Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

Tuktuk, sakiau, kad pudelis doh.gif ir jau visai..

https://www.instagra...id=tur8omw110rp

https://www.instagra...d=1fbeovpbu26wn

Čia jau matyt susišukavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 07 birželio 2019 - 17:07
Labutis smile.gif
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 07, 08:54)
Nu va pažiūrėjau serialą, dabar ramu dar neatsigaunu nuo šoko, kokiu mastu pasirodo melavo ir viską slėpė.. jei nebūtų nuslėpę, viso to galėjo ir nebūt...
----
Aha, aš iš darbo varau 16h, tai pati ta peklelė biggrin.gif aš irgi šveičiu šaltibarščius.. biggrin.gif su šaltom trešnėm..
——
Nu aš ir 3čioj bijočiau : D mano rodos pirmos dvi eilės nesutrukdytų jam : D
———
Kaip įmetei
——
Tai savaime suprantama tikisi - su kuo ją dar dainuot  jie ten tobulai derėjo...
——
Nu looool  Dragostea žodis reiškia meilė  o visas dainos pav lyg tai meilė po liepom
——-
sakai nebijot, neįkas per instagramą?  ai, ten reik pataikyt, kada jis online būna, jau aš tai nesiruošiu jo ten medžiot  ir tai jis dabar išmoko va per instagramą video transliaciją gi pasijungt su kažkuriuo vis iš prisijungusių  žinai čia jau baisu - dar paleis dozę kerų
———
Ką žinau, dingęs  gal taip nusikirpo, kad net nesirodo
———
kokie dar kerai, nesiundžiau aš ant jo bičių

tai taip.. Aš kai dokumentiką žiūrėjau, tai pasibaisėjus buvau iki kokio lygio melas buvo išsikerojęs. Sovietų Sąjungoj tai buvo normalus dalykas doh.gif Tai dėl to ir Rusijoj dar užsilikęs tas mentalitetas - akivaizdžiai meluoja ir galvoja, kad aplink visi kvaili ir to nesupranta (pvz kaip neigė, kad Rusijos karių Ukrainoj nėra, nors visi įrodymai bylojo ką kita).
Kai pagalvoju, tai baisu man, kad ta Astravo atominė visai Lietuvos pašonėj doh.gif Jokio pasitikėjimo ir Baltarusija nekelia..
---
Trešnės wub.gif Reiks ir man nepamiršt ir nusipirkt wub.gif
---
nu nebuvo labai drąsu ir trečioj laugh.gif Bet ai, galvoju, ne tam fanų zonoj bilietus pirkau, kad kažkur toliau nusigrūsčiau biggrin.gif Vieną kartą nulipęs buvo nuo scenos, bet kažkaip prie nieko neprikibo toje pusėj biggrin.gif Jei gerai pamenu, kažkur kitoje scenos pusėje jis šnekino žmones : D
---
biggrin.gif nu čia jau visų garbanotų ir banguotų plaukų problema - kaip suvaldyt tą frizz'ą :oh biggrin.gif Niekada nežinai koks galutinis rezultatas gausis :oh
---
O kažin bendrauja jie dar su Katia ar taip ir užsibaigė :hm
---
blink.gif eik tu sau :oh nu niekad nebūčiau pagalvojus. Ir dar taip gražiai - meilė po liepom wub.gif O man drakonas ir viskas lotuliukas.gif (ir dar vaizdas nusipiešia toks kaip tame Seriožkos "Scream" klipe, ur tas berniukas su kardu mosuoja : D )
Kažkaip man biškį asociacijos su šituo video kyla - kur kelias kalbas lygina su vokiečių:
https://www.youtube....h?v=NcxvQI88JRY

Kaskart pažiūrėjus juokiuosi biggrin.gif Visose kalbose žodžiai plaukia, o vokiškai, kai suskelia, tai suskelia :lol
---
dozę kerų :lol Nu jo, labai galimas daiktas biggrin.gif Dabar kai išmoko, tai dar priklausomybę nuo instagramo video transliacijų įgaus :lol
---
looool :oh tai jaučiu taip ir bus lotuliukas.gif Bijo tavęs :laugh
---
nu tai gal kreivai kažką vėl pakerėjai :oh Niekad nežinosi čia su tavim :lol
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 07, 19:02)
Tuktuk, sakiau, kad pudelis doh.gif ir jau visai..

