Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių plepesiai - dirbam, plušam, diskutuojam

QUOTE(ziulyte @ 2012 04 25, 11:32)
Mano sukneles petneseles, priekyje palei kakla ir visa nugara siuvineta karoliukais. Pagrindas tamsus biseriukas, o vietomis idetos tokios kaip cirkonio akutes ir juodi ploksti kaip oniksiukai, todel ant kaklo net ir noredama nieko negaleciau det - butu kose malose...

Sauni ideja puokstei  thumbup.gif Ir nebutinai jaunosios, jei pakeistume spalvas
http://inlinethumb46...S600x600Q85.jpg



Papildyta:
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 25, 11:33)
bigsmile.gif koks grazus krepselis ziedlapiams  wub.gif O jai dar savo ranku darbo, tai isviso pasaka  thumbup.gif  As turguje ziurinejau krepsio svociai, tai toks nelabai kuom ypatingas ~40lt kainavo, tai gali bizniuka daryt  mirksiukas.gif  biggrin.gif

Svočios krepšio dar nepasipuošiau, čia žiedlapiams, toks truputį didesnis( čia mano rankų darbo), o gėlių žiūriu nelabai aiški nuotrauka, šiaip natūroj gražiau atrodo, ir jų bus žymiai daugiau.
Man irgi patiko zylutės įdėta idėja puokštei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiviss1: 25 balandžio 2012 - 11:02
Kadangi pati vargau, tai imetu ir jums savo atradima
Kas naudos kelio zenklu pasakojima ir ieskos normalios kokybes kelio zenklu internete, teks nusivilt. Kokybe siaubinga. Imetu nuoroda, kurios gale yra visa kelio zenklu lentele. Kopijuojant is cia kelio zenklai neisplaukia, yra ryskus, normalus net tempiant iki A4 lapo dydzio mirksiukas.gif
http://www3.lrs.lt/p...edas?p_id=53418

Didelis aciu vienam pazistamam kompiuteristui, nes maniau jau piest reiks doh.gif
Atsakyti
Issakysiu ir as savo nuomone blush2.gif . Gal dar viena pades lengviau apsispresti ax.gif

QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 24, 20:48)
stai mano krepsys  ax.gif


Kaip ir dauguma pasisake, mesciau ta burbula lauk blush2.gif... Ir ta kas vidui itiesta irgi mesciau. Apskritai i vidu ka nors tiesti, mano nuomone, tikrai nera butina. (na nebent krepselis jau gerai padroztas ir reik nudevejimo zymes maskuoti).




QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 25, 11:30)
laba ryta

ikeliau i pastuka save su suknelem ax.gif jei kam smalsu prasom pasiziuret ax.gif  ir aisku reik nuomones biggrin.gif nes kolkas daug kas sako kad melyna bobina doh.gif  o violetinei tipo netinka tie blizgalai doh.gif  lotuliukas.gif



As balsuoju uz violetine. Man ta kazkokia sage ant melynos pilvo tai nei sis nei tas...

QUOTE(ziulyte @ 2012 04 25, 11:17)

Liepacka, nenukabink nosies, kazkur yra tavo suknele tikrai wink.gif
Mano mama ieskojo irgi kazka apsirengt vestuvems. Neitiketina, bet Gariunuose rado tikrai labai nebloga komplekteli. Butum tu vilniete, duociau savo nuomotojos kontaktus - ji kaip tik specializuojasi ant truputi apvalesniu formu (mat pati tokia yra, tai zino problemas). Lyg esi minejus, kad tau reikalingi siek tiek didesni dydziai  g.gif Jei kazka sumaisiau - nepyk...


Noreciau ir as tos nuomuotojos kontaktu, jeigu ji netycia specializuojasi ne tik ant truputi, bet ir ant labai apvaliu formu biggrin.gif


Del puoksciu, tai man uzsake jaunoji. Sau uzsisake puokste is baltu kaliju, man - geltonu. Bet kol kas as dar neturiu sukneles, tai nezinau kaip su ta geltona spalva bus. Bet nemanau, kad bus problemu pakeisti geles. Savrbu ne paskutine minute pasakyti ax.gif.
Atsakyti
Ziulyte- na primink dar karteli prasau, ar tu ta paskaojima skaitysi apie kelio zenklus? ar siaip padarysi ir iteiksi? ar kaip?
Atsakyti
as irgi balsuoju uz violetine suknute;) ji man grazesne, o be taciau liekinina graziai ir siaip daug graziau nei su pirmaja atrodai;) bet cia mano subjektyvia nuomone;) ale klasta buvo, tai ir pasisakiau;)
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2012 04 25, 12:49)
as irgi balsuoju uz violetine suknute;) ji man grazesne, o be taciau liekinina graziai ir siaip daug graziau nei su pirmaja atrodai;) bet cia mano subjektyvia nuomone;) ale klasta buvo, tai ir pasisakiau;)


