Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Ar Jus palaiko namiškiai pomėgį sportui ir tikslus sporte? (64 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(jautiena @ 2012 06 07, 13:12)
zaliavalgiam, vegetaram, veganam ir panasiem nepritariu. ektremalai, fanatikai, idealistai - pavojingi individai  ax.gif

nemanau, kad pavojingi. manau, kad kaip tik samoningesni. as uz samoninguma. gyveni, ir apsisprendi vis uz kitokia gyvenimo kokybe (lygiai kaip apsisprendziam uz gamtos netersima, uz eko gyvenima - kiti, tuo tarpu, visai neapsisprendzia.) tarkim, veganus gerbiu uz tai, kad jie tai daro daugiau del idejos. neprisideda prie zudymo industrijos. gyveni, mastai ir nusrpendi - nenoriu kad kiti mirtu tam, kad butu palaikoma mano gyvybe.
zodziu, toks mastymas ateina ne is karto, o kitiems ir visai neateina. na ir tiek to.
pavojingiausia - tai netolerancija kitiems, ir versti visus valgyti mesa, ar teigti kad be mesos ar pieno tu mirsi biggrin.gif ax.gif
tingiu ieskot nuorodu, bet lygiai taip pat yr straipsniu, kad musu dantys (taip teigia visai kitos stvoyklos ir medikai) ir zarnynas - nepritaikytas buti "grobuonimis". zodziu, kiekvienas atsirinks pagal save.
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2012 06 07, 23:03)
as popkornus prakeikt noriu  doh.gif turim su vyru iproti vakarais filmus ziuret lovoj, o jis salia to dar turi iproti ziuredamas filmus popkornus kramtyt... negaliu kaip nervuoja!!!! bet suzinojes apie mano siknos mazinimo programa nebeduoda man tiesiog tu popkornu  biggrin.gif
dar vienas zudikiskas iprotis yra siemkes priesais telika  doh.gif tik siandien pasiziurejau kiek tos siemkes kaloriju turi... zodziu panos vienas siemkiu pakelis priesais telika yra du snikersai. o dvieju snikersu nesuvalgysi, nes per saldu. su tokia isvada nusprendziau, kad vis del to kritiniu atveju geriau popkornai  biggrin.gif



TV as net neturiu, bet per kompa jei neuzmiegu ziuriu biggrin.gif

Siaip Siemkos nera blogai, jos labai gerai, kaip ir visi kiti riesutai bei seklos. Gerieji riebalai, o ju vartojant sotus jauties ilgesni laika, nei angliu privalges. Kokosas turi daug riebalu geruju bet juos organizmas supranta kaip angliavandeni beveik, del kokose esanciu trumpuju sociuju riebalu grandiniu (o juk sotieji mums ikalta i galvas yra blogis blogis blogis.... nusipezeta..)
Popkornai uh gerai ant to kad puikiai pravalo zarnyna jei ne kita diena, tai dar kita.. Bet uzkirtus ju atsikeliau dehidratavus juodai,...
Dominica, siknos mazinimo planai yra gerai biggrin.gif
Atsakyti
dar norejau paklausti irmules ir kt, kurios nemzai numete svorio, kaip jums su oda...man ciuzt ir krutines ner, o oda...kai ciut virs 30, tai negi taip ir bus. ar teptis aliejais visokiais, ar laukt dar kazko.turbut neverta. ar jus cia visos turit gera tampria oda???? MB sako na ir sukrito tau ten, pabego viskas biggrin.gif unsure.gif unsure.gif tai vat g.gif man su kfrutine tai visiskos sakes del isvaizdos. geriau pilvas taip nueitu, bet svoris nuo virsaus eina greiciausiai........... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 06 08, 09:00)
nemanau, kad pavojingi. manau, kad kaip tik samoningesni. as uz samoninguma. gyveni, ir apsisprendi vis uz kitokia gyvenimo kokybe (lygiai kaip apsisprendziam uz gamtos netersima, uz eko gyvenima - kiti, tuo tarpu, visai neapsisprendzia.) tarkim, veganus gerbiu uz tai, kad jie tai daro daugiau del idejos. neprisideda prie zudymo industrijos. gyveni, mastai ir nusrpendi - nenoriu kad kiti mirtu tam, kad butu palaikoma mano gyvybe.
zodziu, toks mastymas ateina ne is karto, o kitiems ir visai neateina. na ir tiek to.
pavojingiausia - tai netolerancija kitiems, ir versti visus valgyti mesa, ar teigti kad be mesos ar pieno tu mirsi  biggrin.gif  ax.gif
tingiu ieskot nuorodu, bet lygiai taip pat yr straipsniu, kad musu dantys (taip teigia visai kitos stvoyklos ir medikai) ir zarnynas - nepritaikytas buti "grobuonimis". zodziu, kiekvienas atsirinks pagal save.