https://www.instagra...id=tur8omw110rp

https://www.instagra...d=1fbeovpbu26wn

Čia jau matyt susišukavo biggrin.gif

biggrin.gif ai, normaliai dar laugh.gif
Tu nepratus prie garbanotų plaukų, tai sunku tau tuos pudelius priimt lotuliukas.gif Bet nieko, priprasi laugh.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 07, 17:13)
Kai pagalvoju, tai baisu man, kad ta Astravo atominė visai Lietuvos pašonėj : Jokio pasitikėjimo ir Baltarusija nekelia..
---
Trešnės : Reiks ir man nepamiršt ir nusipirkt m
---
nu nebuvo labai drąsu ir trečioj: Bet ai, galvoju, ne tam fanų zonoj bilietus pirkau, kad kažkur toliau nusigrūsčiau
——-
Vieną kartą nulipęs buvo nuo scenos, bet kažkaip prie nieko neprikibo toje pusėj Jei gerai pamenu, kažkur kitoje scenos pusėje jis šnekino žmones
---
nu čia jau visų garbanotų ir banguotų plaukų problema - kaip suvaldyt tą frizz'ą m Niekada nežinai koks galutinis rezultatas gausis
---
O kažin bendrauja jie dar su Katia ar taip ir užsibaigė
---
eik tu sau  nu niekad nebūčiau pagalvojus. Ir dar taip gražiai - meilė po liepom:
——-
Kažkaip man biškį asociacijos su šituo video kyla - kur kelias kalbas lygina su vokiečių:
https://www.youtube....h?v=NcxvQI88JRY
——-
dozę kerų  Nu jo, labai galimas daiktas Dabar kai išmoko, tai dar priklausomybę nuo instagramo video transliacijų įgaus
---
tai jaučiu taip ir bus Bijo tavęs
---
nu tai gal kreivai kažką vėl pakerėjai Niekad nežinosi čia su tavim
——-
normaliai dar
———
Tu nepratus prie garbanotų plaukų, tai sunku tau tuos pudelius priimt : Bet nieko, priprasi :

Aš tai sakiau dar knygą pasičiupsiu paskaityt apie Černobilį, manau ten tiksliau, čia vis tiek grožinis filmas... o rusai gi rėkaut iškart pradėjo, jau kad MELAS TAM SERIALE doh.gif ir statys savo..jau įsivaizduoju... : D

O klausyk aš forbso straipsny kokį baisų dalyką perskaičiau apie Astravo AE.. nežinau, kiek tiesa, bet... žodžiu.. kad pirmą reaktorių netyčia buvo išmetę iš 4m aukščio (!), ir kažkokį skydą transportuojant pažeidė.. ir vistiek juos suinstaliavo blink.gif tikiuos netiesa, bet žinant, kad stato baltarusiai su rusais... įtariu, kad gali būt vis tik tiesa..
———
Šiandien tokių graikiškų didelių nusipirkau wub.gif ir man daugiau nieko nereik - galiu vien jom misti : D
——-
Grynai draugės žodžiai, kai ėjom į Aerosmithus biggrin.gif nu ta tai pirko fanų zonos bilietą, aš patekau ten pigiausia stovimą nusipirkus : D
———
Nu prie manęs prieitų - aš nugriūčiau, bijau neprognozuojamų personų biggrin.gif
———
Nu ji juodaodė, tai pas juos išvis toks sprogimas makaronų fabrike būna ant galvos : D
———
Kad aš galvoju, gal Katia ir turėjo dainuot planuose, bet negalėjo ar kažkas, ir taip gavosi.. nu nes kitaip nežinau - visai nusivyliau jo šitu šou.. dar su balsu kažkas psidarė - nieko neišdainuoja...
https://www.instagra...d=1jergaf5qcgpm
Čia kur Oksė gyrė kokia faina daina..
——-
Nuuu aš sakau čia romantic, o tu.. drakonai, drakonai.. biggrin.gif
——-
Looooool, oi negaliu lotuliukas.gif nu dar taip riktelna vokiškai aišku biggrin.gif nu bet jo.. “švelni” kalba..
——-
Nu panašu, kad biggrin.gif žodžiu reik vengt, bo su savo nesgrabailiškumu (irgi gera hakerė tokiuose dalykuose aš biggrin.gif ), dar prisijungsiu ten kažkur pas jį biggrin.gif
——-
Teisingai daro, ne taip kaip ne kurie - nebijo su varnu lizdu ant galvos lakstyt biggrin.gif jau kažkas neapsikentė parašė, kad netinka tokia šukuosena biggrin.gif aš tai žmogus taktiškas, nesakyčiau biggrin.gif
———
A vat nereik man po ranka maišytis - o tai vis vaidenasi ir vaidenasi instagrame biggrin.gif
———
Nu nenormaliai... bet tai kas yra - per voice stilistai kažkaip suvaldydavo šitą sprogimą ant galvos.. dar šonus trumpiau pasikirpo, nu kaip palmė! doh.gif
——-
Nu aha, tuojaus - nesiruošiu aš pratintis doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Nu kaip savaitgalis? Nesukepėt? smile.gif
Aš tai vėėėl su nuotykiais doh.gif vakar vedžiojau šunį ir ten toks kalniukas neasfaltuotas su žvyru, ir kaaaaip slydau, kaip pyliaus ant kojos, ir kadangi ten kalniukas, ant to žvyro dar ir nučiuožiau nuo jo.. tai palygint Seriožka dar super gražiai su savo keliu atrodė biggrin.gif nes ten tik kelias, o čia visa koja nuo kelio iki pat apačios taip atrodo... doh.gif skausmas -nemoku ir apsakyt biggrin.gif ir kaip tyčia tą karśčiausią savaitę, kai žada 32 laipsnius... su sijonu - gėda, su kelnėm - karšta ir skauda verysad.gif

