Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Milagra @ 2019 09 18, 17:53)
Na, kad jis nieko kaip ir nesiruošė kabint. Būtų norėjęs kažką kabint, būtų jau nukabinęs per tiek metų. Visgi vyras visai neblogas, kandidačių turbūt netrūktų biggrin.gif Ta pati Hande va ant kaklo kabinasi, iš skūros neriasi. Jis be vaiko ir darbo nieko nematė ir nenorėjo matyt visus tuos 6 metus. Iš pradžių gal tikėjosi, kad ji grįš, o paskui taip ir liko. O meilė, kaip žinia, ateina netikėtai biggrin.gif Jis juk ką tik suprato ir sau pripažino, kad įsimylėjo. Manau, būtų ėmęsis veiksmų atitinkamų, bet taip jau gavosi, kad nespėjo. Nespėjo net meilėje prisipažinti žmogus, kokie dar ten kiti veiksmai biggrin.gif

O žmona tiesiog išėjo. Buvo visi parke su vaiku, ji paprašė, kad jis nupirktų ledų, jis nuėjo, o kai grįžo, jos nebebuvo. Vaikas buvo paliktas vienas ir raštelis šalia, kad čia ne jos gyvenimas toks, kad daugiau nebegali. Ir dingo visiems laikams. Mergytei 6 mėn. tebuvo.

Apie Suną kalbu, jai pasirodžius, Nedžatas labai gretai suprato, kad ji jam patinka. nors ir sau, ir savo ekonomui teigė, kad tarp jų nieko nėra ir negali būti. O paskui pradėjo rodyti aiškius ženklus, nuo kurių jauna mergina tiesiog pražydo. Todėl ir sakau, kad kabina smile.gif
Galvojau, gal daugiau ką pražioplinau dėl žmonos pabėgimo smile.gif kažkokia priežastis turi būti, nes kol kas nieko aiškaus.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 09 18, 10:57)
Man patinka Sametas ir jo žmona, ne tokie, kaip visada būdavo broliai ir jų žmonos. Ypač - žmonos personažas liuks.

Aš tai 13tos serijos nebaigiau, nulūžau vakar, tai anonsą pažiūrėjus bandau spėti, kad antras bučinys bus suvaidintas prieš kitus. Iki pačių iniciatyvos oj kiek teks laukt..

Ir kaip Keremas man skirasi nuo Yagizo. Atrodė, kad sutvertas jis būt rimtuoliu, bet čia man irgi labai patinka wub.gif
Man taip pat jie patinka, labai miela pora, Sametas tai kaip katinas man biggrin.gif o Hulyją tai labai gražiai rengia, labai skoningai.
Sametas man tai dar toks truputi spyruokliuojantis, nžn kaip čia jam taip gaunasi biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka




Kad man jie ten visi kitokie, netipiniai, kaip ir pats serialas, kitoks.
Ypatingai patinka, kad kaip rodoma_šeima tai vertybė,
kas benutiktų atskubės vieni kitiem į pagalbą, pagalbos ranką visad išties.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka




O ypač patinka man pyktelėjęs Keremas biggrin.gif o Ayse dar ir paerzina jį biggrin.gif
Gyvenime nepamiršiu kaip jis to pamesto jos žiedo ieškojo, kai jo draugui ji krito į akį tik ją pamačius biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Dar smagu stebėti kaip jis jos ir prisibijo biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka




Kur gi ne, šitokį mergišių šitaip melagingai apkaltino ir apvesdino 'ant savęs" biggrin.gif
Nepasisekė jam, kad atsidūrė netinkamu laiku netinkamoje vietoje.

vartotojo įkelta nuotrauka




Ir man personažas Yagizas labai patiko, toks rimtas rimtuolis su didele, gera širdimi wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka



V ž žiūrėsma kas čia šiandien serijoje bus.
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2019 09 18, 18:16)
Apie Suną kalbu, jai pasirodžius, Nedžatas labai gretai suprato, kad ji jam patinka. nors ir sau, ir savo ekonomui teigė, kad tarp jų nieko nėra ir negali būti. O paskui pradėjo rodyti aiškius ženklus, nuo kurių jauna mergina tiesiog pražydo. Todėl ir sakau, kad kabina smile.gif

Galvojau, gal daugiau ką pražioplinau dėl žmonos pabėgimo smile.gif kažkokia priežastis turi būti, nes kol kas nieko aiškaus.


