Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

aspvz nezinau ka skruzdeles reiskia sapnuoti blush2.gif
na nesu sumulkmeniska ir taip at visko prisapnuoju, bet tas sapnas buvo labai tikroviskas ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 03 12, 21:35)
Neatkreipei dėmesį į svarbų dalyką, kad tos skruzdės yra ant lubų. Virtuvė nereiškia pasąmonės. Virtuvė- tai karjera, darbas. O ką reiškia tarakonai, manau, visos žinom.

aciuks.gif
aš nežinau blush2.gif
bet gal radau Sapnuoti tarakonus reiškia, kad aplink jus yra parazitų, kurie negaili pastangų, kad tik jus sužlugdytų. blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilkės pėda @ 2009 03 12, 21:03)
grįžtant prie Avocetės sapno, man pasirodė, kad tai yra į pasamonę (tamsoje skendinti virtuvė) nuo savęs nustumti, nepripažinti jausmai, o galbūt ir norai (skruzdės), pasistengus juos suvokti (apšvietus prožektoriumi), pasirodo, kad jie ne tokie ir menki (skruzdės virsta tarakonais) ir ne tokie nereikšmingi (prklausomai nuo to, kokius jausmus autorei sukelia tie gyviai), ignoruoti juos tampa vis sunkiau, nes patys prašosi į "dienos šviesą" (tarakonų puolimas).

čia tik mano interpretacija nežinant žmogaus gyvenimo situacijos. svarbu, ką pats sapnuotojas galvoja apie savo sapną... juk visi turime raktus nuo sapnų užraktų ax.gif


aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos,sapnavau šiandien,kad išteku.Jaunikio nesapnavau,bet žinojau už ko tekėsiu,buvau kaime,kur trbt ir turėjo vykti šventė ir laukiau(visą dieną turėjau laukt kažkodėl)tas laikas ėjo labai lėtai,dar spėjau supykt,kad mano plaukus kažkas(teta)apipurškė laku ir man nepatinka,kad jie sulipę ir blizga,iš nuobodumo ėjau prigult,surūkyt cigaretės(nrs šiaip nerūkau).Žodž sapnavau,kad tuoj ištekėsiu,pačios ceremonijos nebuvo g.gif
Atsakyti
Aš neperseniausiai sapnavau labai keistą sapną:

sapne jaučiausi labai liūdna, atstumta, vieniša, su kažkuom kalbėjau, po to veiksmas peršoko prie pajūrio. Šiaip labai gražus vaizdas, oras vasariškas, saulėlydis, o man tai labai liūdna. Ir pradėjau aš bristi į jūrą. Po to veiksmas peršoko į namus. Nežinau kieno, tokiuose neesu buvus, bet labai gražūs. Ir nors jaučiausi gerai(bent jau fiziškai), bet vistiek buvo labai liūdna, ir tiksliai žinojau, kad bandžiau nusižudyti(pasiskandinti). Jaučiau draugų nusivylimą manimi, jaudinausi ką apie tai reikės pasakyti mamai. Po to prabudau.

Gal kas nors turi idėjų ką tai galėtų reikšti?
Atsakyti
sveikos smile.gif vakar sapnavau labai keistą ir baisoką sapną.
Kažkodėl turėjau nakvoti dideliame sename name. Labai gražiame, ir pradžioj visai nebaisiame. Kai buvau antrame aukšte mane kažkas pašaukė, ir aš nubėgau laiptais žemyn, bet laiptų viršuje liko tokia kaip mano dvasia, kaip sustabdytas kadras -aš, bet blankesnė ir pusiau permatoma. Kai vėl pakilau laiptais, ta kita "aš" ten vis dar stovėjo, ir aš priėjau, man pasirodė juokinga, kad va, kažkokia šmėkla mano pavidalu stovi ir nejuda, pradėjau ją (save) kalbinti, spragsėti pirštais, bandau atkreipti jos dėmesį, bet ji nereaguoja. Aš tada juokais sakau "ūūūū, satanaaaa" ir tada ta šmėkla į mane atsisuko su šviečiančiom akim blink.gif aš labai išsigandau, pradėjau melstis, ir ji vėl nusisuko ir liko ramiai stovėti.
Toliau sapnuoju, kad jau naktis, miegu, didelėje lovoje ir jaučiu, kad kažkas mane stumia link lovos krašto. Prabundu, ir matau, kad šalia ta pati aš/šmėkla, ir kad ji bando mane uždusinti. Aš bandau įjungti šviesą, bet jungikliai neveikia. Suprantu, kad turiu pabėgti, nes kitaip mirsiu, bet ta šmėkla įsikanda man į koją ir laiko. Aš bandau jai užimti nosį, kad ji negalėtų kvėpuoti ir paleistų mano koją (sapne labai skauda), bet ji visai į tai nereaguoja. Aš pradedu melstis, kalbėti visas žinomas maldas, bet niekas nepadeda, negaliu išsivaduoti.
Ir tada atsibudau. Net kurį laiką dar jaučiau ant kojos įkandimą, taip buvau išsigandusi. Buvo labai baisu, kad aš pati ir buvau baubas savo sapne, ir pati save puoliau blink.gif gal kuri galėtų pakomentuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kusachius: 15 kovo 2009 - 22:12
Visos sapnus savus tik raso, o kas juos paaiskintu nera 4u.gif ax.gif
Atsakyti
ax.gif Fille, gal tu pamegink ? mirksiukas.gif
as vel sapnuoju ir sapnuoju , kad verkiu lotuliukas.gif blush2.gif
o ka reiskia saknuoti kito zmogaus laiduotuves?
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2009 03 15, 23:27)
Visos sapnus savus tik raso, o kas juos paaiskintu nera  4u.gif  ax.gif

aha,o gaila... ax.gif
o kusachiaus sapnas tai kaip is siaubeko g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
2naktis is eiles sapnuoju poliklinika.. Tai kad tyrimu atsakymu pasiimt einu ir pns. Gal kuri zinot ka reiskia? g.gif
Atsakyti
Aš šiąnakt sapnavau šunį laižantį man kojas, ir du arklius su 2 kumeliukais. Vienas arklys buvo baltas wub.gif gal mano sapnas turi kokią reikšmę kaip manot g.gif
Atsakyti
Sapnas (apytiksliai, nes ne pati sapnavau) ir kaip jis išsipildė:
Mano mama susapnavo (praeitą savaitę), kad kažkokiame kambaryje atsiklaupus meldėsi, priešais kryželis ir 4 žvakės...

Mama man paskambino (ne sapnas smile.gif), tai dar subariau, kad nekreiptų taip dėmesio į tuos sapnus....

Po 1 paros laiko mirė jos brolis. Nuvažiavau ir aš į laidotuves ir žiū prieky kryžius, o aplink karstą 4 žvakės. Brrrr... geriau jau nieko nesapnuoti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2009 03 16, 16:42)

o kusachiaus sapnas tai kaip is siaubeko g.gif  bigsmile.gif


aha, nepatiko man jis visiškai. Bandžiau su mama aiškintis, ką tai galėtų reikšti, bet nesigauna nieko. Nepasižiūrėsi sapnininke, ką reiškia sapnuot save kaip velnią kažkokį, kuris puola irgi mane pačią g.gif Kol kas nusprendžiau, kad čia tiesiog stresų ir įtampos pasekmė doh.gif bet gal kuri žinos kaip geriau paaiškinti ax.gif
Atsakyti