti - niekada netikejau jokiais sapnininkais ir sapnu aiskinimais, o perskaicius ta knygas apskritai pakeiciau poziuri i spapnus ir gyvenima prabudus... Tai viena is geriausiu, daugiausiai man davusiu knygu. Tiesa yra dar viena sios autores knyga "GYVENIMAS ANAPUS". Man pirmiausiai i rankas papuole sita, po to nusipirkau apie sapnus. Abi knygos labai daug ka paaiskina....  smile.gif

As siuo metu skaitau Sapnu kalba jau "suvalgiau" Izvalgas ir Pranasystes biggrin.gif O vat su Gyvenimu anapus prastai...niekur nera tos knygos verysad.gif
Kai pagalvoji kad viskas cia pat...tik musu aklumas ir skepticizmas neleidzia gyventi to gyvenimo kuri visi turetume nugyventi sioje zemeje. Man dar labai patiko jos skirstymas sapnu i kategorijas: pranasiski, islaisvinantys, astraliniu kelioniu ir kt. As visa laika galvojau kad kai sapnuoju nepazistama vyra JAUSDAMA toki ARTUMA SU JUO, MEILE IR EUFORIJA kad trokstu tokios zemiskos meiles o pasirodo as tiesiog susitinku su savo sielos draugu gyvenanciu Anapus wub.gif beje, toki drauga mes visi turime rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2009 01 19, 09:17)
As siuo metu skaitau Sapnu kalba jau "suvalgiau" Izvalgas ir Pranasystes biggrin.gif O vat su Gyvenimu anapus prastai...niekur nera tos knygos verysad.gif
Kai pagalvoji kad viskas cia pat...tik musu aklumas ir skepticizmas neleidzia gyventi to gyvenimo kuri visi turetume nugyventi sioje zemeje. Man dar labai patiko jos skirstymas sapnu i kategorijas: pranasiski, islaisvinantys, astraliniu kelioniu ir kt. As visa laika galvojau kad kai sapnuoju nepazistama vyra JAUSDAMA toki ARTUMA SU JUO, MEILE IR EUFORIJA kad trokstu tokios zemiskos meiles o pasirodo as tiesiog susitinku su savo sielos draugu gyvenanciu Anapus wub.gif beje, toki drauga mes visi turime rolleyes.gif

Taip, turime savo antra pusele kiekvienas, bet deja yra labai mazai sansu ja sutikti gyvenime, nes, kaip raso jei neklystu knygoje GYVENIMAS ANAPUS, retai taip buna, kad dvi artimos sielos isikunija vienu metu. tame paciame gyvenime... Tai galbut paaiskina kodel tiek daug nelaimingu ir vienisu zmoniu... Guodzia tik mintis, jog TEN, ANAPUS laikas neegzistuoja ir po mirties atsidure NAMUOSE, susitiksim su visais savo mylimais ir artimais zmonemis... O knyga GYVENIMAS ANAPUS knygynuose yra, maciau, pereik per visusu Kaune, tikrai rasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2009 01 15, 13:23)
Laba,
Siandien sapnavau baisu sapna:
Lyg mano mergaites zaide prie atidengto sulinio. Viena vyresnioji pasiseme vandens is to sulinio, o antroji norejo semti ir as kaip tik ziuriu ir mastau, kad mazoji dabar ikris, ir is tikruju i krito i vandeni. Vanduo svarus. As puolu paskui ja i ta sulini. Jinai lyg paneria, o as niekaip negaliu nusiirti iki jos ir ja istraukti. Net pabudau nuo tokio sapno.

Siaip kad ikrenta i vandeni mano mergaites sapnuoju jau antra karta. Kazkur skaiciau, kad tai gali buti susije su plauciu ligom. O svarus vanduo kaip ir sveikata reiskia. Is tikruju po to sapno pradejo reciau sirgti, nors pries tai neisbrisdavome is ligu.

