Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbų kapsulės

Visos taip mėgsta juodą spalvą, matyt, dėl to, kad jos labai daug parduotuvėse, ar čia kaltas lietuvaičių kuklumas biggrin.gif
Atsakyti
na , ji praktiška, retai kada su ja prašausi smile.gif
Atsakyti
Verčiu dalį superinio, vakar įdėto Fuksės, straipsnio

Bazinis garderobas rudeniui.

Pagrindiniai sudarymo punktai:
1. Nusprendžiam, ilgas ar trumpas bus rudeninis viršutinis rūbas (paltas, striukė). Jei trumpas, pagalvojau, apie sijonų ir kelnių derinimą prie jo.

2. Išsirenkam 3 bazines spalvas: tamsią, šviesią, kontrastingą.

3. Nusprendžiam, kokia bus pagrindenė avalynė: aukštas aulas, žemas aulas.

4. Sutikrinam, ar visus rūbus turim pagal sekantį sarašą:

džinsai
kostiumėlis su sijonu arba sportinis švarkelis
plaidinės ir megztuko komplektas arba sportinis švarkelis
sijonas ne nuo kostiumėlio
storas megztukas
plonas megztukas arba plaidinės ir megztuko komplektas
neformali palaidinė
puošni palaidinė

Jei batai trumpaauliai, papildomai reikės:
kostiumėlis su kelnėmis arba kelnės
ilgas sijonas

Kaip manot, kas yra sportinis švarkelis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 03 rugsėjo 2010 - 12:35
Manau svarkelis/striuke ne klasikinio, lasvesnio tipo.

Jei mano kapsulej juoda/balta/pilka/karameline spalvos, bet dar as labai megstu ir nesioju ivairaus melynumo dzinsu..negi ju atsisakyt? Faktiskai jie dera prie visu palaidiniu/megstuku/svarku/lietpalciu/paltu...Nesipjauna, tai gal galima pasilikt?
Vargas man, as taip spalvas megstu.Turiu visokiu zaliu elektric, ciklameno, koraliniu, alyviniu, zydru, sviesiai roziniu, sviesiai gelsvu... biggrin.gif Kolkas nieko nemesiu, tiesiog pildysiu garderoba pagal kamsule, bet geru, graziu, tinkanciu, tik nekapsuliniu spalvu rubu nenoriu ismest.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 03, 13:34)

Kaip manot, kas yra sportinis švarkelis? g.gif

manau, kad gali būt su įvairiom kišenėm, užtrauktukais, bet ne "treninginio" audinio, o kostiuminio.

nu, pvz.
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarė: 03 rugsėjo 2010 - 12:45
Verčiu sekantį.

12 bazinių daiktų, kuriuos turi turėti kiekviena:

1. Maža juoda suknelė
2. Džinsai
3. Smėlio spalvos bateliai
4. Šviesi palaidinė
5. Elegantiškas lietpaltis
6. Rankinukas ant graidninėlės
7. Švarkas
8. Pieštuko formos sijonas
9. Patogūs ilgaauliai
10. Kardiganas
11. Juodos kelnės
12. Bateliai - balerinos

Padiskutuojam, kiek teisingas jums atrodo šis sąrašas? Aš iš šių punktų turiu 7, iš kurių vienas - rankinukas ant grandinėlės - niekada niekur nebūna pritaikomas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 03 rugsėjo 2010 - 12:47
QUOTE(dontstop @ 2010 09 03, 13:46)
3. Smėlio spalvos bateliai

6. Rankinukas ant graidninėlės



sitie pas mane dulkes rinktu ax.gif
Atsakyti
Na ir dar vienas bazinių daiktų sąrašiukas, iš šio straipsnio:

2 poros juodų kelnių, prigludusios ir laisvos
minimum 3 sijonai: pieštuko formos, A formos, raštuotas
2 džinsai: prie aukštakulnių ir plokščiapapžių batų
balti marškiniai
švarkas ir sportinis švarkas (ačiū, Šare, įkirtau smile.gif )
3 megztiniai: juodas, neutralus, ryškus
suknelė (beje, straipsnyje prieš tai kaip tik priešingai rašė, kad suknelė netinka baziniam garderobui)
lietpaltis
paltas

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 03, 13:09)
Visos taip mėgsta juodą spalvą, matyt, dėl to, kad jos labai daug parduotuvėse, ar čia kaltas lietuvaičių kuklumas biggrin.gif


Tiesiog elegantiška spalva, su ja niekad neprašausi ir prie jos gali lengvai bet ką priderinti. Dar lieknina... O parduotuvėse jos vis dar daug dėl to, kad neseniai buvo labai madinga juoda - balta. O šiaip juoda niekada neišeina iš mados. Mano mama turi prieš 30 m. siūtą švarkelį juodą su baltais dryžiukais (turėjo ir sijoną tokį, bet seniai sunešiojo). Kai jį užsideda, ne kartą sulaukia pagyrimų kaip gražiai elegantiškai madingai ( hihihi.gif ) atrodo. Beje, ji gailisi, kad išmetė prieš maždaug tiek pat metų siūtas sukneles, jos buvo kokybiškos medžiagos, kad ir sovietmečiu siūtos, bet skoningos ir dabar būtų labai pačios tos. Taip kad kokybiški labiau klasikiniai rūbai gali spintoje ir dešimtis metų gulėti. ax.gif
Atsakyti
O aš kažkaip mažiausiai kreipiu dėmesį į spalvos madingumą g.gif Man svarbiausia, kad spalva man tiktų, o ar madinga ji ar ne irnesakyk.gif O juodos spalvos nemėgstu. Nors man tinka biggrin.gif Tiesą pasakius, jei ne domėjimasis spalvos tipais, niekada nebučiau pirkus sau nieko juodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 03, 15:03)
O aš kažkaip mažiausiai kreipiu dėmesį į spalvos madingumą  g.gif  Man svarbiausia, kad spalva man tiktų, o ar madinga ji ar ne  irnesakyk.gif O juodos spalvos nemėgstu. Nors man tinka  biggrin.gif Tiesą pasakius, jei ne domėjimasis spalvos tipais, niekada nebučiau pirkus sau nieko juodo  unsure.gif

nu as net ir nelabai zinau, kokios spalvos madingiausios biggrin.gif siaip su mada tikrai nespesi, nes tada tikrai kiekviena sezona viska keisti reiktu unsure.gif
Papildyta:
o del baziniu rubu, tai svarku isvis nemegstu unsure.gif turiu viena triju ketvirciu rankoviu, bet jo niekad nesidedu, nes paprasciausiai nemegstu ax.gif tai ka vietoj jo? megztuka koki? g.gif
Atsakyti
Man ir tas rankinukas užkliuvo doh.gif
Atsakyti