Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

QUOTE(tuktuk @ 2019 06 10, 22:11)
Pašnekėjom apie tas garbanas, tai sugalvojau pažiūrėt kaip Amiras gyvena Nu ir ką tu manai - ogi ranką susilaužęs
https://www.instagra.../p/Bx7PT2ZCmwX/
---
ale juokinga man ta daina, negaliu: ja tancūju odna Ten pačioj pradžioj prajuokino - vos ne nosim pasitrynė
---
Beje, kas link Lioškų, tai šiandien buvo įjungtas tv ir žiūriu eurovizinis Lioška su armonika šmėžuoja Kaip supratau, ten kažkokiame seriale
---
matai kaip.. :Aš galvojau, kad jie visada panašiai bendrauja
Nu įdomu kaip ten viskas tarp jų toliau rutuliosis, gal labiau kas pasimatys ar kas nupaparacins
--
Kažin ar tebeturi
--
oho, ir dar sako, kad vaikų meilės nerimtos
Bet tai, žiūriu, jis su Okse nemažai planų ateičiai turi
——-
nu geeeeras :
Bet aš toks panikės neatsimenu irgi. Gal aš jos net nemačius :hm Pirmam video patiko kaip ji balsą valdo. Nu bet grynai neatsimenu jos visiškai
——-
oi kaip fainai tokioj vietoj : Kažkaip su Klaipėda susiasocijavo pamačius tuos kranus

blink.gif vargšas.. žiūriu ne tik man “sekasi”... bet va žiūrėk - irgi garbanius, ir normaliai atrodo.. sakau, kad ne visi pudeliai : D
——-
Mane kaip užkabliavo ta daina doh.gif net nesuprantu, kaip galėjo biggrin.gif tokia šlykšti pradžioj buvo biggrin.gif jr išvis tokios muzikos šiaip neklausau...
———
Geras biggrin.gif ai jo, skaičiau, kad kartais filmuojas tai ten, tai šen..
——-
Nu šiltai ir bendravo, bet taip draugiškai tiesiog.. o dabar matosi, kad kažkaip.. KITAIP biggrin.gif aišku tikėtina, kad sulig turo pabaiga užsibaigs.. nu gi ne kvaila Oksė, kad su tokiu susidėtų biggrin.gif čia gi pastoviai bus milijonas panų aplink, ir dar “palauk, dar instagrame pasėdėsiu” lotuliukas.gif žodžiu laiku turas baigėsi lotuliukas.gif
———-
Gal jau tik galvoja, kad turi lotuliukas.gif
———-
Aha, sakė net bandė surast vėliau po kažkelių metų.. bet nerado.. gerai pasislėpė biggrin.gif Nu kur ten nerimtos - o aš kokią meilą turėjau 8 metų kai buvau biggrin.gif ką tu, ką tu biggrin.gif ne juokai čia tau biggrin.gif
———-
Tai tu gal ir nemačius, Monatikiukų aš tau nerodydavau.. nu bet aš tikrai mačiau biggrin.gif bet.. ot durna merga.. Danulka tiesiai šviesiai pasakė, kad kaip tik tokio balso ieško savo dainom ateity.. kas reiškia tikrai įrašytų bent vieną dainą su ja.. gal ir į turą dabar ne su Okse būtų važiavęs biggrin.gif tai ne.. pas Monatiką, pas Monatiką... tas į savo koncus padainuot, bele ko prisikvietė, bet ne savo mokinukų...
Žvengiau kaip Potapas pabaigoj - “tu visą SNG surinkt bandai?” :lol :
————
Oi ten geriau - ten šilta wub.gif