Na, mes skirtingai, matyt, matom ir priimam viską. Man jis neatrodo babnikas biggrin.gif Ir tikrai nedarė nieko kažkaip tai turėdamas kokių tai užslėptų minčių dėl Sunos, t.y. jos nekabino smile.gif Jis tikrai ne to tipo kaip Serkanas biggrin.gif Mano akimis, viskas klostėsi savaime, palaipsniui ir labai natūraliai. Iš pradžių juk negalėjo vienas kito pakęsti, paskui priprato, dar vėliau pamatė kaip ji myli jo dukrą. Plius, praleisdami tiek daug laiko kartu, pradėjo vienas kitą pažinti, atrasti naujų detalių vienas kito gyvenimo istorijose, suprasti kas kaip ir kodėl. O dar ir vaidinti prieš visuomenę vyrą ir žmoną reikėjo. Atsirado simpatija. Jis gi jaunas sveikas vyras. Natūralu, kad kažkada atėjo tas momentas, kai kažkuo susidomėjo. Kol nereikėjo, tai ir nedarė nieko dėl to savo statuso. Gal nenorėjo, gal nematė reikalo, gal kažko tikėjosi dar (nors abejoju), o gal ir išvis užsimiršo kasdienybėje. Čia jau nesužinosim, jei scenaristai nesugalvos ir neparodys smile.gif

Tai jis ir pats tos priežasties nežino ir nesuvokia kaip ji taip galėjo pasielgti. Dėl to, kaip suprantu, jam ir yra taip skaudu. Juk rodė, kad jis per kažkokią draugę bandė susisiekti dėl Kayros gimtadienio, bet kaip į sieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 18 rugsėjo 2019 - 19:40
QUOTE(Visgi @ 2019 09 18, 19:51)

Ypatingai patinka, kad kaip rodoma_šeima tai vertybė,


Ir dar Keremo mama irgi įdomus personažas, vienu metu ir faina, kartu ir prieš juos nusistačius. Bet su tokiu vyru negalėjo būti kokia žiežula, tai gavosi įdomus personažas.

O dėl šeimos, tai man dėl to Erekenci patiko, nes ten (pagaliau) nebuvo labai vargšai vaizduojami, su savo gana normaliu versliuku, patys normalūs, namai erdvesni.

O čia tai topas buvo, kai siūlė kosmetiką Keremo šeimai, na seniai taip garsu nesijuokiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 09 18, 20:07)
Na, mes skirtingai, matyt, matom ir priimam viską. Man jis neatrodo babnikas biggrin.gif Ir tikrai nedarė nieko kažkaip tai turėdamas kokių tai užslėptų minčių dėl Sunos, t.y. jos nekabino smile.gif Jis tikrai ne to tipo kaip Serkanas biggrin.gif Mano akimis, viskas klostėsi savaime, palaipsniui ir labai natūraliai. Iš pradžių juk negalėjo vienas kito pakęsti, paskui priprato, dar vėliau pamatė kaip ji myli jo dukrą. Plius, praleisdami tiek daug laiko kartu, pradėjo vienas kitą pažinti, atrasti naujų detalių vienas kito gyvenimo istorijose, suprasti kas kaip ir kodėl. O dar ir vaidinti prieš visuomenę vyrą ir žmoną reikėjo. Atsirado simpatija. Jis gi jaunas sveikas vyras. Natūralu, kad kažkada atėjo tas momentas, kai kažkuo susidomėjo. Kol nereikėjo, tai ir nedarė nieko dėl to savo statuso. Gal nenorėjo, gal nematė reikalo, gal kažko tikėjosi dar (nors abejoju), o gal ir išvis užsimiršo kasdienybėje. Čia jau nesužinosim, jei scenaristai nesugalvos ir neparodys smile.gif

Tai jis ir pats tos priežasties nežino ir nesuvokia kaip ji taip galėjo pasielgti. Juk rodė, kad jis per kažkokią draugę bandė susisiekti dėl Kayros gimtadienio, bet kaip į sieną.

