QUOTE(verksne @ 2017 03 02, 09:07)
Aš geriu Zoloft ir fluanksol.Kol kas nieko daugiau neskyrė.
Jei nors išsimiegot normaliai galėčiau.Nieko daugiau nenusitveriu tik dejuoju ir graužiu save,kad durną galvą ant pečių nešioju.
Smagu,kad sugebi save priverst sportuot.
Jei nors išsimiegot normaliai galėčiau.Nieko daugiau nenusitveriu tik dejuoju ir graužiu save,kad durną galvą ant pečių nešioju.
Smagu,kad sugebi save priverst sportuot.
o kam tau fluanksoli israse? Pas tave nerimas?
pamegink vietoj fluanksolio paprasyti, kad nakciai israsytu olanzapine koki 2.5/5mg. Tai ir nuotaikas pareguliuos ir pamiegosi. Bet cia su daktare pasitark, paklausk del olanzapine.
Night, tikrai nenorejau taves kvaile isstatyti, tokia ir nelaikau tave

Bestyge, linkiu kuo greitesnio sveikimo ir ramiai pasivolioti ligonineje

Depresininkes, o jus tikrinates vit D? Juk jis labai atsakingas uz nuotaika. Pas mane pavasari buna paumejimas, bet akurat ir vit D zemiau plintuso. Norma 3.-100, geriausia bent 50 kad butu, o pas mane 12, tai ir aisku man dabar, ko as be nuotaikos, apsnudusi, nieko nenoriu ir panasiai. Kalsiu ta smugine D ampule, nes nusibodo tokia nuotaika, kokia dabar.