Gerai, va dabar jau aš Oksei tikrai užpavydėjau... wub.gif ir aš ten noriu biggrin.gif
https://www.instagra...d=1q5otphakpnu6
Papildyta:
Karoliai lotuliukas.gif
https://www.instagra...id=h7u2gklxslej
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 10 birželio 2019 - 22:53
Labutis : )
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 11, 00:33)
bet va žiūrėk - irgi garbanius, ir normaliai atrodo.. sakau, kad ne visi pudeliai : D
——-
Mane kaip užkabliavo ta daina net nesuprantu, kaip galėjo  tokia šlykšti pradžioj buvo jr išvis tokios muzikos šiaip neklausau...
———
Nu šiltai ir bendravo, bet taip draugiškai tiesiog.. o dabar matosi, kad kažkaip.. KITAIP  aišku tikėtina, kad sulig turo pabaiga užsibaigs.. nu gi ne kvaila Oksė, kad su tokiu susidėtų  čia gi pastoviai bus milijonas panų aplink, ir dar “palauk, dar instagrame pasėdėsiu” žodžiu laiku turas baigėsi :
———-
Aha, sakė net bandė surast vėliau po kažkelių metų.. bet nerado.. gerai pasislėpė 
---
Nu kur ten nerimtos - o aš kokią meilą turėjau 8 metų kai buvau  ką tu, ką tu  ne juokai čia tau 
———-
Tai tu gal ir nemačius, Monatikiukų aš tau nerodydavau.. nu bet aš tikrai mačiau  bet.. ot durna merga.. Danulka tiesiai šviesiai pasakė, kad kaip tik tokio balso ieško savo dainom ateity.. kas reiškia tikrai įrašytų bent vieną dainą su ja.. gal ir į turą dabar ne su Okse būtų važiavęs  tai ne.. pas Monatiką, pas Monatiką... tas į savo koncus padainuot, bele ko prisikvietė, bet ne savo mokinukų...
----
Žvengiau kaip Potapas pabaigoj - “tu visą SNG surinkt bandai?”
————
Oi ten geriau - ten šilta 
----
Gerai, va dabar jau aš Oksei tikrai užpavydėjau...   ir aš ten noriu
https://www.instagra...d=1q5otphakpnu6
----
Karoliai
https://www.instagra...id=h7u2gklxslej

Pudeliai laugh.gif Gal pas jį biškį storesni plaukai, tai paprasčiau sutvarkyt :hm Nors pastebėjau, kad šiek tiek apsitrumpinęs tas savo garbanas. Man atrodo, anksčiau garbanotesnis buvo biggrin.gif
---
lotuliukas.gif čia jau, matyt, kerai suveikė biggrin.gif
---
doh.gif Teisybė.. biggrin.gif Nors žinai, dažnai meilė akla būna, jau kai susuka protą, tai nebelabai ir gali priimt racionalų sprendimą biggrin.gif
---
biggrin.gif vaje, net paiešką darė lotuliukas.gif
---
biggrin.gif bet turbūt nesitęsė dar 10 metų? biggrin.gif Aš, pamenu, daržely irgi didelę simpatiją turėjau, žaisdavom abu, su kitais net nesinorėdavo jokių žaidimų doh.gif
---
Monatikiukų lotuliukas.gif thumbup.gif Nu suklydo merdžina. Būtų jie žinoję, kad Danas vešis Oksę į turą, tai turbūt būtų dauguma pas jį nuėję.
---
O šito tai nesupratau biggrin.gif O ką reiškia tas SNG?
---
Oooi neminėk šito žodžio šiandien lotuliukas.gif Jau norėčiau pasakyt "kaip šalta" :oh Nu užkniso tas karštis, nebegaliu biggrin.gif
---
pažiūrėjau į tą foto ir tokia gaiva atrodo nuo to vandens net pro ekraną wub.gif
---
biggrin.gif ai ai kad pasipuošė doh.gif : D : D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 11 birželio 2019 - 14:48
Oi negaliu lotuliukas.gif
Žiūrėjau interviu ir kaip suėmė juokas biggrin.gif biggrin.gif Maždaug nuo 11:50 biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=moRVnqjFdaQ
Atsakyti
Labukas smile.gif
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 11, 14:47)
Pudeliai: Gal pas jį biškį storesni plaukai, tai paprasčiau sutvarkyt :hm Nors pastebėjau, kad šiek tiek apsitrumpinęs tas savo garbanas. Man atrodo, anksčiau garbanotesnis buvo
---
čia jau, matyt, kerai suveikė
---
Teisybė.. Nors žinai, dažnai meilė akla būna, jau kai susuka protą, tai nebelabai ir gali priimt racionalų sprendimą
——
vaje, net paiešką darė
---
bet turbūt nesitęsė dar 10 metų? Aš, pamenu, daržely irgi didelę simpatiją turėjau, žaisdavom abu, su kitais net nesinorėdavo jokių žaidimų
---
Monatikiukų Nu suklydo merdžina. Būtų jie žinoję, kad Danas vešis Oksę į turą, tai turbūt būtų dauguma pas jį nuėję.
---
O šito tai nesupratau O ką reiškia tas SNG?
---
Oooi neminėk šito žodžio šiandien : Jau norėčiau pasakyt "kaip šalta" Nu užkniso tas karštis, nebegaliu
---
pažiūrėjau į tą foto ir tokia gaiva atrodo nuo to vandens net pro ekraną
---
ai ai kad pasipuošė

