Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

Pries nestuma problemu neturejau, o va dabar vis dazniau kankinuosi. Nors be galo megstu sriubas, kemsu slyvas, ne velnio man nepadeda unsure.gif Nusipirkau senu lapu arbatos, tai sita arbatele padeda. Geriau dar tik pora kartu, kai jau tikrai buvo blogai smile.gif
Atsakyti
Man tai padejo nuo viduriu uzkietejimo kiviai smile.gif , gydytoja liepe juos valgyt, ir padejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2009 01 15, 14:49)
Pries nestuma problemu neturejau, o va dabar vis dazniau kankinuosi. Nors be galo megstu sriubas, kemsu slyvas, ne velnio man nepadeda  unsure.gif Nusipirkau senu lapu arbatos, tai sita arbatele padeda. Geriau dar tik pora kartu, kai jau tikrai buvo blogai  smile.gif


as kazkaip cia visokiu pasisakymu pasiskaicius senos lapu arbatos negeriu... nors... jauciu, jei tas yr vienintelis dalykas, kuris padeda, tai geriau retkarciais jos isgerti, nei netureti jokiu priemoniu pries viduriu uzkietejima.
Atsakyti
Ir pries nestuma turejau problemu su viduriais, ir dabar ziuriu problema niekur nedingo.. doh.gif
Nusipirkau ka tik MUCOFALK, nes jau visai prastai. Po to bandysiu su kefyru, selenom nebeuzleisti to reikalo, daugiau kiviu valgyt. Perskaiciau visa temuke, prisirinkau geru patarimu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2009 01 15, 11:49)
Pries nestuma problemu neturejau, o va dabar vis dazniau kankinuosi. Nors be galo megstu sriubas, kemsu slyvas, ne velnio man nepadeda  unsure.gif Nusipirkau senu lapu arbatos, tai sita arbatele padeda. Geriau dar tik pora kartu, kai jau tikrai buvo blogai  smile.gif


Man gydytoja nerekomendavo senos lapu schmoll.gif Geriau ju ir siaip negerti, nes organizmas pripranta, tada jau nekas. Mano gydytoja patare nusipirkt Microlax klizmuciu, isbandziau tikrai geras daiktas thumbup.gif O svarbiausia nestukems galima drasiai jas naudoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _PuMa_: 19 sausio 2009 - 18:13
sveikutes ir as turiu tokiu problemu, mazai kas padeda ti tos klizmutes o taip tai schmoll.gif
Atsakyti
labai keista, bet visuomet turejau ta problemele, o pastojus neliko... liko tik menesiukas, tai gal ishsisuksiu

Atsakyti
Sveikos merginos,perskaiciau visa tema,daug patarimu prisirinkau.Slyvos man kaip ir nepadeda,meginu kivius.Viduriai kaip ir normalus,bet kartais pasirodo kraujo.Gal reiketu kokio tepaliuko išanges įplešoms gydyti...nezinau ar tokio buna.Neštumas tai pirmas,ne kokia patirtis...
Atsakyti
QUOTE(Assssssia @ 2009 01 23, 10:42)
Sveikos merginos,perskaiciau visa tema,daug patarimu prisirinkau.Slyvos man kaip ir nepadeda,meginu kivius.Viduriai kaip ir normalus,bet kartais pasirodo kraujo.Gal reiketu kokio tepaliuko išanges įplešoms gydyti...nezinau ar tokio buna.Neštumas tai pirmas,ne kokia patirtis...


Del isanges iplis. pasikonsultuok su gine, ji turetu patarti ka naudoti. Man karta taip pat pakraujavo, tai buvau nusigandusi doh.gif nes tuo metu buvo visai ne kas su viduriukais doh.gif bet siuo metu viskas ok.
Stengiuosi gerti daug vandens, valgyti naturaliu jogurtu ir pan.
Atsakyti
Sveikos visos nestuke.gif ,
perskaičiau visus Jūsų patarimus, nes planuoju pilvo gyventoją, o šią problemą turiu nuo vaikystės. Kol neplanavau, tai geriausias vaistas būdavo arbatos su senos lapais 1 mėn., o kitą mėnesį arbata su šaltekšnio žieve - ir vėl ciklas nuo pradžių, kadangi pripranta organizmas ir dar cigaretė verysad.gif bei kava . O dabar kaip bus nežinau g.gif Arbatų teks atsisakyti, o pieno produktų, jogurtų, kefyrų, kivių, džiovintų vaisių, burokelių, negaliu dėl oksolatinių inkstų aikmenų, vandens ir taip geriu 2-2,5 litro dėl tos pačios bėdos. Juokingiausia, kad šeimos gydytojas rekomenduoja būtent tuos maisto produktus, kuriuos draudžia urologas smile.gif o kai pasakau, tai mykti pradeda. Jaučiuosi truputį bejėgė, kad iš šių bėdų eksperimentiniu būdu teks kapanotis pačiai. Gal kuri iš Jūsų yra susidūrusi su panašia problema? Palengvintumėt mano eksperimentus. Pirmo nėštumo metu pamenu naudojau Mukofalk, bet labai sunku praryti, pykindavo blink.gif Nesinori pulti prie vaistukų schmoll.gif
Atsakyti
Tiek prieš nėštumą, tiek dabar turiu problemų dėl užkietėjusių vidurių. Ko tik nebandžiau-niekas veiksimgai nepadėjo.
Netikėtai atradau geriausią savo vaistą-būtent burokėlių salotos (virtų), sudarytos su pjaustytu svogūnu ir ALYVUOGIŲ aliejumi. Tokio efekto nesitikėjau. SUPER. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildaja @ 2009 02 01, 09:11)
Tiek prieš nėštumą, tiek dabar turiu problemų dėl užkietėjusių vidurių. Ko tik nebandžiau-niekas veiksimgai nepadėjo.
Netikėtai atradau geriausią savo vaistą-būtent burokėlių salotos (virtų), sudarytos su pjaustytu svogūnu ir ALYVUOGIŲ aliejumi. Tokio efekto nesitikėjau. SUPER. thumbup.gif

burokeliai thumbup.gif man ir pries nestuma jie padedavo, dabar truputi maziau efektyvus, bet vis del to padeda smile.gif
Atsakyti