Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 09 19, 07:56)
Tai tada galima sakyti ir visa aplinka, ne tik žmona.
Bet pradėjo jis lankyti būtent dėl savo būdo, garantuoju, kad toks jis nuo mažens - ūmus. Tik atėjo laikas (kaip sakė, bent jau dėl dukros) - keisti save.
Žalia Rūta, tiesa dėl būdo, sutinku.
Rizai Nazmiye labai tinka į žmonas, ji tokia truputi velnių priėdusi, karšta moteris, kartais net ir jį pranoksta, jis tai toks kuklesnis, o ji kaip sugalvos ką, kaip ir su ta kosmetika, dar ir mamą įtraukė, prasimano vis ko, taip sakant katė iš namų pelės ant stalų vartotojo įkelta nuotrauka
Riza labai gerai moka parodyti kaip geba valdyti save, man net kartais juokas ima iš jo to susitvardymo, veido išraiškos, įkvepia taip lėtai ir iškvepia, nužvelgia dar taip- lėtai akis pakeldamas ir nuleisdamas, man regis jis dar mintyse ir iki 10 paskaičiuoja biggrin.gif


Vakarykštė serija vartotojo įkelta nuotrauka
Kur Keremas Yigiteras gali visada rasti savo žmoną?
Taip taip, žinoma, po stalu, kaip ir 1-oje serijoje biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka




Aš nesuprantu, kaip jie taip Ayse rengia, kad kuo toliau tuo vis žemiau, žemiau vartotojo įkelta nuotrauka
Kartais atrodo, kad kuri nors suknelė vieną dieną, bežiūrint seriją, netyčia visai nukris

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka




Greičiau sekantis trečiadienis, noriu matyti žygį Afili Aşk 15. Bölüm Fragmanı vartotojo įkelta nuotrauka
Tėvukas Keremo tai kaip Kupidonas Ayse ir Keremo, o jie tokie geriečiai, kad pildo jo užgaidas, kad pildo...
Dievuliau koks fantastiškas tas seneliukas, jam tik anūkus myluoti.


Beje, frage ta vieta miške man priminė "Aslan Ailem", kai Akinas ieškojo Burdžu miške.
Pameni tikriausiai.


V ž serija buvo liuksiška, o reitingai (kol kas) ganėtinai geri ir gerai laikosi,
o reitingų spąstuose, kaip žinia, nėra taip lengva ir paprasta išgyventi,
tai lai džiugina ir toliau savo žiūrovą dovanodami jaukiai gerą atmosferą ekrane.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Žiūrėjau be vertimo seriją? Kaip supratau, bučinio nebuvo?

Riza mane nustebino 13 serijos pradžioje, kur sapnas buvo - visa šeima terasoje, - tapę didžiais verslininkais. Tai jo ten nepažinti, kaip kitas žmogus! Ne tik ir išvaizda, bet ir stovėsena, elgesys. Na tie turkai tikrai unikalūs. Pvz yra holivudo aktoriai, kurie visada vienodi, kad ir mano meile Charlie Hunnam. Net eisena ta pati. O turkai - transformeriai.

Aišė man patinka šypsenos kalba. Dažnai jos rolėj nebūna teksto, reikia sėdėti ir šypsotis - bet ji tai daro meistriškai!

Gerai sakai, kiek brolio žmoną rengia super (man ta rožinė labai įstrigo, dar tokios gražios rožinės suknės nebuvau mačius wub.gif Kai ėjo sekt vyro su meiluže), tiek Aiše nelabai gražiai rengia. Pigokai, atvirokai.

Šiandien pirmą seriją teks pažiet, belaukiant vertimo, nes atmestinai žiūrėjau.

Atsakyti
O, jau vertimas bigsmile.gif
Papildyta:
O, jau vertimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 09 19, 19:20)
Žiūrėjau be vertimo seriją?

Kaip supratau, bučinio nebuvo?

Riza mane nustebino 13 serijos pradžioje, kur sapnas buvo - visa šeima terasoje, - tapę didžiais verslininkais. Tai jo ten nepažinti, kaip kitas žmogus! Ne tik ir išvaizda, bet ir stovėsena, elgesys. Na tie turkai tikrai unikalūs. Pvz yra holivudo aktoriai, kurie visada vienodi, kad ir mano meile Charlie Hunnam. Net eisena ta pati. O turkai - transformeriai.