Tai vat kad Amiras trumpiau apsikirpęs.. ir Danas gi buvo voice trumpesniais - tada super atrodė... susigalvojo atsiaugint kasas biggrin.gif
——-
biggrin.gif ale ot gerai tokių galių turėt - sukuri bet kokį sh, tada paskleidi kerų - ir visiem patinka biggrin.gif
———
Nu true biggrin.gif nežinau, bet man tikrai suveiktų vis tik racionalus protas tokiu atveju.. gal biggrin.gif
———
Nuu paskaičiau, tai nuskambėjo kaip manjakas koks lotuliukas.gif
———-
Nea, kažkaip mano meilė baigės su pirmu kažko iš vaikų paerzinimu, žinai kaip būna biggrin.gif
————
Čia iš tų laidų, kai sakau nieks nėjo pas jį - koks susiraukęs sėdėjo, kai ta nuėjo pas Monatiką biggrin.gif
————
Čia kaip buvusios sovietų sąjungos šalys..
————
Ai nu pamirštu, kad dabar pas mus šilčiau biggrin.gif bet šiandien visai žiauru... vakar taip fainai iš namų dirbt buvo.. šiandien ėjau jau į darbą, tai kol dasigavau, galvojau širdis sustos biggrin.gif jau nešnekant, kad mano koja dienos tema vos ne tapo doh.gif pasijaučiau, kaip dirbanti tarp 6tokų-7tokų biggrin.gif dar skėlė pabaigoj - tai tu nesijaudink, iki vestuvių sugis gi doh.gif ot eksprertai - žinot sakau jūs sugis, nesugis doh.gif
——-
Bet kaip prajuokino biggrin.gif dar tie marškinukai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 11, 15:36)
Oi negaliu lotuliukas.gif
Žiūrėjau interviu ir kaip suėmė juokas  biggrin.gif  biggrin.gif Maždaug nuo 11:50 biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=moRVnqjFdaQ

O džyyyyz, vargšas lotuliukas.gif fuuui... bet man rodos tas pats su Seriožka - labiau Kirkorovui patinka, nei norėtų lotuliukas.gif kaip lūžau “ir jei jis ti norėtų..” lotuliukas.gif oi negaliu... biggrin.gif vat tikrai kad būtų “edinstvinaja moja” laugh.gif

Ale kaip prajuokino “nebuvo pinigėlių apsirengt” laugh.gif jau taaaip graudžiai nuskambėjo biggrin.gif bet tai drebėjo rankos ir per pasirodymą, kur jau nieko nebuvo...
Papildyta:
Oksė čia ką .. jau vos ne su vestuvine suknele laugh.gif laugh.gif ale bet fainai kaip kadrą pagavo su tuo paukščiu wub.gif bigsmile.gif nežinau, kas fotkino, kam komplimentus išreikšt biggrin.gif

https://www.instagra...d=126qr8lu5nh4w

Tiesa, Oksė po kažkuria foto sakė, kad greičiausiai turo pratęsimas bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 11 birželio 2019 - 18:12
Bet pažiūrėjau, ką iš Voice Danikas pafollowinęs, tai TIK Katią biggrin.gif net Tinos ne biggrin.gif
Atsakyti
Bet tai kaaaip karšta, net dabar nė kiek ne vėsiau - šuo net į lauką neveda biggrin.gif su siaubu įsivaizduoju, kaip ryt eisiu į koncą biggrin.gif bandžiau draugei visaip diplomatiškai kalbą nusukt, kad gal vis tik tiek to - neinam.. bet nepaėjo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 11, 19:36)
ale ot gerai tokių galių turėt - sukuri bet kokį sh, tada paskleidi kerų - ir visiem patinka
———
Nu true  nežinau, bet man tikrai suveiktų vis tik racionalus protas tokiu atveju.. gal
———-
Nea, kažkaip mano meilė baigės su pirmu kažko iš vaikų paerzinimu, žinai kaip būna 
————
Čia kaip buvusios sovietų sąjungos šalys..
————
Ai nu pamirštu, kad dabar pas mus šilčiau  bet šiandien visai žiauru... vakar taip fainai iš namų dirbt buvo.. šiandien ėjau jau į darbą, tai kol dasigavau, galvojau širdis sustos
-----
jau nešnekant, kad mano koja dienos tema vos ne tapo pasijaučiau, kaip dirbanti tarp 6tokų-7tokų  dar skėlė pabaigoj - tai tu nesijaudink, iki vestuvių sugis gi ot eksprertai - žinot sakau jūs sugis, nesugis
——-
Bet kaip prajuokino dar tie marškinukai