Žodžiu “sėkmingas” savaitgalis, gerai bent koncas superrinis wub.gif ir koks siurprise buvo - Milius HIMus dainavo bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 09 birželio 2019 - 19:33
Labas 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 07, 20:23)
Aš tai sakiau dar knygą pasičiupsiu paskaityt apie Černobilį, manau ten tiksliau, čia vis tiek grožinis filmas... o rusai gi rėkaut iškart pradėjo, jau kad MELAS TAM SERIALE ir statys savo..jau  įsivaizduoju... : D
------
O klausyk aš forbso straipsny kokį baisų dalyką perskaičiau apie Astravo AE.. nežinau, kiek tiesa, bet... žodžiu.. kad pirmą reaktorių netyčia buvo išmetę iš 4m aukščio (!), ir kažkokį skydą transportuojant pažeidė.. ir vistiek juos suinstaliavo  tikiuos netiesa, bet žinant, kad stato baltarusiai su rusais... įtariu, kad gali būt vis tik tiesa..
———
Nu ji juodaodė, tai pas juos išvis toks sprogimas makaronų fabrike būna ant galvos : D
———
Kad aš galvoju, gal Katia ir turėjo dainuot planuose, bet negalėjo ar kažkas, ir taip gavosi.. nu nes kitaip nežinau - visai nusivyliau jo šitu šou.. dar su balsu kažkas psidarė - nieko neišdainuoja...
https://www.instagra...d=1jergaf5qcgpm
Čia kur Oksė gyrė kokia faina daina..
——-
Nuuu aš sakau čia romantic, o tu.. drakonai, drakonai..
——-
Nu panašu, kad  žodžiu reik vengt, bo su savo nesgrabailiškumu (irgi gera hakerė tokiuose dalykuose aš ), dar prisijungsiu ten kažkur pas jį
——-
Teisingai daro, ne taip kaip ne kurie -  nebijo su varnu lizdu ant galvos lakstyt jau kažkas neapsikentė parašė, kad netinka tokia šukuosena aš tai žmogus taktiškas, nesakyčiau
———
Nu nenormaliai... bet tai kas yra - per voice stilistai kažkaip suvaldydavo šitą sprogimą ant galvos.. dar šonus trumpiau pasikirpo, nu kaip palmė!
——-
Nu aha, tuojaus - nesiruošiu aš pratintis

Jo jo.. doh.gif Jau įsivaizduoju jų istoriją :oh Turėtų išvartyt taip, kad būtų koks nors amerikietis kaltas :oh
----
eina sau blink.gif nu sakau, kad nepatikimi jie visai.. Aš skaičiau, kad kažkas ten jau sugedę lyg buvo (o gal čia apie tuos pačius nutikimus, kur ir tu skaitei :hm )
Deja, bet greičiausiai, kad tiesa viskas ką rašo. Ir kaip paskui galima būti ramiems :oh
---
:lol Ai, jei juodaodė, tai jau įsivaizduoju kokio dydžio kupetą turi : D
---
Kažkoks pavargęs atrodo, gal dėl to ir balsas streikuoja? Šiaip nieko keisto, kai toks intensyvus turas.. O daina tai tikrai faina atrodo smile.gif
---
loool :oh :lol kažkaip sunku patikėt, turbūt niekad nepriprasiu, kad ten apie meilę biggrin.gif
---
lotuliukas.gif :lol taip ir įsivaizduoju :lol
---
biggrin.gif nu bet kaži ar nebūtų blogiau, jei dar tiesint pradėtų kaip koks Žemaitaitis :oh (aš kažkaip visada galvojau, kad jo plaukai tiesūs, kol nepasidemonstravo savo garbanų biggrin.gif )
---
looool lotuliukas.gif palmė lotuliukas.gif Bet matei, ir per Voice paskui turbūt patys stilistai neapsikentė, jog raištį užmovė, kad nereiktų daryt plaukuosenos : D
--
lotuliukas.gif :oh

QUOTE(blackkiss @ 2019 06 09, 21:26)
Nu kaip savaitgalis? Nesukepėt?
---
Aš tai vėėėl su nuotykiais  vakar vedžiojau šunį ir ten toks kalniukas neasfaltuotas su žvyru, ir kaaaaip slydau, kaip pyliaus ant kojos, ir kadangi ten kalniukas, ant to žvyro dar ir nučiuožiau nuo jo.. tai palygint Seriožka dar super gražiai su savo keliu atrodė  nes ten tik kelias, o čia visa koja nuo kelio iki pat apačios taip atrodo... skausmas -nemoku ir apsakyt  ir kaip tyčia tą karśčiausią savaitę, kai žada 32 laipsnius... su sijonu - gėda, su kelnėm - karšta ir skauda
-----
gerai bent koncas superrinis :  bigsmile.gif ir koks siurprise buvo - Milius HIMus dainavo