Labas rytas,
visiškai pritariu tavo šiam postui drinks_cheers.gif Pati tapčiau tolka tak kaip sakoma, jei būčiau Amerikoje ar Australijoje. Lietuvoje 100 proc. tapti neišeis, nes aš įsitikinus, kad žiema pas mus netinkamas laikas tam dalykui. Negali tuomet gyvūnų pastatyti aukščiau savęs. Bet jei kam pavyksta ir yra bei bus sveiki, tai žemai lenkiuosi.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 06 08, 07:00)
nemanau, kad pavojingi. manau, kad kaip tik samoningesni. as uz samoninguma. gyveni, ir apsisprendi vis uz kitokia gyvenimo kokybe (lygiai kaip apsisprendziam uz gamtos netersima, uz eko gyvenima - kiti, tuo tarpu, visai neapsisprendzia.) tarkim, veganus gerbiu uz tai, kad jie tai daro daugiau del idejos. neprisideda prie zudymo industrijos. gyveni, mastai ir nusrpendi - nenoriu kad kiti mirtu tam, kad butu palaikoma mano gyvybe.
zodziu, toks mastymas ateina ne is karto, o kitiems ir visai neateina. na ir tiek to.
pavojingiausia - tai netolerancija kitiems, ir versti visus valgyti mesa, ar teigti kad be mesos ar pieno tu mirsi  biggrin.gif  ax.gif
tingiu ieskot nuorodu, bet lygiai taip pat yr straipsniu, kad musu dantys (taip teigia visai kitos stvoyklos ir medikai) ir zarnynas - nepritaikytas buti "grobuonimis". zodziu, kiekvienas atsirinks pagal save.



As gerbiu tuos veganus, vegetarus ir zalivalgius (is visu puikiu receptu ideju galima pasisemti oi kiek daugggggg!!!)(ir pyragus kiek buna zmones kepa be kiausiniu ir kt produktu ir ziurek iskepa veganiska pyraga, bet net patys to nezino), kurie is karto pasako, as nesu tik uz toki valgyma, gerbiu ir kitus ka jie valgo, nes tai mano ir ju pasirinkimas. Gerbiu tokius, kurie maitinasi del savijautos ir jei jiems gerai ir jie nepradeda aiskinti, kad mesa blogai, pienas is vis numarins tave (na as negeriu ir pati, tiesiog taip pavyzdys biggrin.gif), ir kad tik veganizmas yra issigelbejimo ir patekimo i roju budas. Tada visuomenej ir kyla kontraversijos ir konfliktai, kai bando aiskintis kas teisiausi. Klausyk savijautos ir busi teisus.Vienos tiesos nera, o teisybes tuo labiau. smile.gif
Dar kitas dalykas del zaliavalgiu.. taip ideja kaip ir visu grazi, bet dehidratatoriai tiek laiko dziovina ten tuos blynelius, ar ijungtos orkaites su 100 laipsniu temperatura turi po puse paros veikt...tai elektros troks naudojimas atsigrezia ir pries ekologiskumus visokius smile.gif Kain ar zaliavagliai susidraugautu ir karto su zaliaisiais tada smile.gif
ps. mano MUST Do sarase labai daug veganisku, raw maisto receptu smile.gif bet man etiketes, apie tai ka valgau nepatinka.
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2012 06 08, 07:06)
dar norejau paklausti irmules ir kt, kurios nemzai numete svorio, kaip jums su oda...man ciuzt ir krutines ner, o oda...kai ciut virs 30, tai negi taip ir bus. ar teptis aliejais visokiais, ar laukt dar kazko.turbut neverta. ar jus cia visos turit gera tampria oda???? MB sako na ir sukrito tau ten, pabego viskas  biggrin.gif  unsure.gif  unsure.gif tai vat  g.gif man su kfrutine tai visiskos sakes del isvaizdos. geriau pilvas taip nueitu, bet svoris nuo virsaus eina greiciausiai........... unsure.gif