Aišė man patinka šypsenos kalba. Dažnai jos rolėj nebūna teksto, reikia sėdėti ir šypsotis - bet ji tai daro meistriškai!

Gerai sakai, kiek brolio žmoną rengia super (man ta rožinė labai įstrigo, dar tokios gražios rožinės suknės nebuvau mačius wub.gif Kai ėjo sekt vyro su meiluže), tiek Aiše nelabai gražiai rengia. Pigokai, atvirokai.

Šiandien pirmą seriją teks pažiet, belaukiant vertimo, nes atmestinai žiūrėjau.
Jo, turkų kalba žiūrėjau, dabar įgarsintą žiūrėsiu, o su subtitrais aš nelabai mėgstu žiūrėti šį serialą todėl, kad, man nesinori praleisti nei menkiausios veido išraiškos, gesto, žvilgsnio, emocijos veide, nes kūno kalbos čia labai daug ir tai kartais labai preciziškai įprasmina tai kas nepasakoma žodžiais, todėl man yra svarbu matyti nes noriu teisingai suprasti. Kai turkų kalba žiūriu, tai tuo labiau viskas kaip ant delno_balso intonacija, dikcija, tembras, juokas ir pan.

Galvojau, kad jei nesulauksiu įgarsintos, tai pažiūrėsiu "Mucize Doktor", vis vien apart "Afili Ask" nieko nežiūriu, o "Hercai" 2 sezonas tik ryt startuoja, juolab MDoktor žiūrėjau praėjusią savaitę, įstrigo pati pradžia su muzikos fonu, galvojau bus niūriau, o likau nustebinta Geçmişin kötü anıları - Mucize Doktor 1. Bölüm Oi nelengva vaikinukui bus Fermanui įtikti ir patikti. Įdomi buvo 1 serija, labai įtraukianti, ir šįvakar gera serija. Gerulis serialas, yra epizodų kurių be šypsenos žiūrėti negali. Ali (autizmas, savanto sindromas) - lietaus žmogus. Vienu žodžiu aktorius Taner Olmez - malačius vartotojo įkelta nuotrauka Turėsi laiko ir noro, tai pirmas bent dvi serias pažiūrėk mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


Bučinys buvo ne toks, vartotojo įkelta nuotrauka kitoks, vadinas dar prieš akis pas mus viskas, bet tiesą pasakius mane net labai tenkina tai kaip viskas rutuliojasi, kad būtent ne per greit, nes paskui, kai viskas greit įvyksta, tada nespėji pasidžiaugti normaliai tuo kas įvyko ir mėgsta turkai staigiai dramos įmest į siužetą, taip sakant nespėji atsidžiaugt ir patikėt tuo kas įvyko, o jau staigiai reik persijungt, nes susipyksta, susitaikyt negali, tai dar bala nežinia kas, vienu žodžiu emocinė revoliucija prasideda vartotojo įkelta nuotrauka

Jooo, teisingai sakai, kas jau kas bet turkai aktoriai ekskliuzyviniai (nedetalizuojant ir kalbat bendrąją prasme), tad pritariu tau, kad turi jie tą išskirtinumą.

Šauniai jai sekasi. Matosi, kad abu aktoriai kaifuoja nuo to darbo kurį abu dirba. Labai harmoningi, susistygavę.

Žinai kas man ausį labai rėžia? Džeidos keista kalbėsena; kaip kokia gomurinė kalba, suspausta, kaip per nosį. Suprantu, kad taip yra ir nieko nepakeisi, bet man tas labai pastebima.

Pirmos dvi serijos tai tokios tipinės momentais kitiems serialams, t.y. parodo kaip įprasta kituose_su triukšmu, o paskui jau jie savitą stiliu įjungia.



