Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Ačiū, tau Gielux, brangioji.Tu tikra draugė.pleasantry.gifPažiūrėjau, tai širdis ir suspurdėjo.Auksinės katės vis dėl to pas tave.Mano namuose paršą sumedžiotų ne tik katinai, bet ir šunys, ir ne po vieną kartą.

Lapyna, ar gali susisiekti su Haku veisėja?Ką ji pasakytų, ar konsultuotų?Jei šitaip tulžies pūslė daro, tai pankreatitas garantuotas/Kaip žinia, gyvūnai serga tomis pačiomis ligomis kaip žmonės.

Atsakyti

Lapyna, ar gali susisiekti su Haku veisėja?Ką ji pasakytų, ar konsultuotų?

Susisiekti galiu, bet ką ji pasakys? Iki šito atvejo viskas buvo gerai. Kol echoskopijos nepadarė, tol niekas nežinojo, kad pas jį toks reikalas.

Vetai sakė, kad būna kačių, kurios su šita patologija nugyvena ilgą ir gražų gyvenimą ir neturi problemų. Na, bet ne visoms taip pasiseka... 

Šįkart katinui kasa nesureagavo. Kapstomės... O pankreatitas buvo Mikai (nors ji neturi tokių patologijų), jau prieš mėnesį. Tiesa, po 2 savaičių buvo dar ir atkritimas, nes moteriškė atsikasė mano spintoj visai nedietinio maisto maišiuką ir jį paskerdė... Apetitas iki šiol nekoks, beveik kasdien pavėmalioja. Per šitą mėnesį mano katytė, kuri prieš tai buvo dailiai suapvalėjus, pametė 400g.... Žodžiu, sausį sirgo vaikai, vasarį serga katinai. Kad nebūtų liūdna.

Atsakyti

Veisėja nors parodys kurion pusėn eiti.Į kokią gydyklą kreiptis.Juk šioje šalyje vet. medicina ne taip pažengusi nei pas mus.

Mano mamai buvo pūslė užsisukusi,iššaukė pankreatitą, tai vos išsikapstė

.Reikia tikėtis,kad pas Haku nebus taip baisiai.

Kapstykitės iš ligų, nieko nėra baisiau kaip vaikai ir gyvūniukai serga.

Atsakyti

Lapyna - sveikit  :4u:  :4u:  laikykitės ten   :4u:  

Spurga su paršučiu tai labai prajuokino  :) 

Penktadieninė katinėlio laimė

20190215-224022.jpg

20190215-224024.jpg

20190215-224100.jpg

Atsakyti

Labas rytas, su Valstybės gimtadieniu :victory2:

Nepamirškite išsikelti vėliavų :lietuva:

Jau ta Grikučio šypsena pozityviai nuteikia visai dienai :wub:

Atsakyti

Katinėlio šeštadienio laimė - išgerti ryte arbatos su mamka

20190216-103111.jpg

20190216-104911.jpg

20190216-104959.jpg

Tačiau kaip dažnai ir būna, laimė buvo trumpalaikė - prisistatė raina nenuorama

20190216-105036.jpg

20190216-105040.jpg

Atsakyti

Šiandien mes Birštone, oras pyikus, tai nemažai pasivaikščiojom

 

20190216-120149.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 16 vasario 2019 - 17:29

6096bccf10ec.jpgDar nesikelsiu, dar ne dienelė :lol:


Atsakyti

Labas rytas

Vaje koks rūkas šiandien mieste, ko ne brautis per rūką reikėjo  :blink:  vietomis šiupeliu semti buvo galima

Šponkuti - gražus Nemuno vingis  :4u: 

Moliukas - miegaliukas  :wub: 

Draugeliai

20190216-144628.jpg

20190216-144646.jpg

Atsakyti

Sveikos, merginos. 

Kelias dienas praleidome Lvove. Tokia mini Krokuva ar mini Praha. Jaukus senamiestis, laaabai gardus maistas, pigios paslaugos. Pirmą dieną turėjome asmeninę gidę Zorianą. Daug papasakojo, daug aprodė. Lvovo istorija susipynusi ir su LDK, ir su Lenkija, ir su Austro - Vengrija. Po to, žinoma, antro pasaulinio karo peripetijos kaip ir mūsų: vokiečiai, rusai. Lenkijos sudėtyje Lvovas išbuvo visus 450 metų, todėl labai jaučiasi lenkų įtaka. Beje, ir lenkų turistų daug. Ekonomikos prasme jie nuo mūsų atsilieka. Didžiausia bėda, su kuria kovoja ukrainiečiai - korupcija. 