Su sportu krutine apmazejo ( jos ir taip neturejau doh.gif ), ABS pirmos kaladeles labiau issikisusios nei krutine... tai ka bekalbet smile.gif Del odos..bedos tik ant koju vidines dalies ir viso uzpakalio ir virs jo siek tiek - strijos... nuo senu laiku jau ... as seniai sportuoju tai per tuos 7 metus nukrite iki kokiu 7 kg... tai staigaus metimo nikada ir neturejau, tik kad susidrasko poodys nuo menkiausiu svorio pokyciu jei yra tokia genetine tendencija...
Kremai nepakenks, paminkstins oda, del to ji kitaip atrodys... Krutines lastos tonusa labai taiso ir atsispaudimai, bet ju per daug tuo paciu ir mazina krutines srity esanti riebala... taigi... tai va mano atveju, nedave Dievulis krutines, kojas nusilipdysiu pati smile.gif
Atsakyti
pritariu Sedindriukes nuomonei apie tylius, ramius vegetarus ir kitokius '...arus'. konfliktai tik ir kyla del to noro pasirodyt kazkuo geresniais negu kiti. oj mes cia su gamta hormonijoj gyvenam, gyvunelius dar kazka mylim lialialia. o is tiesu, tai tai gamtai ant jusu nusisvilpt, gamta yra neutrali. ji nebent padejo jums ateit i si pasauly, bet butinai pades jums iseit. kai pagalvoji laukiniai gyvunai 'hormonijoj' su gamta gyvena ir ka? retas kuris nustimpa is senatves. na gerai, cia galima gincytis iki nukritimo, o teisiu is tiesu nera. ir isvis cia sporto forumas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 06 08, 09:06)
dar norejau paklausti irmules ir kt, kurios nemzai numete svorio, kaip jums su oda...man ciuzt ir krutines ner, o oda...kai ciut virs 30, tai negi taip ir bus. ar teptis aliejais visokiais, ar laukt dar kazko.turbut neverta. ar jus cia visos turit gera tampria oda???? MB sako na ir sukrito tau ten, pabego viskas  biggrin.gif  unsure.gif  unsure.gif tai vat  g.gif man su kfrutine tai visiskos sakes del isvaizdos. geriau pilvas taip nueitu, bet svoris nuo virsaus eina greiciausiai........... unsure.gif


na krūtinė kiek sumažėjo, bet ne iki nulio... biggrin.gif tiesa pasakius forma net padailėjo sakyčiau biggrin.gif dėl odos - susitraukė gan gerai, aišku ir "maišo" nenešiojau biggrin.gif plius dar svarbu metai, kuo jaunesnis susiimi, tuo geriau ir dailiau oda susitraukia mirksiukas.gif matai, jei svoris krenta per greitai, oda tiesiog nespėja susitraukti, todėl verta gerai pagalvoti, kokį kg metimo būdą pasirinkti - itin greitą, bet sugrįžtančius kg ir nukarusią odą, ar lėtą, bet stabilų užtikrinantį ir oda atsistačiusi. ax.gif

