Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(kami_ @ 2019 09 06, 15:03)
As daugiau omeny irgiturejau isvaizdos prasme, ne profesine biggrin.gif profesineje srity dar reikia jam augt, bet vis vien jei ir koks nedominantis serialas, filmas vis tiek ziuresiu

Gerai, kad mano širdis didesnė, aš vis naujų meilių randu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Siaubas baubas kaip Miran'as (Aki'nas) buvo sukūdėjęs į pabaigą_skeletas...
Hercai 13. Bölüm Fragmanı
Ir kur tas laimės švyturys? Jaučiu ne tuoj, bet mažum ir ne už šviesmečio,
nes II sezone lyg 13 serijų žadėjo, kaip ir, bet, kad būna dažniausiai_kaip korta kris.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Gal ta laimė tik kaip reklaminis klipas, nebūtinai iš ištrauka?

Ale vėl ašaros, pyktis, riksmas..
Atsakyti
Laba smile.gif Žalia Rūta, suprantu tai kaip potekstę II sezonui apskritai, akcentas_kas bebus, lydės, ir matysime II sezone_galų gale meilė užgimusi iš stiprios neapykantos bus su atsaku. Gal tai ir banalu, bet, meilė - amžinas visų laikų variklis, padeda žemei suktis, o genijams – kurti. Meilė arba yra arba jos nėra. Čia tas pats kaip su nuotaika_nėra blogos ar geros, arba ji yra arba jos nėra, kaip ir nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga.

(Prieš porą dienų darbe buvo diskusija su kolegėmis apie gyvenimo prasmę, plačiąją prasme, t. y. apskritai. Stebėtina, bet kartais prasmę su tikslais painioja. Mano įsitikinimu, na, kokia gali būti gyvenime prasmė, kai pats gyvenimas jau yra prasmė smile.gif )

Pagrindiniai personažai išgyvena visą paletę įvairių jausmų_pateikta nuo svajingų melodijų iki gan stipriai kunkuliuojančių emocijų ir jausmų, v ž virte verda, o juolab kai čia ne stambuliška atmosfera, aplinka, tai juolab sustiprinta.

Aš tik vyliausi, kad frage naujo sezono parodys ir kruopelytę romantikos, o čia tik aistros verda, kad verda (adrenalinas lydės ir toliau).
Kita vertus, ką matėme paskutinėje serijoje I sezono, tai buvo labai tikėtina ir suprantama, kad matysime testinę įvykių eigą- pasekmės Genul prasimanymo ir Azizė Šadoglų išspirimo nebus be atsako. Todėl būtų labai netikra parodyti viską tik gražiai, romantiškai ir pan., būtų neįtikėtina, juolab Miranas, apart susivokimo, kad pamilo priešo (neva) dukterį dar neišsiskyrė su žmona, plius_tarp nesantaikos šeimų joks taškas nebus padėtas kol viskas neišsispręs.
O ir apskritai, neduokDieve taip kaip čia, tai bėgčiau nuo jų visų kad ir basa, kad ir plaukais palaidais, kad ir laukais, kad tik kuo toliau jų visų_amžiams.

Smalsu man vis tik ir dabar_kas, ką, ir su kuo_paslaptys rolleyes.gif
Atsakyti
O kas man labiausiai patiko ir patinka, kad kai pati Ebru (Reyyan) dainavo ir Akinas (Miranas) trumpam įsiterpė jai dainuojant, abu, tiek I sezone tiek II sezone, vos vos intarpas jo, bet taip gražiai akcentas uždėtas pastiprinimui.
Atsakyti
Brač, kas čia dabar buvo? blink.gif Tai bent posūkis. Įdomu kas ten automobilyje iš tiesų buvo. Automobilis tas juodas lyg ir matytas (?), tik kieno jis.
Pagaliau Reyyan bėga Miranui į glėbį, o ne iš Mirano glėbio, gi nepailsdamas jis ją gaudė I sezone wub.gif

Hercai 13. Bölüm 2. Fragmanı
Atsakyti
Bet tai kai Kuzguno chebra parūkė per vasarą biggrin.gif
Negaliu atsistebėt bigsmile.gif
Atsakyti

Bet tai kai Kuzguno chebra parūkė per vasarą biggrin.gif
Negaliu atsistebėt bigsmile.gif

Ka praleidom  :unsure:  :bigsmile:​ Nes nauja serija kiek suprantu tik si treciadieni bus?

Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2019 09 16, 18:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Milagra" data-cid="72501494" data-time="1568634963"><div><p>Bet tai kai Kuzguno chebra parūkė per vasarą vartotojo įkelta nuotrauka
Negaliu atsistebėt vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Ka praleidom  unsure.gif  bigsmile.gif​ Nes nauja serija kiek suprantu tik si treciadieni bus?</p>

Nu man užteko ozetą paskaityti ir promo pažiūrėti. Panašu, kad žiūrėsim kitą seriką tuo pačiu pavadinimu biggrin.gif
Atsakyti

Nu man užteko ozetą paskaityti ir promo pažiūrėti. Panašu, kad žiūrėsim kitą seriką tuo pačiu pavadinimu biggrin.gif

Hmm, na, as skaityt neskaiciau nieko. Bet panasu, kad bus jau ne Kuzguno kerstas, o kerstas Kuzgunui. O kaip tai susije su pirmine ideja jau kitas reikalas. Bet gal tame ir prasme, naujas sezonas, nauja mintis? O kas is to iseis, jau greit pamatysim. Ir vistiek, kad ir kaip nemegstu as tu usu/barzdu, nu fainuolis tas Barisas  :rolleyes:  :wub: Bet ir Burcu patinka.

Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2019 09 17, 01:13)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Milagra" data-cid="72501794" data-time="1568662539"><div><p>Nu man užteko ozetą paskaityti ir promo pažiūrėti. Panašu, kad žiūrėsim kitą seriką tuo pačiu pavadinimu vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Hmm, na, as skaityt neskaiciau nieko. Bet panasu, kad bus jau ne Kuzguno kerstas, o kerstas Kuzgunui. O kaip tai susije su pirmine ideja jau kitas reikalas. Bet gal tame ir prasme, naujas sezonas, nauja mintis? O kas is to iseis, jau greit pamatysim. Ir vistiek, kad ir kaip nemegstu as tu usu/barzdu, nu fainuolis tas Barisas  rolleyes.gif  wub.gif Bet ir Burcu patinka.</p>

Na, kaip sakoma gražiam žmogui ir snarglys tinka lotuliukas.gif lotuliukas.gif Man kaip tik patinka gražios barzdos. Daugelį vyrų jos puošia ir jie man su barzdom atrodo daug geriau, nei be jų. Bet aišku, turi būt gražios, sutvarkytos, o ne šiaip belekoks ten kūšys biggrin.gif Atsiprašau, bet kito žodžio neradau apibūdinti tam biggrin.gif

O Burcu nereali man. Po Beren Saat ji man antroj vietoj ir visom kitom iki jų kaip iki kosmoso. Nors nėra ji kažkokia labai gražuolė ir atrodo gerokai vyresnė, nei yra iš tikrųjų, bet energetika, charizma, vaidyba tiesiog wow.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 09 17, 10:35)
Na, kaip sakoma gražiam žmogui ir snarglys tinka lotuliukas.gif lotuliukas.gif Man kaip tik patinka gražios barzdos. Daugelį vyrų jos puošia ir jie man su barzdom atrodo daug geriau, nei be jų. Bet aišku, turi būt gražios, sutvarkytos, o ne šiaip belekoks ten kūšys biggrin.gif Atsiprašau, bet kito žodžio neradau apibūdinti tam biggrin.gif 

O Burcu nereali man. Nors nėra ji kažkokia labai gražuolė ir atrodo gerokai vyresnė, nei yra iš tikrųjų, bet energetika, charizma, vaidyba tiesiog wow.

Tvarkinga barzda ir man gražu smile.gif o per tą palyginimą vos neužsižvengiau ant viso troleibuso biggrin.gif Interviu skaičiau, kad Barišas norėtų dėl vaidmens 20 kg numesti, va čia tai aš jo tokio kūdo niekaip neįsivaizduoju rolleyes.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti