Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ Mūsų Katytės ir katinėliai♥♥♥

O aš rytoj kelionėn ruošiusi... mieliau skaptuočiau moliūgą...

Atsakyti

Aist, Tu čia priešgimtadieninėmis nuotaikomis gyveni?  :mastau: 

Atsakyti
Aist, gerai tas juodas jumoras kartais...ale nepasakei, kad Ainu galima išdresiruot miego arterijos paieškot, pėvėzė pas vyrą, naktį, giliai miegant biggrin.gif Aist daug balionų, tikiuosi nerimti tie skauduliai 4u.gif 4u.gif
Bela eina šildytis ant šildomų grindų tulike blink.gif toks vargšas nabagas katukas kamputyje, nors šildomos grindys ir virtuvėje biggrin.gif
Tik ką supratau, kad stipriai nemėgstu pasikėlusių žmonių. Atėjo dabar vienas darban ir bandė man čia "prava kačati", jomajo, nepasiunčiau, nes šiap nesiuntinėju nieko, bent jau garsiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 28 spalio 2016 - 14:44

Gielux, Runcia irgi kaip kulka (hihihi) šauna į tualetą šildytis, nors ant virtuvės slenksčio visos šildymo magistralės sueina, pati šilčiausia grindų vieta, ale, matyt, tualete erdvė mažesnė ir šiluma geresnė gaunasi 

Atsakyti

Kalbant apie laikrodį, tai aš irgi karvė...

Aist, pasikikenau iš grupinio kremavimo. :D

Mergaitės, kaip aš keistai jaučiuosi. Širdis tarsi virpa, tarsi jaudulys ar baimė.
4u.gifNerimas kažkoks

Man taip būna, kai per stiprios kavos įkalu (normaliai galiu gerti tik iš kategorijos "siusi"). O gal nuo Mako laukimo spaudimas sukilo? :)

Tytė nenori fotografuotis kalendoriui :bebe:

75f500a97e4443f8ae3079152d39230d210.jpg

Atsakyti
O gal Tytės nuomone čia geriausia vieta fotosesijai, nu biggrin.gif
Atsakyti
Aist juodas humoras tikrai blink.gif Tu žiūrėk, nesirk 4u.gif

O man dar rytoj dirbti, pirmadienį dirbti, o šefas pasidarė sau mini atostogas ir pasirodys tik trečiadienį unsure.gif
Moliūgų neskaptuosim, vaikas su draugėm tikriausia švęs helovyną. Aš tai nelabai matau ką čia švęsti apskritai...

Gielux, o kas mėgsta tuos pasikėlusius? Mintyse pasiųsk ir jis nueis ten mirksiukas.gif
Atsakyti

Jklbn.... Fotiko lizingo nesusipildėm.  nes iki 16:30 reikia atvykti. nuo mano darbo pajudėjom 15:55. Kamščiai tokie, kad 16:30 buvom tik pusiaukelėje.  Tai kaip ir nebešviečia, nes ta parodė kurioje gera kaina ir lizingas be jokių pabrangimų dirba tik d.d. o iki 16:30 be šansų abiem ten būti. 

Guliu, galva plyšta,  pykina. Čia vadinasi,  valio penktadieno vakaras. 

Atsakyti
Aš tai va patš išškaptavau moliūgą smile.gif kietai ane ? biggrin.gif

user posted image
Atsakyti

Šponkiuk, gausit imti atostogas fotikui...

Giliuk, nagučių neskauda nuo skaptavimo? :D

Noriu miiiiieeeeeeaaaaago....

Atsakyti
-Sveikos 4u.gif
blyn, man visą dieną telefone neatidarė SM ir neturėjau laiko per darbus naujos versijos bandyti, pikts esu blink.gif
Matau apie Mako atvykimą dar nėra žinių, labai lauksiu 4u.gif
Giliukas tikras šaunuolis tokį moliūgą išsiskaptavo biggrin.gif
Sagytės kava net man, kavos negeriančiai viliojančiai atrodo biggrin.gif
Rastė su Tučiu pašiurpę nuo tokio augintinių poelgio - kur tai matyta, neatsiklausus parvežti dar vieną gyventoją biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnuna: 28 spalio 2016 - 16:48
QUOTE(Aist @ 2016 10 28, 14:36)
<p>Vakar naktį eidami su vyru ir Čija pasivaikščioti prieš miegą, kalbamės. Guodžiuosi vyrui, kad skauda man kai ką. Vyras išklauso ramiai taip, tyliai. Einam. "Klausyk, o man gal vėžys?",- pradedu dramatizuoti ko gero todėl, kad esu pavargusi, irzli ir trūksta dėmesio. "Na, vaikai jau dideli, šunim pasirūpinsiu.",- ramiai atsako mano mylimiausias. "O Ainu???",- klausiu nerimastingai. Kelios sekundės tylos. "Nesirūpink, mieloji, Ainu kremuosim kartu su tavim. Kad tik tau gerai būtų",- nuramina vyras. Ir abu prapliumpam juokais. </p>
<p>p.s. Erode, šįryt atvežiau į Tavo darbą kraujo.  smile.gif</p>


Mačiau tave. Nes buvau nuo 7,10. Bet buvau su pacientu, tai nelabai gavos pasakyt žodį. Ir pamiršai viską, ką sakiau, va...
Sveika kaip kumelka, o mirt ruošias, mažum dar pagrabinę suknią nusipirk, i batukus? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 28 spalio 2016 - 17:16