eina saaaau... :oh Šeštadienį galvojau, kad tikra to žodžio prasme iškepsiu. Teko nemažą plotą žolės nupjaut, dar sugrėbliot, tai ant saulės tiesiog neįmanoma blink.gif Pavėsy, tai dar dar, bet ir tai sunku išbūt, tik į vakarą normaliau pasidarė. Ir jau kokią 20 val pakenčiamas oras buvo. Šiandien tai jau pats tas oras. Bet va ateinančią savaitę sako, kad dar karščiau nei vakar bus doh.gif Kas čia per klimato anomalijos nesuprantu. Skaičiau, kad tokia temperatūra šiuo metų laiku paskutinį kartą buvo užfiksuota prieš 100 metų.
---
vajetus blink.gif :oh vargšiukė.. nu kaip ten taip sugebėjai :oh Bet tai žiūriu, jūs abu su šuniu nesėkmingi - tai vienas, tai kitas susižeidžiat :oh
Aš gal bandyčiau kokias plonas ir plačias mautis, nes su kitokiom tai tikrai nekas, kai ta žaizda liečiasi. Nors, aišku, ir prie plačių liesis. Apsiklijuok ir eik su sijonu, tegul kas ką nori tą galvoja, nesuk galvos dėl kitų smile.gif
---
bigsmile.gif nu čia jau grynai "special for you" biggrin.gif Neužėjo škvalas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 09, 22:41)
Jo jo..Jau įsivaizduoju jų istoriją Turėtų išvartyt taip, kad būtų koks nors amerikietis kaltas
----
eina sau : nu sakau, kad nepatikimi jie visai.. Aš skaičiau, kad kažkas ten jau sugedę lyg buvo (o gal čia apie tuos pačius nutikimus, kur ir tu skaitei
Deja, bet greičiausiai, kad tiesa viskas ką rašo. Ir kaip paskui galima būti ramiems
--
Kažkoks pavargęs atrodo, gal dėl to ir balsas streikuoja? Šiaip nieko keisto, kai toks intensyvus turas.. O daina tai tikrai faina atrodo
---
loool kažkaip sunku patikėt, turbūt niekad nepriprasiu, kad ten apie meilę
---
nu bet kaži ar nebūtų blogiau, jei dar tiesint pradėtų kaip koks Žemaitaitis (aš kažkaip visada galvojau, kad jo plaukai tiesūs, kol nepasidemonstravo savo garbanų
looool palmė Bet matei, ir per Voice paskui turbūt patys stilistai neapsikentė, jog raištį užmovė, kad nereiktų daryt plaukuosenos
--
eina saaaau... Šeštadienį galvojau, kad tikra to žodžio prasme iškepsiu. Teko nemažą plotą žolės nupjaut, dar sugrėbliot, tai ant saulės tiesiog neįmanoma: Šiandien tai jau pats tas oras. Bet va ateinančią savaitę sako, kad dar karščiau nei vakar bus Kas čia per klimato anomalijos nesuprantu. Skaičiau, kad tokia temperatūra šiuo metų laiku paskutinį kartą buvo užfiksuota prieš 100 metų.
---
Bet tai žiūriu, jūs abu su šuniu nesėkmingi - tai vienas, tai kitas susižeidžiat
——
Aš gal bandyčiau kokias plonas ir plačias mautis, nes su kitokiom tai tikrai nekas, kai ta žaizda liečiasi. Nors, aišku, ir prie plačių liesis. Apsiklijuok ir eik su sijonu, tegul kas ką nori tą galvoja, nesuk galvos dėl kitų
---
nu čia jau grynai "special for you" Neužėjo škvalas?

Ne, tai suvers ant to, kad buvo TIK žmogiška klaida doh.gif ir biudžetas filmo 400k eurų.. įsivaizduoji, ką reiškia tie 400k filmui?! biggrin.gif ogi 0... matyt ims aktoriais žmones iš gatvės biggrin.gif ir pasiemė kažkokį a la ukrainietį aktorių, kad visi galvotų matyt va gi šitas tikrai geriau žino , nei amerikiečiai biggrin.gif ukrainiečiai sako o mes tokio net nežinom biggrin.gif jau prieš 10m išvažiavęs į Rusiją..
———
Aha pasirodo tiesa, jau anksčiau apie tai buvo rašę... nu siaubas.. 50km nuo mūsų!
——-
Nusivaręs visiškai..i dar su paakiais doh.gif dar su kažkuo mačiau fotkino po konco - tai užgriuvęs visiškai, atsirėmęs lotuliukas.gif tipo žinai bent 1 sekundę pailsėsiu biggrin.gif nu nieko, paskutinis koncas.. o tada tikiuos klipas bigsmile.gif
——-
Sakai drakonai po liepom nors tu ką.. biggrin.gif
——-
Jau geriau tiesintų biggrin.gif ale loool, tikrai skaito mano mintis - tik pašnekėjom apie tą šukuoseną ir raištį, šindien live buvo (aišku vėl pražioplinau biggrin.gif ), sako “odel vašu liubimoju poviazku” lotuliukas.gif
https://www.instagra...d=13srvz5plx3sq

