Įkraunama...
Įkraunama...

Utėlės

QUOTE(Rudeninuke @ 2007 12 04, 19:33)
mad.gif  blink.gif Jau dabar tai pasisakysiu, nors niekada su niekuo nekonfliktavau ir stengiausi piktai nekalbėti. Bet jeigu šitaip visi mąstysim, tiksliau visai nemąstysim, tai vaikščiosim aplipę utėlėm, blusom ir kitokiom zarazom  doh.gif  Pati esu medikė ir niekaip negaliu suprasti tokių tėvų mąstymo. Kaip galima leisti vaiką su pilna galva utėlių į mokyklą ar darželį  doh.gif  . Kas apsaugo kitų vaikus? Ar čia tas lietuvio sindromas jei man š..., tai reikia pasidalint ir su kitais šitu gėriu?... Ir nereikia tiktai pasakot apie vaikų teises ir kitokį biesą, nes tokios pasakos, kaip mokytoja negali nieko padaryti ir pasakyti tėvams apie vaikų problemą, atsiprašant negali sesėlė patikrinti vaiko galvos be tėvų sutikimo. O aišku ves visus vaikus pas seselę galvų tikrint, tai tie tėvai, kurių vaikai turi utėlių to sutikimo neduos. O kam sužinoti kitiems klasės ar darželio draugams apie vaiko problemą, juk jis taps atstumtuoju. Aš tai puikiai suprantu ir esu tik už tai, kad būtų kuo mažiau traumuojami mūsų vaikai, bet tada nesudarykim patys sąlygų tokiems dalykams. Sako perspėjau auklėtoją  lotuliukas.gif  Tai dabar man neišprususiai paaiškinkit, ką auklėtoja gali padaryti?... Stovėti šešias pamokas ir vaikyti utėles, kad jos nuo jūsų vaiko neliptų ant kito?. doh.gif  ar nupirkti visai klasei Pedex, kad galvas išsitrintų? Aš gink Dieve nesakau, kad jūs nešvarūs ar jūsų vaikas neprižiūrėtas, šitų bjaurybių gali bet kas parsinešti. Tik pagalvokit, kad jūsų vaikas jų parsinešė nuo kito vaiko, kurio tėvai lygiai taip pat negalvoja galvele, lygiai taip pat nuoširdžiai dalinasi bjaurybėmis su kitais  thumbup.gif  Šiandien darželyje mums irgi pranešė, kad pas vieną mergaitę rasta šitų gėrybių. Nieks panikos nekelia, bet tikrai rytoj bus pasiteirauta, kokių priemonių imtasi. Ir ne dėl to, kad rasčiau kam akis padraskyti(ne toks žmogus esu), bet tik dėl to, kad būtų užkirstas kelias parazitų plitimui. Vien dėl to, kad apsaugočiau savo vaiką ir jo savijautą , kad apsaugočiau nuo gėdos, kuri atsirastų jei kiti surastų galvoje vabalų (kaip jie vadina), ir kad būdama medike apsaugočiau kitus vaikus nuo to paties. Tai būkim supratingi, patiems negerai, kai reikia iš vaiko galvos gaudyti zarazas ir traiškyti glindas, tai pagalvokim ar verta dovanoti jų ir kitiems g.gif  O jau jei nuspręsit, kad vis dėlto esat tie, kuriems visiškai nerūpi kiti, tai tada  pagalvokit, kaip jūsų vaikas jausis, kai iš jo pradės tyčiotis sužinoję draugai. Man atrodo tada prarasit tikrai daugiau, negu neleidę vaiką į mokyklą tris dienas, kol sutvarkysit jo galvelę. Ir tikrai nereikia pulti, nes nieko nenorėjau įžeisti, bet būkim sąmoningi ir tada bus ne tik kitiems, bet ir mums patiems lengviau.  mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif
as saviskio neleidau 3dienas i mokykla,kol neisnaikinau ir nenukrpau plauku trumpai(buvo faini ilgi plaukuciai wub.gif ),deja vaikas nuo kurio uzsikrete 6 vaikai ,buvo gydomas ,bet leidziamas i mokykla ir tevai buvo neperspeje mokytojos.Buvau labai uzsiutus,norejau rimtai pakalbeti su tais tevais,bet mokytoja kazkodel nepasake kas tie tevai g.gif g.gif
