Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Kada pasirodo naujos serijos Afili Ask ?
Atsakyti
Apskritai ar įgarsintos?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 09 17, 22:02)
Apskritai ar įgarsintos?

Abu variantai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 09 17, 22:06)
Abu variantai 4u.gif
🙂 III transliuojama. IV subtitrai. V-VI įgarsinta. 🙂


'naujieną' Daktarą "Muzice Doktor" 👀 kas? Ir kaip?

P.S. Pratrynsiu. Susidubliavo telefonu berašant.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 17 rugsėjo 2019 - 21:26
Visgi, o kaip manai, mes ten sulauksime kokio karšto bučinio, ar bus kai su Aslan šeima, kur net bučkio nerodė? Ir kiek reikės laukt?

Beje, kodėl Samet'as Yeldai sako sese, o ne mama? Kažką praleidau? unsure.gif
Atsakyti

Na, kaip sakoma gražiam žmogui ir snarglys tinka lotuliukas.giflotuliukas.gifMan kaip tik patinka gražios barzdos. Daugelį vyrų jos puošia ir jie man su barzdom atrodo daug geriau, nei be jų. Bet aišku, turi būt gražios, sutvarkytos, o ne šiaip belekoks ten kūšys biggrin.gifAtsiprašau, bet kito žodžio neradau apibūdinti tam biggrin.gif

O Burcu nereali man. Po Beren Saat ji man antroj vietoj ir visom kitom iki jų kaip iki kosmoso. Nors nėra ji kažkokia labai gražuolė ir atrodo gerokai vyresnė, nei yra iš tikrųjų, bet energetika, charizma, vaidyba tiesiog wow.

Na, kaip jau minejau tvarkinga barzda tikrai tinka. Barisas ypac jaunas kiek maciau ir be barzdos tai be puses zavesio savo  :D bet vistiek trumpa man labiausiai patinka.

 

Beren Saat irgi is moteru mano favoriciu sarase. Siaip moteru, zinoma, tame sarase nedaug  :rolleyes:

 

Tvarkinga barzda ir man gražu smile.gifo per tą palyginimą vos neužsižvengiau ant viso troleibuso biggrin.gifInterviu skaičiau, kad Barišas norėtų dėl vaidmens 20 kg numesti, va čia tai aš jo tokio kūdo niekaip neįsivaizduoju rolleyes.gif
drinks_cheers.gif

Tikrai neisivaizduociau, kaip is koncentracijos stovyklos atrdodytu. Jis juk ir taip lieknas ir sportiskas  :blink:

 

Zalia Ruta, nevadina mama, nes ji ir nera jo mama. Kazkur minejo, kad jis sunus is tevuko pirmos santuokos. Su tais bucinukais sunkiai jauciu. Kazkaip kuo toliau, tuo syksciau. Senesniuose serialuose budavo daugiau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 17 rugsėjo 2019 - 21:56
Žalia Rūta, vienas spontaniškas jau buvo, bus ir antras šią seriją lyg (pats aktorius tą sakė), tik koks_karštai aistringas, spontaniškas ar ten koks, nžn, matysime ir bus aišku visai netrukus. Svarbu kad būtų. O tuo aš neabejoju visai, kad ir delikatus jis, kad ir laikosi iš paskutiniųjų, bet šįkart jaučiu nervai neišlaikys tikriausiai jai, o gal ir vėl jam, oi nežinau, pagal viską turėtų ji jį vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



O ir man regis Keremo tėvukas ryškiai prisimeta šlangu. Jaučiu pašokdins juos tai pašokdins, pamokys kaip reikiant, o jie, nieko neįtardami, dės visas pastangas kiek įmanydami kad nesudegti.

https://www.youtube....h?v=tumV1eGIuno vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Ši naujokė, kuri pasirodys šioje serijoje, tai man labai gražiai vizualiai drauge žiūrisi su Keremu, na, bent jau čia, iš tolo...

vartotojo įkelta nuotrauka



Sametas yra Muhsino sūnus iš pirmos santuokos (žmona mirusi).


Užjaučiu Sametą šioje būsimoje serijoje, nes jau matau kaip teks Hulyos užgaidas vykdyti ir į kompaniją besilaukiančiųjų mankštą daryti biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Man patinka Sametas ir jo žmona, ne tokie, kaip visada būdavo broliai ir jų žmonos. Ypač - žmonos personažas liuks.

Aš tai 13tos serijos nebaigiau, nulūžau vakar, tai anonsą pažiūrėjus bandau spėti, kad antras bučinys bus suvaidintas prieš kitus. Iki pačių iniciatyvos oj kiek teks laukt..

Ir kaip Keremas man skirasi nuo Yagizo. Atrodė, kad sutvertas jis būt rimtuoliu, bet čia man irgi labai patinka wub.gif
Papildyta:
Man patinka Sametas ir jo žmona, ne tokie, kaip visada būdavo broliai ir jų žmonos. Ypač - žmonos personažas liuks.

Aš tai 13tos serijos nebaigiau, nulūžau vakar, tai anonsą pažiūrėjus bandau spėti, kad antras bučinys bus suvaidintas prieš kitus. Iki pačių iniciatyvos oj kiek teks laukt..