Bet fainas live”as biggrin.gif kaaaip pasiilgau jo voice verysad.gif šitie irgi faini, beeeet kažko trūksta..
———
Ojej - per tokį karštį žolę pjaut.. man vakar žiauriai sunku egzistuot buvo biggrin.gif kažkaip atrodo karštesnių dienų yra buvę, bet vakar kaip vaakume - atrodo išsiurbtas oras... vakare lygiai tas pats buvo.. nu kur matyta kad birzelio pradžioj vakare 11h 23 laipsniai.. : oh: labai skruzdžių daug - girdėjau, kad tipo sako jei daug skrudžių karšta vasara bus.. nors ir žada šiemet labai karštą..
———
Nu du bėduliai mes.. : (
———
Skauda sunbet kokiom kelnėm... bet koks prisilietimas, atrodo verdančio vandens kas užpiltų :oh :
Tai ne tai kad kreipčiau dėmesį ką kiti galvoja, nuu bet.. gėda! : D vaikystėj grįždavau su prakirstais keliais ir praskeltais antakiais, ir dabar va - atgal į vaikystę.. porą vietų taip giliai prasikirtau, kad bijau, kad randų neliktų unsure.gif
———-
Oi ne, žiauriai geras oras buvo.. tik vėl gi - kaip koncui per karšta..

Papildyta:
Žinau, kad užknisau... biggrin.gif bet dar dvi fotkes parodau ir vsio biggrin.gif nu pažiūrėk, kokios gražios gavosi wub.gif
https://www.instagra...id=497vakd78dt0
https://www.instagra...id=lczahiodrhs8

——-
Ps: jei Tina ruošias užpavydėt - tai pats laikas būtų laugh.gif labai keistai Danas pradėjo elgtis biggrin.gif net ir čia dainuoja, dainuoja, staiga “krasavica moja..” biggrin.gif
https://m.youtube.co...h?v=aXh8oQR4chQ
išsišiepęs pastoviai.. per tą live”ą irgi pirmu taikymu oj Oksanočka rolleyes.gif

prisigastroliavo gražuoliai, man atrodo... laugh.gif
Atsakyti
Labas smile.gif nu kaaaaaip man gražu wub.gif wub.gif wub.gif čia dar kai balsas neparėjęs buvo

https://m.youtube.co...h?v=coJkuwsj7Cw
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 10 birželio 2019 - 10:30
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 10, 01:26)
Ne, tai suvers ant to, kad buvo TIK žmogiška klaida doh.gif ir biudžetas filmo 400k eurų.. įsivaizduoji, ką reiškia tie 400k filmui?!  ogi 0... matyt ims aktoriais žmones iš gatvės  ir pasiemė kažkokį a la ukrainietį aktorių, kad visi galvotų matyt va gi šitas tikrai geriau žino , nei amerikiečiai ukrainiečiai sako o mes tokio net nežinom  jau prieš 10m išvažiavęs į Rusiją..
———
nu siaubas.. 50km nuo mūsų!
——-
dar su kažkuo mačiau fotkino po konco - tai užgriuvęs visiškai, atsirėmęs tipo žinai bent 1 sekundę pailsėsiu  nu nieko, paskutinis koncas.. o tada tikiuos klipas
——-
Sakai drakonai po liepom nors tu ką..
——-
Jau geriau tiesintų
----
ale loool, tikrai skaito mano mintis - tik pašnekėjom apie tą šukuoseną ir raištį, šindien live buvo (aišku vėl pražioplinau  ), sako “odel vašu liubimoju poviazku” 
https://www.instagra...d=13srvz5plx3sq
----
Bet fainas live”as  kaaaip pasiilgau jo voice  šitie irgi faini, beeeet kažko trūksta..
———
Nu du bėduliai mes.. : (
———
vaikystėj grįždavau su prakirstais keliais ir praskeltais antakiais, ir dabar va - atgal į vaikystę.. porą vietų taip giliai prasikirtau, kad bijau, kad randų neliktų
———-
Žinau, kad užknisau...  bet dar dvi fotkes parodau ir vsio  nu pažiūrėk, kokios gražios gavosi
https://www.instagra...id=497vakd78dt0
https://www.instagra...id=lczahiodrhs8

——-
Ps: jei Tina ruošias užpavydėt - tai pats laikas būtų  labai keistai Danas pradėjo elgtis  net ir čia dainuoja, dainuoja, staiga “krasavica moja..” 
https://m.youtube.co...h?v=aXh8oQR4chQ
išsišiepęs pastoviai.. per tą live”ą irgi pirmu taikymu oj Oksanočka
prisigastroliavo gražuoliai, man atrodo...

