Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

Mums tik 7 savaites, jeigu skaiciuoti nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos 4u.gif
Bet pilvas labai jau matosi, ar cia normalu?
Atsakyti
sweikos nusu mazylio sirdele klause kaip buvome 13sawaiciu cia uzsieni biggrin.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(sandraei @ 2010 06 07, 21:24)
sweikos nusu mazylio sirdele klause kaip buvome 13sawaiciu cia uzsieni biggrin.gif  nestuke.gif

kaip fainai galetu jau ir musu pasiklausyt rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif
na , as irgi pirma karta isgirdau 13sav.labai fainas jausmas ! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As 6 nestumo savaite tik maciau sirdute 4u.gif
Atsakyti
aš širdutę pamačiau per antrąjį pasimatymą su žirniukų, kai buvo 6 sav. ir 3 d. wub.gif trečią pasimatymą paskyrė lygiai po 2 sav., kai bus 8 sav. ir 3 d. wub.gif laukiu, nesulaukiu ax.gif
Atsakyti
as tai pirma kart isgirdau sirdute 9 sav. lt kai buvau, poto 12sav. kai buvau uk isgirdau, ir vakar isgirdau vel ir maciau kaip kazka gyd. sako ciulpe 4u.gif , tai taip faina nestuke.gif

Papildyta:
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 07, 16:46)
Mums tik 7 savaites, jeigu skaiciuoti nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos  4u.gif
Bet pilvas labai jau matosi, ar cia normalu?

as manau, kad 7 sav tikrai dar nesimato pilvuko, ce greiciau jums pilvo putimas, ypac vakare gali atrodyt , kad labai jau didelis pilvas.
man tai pradejo matytis jau gal kokia 11sav.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shemsa: 08 birželio 2010 - 15:06
Sweikos bigsmile.gif as irgi jungiuosi prie jusu smile.gif laukiuosi pirmo vaikelio pagal mm turetu buti jau 6saw. Bet pas gine buvau birzelio 2 diena tada turejo butu 5saw ir 2dienos, bet padare echo sake pagal ji puslyte atitinka 4saw. Nemate vaisiaus tik puslyte, bet ji vietoje yra gemalinis sluoksnis... Tai daba laukiu kada vel eisiu menesio gale tiikiuos viskas bus gerai nestuke.gif ir pamatys ne tik puslyte, bet ir sirdute... ax.gif pozymiu nelabai jauciu kokiu nepykina manes visai, tik is maisto nzn ko noriu viskas man nevalgoma biggrin.gif krutine labai jautri ir kartais pamaudena desini sona.
Atsakyti
Aš savo mažylį pirmą kartą pamačiau 14 savaitę. Nors tai antras nėštumas, bet to pirmo "pasimatymo" jausmas nepakartojamas ir labai jaudinantis, bent jau man 4u.gif
Atsakyti
Vis norejau Jusu paklausti, kol vaikiukas nejuda, tiksliau kol nejauciame lieliuko judesiuku, kol jis maziukas, tarkim 2 menesiai, kaip zinoti kad jam viskas gerai? Echo daznai daryti negalima, o pas daktare labai jau ilgai laukti ir siaip nelakstysi gi tikrintis kas savaite...
Tai kaip mamytes jus jauciate savo maziukus? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 11, 12:50)
Vis norejau Jusu paklausti, kol vaikiukas nejuda, tiksliau kol nejauciame lieliuko judesiuku, kol jis maziukas, tarkim 2 menesiai, kaip zinoti kad jam viskas gerai? Echo daznai daryti negalima, o pas daktare labai jau ilgai laukti ir siaip nelakstysi gi tikrintis kas savaite...
Tai kaip mamytes jus jauciate savo maziukus?  g.gif  4u.gif

susirask temike baby sound supermamose.tai tema apie aparaciuka,su kuriuo gali klausytis savo mazylio sirdeles kai tau neramu buna.ten nuomoniu ivairiu,bet yra mamos kurios sekmingai naudoja si daikciuka.
o pati nuo saves pasakysiu,kad mano sirdele man pasakydavo,kad viskas gerai.tiesiog jausdavau,o jei jau uzeidavo kokie nerimo priepoliai,taip budavo prisiskaicius supermamu ivairiausiu komentaru,baisybiu,tada jau lekdavau pas savo gyd kad mane nuramintu.po to ilga laika neidavau i supermamas
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 07, 16:46)
Mums tik 7 savaites, jeigu skaiciuoti nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos  4u.gif
Bet pilvas labai jau matosi, ar cia normalu?



man tiek pat, man ir atrodo, kad matosi, bet vyras sakė, kad dar nesimato 4u.gif šiaip su pirmu realiai pradėjo man matytis tik 4 mėn.-tai dabar su nekantrumu laukiu, kad pradės pūstis smile.gif
Atsakyti