Neteisingą žodį pavartojau (čia apie "kabina"), todėl ir atrodo, kad požiūris skirtingas.
Man tik užkliuvo, kad jis, padorus vyras, būdamas vedęs, kaip ir pradeda romantiškus santykius su savo vaiko aukle, tačiau išgirdęs apie skyrybas, kurios jam būtų labai palankios, verkia ir pyksta. Ir skirtis neketina. O kaip tada Suna? Paskui situacija pakrypsta kitu kampu, bet man būtent tas momentas ir užkliuvo.
Beje, labai nustebau, kai sužinojau, kad aktoriui tik 32 metai. Atrodo gerokai vyresnis.
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2019 09 18, 19:53)
Neteisingą žodį pavartojau (čia apie "kabina"), todėl ir atrodo, kad požiūris skirtingas.
Man tik užkliuvo, kad jis, padorus vyras, būdamas vedęs, kaip ir pradeda romantiškus santykius su savo vaiko aukle, tačiau išgirdęs apie skyrybas, kurios jam būtų labai palankios, verkia ir pyksta. Ir skirtis neketina. O kaip tada Suna? Paskui situacija pakrypsta kitu kampu, bet man būtent tas momentas ir užkliuvo.
Beje, labai nustebau, kai sužinojau, kad aktoriui tik 32 metai. Atrodo gerokai vyresnis.

Na taip, buvo tokių abejotinų momentų jo elgesyje paskutinėje serijoje. Bet, kai įsigilini, tai tikrai galima jį suprasti ir pateisinti. Ką Suna šaunuolė ir padarė. Rytoj jo eilė pasirodyti biggrin.gif

Visi tie turkai man vyresni atrodo nei iš tikrųjų.

Na ką, einam pas Kuzguną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 09 18, 20:44)
O čia tai topas buvo, kai siūlė kosmetiką Keremo šeimai, na seniai taip garsu nesijuokiau  biggrin.gif

Aišė šeima irgi neprasta, ypač brolienė. Iš pradžių erzino, bet paskui tokių perliukų padavė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 09 18, 20:44)
Ir dar Keremo mama irgi įdomus personažas, vienu metu ir faina, kartu ir prieš juos nusistačius. Bet su tokiu vyru negalėjo būti kokia žiežula, tai gavosi įdomus personažas.

O dėl šeimos, tai man dėl to Erekenci patiko, nes ten (pagaliau) nebuvo labai vargšai vaizduojami, su savo gana normaliu versliuku, patys normalūs, namai erdvesni.

O čia tai topas buvo, kai siūlė kosmetiką Keremo šeimai, na seniai taip garsu nesijuokiau biggrin.gif
Gerai sakai_įdomus personažas. Ir man ji neatrodo bloga (man regis visumoj ji net ir labai miela moteris_pamatysim tą ateity), kaip tėvukas Keremo yra sakęs_padėk tu jai (Ayse), prisimink kaip tu buvai marti, kaip tau nebuvo paprasta ir lengva.

Erekenci tai kas? Ayse šeima?

Na, turėjo gi labai gerų ketinimų biggrin.gif Gerais norais ir pragaras grįstas biggrin.gif

Man įdomu, kaip Ayse brolis pas šeimos psichologą-terapeutą kartu su žmona eis, t.y. kaip jis ją prikalbins (po viso to jos bajerio gydytojai), nes tai jo iniciatyva, ir teisingai, konfliktui šeimoje įvykus nebūna tik viena pusė kalta, staiga.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 09 18, 21:15)
Man įdomu, kaip Ayse brolis pas šeimos psichologą-terapeutą kartu su žmona eis, t.y. kaip jis ją prikalbins (po viso to jos bajerio gydytojai), nes tai jo iniciatyva, ir teisingai, konfliktui šeimoje įvykus nebūna tik viena pusė kalta, staiga.

Kad jis ne dėl šeimos, o dėl savo ūmaus būdo, emocijų nevaldymo, nesitvardymo.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 09 18, 22:19)
Kad jis ne dėl šeimos, o dėl savo ūmaus būdo, emocijų nevaldymo, nesitvardymo.
Savęs = šeimos (lašas po lašo ir akmenį pratašo), mano galva_taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 18 rugsėjo 2019 - 22:19
QUOTE(Visgi @ 2019 09 18, 23:17)
Savęs = šeimos (lašas po lašo ir akmenį pratašo), mano galva_taip.

Tai tada galima sakyti ir visa aplinka, ne tik žmona.
Bet pradėjo jis lankyti būtent dėl savo būdo, garantuoju, kad toks jis nuo mažens - ūmus. Tik atėjo laikas (kaip sakė, bent jau dėl dukros) - keisti save.
Atsakyti
Nu ką, Kuzguno reitingas kalba pats už save. Ko ir reikėjo tikėtis...

O šiandien Čukurova galutinai suės mano garbanėles. Galėtų perkelti juos į savaitgalį. Pačios sunkiausios dienos pirmadienis ir ketvirtadienis, kaip visada. Ech...
Atsakyti