doh.gif normaliai.. : D Nu aš panašiai ir įsivaizdavau. Paims tokius, kurie perskaitę scenarijų neatisakys melo skleist. O tokių gi nemažai.. :oh
---
jo.. Ir tie 50 km sprogimo atveju visiškas nulis.
---
loool :oh
---
aha biggrin.gif Nu ir drakonai po liepom visai mielai skamba :laugh
---
oi neee laugh.gif Sakau, būtų tada kaip Žemaitaitis anksčiau biggrin.gif

Tas susišiaušimas jam žaismingumo suteikia : D
---
loool prajuokino biggrin.gif Ir paskui dar kažką apie tą raištį sakė. Šiaip kažkuo juokingas live'as, patiko biggrin.gif Bet tai matosi, kad jau kablį pagavęs su Instagramu :oh :laugh Dabar užvers live'ais :lol
Jam, matyt, ausys kaista nuo to kaip mes čia jo plaukuoseną apkalbinėjam, kad vis taisosi tuos plaukus - sako - va ataugo čia, čia :oh :lol Ai, dar visas panas pakeliui pakalbina : D
---
Žinau ko trūksta - pokalbių su Tina ir kitais biggrin.gif
---
Perskaičiau - dėduliai :oh : D
---
taip stipriai? doh.gif nu gal neliks.. Yra dabar kažkokių priemonių, kad padėtų nesusiformuot randeliams. Bet reik vaisinėj klaust.
Pas mane vaikystėj irgi keliai visada nubalnoti būdavo : D Toks vaizdas, kad net nespėdavo sugyt ir vėl nugriūdavau ant tų pačių vietų :oh
---
Tikrai neužknisai biggrin.gif Tu nesikuklink, dėk ką randi faino, įdomu ir man : D Vistiek mes čia tik dviese kalbam smile.gif
Aga, labai gražios foto - ypač ta pirma wub.gif
---
oi Oksė tai jau grynai įsižiūrėjus jį biggrin.gif Dėl jo tai vis dar nesu tikra, reiktų daugiau video pamatyt kaip jie bendrauja. Su Tina man jis toks būdavo momentais lyg susigėdęs, o čia per daug drąsus biggrin.gif Su Katia - dar kitaip bendraudavo : D Kažkaip labai jau sunku "sugaudyt" ką jis galvoja :oh biggrin.gif
Bet šiaip tai jo, pvz tas "krasavica moja" taip ne į temą bedainuojant, tai tikrai kelia visokių įtarimų biggrin.gif
O kada paskutinis koncas? Pažiūrėsim ar ir toliau su Okse bendraus, tada gal daugiau kas paaiškės biggrin.gif


QUOTE(blackkiss @ 2019 06 10, 11:51)
nu kaaaaaip man gražučia dar kai balsas neparėjęs buvo

https://m.youtube.co...h?v=coJkuwsj7Cw

aha, visai kitas skambesys, labai gražiai wub.gif Nu ir pats čia ne toks suvargęs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 10, 12:07)
:normaliai..Nu aš panašiai ir įsivaizdavau. Paims tokius, kur perskaitę scenarijų neatisakys melo skleist. O tokių gi nemažai..
---
jo.. Ir tie 50 km sprogimo atveju visiškas nulis.
---
aha Nu ir drakonai po liepom visai mielai skamba
---
oi neee: Sakau, būtų tada kaip Žemaitaitis anksčiau
—-
Tas susišiaušimas jam žaismingumo suteikia
---
loool prajuokino Ir paskui dar kažką apie tą raištį sakė. Šiaip kažkuo juokingas live'as, patiko  Bet tai matosi, kad jau kablį pagavęs su Instagramu Dabar užvers live'ais
——
Jam, matyt, ausys kaista nuo to kaip mes čia jo plaukuoseną apkalbinėjam, kad vis taisosi tuos plaukus - sako - va ataugo čia, čia  Ai, dar visas panas pakeliui pakalbina
---
Žinau ko trūksta - pokalbių su Tina ir kitais
---
taip stipriai?  nu gal neliks.. Yra dabar kažkokių priemonių, kad padėtų nesusiformuot randeliams. Bet reik vaisinėj klaust.
——-
Pas mane vaikystėj irgi keliai visada nubalnoti būdavo Toks vaizdas, kad net nespėdavo sugyt ir vėl nugriūdavau ant tų pačių vietų
---
Vistiek mes čia tik dviese kalbam
---
Su Tina man jis toks būdavo momentais lyg susigėdęs, o čia per daug drąsusS
——
Bet šiaip tai jo, pvz tas "krasavica moja" taip ne į temą bedainuojant, tai tikrai kelia visokių įtarimų
——
O kada paskutinis koncas? Pažiūrėsim ar ir toliau su Okse bendraus, tada gal daugiau kas paaiškės

