Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Labos vskare :4u: 

Azu, aš tokiais atvejsos sskau, kas gerai ksrtais apsišluot  :mirksiukas: 

Raportuoju apie Runcuncuką : s**siau tyrimas puikus, augliukas blužny nepadidėjo, crea biškį padidėjo, bet dar ant ribos. 

Dabar  įnirtingai prausiasi  :bigsmile: 

20190319-210948.jpg

Atsakyti

Tai va ir as apsislaviau buvo su MB pykciu jis nesuprato manes. Bet pamastea vienumoj sake jei tu nebendrausi ir man tokiu nereikia... Kartais vyrai nepastevi to ka pastebim mes manyciau

Atsakyti

Džiugu, kad Runciukui nepablogėjo ir augliukas neauga.

Raskit katiną 

20190319-195806.jpg

Atsakyti
Labukas 4u.gif

Šponkiuk niekaip nesuprantu kaip pas tave gėlytės sveikos nuo padaužų? Maniškius tik paleidžių į bendrą erdvę ir šakės visi iki vieno vazonai iškapstyti ,gėlių lapai graužiami.Visai nesvarbu ar ant žemės,ar ant palangės visus apeina.Todėl kol mūsų nėra turi ribotą teritoriją veiksmui. ax.gif

Magnum prašom aprūpinti visus krepšiukais ir žinoma atitinkamo dydžio 4u.gif
Atsakyti

Labuka,

visiems, kam su nervukais negerai - užsiimkit joga ir žinoma, įsigykit katinėlį  :4u:​ 

Atsakyti

Gal pradėsiu nuo jogos ir įsigyti katinėlį... joga (na mionimaliai užsiimu) katinėlių n ir dar biški turiu...o su nervais...patikėkit, darbe žiauri įtampa, stresas, sunku jau gesinti...o patarimai nesinervuoti, nekreipti dėmesio...ne man tiesiog viską turiu pralesti per save..Ačiū D...globotinių liko min...betčia dar kokią 2 sav. šiandien jau turiu skambutį iš Lapių šiukšlyno...kaip gerai kad ten Žmonės dirba...vakare turėsiu, ryt parodysiu

Labai dėl Runciaus smagu

Šponkiu smagu kad augalai yvena...pas mane net kaktusai "pasuoja"

...

Sveikos,

noriu ir sš pas Šponkutį į svečius...tik kad pas mus amžinos talkos....o gal kas iš Kauno važiuotų? aš prisijungčiau...lai vyrai namus stato :)

Atsakyti

Sveikos.

Kaip smagu, kad Runcius fiziskai stabilus.  :clap_1:

Bizu visa atsipalaidavusi, jai gyvenimas yra grazus.  :brunette:

Hipe be galvos.  :D

Diinka, laikykis, tu - stipri moteris.  :4u:

Atsiprasau, kad "sveplai" rasau - nerandu, kaip darbineje klaviaturoje rasti lietuviskas raides.  :rolleyes:

7-ACC4218-A451-4476-BC5-F-B6-A6-C7-ED434

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aist: 20 kovo 2019 - 16:48

Mudu, nepasakyčiau, kad augalai sveiki. Visi paragauti :D Dėl kapstymo, tai tik stambūs akmenys padeda.

20190320-162523.jpg

20190320-162550.jpg

Atsakyti

Saunu kad Runciui gerai viskas...as irgi noriu pas Sponkuti...

Su tais nervais nepadeda tie nusiramink nesinervuok ir negalvok. Cia kai isinervuoja tiek kad nebejaucia kas yra kas atrodo zmogu kas pakeičia . Tiek tie nervai uzvaldo..

Katinu negalima laikyti sutartis neleidžia  O tikrina jau irgi uzknisanciai. Kas kelis men vis eina ir eina 

Atsakyti

[i]Labas rytas, aš čia biški bandysiu pajusti, ar si..jot, ar k..jat :D[/i]

20190321-074434.jpg

Atsakyti

Sveikos iš pat ryto :4u: Kokia tai tingi nuotaika užpuolė,viską skaitau,o ką rašyti tingiu.

Gera naujiena dėl Runcelio :wub: Ainu su puokšte stalą puošia :wub:

Rainio gi kokia karališka poza :wub: 

Atsakyti
Laba,puola mane kažkokia pavasarinė depresija...

Šponkiuk nuoširdžiai apsidžiaugiau ,kad ir tavo gėlytės nukentėjusios,o tai foto vis gražu,ir gražu ,na vieną kitą su nuostoliais foto pamenu biggrin.gif Bet vis maniau,kad tik manosios neleidžia augalams gražėti.

Ainu tikra dama su gėlytėmis wub.gif
Atsakyti