Atsakyti
mes nesusidureme, bet girdejau, kad pasitaiko kartais darzelyje ir net mokykloje unsure.gif
Atsakyti
man tai labai keistai skamba tie jusu gincai, net pikta skaityti g.gif . juk kai galvoj uteliu privise tiek, kad jas matai net daug neieskojes, tai jau buna praejes net ne vienas menuo nuo uzsikretimo. per ta laika visa klase galejo uzsikresti. o po sunaikinimo kita diena as labai pagalvociau ar leisti savo vaika,ar kad kitu neapkrestu (manau kad tokia galimybe jau labai labai maza) ar kad vel neapsikrestu blink.gif
kai mano mergyte buvo apsikretusi as pyliau spec skyscio net 2 kartus ta diena, sukavau sukavau, tai nemanau, kad galejo kas likti, kad nukeliautu i kita galva. beje tai buvo atostogos ir man nereikejo spresti problemos del m-klos. tiesa, stengiausi nors savaite saugoti, kad nesusitiktu su kitais vaikais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 06 sausio 2008 - 16:16
slykstus dalykas tos zarazos uteles kitaip nepavadinsiu pati savajai dukrytei naikinau is ilgu plauku ir sekmingai per 4 dienas pirmiausia isploviau pedeks vaistukais po to su tankiom sukom neradom su vyru tai teko is kikos pirkti sunims sukuoti bet zinokit superines sukytes nors kaina ir nemaza 8 lt o paskui tai su 6 procentu actu truputi praskiedziu ir pirmyn slapinu plaukus ir su sukom 2 val sukuoju po to isdziovinu klaukucius ir taip kas antra diena darbas didelis bet glindos super issisukuoja neduok dieve tokio gerio patalyne kiekviena diena irgi ploviau jau kas per laikai atejo
Atsakyti
MANISKIS VASARA TU BJAURYBIU IS KAZKUR BUVO PRISIZVEJOJES,TAI NEPADEJO MUMS JOKIE PEDEKSAI.,MES DAREM TAIP,I DUBENI SILTO VANDENS,IR PRIPUCIAU TEN KOBROS ROPOJANTIEMS PARAZITAMS,TADA IS TRYNIAU SITUO DALYKELIU SUNUI GALVA,APRISUS PALAIKIAU PUSVALANDI IR PATIKEKIT NEI VIENOS BJAURYBES NEBELIKO.
Atsakyti
nuo uteliu sako Parasidose gydomasis losjonas padeda tik va jo dar sunku rasti
Atsakyti
sveikutes mamytes,
mano mazoji is darzelio taip pat pries kokias pora savaiciu buvo parsinesusi siu "gerybiu" aciu dievui greitai pastebejau ir emiausi priemoniu . pirmiausiai istryniau cemeryciu skysciu(jio vis dar yra vaistinese) ,uzrysau selofanini maisiuka ir gera valandike pirmam kartui laikiau. vakare procedura pakartojau ,isdziovinau ilgus plaukucius ir emiausi rinkti negyvas glindas.atrodo perzejau kiekviena plaukuti ir jas isrinkau iki paskutines ,,, profilaktiskai istryniau visai seimai galvas ,perzejome -pas visus svarios. sekancia diena dar karteli isploviau galvyte su ciomeryciu vandeneliu ,dar sekancia irgi ,,, taigi as dien vis perziuriu galvyte, patalyne is kart visa sudeginau. gera savaite buvo ramu ,mergytes i darzeli neleidau ,bet praejus savaitei ziuriu vel kasosi ,tai perzejau is naujo labai atydziai galvyte -radau vel kokias tris glindas ,tai vaistineje dave permetrino (raso antiparazitinis,bet minimi tik niezai)-gal kam teko bandyti ir zino ar tai tikrai tinka ir utelems ?
