Įkraunama...
Įkraunama...

Utėlės

Mano sesers mergaite yra antroke ir irgi viena diena is mokyklos grysta su mokytojos rasteliu kad kalseje 5vaikai su utelem galvoje tai sesers vyras greit i vaistine nupirko kazkoki tepala ytryne apsiriso skarelem visi seimos nariai galvas po to issimaude ir su sukomis sukavo ir ieskojo tu butybiu mirksiukas.gif ,nu baisu net i mokyklas vaikus leisti nes parsinesa ivairias ligas g.gif
Atsakyti
schmoll.gif
Atsakyti
mes irgi susidureme su situ nelaimingu gynuneliu problema...jau antras menesis niekaip ju neissinaikinam,ir ko tik nedarem,ir pedeksu trynem ir kosmetiniu zibalu trynem,pora dienu ju nera o paskui vel kaip priseta...kiekviena diena rankiojames tuos gycius us galvos,db persakitem kad galima ir zibalu istrynt,tai vaziuosim i senukus pirkt ir trynt,tikiuos pades,nes jau isprotet baigiam. bash.gif bash.gif bash.gif bash.gif bash.gif
Atsakyti
siandien paskambino mokytoja ir pranese kad kad sesute pas mano vaika rado glindu doh.gif doh.gif man sokas!!!!kaip dabr jas reikai naikinti g.gif
Atsakyti
Perskaitytkit tema- viska paraseme... Mums pakako dvieju kartu tepimu ir ilu sukavimu po to...
Atsakyti
QUOTE(taibent1 @ 2007 11 15, 14:04)
Perskaitytkit tema- viska paraseme... Mums pakako dvieju kartu tepimu ir ilu sukavimu po to...

paskaiciau ir kaip supratau reikia vaisto ,acto tirpalo ir geru suku.as niekad nesusidurus su ta bjaurastim blink.gif o be to jis sukavosi kelias dienas mano sepeciu ,tai jauciu prof reiks ir man ta galva prasiplauti tais vaistais g.gif
tik nezinau ar jam paciam sakyti.gal sakysiu kad as cia jo pleiskanas naikinu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2007 11 15, 15:42)
paskaiciau ir kaip supratau reikia vaisto  ,acto tirpalo ir geru suku.as niekad nesusidurus su ta bjaurastim blink.gif o be to jis sukavosi kelias dienas mano sepeciu ,tai jauciu prof reiks ir man ta galva prasiplauti tais vaistais g.gif
tik nezinau ar jam paciam sakyti.gal sakysiu kad as cia jo pleiskanas naikinu unsure.gif

as pirkau tris buteliukus tepaliuko nuo uteliu, rasiau anksciau jo pavadinima- neprisimenu dabar. sukavau po plovimo su daznom sukom. ir neliko. pradzioj dar buvo glindu, bet issukavome...
nesuprantu, kodel reikia nuo jo slepti- zinos, kad reikia buti atsargesniam, neimti svetimu suku, nesideti kepuriu ir pan. svarbiausia vaikui normaliai paaiskinti
Atsakyti
QUOTE(taibent1 @ 2007 11 15, 14:59)
nesuprantu, kodel reikia nuo jo slepti- zinos, kad reikia buti atsargesniam, neimti svetimu suku, nesideti kepuriu ir pan. svarbiausia vaikui normaliai paaiskinti
gal tu ir teisi blush2.gif laukiu kada gris is mokyklos ir tada jau stversiu tas glindas
gun_bandana.gif
o mokykla leidot ,kol neisnaikinot?
Atsakyti
Maniškė buvo iš daržo parsinešus. Ploviau Pedeks losjonu. Super daiktas. Kadangi plaukai pas mergą ilgi, tai dėl visa pikta ploviau 3 kartus.
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2007 11 15, 16:35)
o mokykla leidot ,kol neisnaikinot?

Aisku, kad leidau. Bet ispejau mokytoja.
Atsakyti
QUOTE(taibent1 @ 2007 11 17, 13:41)
Aisku, kad leidau. Bet ispejau mokytoja.

As viena diena neleidau smile.gif Saindien pilsiu trecia karta ta vaista doh.gif pas ji tu dlindu pilna tokiu smulkiu blink.gif o jas reikia isrankioti ar jos pacios su laiku issiplaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2007 11 17, 15:51)
As viena diena neleidau smile.gif Saindien pilsiu trecia karta ta vaista doh.gif pas ji tu dlindu pilna tokiu smulkiu blink.gif o jas reikia isrankioti ar jos pacios su laiku issiplaus g.gif

Jas reikia issukuoti daznomis sukomis.
Atsakyti