loool laugh.gif
----
nu man irgi taip atrodo, bet niekad negali žinot biggrin.gif
---
doh.gif lotuliukas.gif Bet aš nesuprantu kodėl pas vaikus(berniukus dažniausiai turbūt) tokia kvaila mada - jei tik patinka kokia mergaitė, tai savo simpatijas išreiškia erzindami arba kokias nesąmones darydami biggrin.gif Nors ką norėt, jei net ir tarp suaugusių pasitaiko tokių nesubrendėlių doh.gif biggrin.gif
---
aaai, tiksliai. Kažkaip buvau ir pamiršus tą trumpinį doh.gif
---
Aha, iš namų dirbt yra gėris, ypač kai taip karšta. Bet tai kiek ta nenormalybė tęsis, nesuprantu doh.gif Per tv mačiau reportažą iš Vokietijos, tai ten krūšos gabalai didžiausi iškrito blink.gif Vargšą arklį sudaužė, kad tam net guzai iššoko :oh Net gaila jo pasidarė. O Lenkijoj škvalai niokoja teritorijas :oh Ir kaip gali koks Trumpas sakyt, kad jokio klimato atšilimo nėra doh.gif
---
ne, nu doh.gif biggrin.gif kuo labiau nori, kad nieks nepastebėtų, tuo labiau visi prisikabina :oh Tai, kaip suprantu, su sijonu keliavai? biggrin.gif
--
aha, visiškai Havajų stiliuką įvaldęs laugh.gif
Bet tai žiūriu, teniso mėgėjai jie, ne pirmą kartą juos taip nufotkina biggrin.gif Bet va plaukai, tai ne tokie ir trumpi vistik biggrin.gif
https://www.instagra.../p/ByhirEUnae6/


Papildyta:


QUOTE(blackkiss @ 2019 06 11, 20:11)
bet man rodos tas pats su Seriožka - labiau Kirkorovui patinka, nei norėtų kaip lūžau “ir jei jis ti norėtų..”  oi negaliu...  vat tikrai kad būtų “edinstvinaja moja” 
----
bet tai drebėjo rankos ir per pasirodymą, kur jau nieko nebuvo...
------
Oksė čia ką ..  jau vos ne su vestuvine suknele ale bet fainai kaip kadrą pagavo su tuo paukščiu nežinau, kas fotkino, kam komplimentus išreikšt
https://www.instagra...d=126qr8lu5nh4w
----
Tiesa, Oksė po kažkuria foto sakė, kad greičiausiai  turo pratęsimas bus...

doh.gif laugh.gif kažkaip aš irgi vis pagalvodavau apie tai, kad gal Seriožka jam ir kiek kitaip patinka doh.gif
--
aha, tegul jis tik nepasakoja, kad nebijojo :oh Grynai drebėjo visas, kur jau ten nebijojo biggrin.gif
----
biggrin.gif Aha, faina labai foto. Gal Danukas fotkino? laugh.gif
---
nu matai, dar jiems neužteko biggrin.gif Jau ir taip Dančikas vos laikosi ant kojų : D
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 11, 20:28)
Bet pažiūrėjau, ką iš Voice Danikas pafollowinęs, tai TIK Katią biggrin.gif net Tinos ne biggrin.gif

rimtai? biggrin.gif biggrin.gif Nu čia kažkaip įdomiai irgi.. biggrin.gif Kažin kas čia per žaidimai biggrin.gif
O Oksę?

