Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

Sakykyt, kurios turi Fhilips Essence su mesmale, tai ar ta mesmale gerai sumala ir ar ieina i si kombaina blenderis?
Atsakyti
jei kuriai trukdo kombainas, darantis leliukui kosytes ir tarkuojantis bulves - siulykit nupirksiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (r@siukas @ 2004 11 05, 14:01)
Kaip gerai, kad radau pritarianciu mano pasirinkimui biggrin.gif
o ka jus manot apie tuos siek tiek pigesnius- uz 300-400lt?

Aš turiu Moulinex Ovatio 3, pirko vyras jį man 2002 prieš Kalėdas ir mokėjo 450Lt. Dabar kažkaip jie pabrango. O maniškis tikrai thumbup.gif aš kažkaip jį atrandu vėl. Pvz kam jums ta mėsmalė, kai yra universalus peilis? Toks pats faršas gaunasi. Tik va bent jau pas mane netarkuoja cepelinams bulvių. O visa kita puiku ir tešlas minko, ir sultis spaudžia, ir fri bulves ir kopūstus smulkina. Ir mano vyras labai mėgsta kepenų kotletus, tai man tik mažesniais gabaliukais jas pajaustyt į kombainą sudėt, priedų ir vsio tik kepti belieka. ir vaikui tyreles kai reikėjo daryt thumbup.gif Žodžiu rekomenduoju. Tik man įdomu jei nori papildomų detalių kur galima užsakyt, nes ir čia ir ten klausiu bet niekur tipo negalima g.gif
Atsakyti
Valio clap.gif
Turiu kalėdinę dovanėlę - Philips Essencse - tas kur su mėsmale ir plius su sensoriniu valdymu thumbup.gif
Kaina, doh.gif geriau neklauskit. Bet aš taip jo norėjau tongue.gif . Ką tik išpakavau, jau perskaičiau instrukciją, tuoj bėgsiu išbandyti. Tik neradau, kaip juo malti kietus produktus - ledą, kavą g.gif . Jei kas naudojat ir žinot, gal galit parašyti. Nes reklamoje rašo, kad galima, o intrukcijose neradau kaip.
Na, bet tai menkniekis, jau rankos niežti, kaip noriu ten viską išnagrinėti. Bėgu, po to atbėgsiu pasigirti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aifa @ 2004 12 11, 21:33)
Valio  clap.gif
Turiu kalėdinę dovanėlę - Philips Essencse - tas kur su mėsmale ir plius su sensoriniu valdymu  thumbup.gif
Kaina,  doh.gif geriau neklauskit. Bet aš taip jo norėjau  tongue.gif . Ką tik išpakavau, jau perskaičiau instrukciją, tuoj bėgsiu išbandyti. Tik neradau, kaip juo malti kietus produktus - ledą, kavą  g.gif . Jei kas naudojat ir žinot, gal galit parašyti. Nes reklamoje rašo, kad galima, o intrukcijose neradau kaip.
Na, bet tai menkniekis, jau rankos niežti, kaip noriu ten viską išnagrinėti. Bėgu, po to atbėgsiu pasigirti  biggrin.gif

tai kaip tavo kaledine dovanele? smile.gif
ir mano svajone isigyti virtuvini kombaina biggrin.gif
jei nepaslaptis kiek mokejai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasukas @ 2004 12 12, 14:25)
tai kaip tavo kaledine dovanele? smile.gif
ir mano svajone isigyti virtuvini kombaina biggrin.gif
jei nepaslaptis kiek mokejai? g.gif


Išbandžiau beveik viską, ką iš produktų namuos turėjau - daržovių pjaustymą, pjaustymą riekutėmis, fri bulvyčių pjaustymą, plakimą. Kokteilį padaro kaip bare, kapučinas gaunasi puikus. Daržoves pjausto gražiai, geriau nei mano turima lietuviška elektrinė pjaustyklė. O kas labiausiai patiko - paprastas surinkti ir lengvai plaunasi. Tose plasmasėse nėra visokių kampiukų, kraštukų, kur turi gramdyti vos ne su degtuku. Vyras vakar ir šiandien tiek visko buvo primaitintas, sakė, kad galėtų tas kombainas man bent kokius 3 mėn. neatsibosti smile.gif

Pirmadienį vakarui planuoju bulvinius blynus - noriu pažiūrėti ar bulves gražiai tarkuos. O antradieniui čeburekai - tada išbandysiu tešlos minkymo funkciją ir mėsmalę.

Pirko vyras senukuos, kainavo 705Lt. Čia vyras turi nuolaidą, o šiaip tai 758 Lt kaina buvo užrašyta, kai aš žiūrėjau.
Atsakyti
As irgi turiu Moulinex jau kokie g.gif 4-5 metai. Trukumas - gana daug detaliu, nelabai patogu plauti - jei idedi i indaplove, tai prisikaupia vandens, kadangi konstrukcija tokia na nemoku paaiskinti. Ir to pagrindinio indo krastas nuluzo, bet siaip veikia, viska puikiai pjausto ir tarkuoja.
O kam reikia paprastesnio ir pigesnio kombainiuko, uzimancio ne daug vietos, tai dabar Tupperware atsirado rankinis kombainas - yra sluotele plakimui ir peilis - kuo daugiau suki, tuo smulkiau kapoja. Kas man labiausiai patiko - tai kad plauti labai lengva ir turi atskira dangteli - inda su visu turiniu galima pasideti i saldytuva.
Atsakyti
Sveikos, seimininkutes,
as tai nusipirkau kombaina is Maximos. O mokejau... 170 lituku wub.gif Net geda sakyti... Bet esu visai patenkinta, nors ir nebuvo labai drasu uz tokia kaina pirkti... Yra ten ir kokteiline, ir peiliai gal astuoni... Tesla kai suplaka, tai gaunasi tokia vientisa, kad grazu ziureti... clap.gif
Atsakyti
Ziuriu mes cia visos Kaledom kombainais apsirupinom! biggrin.gif Mes irgi kombaina nusipirkom. Firmos Siemens. Irgi su visai peiliais isskyrus mesmale, nes mesos beveik nevalgom, tai mesmales mums ir nereikia. smile.gif

Siaip sulciaspaudes (citrusiniu ir paprastu), kokteiline, mikseri jau isbandem. Dar reikia pjaustykles isbandyti. g.gif

Bet siaip daiktas tai COOL. thumbup.gif thumbup.gif Tikras pagalbininkas namie thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
O tie kombainai gali sutarkuoti morkas tokiais plonais ilgais siulais, kaip kad maximoj buna morku ir cesnaku misraine?
Atsakyti
As irgi vis trap tu kombainu sukaliojuos, labai jau vilioja...O gal kas bandet Kitchen Aid? g.gif
Kokie peiliai turi buti, kad bulvytes kugeliui sutarkuotu??? Na, nieko as ten nenusimanau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamaika @ 2004 12 14, 14:12)
O tie kombainai gali sutarkuoti morkas tokiais plonais ilgais siulais, kaip kad maximoj buna morku ir cesnaku misraine?


Maniškis tarkuoja. Yra atrodo 8 skirtingų storių. Tiksliai nežinau kiek, nes išbandžiau tik vieną kol kas, patį smulkiausią. Tai jis dar smulkesnis už maksimoj parduodamą mišrainę.
Atsakyti