Ir kaip Keremas man skirasi nuo Yagizo. Atrodė, kad sutvertas jis būt rimtuoliu, bet čia man irgi labai patinka wub.gif
Atsakyti
Man truputį keista dėl Benim tatli yalanim.
13 seriją žiūrėjau turkiškai, nelabai supratau, kodėl Nedžatas raudojo, pagalvojau, kad atsiradusi žmona pareikalavo skyrybų ir dukros globos. Tada visos ašaros kaip ir logiškos. Bet kai supratau, jog žmona nori tik skyrybų ir dukrą palieka jam, tai man kilo labai daug klausimų. Kam tos aistros? Kodėl pirma mintis buvo atsisakyti skirtis? Kaip tik viskas sklandžiai išsirištų. Jis pretenduoja į naujus santykius, tai labai patogu, kad skyrybos vyks lengvai. O dukrai šiaip ar taip meluoja, todėl vis tiek reikės kažkaip išsisukti. Sukilo vyriškos ambicijos, kad ne tik dukra nereikalinga, bet ir jis pats.
Bet atrodo, kad viskas komplikavosi, nes žmona sunkiai serga. Ir pasirodys, kad žmona ne tokia jau ir bloga. Vargšė Suna, pakliuvo į painius santykius.
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2019 09 18, 15:55)
Man truputį keista dėl Benim tatli yalanim.
13 seriją žiūrėjau turkiškai, nelabai supratau, kodėl Nedžatas raudojo, pagalvojau, kad atsiradusi žmona pareikalavo skyrybų ir dukros globos. Tada visos ašaros  kaip ir logiškos. Bet kai supratau, jog žmona nori tik skyrybų ir dukrą palieka jam, tai man kilo labai daug klausimų. Kam tos aistros? Kodėl pirma mintis buvo atsisakyti skirtis? Kaip tik viskas sklandžiai išsirištų. Jis pretenduoja į naujus santykius, tai labai patogu, kad skyrybos vyks lengvai. O dukrai šiaip ar taip meluoja, todėl vis tiek reikės kažkaip išsisukti. Sukilo vyriškos ambicijos, kad ne tik dukra nereikalinga, bet ir jis pats.
Bet atrodo, kad viskas komplikavosi, nes žmona sunkiai serga. Ir pasirodys, kad žmona ne tokia jau ir bloga. Vargšė Suna, pakliuvo į painius santykius.

Na, jam advokatas pasakė, kad žmona laukiasi ir dėl to nori išsiskirti ir a la kurti naują gyvenimą. Sukilo viskas žmogui. Jis iš keršto norėjo nesiskirti, kad ir ji kentėtų taip, kaip jis su dukra kentėjo. Jį kaip tik tas ir supykdė, kad ji tik skyrybų paprašė, o Kairos jai nereikia, apie ją nei žodžio. Visos nuoskaudos išlindo į paviršių, kurias tiek laiko giliai savyje laikė ir nuo visų slėpė, būdamas tobulu tėvu savo dukrai, ir atstodamas jai ir tėtį, ir mamą. Vyriškos ambicijos, be abejo, taip pat sukilo. Viskas sukilo. O kam nesukiltų? Aš manau, kad gal kiek ir perdėta, bet daugiau mažiau normali jo reakcija. Gal tik taip grubiai nereikėjo su Suna elgtis. Tikrai skaudžiai jai įgėlė keletą kartų pykčio pagautas. Na, bet neblogai gavo grąžos, tai kaip ir viskas ok biggrin.gif

Emocijoms atslūgus atsiprašė Sunos, pasakė, kad jam gėda.

O žmona neserga, tiesiog nėštumas komplikavosi ir neteko kūdikio, beigi galimybės išvis kada nors susilaukti vaikų.

O mane nervina tai, ką su Furkano plaukais daro doh.gif Rankas stilistams nukapot ir ne kitaip angel_sadangel.gif
Papildyta:
Kas va čia jam ant galvos pvz blink.gif blink.gif unsure.gif Kur mano mylimos garbanos? cry.gif cry.gif cry.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 18 rugsėjo 2019 - 16:27
Matyt, kažkokias detales prasnaudžiau biggrin.gif
Įdomūs standartai pas juos. Pats būdamas santuokoj, kabina jauną merginą ir vargo nemato. O kai jo žmona nori susitvarkyt gyvenimą, tada jau bangos kyla. Gal praleidau, bet kodėl žmona paliko Nedžatą? Nelabai įdėmiai žiūriu, daugiau kaip foną, bet dabar užsikabinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2019 09 18, 16:38)
Matyt, kažkokias detales prasnaudžiau biggrin.gif
Įdomūs standartai pas juos. Pats būdamas santuokoj, kabina jauną merginą ir vargo nemato. O kai jo žmona nori susitvarkyt gyvenimą, tada jau bangos kyla. Gal praleidau, bet kodėl žmona paliko Nedžatą? Nelabai įdėmiai žiūriu, daugiau kaip foną, bet dabar užsikabinau smile.gif

Na, kad jis nieko kaip ir nesiruošė kabint. Būtų norėjęs kažką kabint, būtų jau nukabinęs per tiek metų. Visgi vyras visai neblogas, kandidačių turbūt netrūktų biggrin.gif Ta pati Hande va ant kaklo kabinasi, iš skūros neriasi. Jis be vaiko ir darbo nieko nematė ir nenorėjo matyt visus tuos 6 metus. Iš pradžių gal tikėjosi, kad ji grįš, o paskui taip ir liko. O meilė, kaip žinia, ateina netikėtai biggrin.gif Jis juk ką tik suprato ir sau pripažino, kad įsimylėjo. Manau, būtų ėmęsis veiksmų atitinkamų, bet taip jau gavosi, kad nespėjo. Nespėjo net meilėje prisipažinti žmogus, kokie dar ten kiti veiksmai biggrin.gif

O žmona tiesiog išėjo. Buvo visi parke su vaiku, ji paprašė, kad jis nupirktų ledų, jis nuėjo, o kai grįžo, jos nebebuvo. Vaikas buvo paliktas vienas ir raštelis šalia, kad čia ne jos gyvenimas toks, kad daugiau nebegali. Ir dingo visiems laikams. Mergytei 6 mėn. tebuvo.

Atsakyti