Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai

Sviekos, 

Jezus na ir pridirbo.... Kol susiorientavau kas ir kaip... Dar kol surpatua kodel atsakyti neleidzia (pasirodo "atjunge" - teko prisijungti)..... 

Katiniena - zinok net nzn ka atsakyti :( Nenesiojam mes tokiu rubu... as i renkuosi bodzius, o vaikams kazkaip nereikia mums (nesam megejai kai salta lauke sedeti n laiko), vyras irgi ne megejas tokios aprangos.... 
Siaip as teciui perku tuos pigesnius apatinius rubus -tai dizaugiasi :) O jis megejas ir i poledine zukle vazineti, ir dabas toks kad lauke tenka nemazai buti. 

Nors tirka idaug kas renkasi tuos termo rubus ne merino vilnos ir patenkinti kie kgirdejus as - o kaip ten is tikro tai ir nezinau :(

Atsakyti

Labas rytas,pas mane jis ankstyvas, v kelesi i darba tai nebesimiega  :)

Iskrenda v ryt i Norvegija tai sake ten sniego daug teko ir batus siltus ieskot pirkt, nes pas mus tokiu neprireikia .

del apatiniu tai nezinau, bet va pries pora savaiciu sau pirkom merino vilnos patalyne, tai  miegam kaip tuzai dabar 😁 turi specifini kvapa, bet jau apsipratom.

Atsakyti
Baisu as dedas Kaune. blink.gif Kurios nors vaikuciai lanko sita siaubinga darzeli? http://lietuvosdiena...istu-kiekis.htm unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2016 11 11, 13:16)
Baisu as dedas Kaune.  blink.gif Kurios nors vaikuciai lanko sita siaubinga darzeli? http://lietuvosdiena...istu-kiekis.htm  unsure.gif

komentraruose šiai istorijai pasirodžius, visi mamą kaltino, kad ji nesužiūrėjo vaiko.

Rodė kažkada vasarą, kaip vaikui kelius popieriumi užklijavo. Tai viskas ok (na, aš skandalo dėl to tikrai nekelčiau), bet direktorei...per 80 metų!? kitam daržely spinta ant vaiko nukrito (vasarą irgi, lūžo lyg ir kažkas), direktorė irgi jau amžiuje.
Kol nepakeis naujų direktorių, tol nebus ir tvarkos normalios. Mūsų direktorė irgi pensininkė. Apskritai, pedagogus į pensiją turi išleisti bent 55 metų, nes tikrai u-žtenka jiems.
Atsakyti
QUOTE(Angola @ 2016 11 11, 13:59)
Apskritai, pedagogus į pensiją turi išleisti bent 55 metų, nes tikrai u-žtenka jiems.

Pritariu. O tai sedi nukvake, bile sedet. O ka daryt? Nera pasirinkimo.
Atsakyti
Katiniena, o uniqlo heattech nepatinka?

Wikne, žinok ši tema klykimų mums taip iki ašarų beviltiškumo skaudi, kad negaliu cray.gif nuo rytinio išvažiavimo į daržą iki vakarinio grįžimo namo - viskas "aš pats". Kaip ir nieko būtų, bet ne visur norai lygu galimybėms. O tada klykimas iki griūvimo... žodžiu, jau šian kaip tik grįžau ir sakiau, viskas, pasiduodu - nebevešiu jo niekur 000189.gif
Atsakyti
pas maniškį konkretus aš pats prasidėjo biggrin.gif tai galėtų "aš pats" būti ten, kur reikia biggrin.gif pavyzdžiui, į WC nueiti biggrin.gif reikia iki durų palydėti (nors viso labo 5 metrai biggrin.gif ), bet vat diržą užsisegti, kuris tikrai gana sudėtingai, tai reiškiasi aš pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Angola @ 2016 11 11, 22:43)
pas maniškį konkretus aš pats prasidėjo  biggrin.gif tai galėtų "aš pats" būti ten, kur reikia biggrin.gif pavyzdžiui, į WC nueiti biggrin.gif reikia iki durų palydėti (nors viso labo 5 metrai biggrin.gif ), bet vat diržą užsisegti, kuris tikrai gana sudėtingai, tai reiškiasi aš pats biggrin.gif

o kaip elgiesi, kai nori pats, bet realiai nelabai leidžia galimybės? Kaip paaiškini? Nes manęs nė neklauso. Pats, vadinasi pats. Kaip ir sveikintina iniciatyva, bet kai į daržą važiuoji 1,5 val ir grįžimas atgal tiek pat užtrunka unsure.gif nu ale prabanga... o kai vyresnėlį paimt reik, irgi vargšas laukia, šąla.. žodžiu, reiks darže gal psichologų konsultacijų paprašyti. Nu neišmanau kaip besielgti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Angola @ 2016 11 11, 21:43)
pas maniškį konkretus aš pats prasidėjo  biggrin.gif tai galėtų "aš pats" būti ten, kur reikia biggrin.gif pavyzdžiui, į WC nueiti biggrin.gif reikia iki durų palydėti (nors viso labo 5 metrai biggrin.gif ), bet vat diržą užsisegti, kuris tikrai gana sudėtingai, tai reiškiasi aš pats biggrin.gif


avt ir as nesuprantu kodel viskas pas juos atvirksciai biggrin.gif Mano tai senau "as pats" stadijoje, bet vat kazkokdel ryte kai reik pvz darzely nusirengt - tai abu sedi ir cypia kad mama nurenk.... tipo patys nesugeba.... o jau pvz vakare kai NORIU MIEGOT tai pizamos sagasj au reikia patiems susisegt... Na ir kodel taip jie visada.....

AI, dar man su G irgi nervina naktiniai wc reikalai - sedi cypia lovoj, kad sysiaus nori - tai vat privalai atsikelti ir PASAKYTI kad "tai eik jei nori" - tada ima ir pats nueina, bet vat be pasakymo niekaip... Tai irgi erzina, nes jis kas nakti taip... M jei ir uzsinori (ir ita ne kas nakt) - tia pats ir suvaiksto be jokiu cypavimu
Atsakyti

Uoj, damos, pas mus ir tas cypimo laikas, ir aš pati. Tiesa kažkaip 50/50 pavyksta susitarti, jei skubam, kad aš padėsiu. Bet va tas, kad ji pati nori ne pagal galimybes arba tiesiog reikia daugiau kantrybės, daugiau kartų pabandyti, o jei nesigauna, tai ašarų pakalnės ir cypimas - nu kaip veda iš vėžių...Bandai paaiškinti ar parodyti, tai ne, neduoda, o toliau sėdi ir bliauna. Bet na čia, manau, toks etapas. Juk taip norisi būti savarankišku, užaugusiu, kaip mama ir tėtis. O kai nesigauna tai ir veržiasi emocijos pro kraštus. Tai sakyčiau, kad atkentėti, bandyti tartis ir tiek :4u: :rolleyes:

Pas mus ir šiaip dabar toks pasiutėliškas laikotarpis. Atrodo darže turėtų išsikrauti, bet jau kelinta savaitė namie lipa sienom grįžus. Reikia savo kiemo, dar ten būtų galima išleisti pasiganyt vakare :D

Atsakyti

Sveikos, pas mus praėjo aš pats laikas, dabar nebemoka nieko daryti, reikia ir aprengti ir valgydinti, dabar ji mažas leliukas  :oh:

Tai žinokit irgi nekažką  :lol:

Atsakyti
Sveikos,

Man tai tas "aš pats" netrukdo, kaip tik džiaugiuosi, kad stengiasi viską padaryti pati, tai nebeturim vargo su apsirengimu/nusirengimu, tik užtrauktuko dar neužsisega ir raištelių neužsiriša, wc nueina pati, tik naktį palydėti reikia, rytais tai savarankiškai atsikelia, šlepetes užsideda, nueina į tualetą, sutvarko puoduką, nusiplauna rankas ir keliauja žaisti, tai aš dar galiu pasnausti kelias minutes biggrin.gif ...tik dar maistą visad prašo papūsti doh.gif
Pas mus tie klykimai ir isterijos kiek kitokio pobūdžio...pvz ką nors apsirengia, na kokį megztinį ant maikutės ir susivelia viduj rankovė, tai ne, kad pasakytų kas negerai, tai staigiai pradeda klykli, šokinėti ir rėkti...ir net negirdi ką bandai jai pasakyti, visad stengiames gražiai ir kantriai klausti kas negerai, tai nesako, tik rėkia, kad nieko ir toliau tęsia savo isterijas unsure.gif Nu sunku net nupasakoti, čia turbūt pamatyti reikia, bet jau pradedu galvoti, kad mums kokio psichologo pagalbos reikia...svarbiausia, darželyje tokių isterijų nebūna, apsirengia greitai ir gražiai, šitaip ožiuojasi tik prie mūsų ir senelių...vis bandau suprasti ką negerai darom...gal reiktų nesiūlyti jai tos pagalbos ir leisti išsirėkti...aš tai galiu, bet vyras vistiek aplink ją šokinėja ir stengiasi visaip padėti...
Atsakyti