QUOTE(blackkiss @ 2019 06 11, 20:51)
Bet tai kaaaip karšta, net dabar nė kiek ne vėsiau - šuo net į lauką neveda
---
su siaubu įsivaizduoju, kaip ryt eisiu į koncą bandžiau draugei visaip diplomatiškai kalbą nusukt, kad gal vis tik tiek to - neinam.. bet nepaėjo

doh.gif laugh.gif
toks vaizdas, kad net naktį nelabai atvės :oh
--
Į kokį? bigsmile.gif Nu jei vakare, tai gal dar kaip nors.. bet ir tai, jeigu kaip šiandien, tai nebus vėsiau ir vakare doh.gif Jaučiu neištverčiau unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 11, 19:12)
nu man irgi taip atrodo, bet niekad negali žinot
---
Bet aš nesuprantu kodėl pas vaikus(berniukus dažniausiai turbūt) tokia kvaila mada - jei tik patinka kokia mergaitė, tai savo simpatijas išreiškia erzindami arba kokias nesąmones darydami Nors ką norėt, jei net ir tarp suaugusių pasitaiko tokių nesubrendėlių
---
Aha, iš namų dirbt yra gėris, ypač kai taip karšta. Bet tai kiek ta nenormalybė tęsis, nesuprantu  Per tv mačiau reportažą iš Vokietijos, tai ten krūšos gabalai didžiausi iškrito : Vargšą arklį sudaužė, kad tam net guzai iššoko Net gaila jo pasidarė. O Lenkijoj škvalai niokoja teritorijas Ir kaip gali koks Trumpas sakyt, kad jokio klimato atšilimo nėra
---
ne, nu kuo labiau nori, kad nieks nepastebėtų, tuo labiau visi prisikabina Tai, kaip suprantu, su sijonu keliavai?
--
aha, visiškai Havajų stiliuką įvaldęs
Bet tai žiūriu, teniso mėgėjai jie, ne pirmą kartą juos taip nufotkina Bet va plaukai, tai ne tokie ir trumpi vistik
https://www.instagra.../p/ByhirEUnae6/
——-
kažkaip aš irgi vis pagalvodavau apie tai, kad gal Seriožka jam ir kiek kitaip patinka
--
Aha, faina labai foto. Gal Danukas fotkino?
---
nu matai, dar jiems neužteko Jau ir taip Dančikas vos laikosi ant kojų
——
rimtai? Nu čia kažkaip įdomiai irgi.. Kažin kas čia per žaidimai
O Oksę?
--
Į kokį? Nu jei vakare, tai gal dar kaip nors.. bet ir tai, jeigu kaip šiandien, tai nebus vėsiau ir vakare: Jaučiu neištverčiau