Oi nusišnekėjau - ten ne ukr aktorių, o režisierių turėjau omeny pasiėmė.. nu žodžiu bus dar vienas pigus propagandinis žaisliukas
——-
Tai jei iš Černobylio iki Vokietijos net nuėjo - vaikam net lauke neleido žaist, tai...
——-
oh: žiauriai mielai, gražus klipas gautųsi laugh.gif
——-
Nu palyginai.. : oh: : D
———
Mhm, velniškumo, toks Pinčiukas..
——-
Labai fainas live”as biggrin.gif bet normalus šiaip - atvežė į koncą, lipk sako, tas “tuoj dar porą min” maždaug papliurpsiu čia biškį, tegu visi laukia biggrin.gif
——-
Matyt jau ausys baigia nukrist biggrin.gif aha, reik apsiramint, matai žmogus jau net video pasisakymą šia tema padarė lotuliukas.gif
Nu bet tikrai - visai kitaip atrodo su tuo raiščiu...
https://www.instagra...id=1toozkp3xio8
——-
Nu matyt... nors vaikų voice turbūt norėčiau, kad tuos pačius trenerius pliktų... kad ir kaip Danas bezystų, kaip jam žymiai labiau patinka su vaikais dirbt biggrin.gif
———
Aha, reikės tepaliukų pasiklaust, nu dar žiūrėsiu, kaip gis, aišku...
———
Grynai! biggrin.gif dar atsimenu bardavo “ką negali pasisaugot, nematai, kad dar net nesugiję” - nu galima pagalvot specialiai krisdavau doh.gif biggrin.gif dar atsimenu Ukrainoj tokį draugelį Liošką turėjau, tai kažkaip sugebėjom užkliuvę sugriūt į tokią purvo balą, o aš su tokiom naujom, pirmąkart uždėtom kelnėm buvau biggrin.gif ot gavau moralą po to biggrin.gif
——-
Aha, vėl Ingėnas dingo..
———
Nuuu kad žinok man atvirkščiai biggrin.gif aš biškį vis pažiūriu dainų kur imeta po konco, tai šita Treba žinok kuo toliau, tuo toliau jie nueina su ja laugh.gif doh.gif jau iki veido glostymų iš Oksės pusės ir Oi moja krasavica iš Dano pusės, nedaeidavo biggrin.gif
Su Tina kaip tik toks labiau Chi, chi, cha, cha lygmeny, o čia visai psikeitęs paskutiniu metu, toks sušvelnėjęs, sušvelnėjęs biggrin.gif
Nu pažiūrėk : D https://www.instagra...id=7z0udb8c4kn0
Šiaip tai beje - Oksė turėjo berną iki turo.. bet apie tai matyt aš geriau už ją atsimenu lotuliukas.gif
——-
Hm.. Gal šiandien.. kažkaip per aną live, sakė kad pertrauka porą dienų ir po to kasdien koncai..
Tai bendraus, gi plem klipo vis laukiu biggrin.gif
Ir sakė Oriunde ai fi dainą ukrainiečių kalba perdainuos su ja.. o ta Oriunde ai fi, jam pati brangiausia daina : D ją parašė savo pirmai meilei, kurią 11m sutiko stovykloj : D ale įsivaizduoji, kaip gerai kirto ta meila, kad po 10m dar dainą parašė : D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 10 birželio 2019 - 13:22
Koks jis man juokingas aš negaliu lotuliukas.gif
https://www.instagra...d=1u170e5rw2wqm

———-
Oi kalbant apie instagramą .. vakar koks bajeris buvo. Nu žinai, kai instagrame pafollowupina, kažkas, kad atkreiptum dėmesį. Nu pvz mano atveju dažnai būna visokie undergrowdiniai roko groupseliai. Nu ir vakar pafollowupino viena pana, kazkokia baltarusė, galvoju reik pažiūrėt ką dainuoja.. vardas, pavardė nieko nesako, nematyta visaaai, tai atsidariau profilį.. ir gi žiūriu parašyta Golos Krainy (šių metų) dalyvė doh.gif biggrin.gif galvoju nu okej, matyt pradžioj iškrito.. a ne! Beveik iki galo nuėjo, iki pusfinalio lotuliukas.gif nu kaaas pas mane per atmintis nesuprantu biggrin.gif va šita