Kaip manote ka tai galetu reiksti? Pati tai galvoju, gal cia visai geras sapnas, nes ir dabar mazoji pakosti. Gal jau pasveiksim.... g.gif Tik tas negalejimas jos istraukti is vandens mane kazkaip neramina. Negaliu padeti savo mergaitei g.gif

Zinokit ta pacia diena paskambino aukletoja ir pasake , kad mano mergyte apsiveme. Tai gal mano mastymai kad kaip ir geras sapnas nepasitvirtino... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2009 01 19, 12:43)
Zinokit ta pacia diena paskambino aukletoja ir pasake , kad mano mergyte apsiveme. Tai gal mano mastymai kad kaip ir geras sapnas nepasitvirtino... g.gif

ui, sveikit. gal siaip mergaite apsivalge , kas netiko skrandeliui.

beje, man vanduo -visad ligas pranasauja. ar slogas paprasciausias ar jau rimciau.prikaluso, ar vanduo tyras, ar ne..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuolinė: 19 sausio 2009 - 14:29
QUOTE(Dianule @ 2009 01 15, 13:23)
Siaip kad ikrenta i vandeni mano mergaites sapnuoju jau antra karta. Kazkur skaiciau, kad tai gali buti susije su plauciu ligom. O svarus vanduo kaip ir sveikata reiskia. Is tikruju po to sapno pradejo reciau sirgti, nors pries tai neisbrisdavome is ligu.

Kaip manote ka tai galetu reiksti? Pati tai galvoju, gal cia visai geras sapnas, nes ir dabar mazoji pakosti. Gal jau pasveiksim.... g.gif Tik tas negalejimas jos istraukti is vandens mane kazkaip neramina. Negaliu padeti savo mergaitei g.gif



QUOTE(Dianule @ 2009 01 19, 11:43)
Zinokit ta pacia diena paskambino aukletoja ir pasake , kad mano mergyte apsiveme. Tai gal mano mastymai kad kaip ir geras sapnas nepasitvirtino... g.gif

Anksciau sioje temoje rasiau, kad sapnavau kelis kartus, jog nuskesta mano vaikas. verysad.gif Visokias interpretacijas dariau, paskaiciau jusu va pasakyma, kad vanduo reiskia plauciu uzdegima. Nu ir ka-siandien daktarai rado sunui plauciu uzdegima...
Tai nebaisiausia. Sapne vaikas nuskendo, kad ir kiek saukiau ir liepiau griebtis uz rankos... O rentgeno nuotrauka parode ir dar kai ka cry.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 01 19, 21:12)
Anksciau sioje temoje rasiau, kad sapnavau kelis kartus, jog nuskesta mano vaikas. verysad.gif Visokias interpretacijas dariau, paskaiciau jusu va pasakyma, kad vanduo reiskia plauciu uzdegima. Nu ir ka-siandien daktarai rado sunui plauciu uzdegima...
Tai nebaisiausia. Sapne vaikas nuskendo, kad ir kiek saukiau ir liepiau griebtis uz rankos... O rentgeno nuotrauka parode ir dar kai ka cry.gif

tikrai?konkreciai-plauciu uzdegima?
pameu, pavasari spanavau, kad vis maudaus, ikrentu i vandeni.ir gal uz kokio men- sunkus, komplikuotas plauciu uzdegimas. siaubas blink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Siandien sapnavau labai keista sapna: duona permirkusia krauju. Lyg mama atidaro stalciu ir ten matau jau pasenusia duona visa permirkusia krauju. Sakau, mamyt, kam ta duona cia palikai. O ji "taigi suniui atiduosi, sues". (mes is tikruju turim suni). Zodziu, sapnas ne is maloniuju. Prasau, gal kas galetumete pakomentuoti, nesu sapnu zinove...
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 01 19, 19:16)
tikrai?konkreciai-plauciu uzdegima?
pameu, pavasari spanavau, kad vis maudaus, ikrentu i vandeni.ir gal uz kokio men- sunkus, komplikuotas plauciu uzdegimas. siaubas blink.gif


Pagalvojau, jog galima logiškai paaiškinti, kad po sapnų apie vandenį susergi plaučių uždegimu. Sapnuoti vandenį (maudytis, skęsti, plaukti, braidyti...) išties reiškia mūsų emocijas. Kai tų emocijų yra daug, pasekmė gali būti ir plaučių uždegimas. (Plaučių uždegimą sukelia baimės, neviltis, pavargimas gyventi, pyktis ant gyvenimo, negyjančios emocinės žaizdosir t.t. ) Kai emocijų daug, jos viduje kunkuliuoja, tai vis ir sapnuojam vandenį. O kai jų susikaupia ypatingai daug, viskas tarsi užsidega ir susergi plaučių uždegimu...
Čia mano išmąstymas.
Atsakyti
Labas vakaras..
Sapnavau, kad esu savo AA tevelio bute. Renku jo daiktus. Sakau, nors taip mano dukrelė galės savo senelį pažinti.
Paklausiau mamos, ką reiškia toks sapnas. Sako, kad dukters ligą pranašauja unsure.gif
Atsakyti