Šiaip jo, lengva kitąpus ekrano kalbėt biggrin.gif o čia kai žmogus kasdien mato... nu.. tsakant pati kalta - Potapas kvietė į savo komandą laugh.gif
——-
Aha, tipo taio tikrai abipusę simpatiją išpeš - ot logika : oh: o aš pamenu kaip mano klasiokas 1kl, susitarė su tuo berniuku, su kuriuo aš sėdėjau suole, kad jis persėstų, o tas atsisės su manim (nes tipo labai jam patikau) biggrin.gif nu kaaaaaip užsiutau, atsimenu biggrin.gif o man labai patiko tas su kuriuo sėdėjau, šitas nu žiaaaauriai erzino... tai žinai biggrin.gif toks baisuoklių baisuoklis atrodė biggrin.gif beeeet va labai gražus bernas, beje, užaugo biggrin.gif
———
Siaube.. vargšiukas : ( bet kad net nežada atvėsimų :/
———
Nu su suknele, tai kad neįmanoma!.. bet net norint kito nieko negaliu apsirengt - ištino ta koja kur kritau - net neužlenda džinsai :oh :
————
Net neminėk man šito žodžio biggrin.gif aš po sekmadienio trrniruotės, po ilgo nebuvimo, iki šiol kaip invalidė vaikštau biggrin.gif prisiminiau, KIEK pasirodo raumenų dirba : D net kaklo.. už ką Amiras sirgo kaži - čia ryškiai finale sėdi : P o plaukai jam tinka tokie, nekrenta man į akis.. skirtingai nei kai kurių.. : D
———-
Bet va matyt ne tiek : D o beje, Jurka man čia pnašus į Juodsnukį kažkuo iš šito rakurso..
———
Sakai? Ale pavojinga su Dracula šlaistytis atokiose vietose sutemus laugh.gif irgi žinai dvimetrinis.. biggrin.gif
———
Matyt dar kažkuris kažkurio nepalenkė į reikiamą pusę, tai tenka pratęst : D
———
Nu tai ryškiai ne pletkas buvo, kad jo eksė... o Oksės ne.. užtat Oksė.. biggrin.gif ir Dano ir Dano fanų puslapį.. aš pvz nefollowinu, nu kažkaip man gėda : D
——-
Kašpirovskių. Nu tas nieko, tai atvės.. iki kokių.. 30 biggrin.gif jiem tai išvis neįsivaizduoju - dar dainuot kažkaip kažką ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 11 birželio 2019 - 20:02
Oi geras, ant kokios foto užtaikiau bigsmile.gif
https://www.instagra...id=dvzh15ugsgay
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2019 06 11, 22:00)
o aš pamenu kaip mano klasiokas 1kl, susitarė su tuo berniuku, su kuriuo aš sėdėjau suole, kad jis persėstų, o tas atsisės su manim (nes tipo labai jam patikau)  nu kaaaaaip užsiutau, atsimenu  o man labai patiko tas su kuriuo sėdėjau, šitas nu žiaaaauriai erzino... tai žinai  toks baisuoklių baisuoklis atrodė  beeeet va labai gražus bernas, beje, užaugo
———
bet kad net nežada atvėsimų
———
Nu su suknele, tai kad neįmanoma!.. bet net norint kito nieko negaliu apsirengt - ištino ta koja kur kritau - net neužlenda džinsai :oh :
————
Net neminėk man šito žodžio aš po sekmadienio trrniruotės, po ilgo nebuvimo, iki šiol kaip invalidė vaikštau  prisiminiau, KIEK pasirodo raumenų dirba : D net kaklo..
-----
už ką Amiras sirgo kaži - čia ryškiai finale sėdi : P
----
o plaukai jam tinka tokie, nekrenta man į akis.. skirtingai nei kai kurių.. : D
———-
Bet va matyt ne tiek : D o beje, Jurka man čia pnašus į Juodsnukį kažkuo iš šito rakurso..
———
Ale pavojinga su Dracula šlaistytis atokiose vietose sutemus  irgi žinai dvimetrinis.. 
———
Matyt dar kažkuris kažkurio nepalenkė į reikiamą pusę, tai tenka pratęst : D
———
Nu tai ryškiai ne pletkas buvo, kad jo eksė... o Oksės ne.. užtat Oksė..  ir Dano ir Dano fanų puslapį..
-----
aš pvz nefollowinu, nu kažkaip man gėda
——-
Kašpirovskių. Nu tas nieko, tai atvės.. iki kokių.. 30  jiem tai išvis neįsivaizduoju - dar dainuot kažkaip kažką ...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet tai matai pirmokas, o koks gudrus - net susitarė su kitu doh.gif laugh.gif
Pas mus tai būtų nepaėję, nes mokytoja visus susodino biggrin.gif
---
Įsivaizduoji - mano kompas net perkaito vakar. nu tieeek užkaito, kad galvojau bus jam šakutės, tai teko išjungt ir palikt ramybėje vargšą : D
---
oi su džinsais net baisu pagalvot kas būtų. Kai priliptų prie žaizdos.. unsure.gif
---
:laugh
---
Jei neklystu, tai Nadalis laimėjo tą finalą, bet su kuo žaidė, tai nežinau. Gal su kokiu prancūzu biggrin.gif Berods Amiras neserga už Nadalį, kažkada esu skaičius ką jis ten palaiko, bet pamiršau. Nu arba šiaip atėjo pasižiūrėt kaip žaidžia smile.gif
---
nu jo, kažkaip pavyksta jam juos normaliai "suguldyt". Nors man netrukdo ir pasišiaušimas. Va kokie jau nebepatinka, tai kaip pas Mikį : D Jau ten tai kuodas kaip reikalas laugh.gif Jau stipriai per didelis.
---
kaip čia tau taip susirodė : D Man jei susiasocijuoja kartais, tai su Duncanu : D
---
loool nu jo, niekada nežinai ar sugalvos įkąst, ar ne laugh.gif
---
kaži kaip užsibaigs ta medžioklė laugh.gif
---
nu bet kaip įdomiai, kad nei Oksės, nei Tinos neseka, o Katią seka unsure.gif Taigi vien jau iš draugiškumo pafollowintų :hm Toks vaizdas, kad kažkokios čia dramos vyksta biggrin.gif O Monatiką ir Potapą followina?
---
lotuliukas.gif aš tai net neturiu savo tokio kaip ir asmeninio Instagramo, kur dėčiausi savo fotkes, tik darbinį naudoju, tai irgi negaliu followint ko noriu biggrin.gif Nebent kokį dar reiktų susikurt : D
---
oi, koncas tai fainas turėtų būt wub.gif bet tai jie dar ne iš tokių, kur tik palinguosi, ten pas juos dažniausiai ir judesiuko nemažai būna : D