Man toks jausmas pažiūrėjus fragą, kad yra epizodas, kur Ayse Keremą šįkart realiai kuo tikriausiai sąmoningai vilioja, gundo, atviras flirtas, nes veido išraiška tokia savim patenkinta, gudri, viliokliška vartotojo įkelta nuotrauka ypač nuotraukoje tas matosi.

vartotojo įkelta nuotrauka



vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Džeida - ne tipinė mergina viskuo, tiksliau ne personažas, o pati aktorė. Kai vaidino antraplanę paparsta mergaitę - buvo viskas ok, bet fūrijytės vaidmeniui man ji kiek nelabai žiūrisi. Įdomus pasirinkimas su ja, sakyčiau.

O taip, Aišė gi specialiai vilioja, net neslepia to nuo mūsų biggrin.gif Na, einu žiet bigsmile.gif
Atsakyti
Tikrai kad netipinė, įpratę esam matyt kitokio grožio etalo furijas kurios visos kaip vienodos nulietos, o čia tokia paprasta, neišskirtinė, kaip aš vis mintyse pagalvoju_net ir pečių linija žiauriai siaura/trumpa ir dar net šiek tiek nuleista. Volkanas vieną kartą buvo su netikusiais baltiniais, tai ypatingai tą jame jie pabrėžė.


Man tai nėr dabar kaip Daktaro mest, knieti pabaigti, tai Afili Ask vargu ar pavyks šiandien pažiūrėti.
Šiandien_Daktaras Ali ir butas Ali evin yaşanabilirliğini ölçtü
Atsakyti
Ar vertas dėmesio Benim Icin Uzulme?
Atsakyti
Man "Benim Icin Uzulme" būtų vertas jei Sinanas ir Bachar būtų visą serialą, kartu, kaip pora, iki galo ir su gera jų istorijos baigtimi.
Plius, dalis serijų įgarsinta normaliai, kita dalis- tragiškas įgarsinimą (pasikeitė vertėjai), o į pabaigą tai apskritai- subtitrai.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Pora tai man labi graži vartotojo įkelta nuotrauka

Benim İçin Üzülme TEASER 4

Atsakyti

Ar kas nors žiūrėjote Hercai? Kokios nuomonės? Aš tikrai nesitikėjau, kad jie susitaikys, bet žiauriai džiaugiuosi ir tikiuosi, kad netrumpai. Nežinau, bet serija nebuvo wooo, kažko trūko, bet net nežinau pati ko, gal, kad po pertraukos grįžo, ilgesys jų nebetoks didelis, žodžiu nežinau  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2019 09 21, 12:33)
<p>Ar kas nors žiūrėjote Hercai? Kokios nuomonės? Aš tikrai nesitikėjau, kad jie susitaikys, bet žiauriai džiaugiuosi ir tikiuosi, kad netrumpai. Nežinau, bet serija nebuvo wooo, kažko trūko, bet net nežinau pati ko, gal, kad po pertraukos grįžo, ilgesys jų nebetoks didelis, žodžiu nežinau  unsure.gif​ </p>



as laukiu si igarsinimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2019 09 21, 19:33)
as laukiu si igarsinimu ax.gif
Nuo ryto jau yra čia mirksiukas.gif
Papildyta:
Vakar žiūrėjau tiesiogiai, o ką tik baigiau (laiko nebuvo anksčiau pažiūrėti) žiūrėti su įgarsinimu.

Laukiu kol emocijos atslūgs ir susigulės viskas nuo to ką mačiau.
Atsakyti
Na ką, mano prašymas išgirstas - nuo šiol žiūrėsim garbanėles šeštadieniais wub.gif Po vakar buvau sunerimus, bet kaip ir viskas išsisprendė kuriam laikui. Iki naujų metų galima viską gražiai ir logiškai užbaigti wub.gif
Kaip man patinka viskas, kas susiję su šiuo serialu - aktoriai, jų vaidyba, scenarijus, kūrybinė grupė, pateikimas, kontaktas su žiūrovu. Jau vien tai, kaip jie veda soc medijos kanalus, kaip pateikia informaciją, po kiekvienos serijos duoda filmuką iš už kadro, priima protingus sprendimus, gerbia žiūrovą. Tas mielumas ir jaukumas jaučiasi ne tik iš ekrano, bet ir už jo. Myliu myliu myliu biggrin.gif wub.gif
Atsakyti