Būtina kasdien naudoti stangrinamuosius, drėkinamuosius kremus - oda už tai padėkos + vanduo - tai labai svarbu norint kuo ilgiau išlaikyti elastingą ir stangrią odą - nepamiršti ląstelienos ( daržovės ir vaisiai) ir aišku, SPORTAS thumbup.gif


maniškio pilvūzas labai gerai susitraukė, štai jis tai turėjo "maišą" ir nemažą, na numetė 30 kg per nepilnai metus, bet ten iš ties griežta dieta ir sportas buvo - dabar pats stebisi kaip viskas gerai / dailiai susitraukė ( it niekada nebuvęs su tokiu antsvoriu) thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2012 06 07, 16:12)
zaliavalgiam, vegetaram, veganam ir panasiem nepritariu. ektremalai, fanatikai, idealistai - pavojingi individai



As irgi panasios nuomones esu, bet turbut del to, kad visi mano sutikti veganai, vegetarai buvo ziauriai paplauke zmones visose srityse.

Turejau kambarioke barake Anglijoj, tai jinai buvo visiska vegane, pati nezinojo kokiu tikslu, ar del gyvunu ar del saves.. Bet jau jinai tai man buvo geriausias pavyzdys kaip blogai buti vegane. Valge tik visokias koses, grikius pagrinde, morkas, bulves, salotas, riesutus, nuovirus visokius, cesnakus... Nei kiausiniu, nei pieno. Bet kaip jinai nesveikai atrode blink.gif nuo tu kosiu labai issiputus, apkuni, ypatingai pilvas issisokes i prieki, veido oda labai prasta, plaukai irgi silpni.. Tiesiog matai kaip jos pacios kunui tas netinka. Ir tokia i visokias pasamones nesamones isigilinus, kur perskaito kokia knyga ir uz gryna piniga priima ir eina kitiem agituoti, kokia yra paslapties galia ir saviitaigos reiksme...

Kita pazistama, atsisake karsto maisto, apskritai pradejo tik vaisiais gyventi, prie to pacio sugalvojo, kad nesiplaudama galvos issivalys mastyma ir prota... doh.gif Ir kiekvienam nutikusiam dalykui, tarkim pargriuvai, uzsigavai alkune, interpretuos ka tai galetu reiksti ir kodel tai ivyko unsure.gif

Dar sesuo buvo truputi pasinesusi ant jogos, susipazinus su krishnaistais, viena kart mane pasiime. Tai ta moteris vedancioji, labiausiai hormonijoj pasirode, matesi, kad jinai atradusi save, ka valgyti, kas jai tinka, labai jaunai atrode. Bet vistiek peike mesa, bande nuteikineti, skatinti pereiti.... Tai man atvirksciai tik savisaugos instinkta ijungia ir iskart nusistatau pries tokius... Ir tokie pavyzdziai kaip zmogus sirgo veziu, gydytojai nieko jau nebegalejo padeti, o va ten koks rusas veganas, liepe 10 dienu tik vandeni gerti, ir zmogus pasveiksta.
Ir imk taip ir tikek. Su kita sese, medicina studijuojancia, pavartaliojom akis ir tiek smile.gif