Pirmą vakarą nuėjome į Operos ir baleto teatro baletą "Gulbių ežeras". Pirkome penkiavietėje ložėje vietas, kur esi gan izoliuotas. Striukes kabiniesi savo ložėje, yra veidrodis pasigražinti. Visai originalu. Pats baletas mums labai patiko. Aš negalėjau atitraukti akių nuo pagrindinio šokėjo užpakalio. Anas buvo tiesiog tobulas.  :D Baletas neprailgo, vienas minusiukas - per pertraukas nėra pirkti karšto šokolado. Operos ir baleto teatras:

5-DE5-A50-F-89-C9-4-BFE-B9-E8-D2736613-B

EB60-F5-D4-0740-427-A-A13-F-0-BA6-BB55-E

Po baleto keliavome į kavinę "Pravda", kur gali mėgautis politiniu teminiu įvairių rūšių alumi ir gardžiai gamintu maistu. Gyva smagi muzika, kai muzikantai įsikūrę ale statybininkų kabančiuose pastoliuose :

1-B16439-E-E97-E-4-F6-E-A0-D8-371-C2-AE9

Lvovo srityje vyrauja unitai. Toks sujungtas pravoslavų ir katalikų tikėjimas. Jie vadina jį  graikų - katalikų. Pavaldūs Romos popiežiui, bet daug pravoslavų detalių ( ikonos, kunigas gali turėti šeimą, jeigu įžadus priėmė po to, kai sukūrė šeimą, Kalėdas švenčia sausio 7). 

Jėzaus sėdinti skulptūra ir užrašas "Sustok ir pagalvok, ar tavo bėdos yra didesnės už mano" ant prie Lotynų bažnyčios esančios koplyčios stogo. 

68-B321-A7-15-D0-464-B-8868-D4-B0-E1-F09

Koplyčios vidus:

890-F93-AD-2890-4314-B256-3284-D4374002.

Skulptūra austrų rašytojui Leopoldui Sacher - Masochui, pagal kurį kilo terminas mazochizmas. Sako, kad būdamas paauglys, jis mėgavosi stebėdamas itin dailios savo tetos seksualinius nuotykius pro rakto skylutę, buvo pagautas ir nuplaktas. 

Pro  kišenę galima pačiupinėti chmmm tą organą, o ant krūtinės širdies vietoje yra patrauklios tetos atvaizdas. 

B280287-D-BCEE-4257-8226-9-B9-D4-A22-AC4


Kita skulptūra skirta žibalinės lempos išradėjui. Kadangi naftos buvo galima rasti labai negiliai, vietiniai teigia, kad jie pirmi išrado žibalinę lempą. 

42-EE8-F1-E-A44-E-4-DA8-8-F70-AC16-A2-C5

Tiesiog:

8800-EEDE-5-E6-B-4-E24-969-E-FF43938-B3-

Desertas slyvos šokolade patiekiamos dūmų ( skystas azotas) pataluose:

AAC1-FC54-4590-49-D0-B86-B-4522-A8-EE43-

Atsakyti

Saldūs Magnunos draugeliai :wub:  Bet dryžiukė jau gerokai pasivijo baltanosį, jau visai nebe blusytė. :)

Aš pasidalinsiu truputį senesniu kadru. Vadinasi, tvarkiau virtuvės spinteles, ir išmečiau kažkokią tuščią arbatų dėžutę...

Priedas  IMG_9140s.jpg   480,54KB   0 Parsiųsta kartų

Kažkokią.... :rolleyes:

Priedas  IMG_9140cs.jpg   282,84KB   0 Parsiųsta kartų

Ir tada kažkam buvo gerai... :hihihi:

Priedas  IMG_9143s.jpg   542,26KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Oi, Aist, smagus reportažas! Aš, atvirai sakant, iki šiol Kijevo nelabai ir mačiau... Jau nekalbant apie kitas Ukrainos dalis. Gal kitais metais, kai paaugs mažieji, bent truputį užtaisysim šitą spragą. 

O korupciniai ir kitokie valdiški reikalai Ukrainoje įdomūs... Šešėlinės ekonomikos mastai sunkiai suvokiami. Čia tiek daug žmonių nemoka mokesčių (kai kurie net banko sąskaitų neturi, viskas grynais), ir taip nėra jokių institucinių stimulų dirbti legaliai, kad aš išvis stebiuosi, kaip jie kažką surenka į biudžetą. Norėdamas būti išrinktas prezidentu, o ypač - Rados nariu, turi įnešti tokio dydžio negrąžinamą sumą, kad realiai valdžioj gali atsidurti tik turčiai. Policija savo darbe dažnai būna bejėgė. Pvz., padarė girtas avariją, dokumentų neturi, mašina europiniais numeriais - policija tik skėsčioja rankomis.

Atsakyti