Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

Gal jūs padėsit kažką unsure.gif Prieš porą savaičių atsirado pienligė, patepliojau tepaliuku-susitvarkė. Bet dabar santykiaujant skauda giliau verysad.gif Kokių priemonių gal liaudiškų žinot? Pas ginekologę galimybių nueiti nėra, tai norėčiau išsiversti be jos..
Atsakyti
Man taip pat nera nei vieno vaistuko kompensave, visada mokedavau simtais uz tabletes, zvakutes ir tepaliukus. schmoll.gif
Atsakyti
sveikos,pas mane si problema tikriausiai neisgydoma,tik apgidoma blush2.gif nebezinau ka ir bedaryt schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 06 05, 17:33)
Man taip pat nera nei vieno vaistuko kompensave, visada mokedavau simtais uz tabletes, zvakutes ir tepaliukus.  schmoll.gif

teisybe verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 06 04, 17:20)
Gal jūs padėsit kažką unsure.gif  Prieš porą savaičių atsirado pienligė, patepliojau tepaliuku-susitvarkė. Bet dabar santykiaujant skauda giliau verysad.gif  Kokių priemonių gal liaudiškų žinot? Pas ginekologę galimybių nueiti nėra, tai norėčiau išsiversti be jos..

Tai tikriausiai neissigydei pienliges, o tik truputi apgydei. Reiketu rimtesniu vaistu, gal tableciu ir zvakuciu, bet tam reikia recepto, tai tikriausiai be gydytojo pagalbos ir neisiversi. Todel siulyciau kuo imanoma greiciau kreiptis i ji, nes kuo ilgiau delsi, tuo tas grybas greiciau dauginsis, tuo daugiau reikes ir vaistu. Be to kad reikes gydyti ir tavo drauga - tai faktas. Tai linkiu sekmes ir kuo greiciau pasveikt! 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, liaudiškas vaistas, mano pačios išbandytas: stiklinė vandens, geras šaukštelis valgomosios sodos, vatytė ant pršto, pamirkai ir kelis kartus išvalai makštį. Kartoti 3,4 kartus, o jau po to galit pėdint pas ginekologę- jokios pienligės neras, o jei ras, tai bent jau tvert nuo tos bjaurasties galėsit kiek atsikvėpt , beje, receptas pasakytas prieš 20 metų vienos akušerės, kai gimdžiau. Man visuomet padėjo. Ai, dar lašeliuką galit arbatmedžio aliejaus įlašint. sėkmės
Atsakyti
QUOTE(Meta322 @ 2010 06 25, 21:32)
Kartoti 3,4 kartus

Ta prasme per diena 3-4 kartus, ar kaip? 4u.gif
Atsakyti
O jums nebūdavo, kad antrai pusei pradėtų vaidentis neištikimybė?... Aiškini, aiškini nuo ko ta pienligė (galiausiai ir pačiai jau beveik aišku bigsmile.gif ), o tiems bukiems vyrams vis tiek kažkokie įtarimai kyla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2010 06 28, 13:19)
O jums nebūdavo, kad antrai pusei pradėtų vaidentis neištikimybė?... Aiškini, aiškini nuo ko ta pienligė (galiausiai ir pačiai jau beveik aišku  bigsmile.gif ), o tiems bukiems vyrams vis tiek kažkokie įtarimai kyla  doh.gif

Per daug aiškini mirksiukas.gif Sakyk, kad tik nuo antibų, nuo per didelės higienos ir viešų WC ir vsio lotuliukas.gif
Maniškiui nebuvo tokių klaustukų iškilę mirksiukas.gif Gal dėl to kad net tam priežasties nebuvo NEI KARTO rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, as laukiuos, sergu nuolatine pienlige. ginekologai pataria, jei galiu kest, tai nieko nevartot. Nzn kiek tversiu sad.gif Vyrui nesiule jokiu priemoniu sad.gif , ka dazniausiai naudoja jusiskiai???? susekiau, kad tik pagerejus pasimylim ir vel... manau, reikia uzsiimt savigyda, nes klinikose jokios pagalbos :(negana to, mano dukrai nera dar 2 metu, bet ji pradejo ten pat krapstyt, kasyt, sako, kad skauda ir paraude. ar tokio amziaus vaikam gali buti pienlige lyt organuose??kudikystej jai tai pasireiske burnoj sad.gif niekaip neradau info vaiku ligose, jei kas zino, imeskit nuoroda, busiu laaabai dekinga
Atsakyti
Išknisau internete, ką galima daryti profilaktiškai: plauti juoda arbata, ąžuolo žievių nuoviru, medetkų arbata, ramunėlių arbata, sodos tirpalu, jogurtu... Įsidėti nulupta (arba ir perpjautą) česnako skiltelę ir palaikyti; pamirkyti tamponą rūgpienyje ir irgi ten palaikyti... Beveik visi šie patarimai rasti Supermamoj, ir dauguma šitoj pačioj temoj. Bent jau besilaukiančiai neturėtų pakenkti.
Vieną dalyką išbandžiau, veikia labai greitai - apsiprausus sodos tirpalu, greitai nuima tą bjaurų perštėjimą.
Dėl vyro - kiek klausiau, daktarės sako, kad jeigu vyrai labai gerai prausiasi (t.y. atitraukia apyvarpę), pas juos pagrindinis pienligės sukėlėjas Candidas neišgyvena, nes kanale sisiukas jį išplaune, netinkama terpė išgyventi. Ir kiek gydė, neskirdavo nieko vyrui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 04 liepos 2010 - 00:45
Sveikos, gal kas patarsit, man daktare irgi rado pienlige, israse clotrimasolio zvakutes, ir ir kai viena pavartojau man pradejo toks lyg kaip ir kraujas lengvai tept,gal inot kas galejo atsitikt? unsure.gif
Atsakyti
Manau, nieko baisaus. Uždegimas yra uždegimas, oda jautresnė, gal apsidraskė.
Man irgi kartais lašas kraujo pasirodydavo. smile.gif
Atsakyti