QUOTE(blackkiss @ 2019 06 11, 23:53)
Oi geras, ant kokios foto užtaikiau
https://www.instagra...id=dvzh15ugsgay

nu geras biggrin.gif Čia taip įsivaizduoju po BJ koncerto jie susitiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2019 06 12, 11:36)
Bet tai matai pirmokas, o koks gudrus - net susitarė su kitu
Pas mus tai būtų nepaėję, nes mokytoja visus susodino
---
Įsivaizduoji - mano kompas net perkaito vakar. nu tieeek užkaito, kad galvojau bus jam šakutės, tai teko išjungt ir palikt ramybėje vargšą
---
oi su džinsais net baisu pagalvot kas būtų. Kai priliptų prie žaizdos..
---
Jei neklystu, tai Nadalis laimėjo tą finalą, bet su kuo žaidė, tai nežinau. Gal su kokiu prancūzu Berods Amiras neserga už Nadalį, kažkada esu skaičius ką jis ten palaiko, bet pamiršau. Nu arba šiaip atėjo pasižiūrėt kaip žaidžia
---
nu jo, kažkaip pavyksta jam juos normaliai "suguldyt". Nors man netrukdo ir pasišiaušimas.
——
Va kokie jau nebepatinka, tai kaip pas Mikį Jau ten tai kuodas kaip reikalas : Jau stipriai per didelis.
---
kaip čia tau taip susirodė Man jei susiasocijuoja kartais, tai su Duncanu
---
kaži kaip užsibaigs ta medžioklė
---
nu bet kaip įdomiai, kad nei Oksės, nei Tinos neseka, o Katią seka : Taigi vien jau iš draugiškumo  Toks vaizdas, kad kažkokios čia dramos vyksta O Monatiką ir Potapą followina?
---
aš tai net neturiu savo tokio kaip ir asmeninio Instagramo, kur dėčiausi savo fotkes, tik darbinį naudoju, tai irgi negaliu followint ko noriu Nebent kokį dar reiktų susikurt
---
oi, koncas tai fainas turėtų būt: bet tai jie dar ne iš tokių, kur tik palinguosi, ten pas juos dažniausiai ir judesiuko nemažai būna
———
nu geras Čia taip įsivaizduoju po BJ koncerto jie susitiko

Oi čia pati pradžia buvo, tai tikrai nepersodinėjo mokytoja nieko smile.gif
——-
Ojej :/ tai gal nuo dulkių, ne karščio biggrin.gif pravalyk ventiliatorių smile.gif
——-
Nu pasakei, net rankos nutirpo biggrin.gif brr... bet užpūliavo man viena žaizdą, kaip skaudaaa... nepadeda karštis gyt visai..
———
Neklysti - Nadalis biggrin.gif o žaidė su Federeriu (šveicaras), vat aš už jį ir sirgau smile.gif
———
Hmm Daną reik nusiųst kursam pas Amirą laugh.gif
———-
Nu pudelikiškas...tai tas pats kas su Danu, tik tiek kad tas bent raištį užsideda biggrin.gif
———
Nu kad grynai panašus iš kai kurių mimikų biggrin.gif
———
Kaip serialas koks klausyk lotuliukas.gif
———
Specially for you dabar pažiûrėjau biggrin.gif neseka ir šitų.. nu sakau čia ryškiai iš senų laikų dar Katia.. Adomėlį va užfollowinęs biggrin.gif o naujai jau matyt nieko nefollowupina, įdomesnių funkcijų atrado inste laugh.gif ale kad dingęs po paskutinio konco, Oksė tai bent vieną fotkę įmetė - matyt komoj vargšas, kol atsigaus lotuliukas.gif doh.gif
———-
Ai nu aš asmeninį, bet.. nu.. ne visiem reik matyt, kad aš ten visokius Danus followinu doh.gif laugh.gif
———
Mhm, patys tegu ir juda, aš nesiruošiu per tokį karštį biggrin.gif
———
Vat ir nesupratau, kur jie čia prasilenkė bigsmile.gif ir ne pirmą kartą biggrin.gif

Atsakyti