kai tik pirma karta radau tu "dovaneliu" is karto paskambinau aukletojai ,ji su apgailestavimu kalbejo ,kad dabar nebegalima vaiku galvyciu pertikrinti ,ka jos daugiausiai gali tai tik aprasyti tevu ,kad persizetu ,o musu grupeje per tevu susirinkima buvo kalbama apie tai ,kad rinkti parasus ,jog butu leidziama vaikus perzeti ,bet buvo kelio mamytes kurios to neleido -aukletoja sako na tos mamytes gyvena svariai ,tai tikrai negali jos tureti ,bet cia paskaicius ,kad butent pas tokius dazniausiai veisiasi ,tai jau nebezinau ka galvoti ,,,
buvau nusprendusi mazosios isvis nebeleisti i darzeli ,bet vaikams darzelis padeda lavintis, o kadangi dar vienturte tai ir vaiku labai reikia ,,,net nebezinau ka daryti ,,,
jau vien cia berasant ima visa galva niezeti ,,, verysad.gif unsure.gif na lekiu trinti vel mazosios galvytes ir sau profilaktiskai ,,,
labai tikiuosi ,kad visos glindos atvers kojas ir daugiau su jomis niekad nebeteks susidurti ,,,nors nezinai kada ir kur jos taves vel laukia ,,, verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Na su tokiais gyviais kol kas neteko susidurti unsure.gif
O ir nenorėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Valedy @ 2008 01 21, 12:34)
Na su tokiais gyviais kol kas neteko susidurti  unsure.gif
O ir nenorėčiau  smile.gif



patikek,valedy geriau su jais reikalu ir netureti ,,, niekas to nenori , schmoll.gif bet jei jau taip nutinka, tai tenka kovoti iki galo ,,,
stai gal kam pravers -siandien viename straipsnyje apie uteles radau kuom jas naikinti : blink.gif
Lietuvoje registruoti utėles naikinantys medikamentai (pedikuliocidai)
Benzilbenzoat – tepalas, gaminamas Estijoje,
Nittyfor (permetrinas) – tirpalas, gaminamas Vengrijoje,
Pedeks (permetrinas) – 0,5 proc. losjonas, gaminamas Latvijoje,
Permetrino 4 proc. tepalas, gaminamas Latvijoje.
bei vaistinese galima rasti cemeryciu vandenelio,,, ax.gif
beje ten radau ir tai ,kad glinda issirita po 7-10 dienu ,tai po pirmojo plovimo butina pakartoti po savaites ,,, nepakenks ,,, verysad.gif
ir dar ,kad jos lengviau issisukuotu tankias sukas sudrekincite actu,,,bet aisku geriau jau isrinkti -tik tiek ,kad laiko nemazai atima ,o ir nervu ,bet pasiaukoti butina ,nes nezinai ar su tom sukom viskas issisukuoja ,,, doh.gif
na nenuleiskim ranku ir tikekimes ,kad tai tai pirmas ir paskutinis kartas ,,,
stai dar idedu nuoroda kur galima placiau apie tai pasiskaityti -gal kam pravers
http://www.sam.lt/lt...ija/pedikulioze g.gif
Atsakyti
as kai klausiau vaistineje stipriu tai man sake ciameryciu vanduo silpnas dabartinems utelems ir dave pedeks skysti padejo mums bet glintas tas rupuzes tai po 1,3 val kiekviena diena sukavau is kikos pirktom sukom ai pries tai gerai su actu perskalauti as tai tryniau su actu 5 procentu tai jos greit nuo plauko atkibo dar yra sake neblogas losjonas parasidose tik ka pasirodes tik va kaina atrodo kiek mamytes rase 60 lt bet kai tokios bedos aptinka tai negaila tikrai
Papildyta:
[quote=moniuxx,2008 01 21, 13:31]
patikek,valedy geriau su jais reikalu ir netureti ,,, niekas to nenori , schmoll.gif bet jei jau taip nutinka, tai tenka kovoti iki galo ,,,
stai gal kam pravers -siandien viename straipsnyje apie uteles radau kuom jas naikinti : blink.gif
Lietuvoje registruoti utėles naikinantys medikamentai (pedikuliocidai)
Benzilbenzoat – tepalas, gaminamas Estijoje,
Nittyfor (permetrinas) – tirpalas, gaminamas Vengrijoje,
Pedeks (permetrinas) – 0,5 proc. losjonas, gaminamas Latvijoje,
Permetrino 4 proc. tepalas, gaminamas Latvijoje.