Tikiu, kad yra ir normaliu vegetaru, veganu, as tik ant tokiu nepapuoliau turbut, del to taip ir nusistacius, nes man iskart su ekstremizmu asocijuojasi, o as esu uz saikinguma ir harmonija smile.gif
Atsakyti
Aš pasakau, kad nevalgau mėsos tik tada, kai kas nors paklausia.
Niekada neafišuoju šito dalyko, nes pati jo nesureikšminu.
Kaip ir jogos. Joga padėjo man sunkiausiais gyvenimo momentais, nustojo skaudėti nugarą, sutvirtėjau.
Bet kai mano jogos mokytoja nuklydo tik į mantrų dainavimą, aš tiesiog išėjau ir patraukiau savo keliu. Esu žmogus su galva ir galiu atsirinkti.
Man patinka sportinė jogos pusė, patinka ta savijauta, kai valdai savo kūną.
Patinka ta ramybė, kuri atėjo į mano gyvenimą.
Bet visa tai sureikšminti, o juolab brukti kitiems...
Esu perdaug tolerantiška kitaip mąstantiems, kad įrodinėčiau savo tiesas.

Žmonės labai bijo jogos dėl smegenų plovimo lotuliukas.gif
Toks jausmas, kad neturi savo galvos ant pečių ir nesugebės atsirinkti.
Pamenu kai senai senai pirmą kartą pamačiau krišnaitų eiseną per Laisvės al.
O dieve, kaip baisu tada atrodė. O dabar šypsausi. Pažįstu keletą jų. Gerbiu jų tikėjimą. Normalūs jie žmonės. Čia tik kitiems iš šalies atrodo - SEKTA įtraukė žmogų. Aš tada sakau - ar netarodo, kad žmogus tiesiog nerado meilės kitur ir nuėjo ten, kur ją besąlygiškai gavo...

Baigiam apie ezoterikas ir tikėjimus smile.gif

Paklausiu durno klausimo. O tai Zuzanos dabar pratimai kaip skaitosi - visą tą, ką jinai duoda, reikia daryti vieną savaitę ar kaip? g.gif
Atsakyti
Irunia, va jeigu taip visi jogininkai mastytu, butu super !
O del smegenu plovimo, tai manau priklauso labai nuo to kokia joga pasirinkai, koks treneris, kokia mastysena ten jie propaguoja, ar labiau tik sveikata, sporta, ramybe, meditavima, ar dar visoki dvasini bruda, zmoniu surisimus, energijos kaupima is kitu zmoniu, vaiku.... Man yra papasakoje siek tiek baisiu dalyku apie tokia joga, daugiau net nenoriu plestis i detales, nes net baugu....
Ir vat butent, kad yra zmoniu, kurie turi tvirta nuomone, yra atsparus visokioms itaigoms, atsirenka tarp to, kas naudinga savijautai, o kur siaip jau nusipezejimas. Bet yra ir tu, kurie dvasiskai gilesni, jautresni, viska zymiai rimciau priima, labiau paveikiami. Ir tokie zmones butent jiem vos ne taikinys, nes labai lengva juos uzverbuoti.. Viena is mano artimu zmoniu tikrai buvo ziauriai ziauriai paveike tai... Tai as labai atsargiai i tokius dalykus ziuriu smile.gif

O del Zuzanos, tai man rodos jinai kas diena daro viena is savo ZWOW ir kas savaite nauja pristato. Kazkuriam is naujesniu video jau pasisake, kad savo puslapi atsidarys bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smash: 08 birželio 2012 - 14:20
QUOTE(Smash @ 2012 06 08, 15:18)


O del Zuzanos, tai man rodos jinai kas diena daro viena is savo ZWOW ir kas savaite nauja pristato. Kazkuriam is naujesniu video jau pasisake, kad savo puslapi atsidarys  bigsmile.gif


jeee, kaip faina thumbup.gif thumbup.gif o kada tiksliau, dar neaišku ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 06 08, 13:34)
Paklausiu durno klausimo. O tai Zuzanos dabar pratimai kaip skaitosi - visą tą, ką jinai duoda, reikia daryti vieną savaitę ar kaip? g.gif

Nea, tiesiog sakė, kad va, jau turite jau daug naujų kompleksų, tai ir darykite kas kartą vis kitą. Apie senus pratimus ir buvusį gyvenimą nebeužsimena, nesako, kad eikite į bodyrock ir iš ten senus imkite
Atsakyti