aciu tikrai uz nuomones 4u.gif nes ziauriai jos skiriais smile.gif as manaiu kaip tik kad violetine mane storina g.gif na bet kai pataisys bus graziau tikrai..... o melyna tai tokia paprastesne gal ar kaip ci apasakyt.... ir dar pamerges bus su melynom trumpo, tai pagalvojau man violetine labiau tiktu g.gif
Atsakyti
labas, kelias dienas neprisedau, tai kad priraset. o as tik sakoty sugebejau uzsakyti. gerai kad man neteikia jokiu pageidavimu, tik sake nores zinoti mazdaug kas per programa darysiu.
Papildyta:
as kaip prizus darysiu sokoladus su jaunuju nuotrauka. tik toks klausimas iskilo, kokie sokoladai turi buti kad tilptu i popieriukus tuos.
Atsakyti
QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 25, 12:51)
aciu tikrai uz nuomones 4u.gif  nes ziauriai jos skiriais  smile.gif  as manaiu kaip tik kad violetine mane storina g.gif  na bet kai pataisys bus graziau tikrai..... o melyna tai tokia paprastesne gal ar kaip ci apasakyt.... ir dar pamerges bus su melynom trumpo, tai pagalvojau man violetine labiau tiktu g.gif

nu gal tada geru kampu nusifotkinus, kad man tikrai graziau ta violiatine;)

kas del nuotakos, pas mane superine nuotaka, viskas jai tinka, sake ka padarysim, tas gerai, kiek padarysim tiek gerai...bet mano visos trys nuotakos, tiksliau abi puses be priekaistu, be dideliu pageidavimu. bet taip ir turetu buti, na jei kvieti, reiskias, pasitiki, kad nepkiaulins ta diena tau, o jei jau nepasitiki ir dar nurodineji, tai nu nezinau...
Atsakyti
Gera diena,

QUOTE(enenes @ 2012 04 24, 20:54)
merginos kažin kur galėčiau gauti šeimos židinį, kur du delnai sujungti laiko žvakutę ( va čia buvo kažkas įdėjęs nuotrauką židinys ) mano jaunoji sakė norėtų kažko tokio panašaus, bet niekur nerandu doh.gif

man ta pati beda, jaunoji nori kazko su rankom, spec uzsakyma darant, manau tikrai labai brangu bus unsure.gif

QUOTE(Jogvile @ 2012 04 24, 21:21)
Šeimai/porai po vieną ir keletas "viršaus"  ax.gif


o kiek sveciu? as kazkaip vis mastau ar verta, nes neaisku ar paskui nesukurenami tie laikrastukai, o spausdinti , vienas spalvotas lapas minimum 1,50lt kainuoja jauciu, kiek pamenu, tai jei 20 laikrastuku tai jau na dekim 120 lt mazdaug g.gif

Del krepselio as irgi uz, kad be jokiu samanu butu 4u.gif
sukneliu negaliu pamatyti, nes praso einant i pasta patvirtinti ar tikrai eina tas kam galima, ir praso arba atsakyti i klausima, arba kazkokio e pasto adreso, kuris baigiasi ..........e@gmail.com, KA DARYT? biggrin.gif taip nera buve dar, o einu visa is to paties kompo g.gif help!

beje darbeliu foto wub.gif as kazkaip irgi ne is tu auksarankiu, tai belieka grozetis kitu darbais, nzn ar pati ka gaminsiu rolleyes.gif

Skorpe drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GreenEyes: 25 balandžio 2012 - 12:13
QUOTE(GreenEyes @ 2012 04 25, 13:11)
Gera diena,

o kiek sveciu? as kazkaip vis mastau ar verta, nes neaisku ar paskui nesukurenami tie laikrastukai, o spausdinti , vienas spalvotas lapas minimum 1,50lt kainuoja jauciu, kiek pamenu, tai jei 20 laikrastuku tai jau na dekim 120 lt mazdaug g.gif




pas mus 53 sveciai. Tai padariau 30 vnt. Nezinau, gal ka ssukurens, kas pasiliks... Man ramiau, kad juos turiu smile.gif pati per savo vestuves turejau, tai as, tevukai ir gimines tikrai turi. Draugai greiciausiai nea smile.gif na bet ka padarysi..
Atsakyti
QUOTE(Jogvile @ 2012 04 25, 13:19)
pas mus 53 sveciai. Tai padariau 30 vnt. Nezinau, gal ka ssukurens, kas pasiliks... Man ramiau, kad juos turiu smile.gif pati per savo vestuves turejau, tai as, tevukai ir gimines tikrai turi. Draugai greiciausiai nea smile.gif na bet ka padarysi..

o as turiu laikrastukus visu pas ka jie buvo vestuvese ar krikstynose, ir kartas nuo karto pavartau;) tai manau nuo zmoniu priklauso;)

nufotkinsiu ir as kuria diena savo pirkinukus jauniesiems, tik i pasta gal ikelsiu trumpai paziurai, kad jaunieji beklaidziodami po interneto platyves, neuzmatytu;)
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2012 04 25, 13:24)
o as turiu laikrastukus visu pas ka jie buvo vestuvese ar krikstynose, ir kartas nuo karto pavartau;) tai manau nuo zmoniu priklauso;)

nufotkinsiu ir as kuria diena savo pirkinukus jauniesiems, tik i pasta gal ikelsiu trumpai paziurai, kad jaunieji beklaidziodami po interneto platyves, neuzmatytu;)



Na apie ka as ir kalbu-tikrai yra zmoniu, kuriems smagu toki dalyka tureti, saugoti smile.gif
Atsakyti