bei vaistinese galima rasti cemeryciu vandenelio,,, ax.gif
beje ten radau ir tai ,kad glinda issirita po 7-10 dienu ,tai po pirmojo plovimo butina pakartoti po savaites ,,, nepakenks ,,, verysad.gif
ir dar ,kad jos lengviau issisukuotu tankias sukas sudrekincite actu,,,bet aisku geriau jau isrinkti -tik tiek ,kad laiko nemazai atima ,o ir nervu ,bet pasiaukoti butina ,nes nezinai ar su tom sukom viskas issisukuoja ,,, doh.gif
na nenuleiskim ranku ir tikekimes ,kad tai tai pirmas ir paskutinis kartas ,,,
stai dar idedu nuoroda kur galima placiau apie tai pasiskaityti -gal kam pravers
su sukom gerai tikrai pabandykit pedeks perplauti galva pades tikrai nes ciameryciu vanduo tik profilaktiskai as sukas pirkau labai tankias kikoje ir per 2 kartus visas glindas issukavau
Atsakyti
cemeryciu vanduo nemanau padejo mazajai ,bet va gal kokios glindutes nedatepia nors atrodo visa slapia galvyte buvo ,,,
dabar nupirkau kazkokio kremuko pavydalo ,net nz kaip besivadina -pakuote jau sukurenau,vaistinej sake,kad tai kur kas stipresnis - kazkoks is "p" raides regis-tokia susinervinus ,net nepamenu ,,,
na man isrinkti geriau ,bent matau ,kad tikrai ne vienos nelieka, o juolab ,kad ju nera daug -na kai dabar atsinaujino jos -radau vos pora tu glinduciu ,gali buti ,kad ir negyvos jos ,bet apsidraudziant visvien mazaja ir save vaistais istryniau ,,,si syk pataline isvyrinau ,nes pagalvojau jei kas dvi savaites deginsiu ,tai tuoj bus namie jos trukumas lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 21 sausio 2008 - 15:04
QUOTE(moniuxx @ 2008 01 21, 16:56)
cemeryciu vanduo nemanau,kad butu blogas- padejo  musu mazajai ,bet va gal kokios glindutes nedatepia nors atrodo visa slapia galvyte buvo ,,,
  dabar nupirkau kazkokio kremuko pavydalo ,net nz kaip besivadina -pakuote jau sukurenau,vaistinej sake,kad tai kur kas stipresnis - kazkoks is "p" raides regis-tokia susinervinus ,net nepamenu ,,,
  na man isrinkti geriau ,bent matau ,kad tikrai ne vienos nelieka, o juolab ,kad ju nera daug -na kai dabar atsinaujino jos -radau vos pora tu glinduciu ,gali buti ,kad ir negyvos jos ,bet apsidraudziant visvien mazaja ir save vaistais istryniau ,,,si syk pataline isvyrinau ,nes pagalvojau jei kas dvi savaites deginsiu ,tai tuoj bus namie jos trukumas  lotuliukas.gif  doh.gif


ten taip neaiskiai pirma eilute buvau parasius tai pataisiau ,,, ax.gif
Atsakyti