https://m.youtube.co...h?v=JYdvjXW9D7I
Va šitą visai fainai sudainavo dainą, bet net neatsimenu, kad tokią būtų dainavus biggrin.gif manyčiau, kad praleidau laidą, bet čia šita laida Kai Danas su Tinka susipyko - reiškia mačiau biggrin.gif
https://m.youtube.co...h?v=IHjh0lCBDhM
Atsakyti
Tai va, vis tik atspėjau - šiandien paskutinis koncas rolleyes.gif
Bet kaaaaaaip norėčiau į tokį - ant jūros kranto wub.gif wub.gif tobulai wub.gif
https://www.instagra...d=1kh2ws2yk0tup
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 10, 15:19)
Oi nusišnekėjau - ten ne ukr aktorių, o režisierių turėjau omeny pasiėmė.. nu žodžiu bus dar vienas pigus propagandinis žaisliukas
——-
Nu palyginai
———
Labai fainas live”as  bet normalus šiaip - atvežė į koncą, lipk sako, tas “tuoj dar porą min” maždaug papliurpsiu čia biškį, tegu visi laukia
——-
Nu bet tikrai - visai kitaip atrodo su tuo raiščiu...
https://www.instagra...id=1toozkp3xio8
——-
dar atsimenu Ukrainoj tokį draugelį Liošką turėjau, tai kažkaip sugebėjom užkliuvę sugriūt į tokią purvo balą, o aš su tokiom naujom, pirmąkart uždėtom kelnėm buvau  ot gavau moralą po to
——-
Aha, vėl Ingėnas dingo..
———
Nuuu kad žinok man atvirkščiai aš biškį vis pažiūriu dainų kur imeta po konco, tai šita Treba žinok kuo toliau, tuo toliau jie nueina su ja  jau iki veido glostymų iš Oksės pusės ir Oi moja krasavica iš Dano pusės, nedaeidavo
Su Tina kaip tik toks labiau Chi, chi, cha, cha lygmeny, o čia visai psikeitęs paskutiniu metu, toks sušvelnėjęs, sušvelnėjęs
Nu pažiūrėk https://www.instagra...id=7z0udb8c4kn0
----
Šiaip tai beje - Oksė turėjo berną iki turo.. bet apie tai matyt aš geriau už ją atsimenu
——-
Ir sakė Oriunde ai fi dainą ukrainiečių kalba perdainuos su ja.. o ta Oriunde ai fi, jam pati brangiausia daina : D ją parašė savo pirmai meilei, kurią 11m sutiko stovykloj : D ale įsivaizduoji, kaip gerai kirto ta meila, kad po 10m dar dainą parašė : D

Faktas.. doh.gif
---
biggrin.gif
Pašnekėjom apie tas garbanas, tai sugalvojau pažiūrėt kaip Amiras gyvena biggrin.gif Nu ir ką tu manai - ogi ranką susilaužęs doh.gif
https://www.instagra.../p/Bx7PT2ZCmwX/
---
aha, gerai jis ten biggrin.gif
---
ale juokinga man ta daina, negaliu laugh.gif ja tancūju odna biggrin.gif Ten pačioj pradžioj prajuokino - vos ne nosim pasitrynė doh.gif :laugh
---
geras vardas draugeliui biggrin.gif Beje, kas link Lioškų, tai šiandien buvo įjungtas tv ir žiūriu eurovizinis Lioška su armonika šmėžuoja biggrin.gif Kaip supratau, ten kažkokiame seriale biggrin.gif
---
aha...
---
matai kaip.. biggrin.gif Aš galvojau, kad jie visada panašiai bendrauja : D
Nu įdomu kaip ten viskas tarp jų toliau rutuliosis, gal labiau kas pasimatys ar kas nupaparacins biggrin.gif
--
laugh.gif :oh Kažin ar tebeturi : D
--
oho, ir dar sako, kad vaikų meilės nerimtos biggrin.gif
Bet tai, žiūriu, jis su Okse nemažai planų ateičiai turi : )



QUOTE(blackkiss @ 2019 06 10, 15:39)
Koks jis man juokingas aš negaliu
https://www.instagra...d=1u170e5rw2wqm

———-
Oi kalbant apie instagramą ..  vakar koks bajeris buvo. Nu žinai, kai instagrame pafollowupina, kažkas, kad atkreiptum dėmesį. Nu pvz mano atveju dažnai būna visokie undergrowdiniai roko groupseliai. Nu ir vakar pafollowupino viena pana, kazkokia baltarusė, galvoju reik pažiūrėt ką dainuoja.. vardas, pavardė nieko nesako, nematyta visaaai, tai atsidariau profilį.. ir gi žiūriu parašyta Golos Krainy (šių metų) dalyvė galvoju nu okej, matyt pradžioj iškrito.. a ne! Beveik iki galo nuėjo, iki pusfinalio nu kaaas pas mane per atmintis nesuprantu  va šita

https://m.youtube.co...h?v=JYdvjXW9D7I
Va šitą visai fainai sudainavo dainą, bet net neatsimenu, kad tokią būtų dainavus  manyčiau, kad praleidau laidą, bet čia šita laida Kai Danas su Tinka susipyko - reiškia mačiau
https://m.youtube.co...h?v=IHjh0lCBDhM

oi, koks fainas video biggrin.gif Ir Seriožka taip gražiai aiškina viską smile.gif
---
nu geeeeras laugh.gif
Bet aš toks panikės neatsimenu irgi. Gal aš jos net nemačius :hm Pirmam video patiko kaip ji balsą valdo. Nu bet grynai neatsimenu jos visiškai unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 11, 00:03)
Tai va, vis tik atspėjau - šiandien paskutinis koncas  rolleyes.gif
Bet kaaaaaaip norėčiau į tokį - ant jūros kranto wub.gif  wub.gif tobulai  wub.gif
https://www.instagra...d=1kh2ws2yk0tup

oi kaip fainai tokioj vietoj wub.gif Kažkaip su Klaipėda susiasocijavo pamačius tuos kranus biggrin.gif
Atsakyti