QUOTE(Kulkė @ 2017 01 01, 13:12)
O gal ji ir tapo rankinukė, nes nuolatos nešioklėje prie jūsų buvo?
Nu ne. Dukra nesiokleje "atsirado" tik nuo 2.5 menesio, kai nulaike galvyte

iki tol teko nesiot taip

mano panele kamavo labai stiprus pilvo diegliai, viskas buvo isbandyta, tradicine ir netradicine medicina. Nurimdavo tik nesiojama ir masazuojama, paguldyta ant pilvo ant manes ar vyro. Pamenu bet pasitraukt negaledavau, nes tik pajaucia kad padedu i sona ir sirenos. Ir is viso, nepradekite su "pripratinot prie ranku, patys kalti"

imiau vaika kiek jam reikejo, neleidau "issiklykti", kaip kiti tevai daro, kad nepriprastu prie ranku. Mano manymu toks metodas yra barbariskas ir turetu buti priskaitytas kaip smurtas pries vaika. Naujagimis instinkytyviai nori buti prie mamos - vienintelio uztikrinto maisto saltinio. Jai pasitraukus, naujagimis nebejaucia mamos kvapo ir pradeda muistytis, atsibunda. Ir tai naturalu. Ir pamebu kad kol nenaudojau nesiokles galvojau kad isprotesiu. Tik su nesiokle "atsiriso" rankos, galejau kazka nuveikt.
Papildyta:
QUOTE(kamejukas @ 2017 01 01, 14:30)
Kurios draugės jas naudojo - džiaugdavosi, kad patogu ir pan,bet kad dabar jų vaikams 4-5-7 metai ir neina su jais pasivaikščioti, nes prašosi nešami ant rankų.
Nu, nezinau. Ne nuo nesiokles priklauso vaikas velesniam amziui vaikscios ar nores ant ranku buti. As dukra nesioklej nesiojau iki metu laiko, dabar kuo puikiausiai vaiksto (pradejo vaiksciot nuo 11menesiu), nenori nei ant ranku, nei sprotinuke ilgai nepasedi. Nori vaikciot ir labai patinka jai vaiksciot. Ne nuo nesiokles naudojimo priklauso ar vaikas noriai vaikscios ar ne. Cia jau auklejime beda. Nesamone, kad 7 metu vaikas nenori vaiksciot o nori ant ranku - taip ipratino, pasioziavus nusileisdavo ir tiek.
Papildyta:
Ir is viso, ziauriai nemegstu to sovietiniu moteru pasakymo "nepripratinkit vaiko prie ranku", man skamba lyg sakytu "nepripratinkit vaiko prie savo meiles"