Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Kepenys tikrai. Liver
Atsakyti

Labas vakaras,  gal  turėtumet patarimų kaip pagauti bailų kačiuką ?  :4u:  Visai nesenai atsirado , paėsti ateina gan arti, bet ištiesus ranką lekia tolyn. :(  Ilgai pratintis laiko nėra: mano akim atšalus orams ilgai netrauktų , nekaip atrodo . Įtariu, kad viena akyte jau aklas :(

Atsakyti

Night, katės tokos  jau yra slapukės, jų  skausmo slenkstis aukštas. Viena paguoda, kad kepenys atsistato, tad Pusnė turi visus šansus pasveikti  :4u:​ 

Avonuke, gaudyke būtų veiksmingiausiai. Priegkaudos turi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 23 spalio 2019 - 18:39
O kokį gydymą skyrė Pusnei?

Ji tokia į angoriukę panaši. smile.gif

Bet kepenys neporinis organas, ir akmenys susidaro inkstuose arba tulžy, kepenyse nebent cistos. unsure.gif

Linkėjimai ir kitiems, ypač - draugeliams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evangelic: 23 spalio 2019 - 21:12

Aš ne savanorė, kaip čia kas minėjo, aš tiesiog turiu kates liguišiukes. Tašei 13 m., Kingas 8, Mauricijui 7.

Tašė susirgo būdama pas mane. Padeda dieta ir papildai.

Kingą tokį pasiėmiau, Mauricijų atvežė laikinai ir nepasiima. 

Šiandien radau susikovusius Tašę ir Mauricijų. Tašei padarytas manikiūras. Mauricijui lašinu lašus dešinę į akį, nes primerkta. Turiu Tobradexą, gal nepablogės? 

Atsakyti
Žinokit jo. Jūs teisios. doh.gif Paguglinau organų foto. blink.gif Taip, ten inkstai, jokie kepenys.
Aš ir žmonių šituose organuose nesigaudau, kur ten kačių...
Kaip gerai, kad esat.

Dėl gydymo kol kas kaip ir nieko konkretaus. Reikia kažkaip įsiūlyti valgyti, kai atsigaus reikės kažkokios dietos. Apie ją rytoj papasakos. Vaistų skystų davė, bet jie kad išsituštintų, nes daly žarnos kažko yra. Ir ryt reikia vežti injekcijai.
Ėsti atsisako, jaučiu bus bėdos, reiks su švirkštu maitinti. Na, bet pagal rekomendacijas kur davė, nuo rytojaus reikia tuo rūpintis (tikriausiai nes šiandien paipaliojasi nuo vaistų, juk buvo užmigdyta).
Atsakyti
Už 360 eurų vetams kaip ir derėtų atskirti inkstus nuo kepenų arba teisingai pavadinti. Gal vertėtų į kitą kliniką kreiptis?
Atsakyti
Evangelic, čia ne anglakalbė šalis, tai nemanau kad su jais blogai. Iš esmės, juk kitas iš nuotraukos suprastų, kurią aiškino. Miestelis, maždaug, kaip Vilniaus Lazdynų mikrorajonas. Ką daro tikiu kad supranta, atsiliepimai geri.

Norėjau specialiai gielux įkelti pilvuką damos, bet, vėl, matau, tampau psl.

O Erode, kieta kačių mama.

P. s. Aš šitame forume seniai, bet ne į temą, t.y., dvikojų vaikų neturių, net ir viena didžiausių baimių jų turėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 23 spalio 2019 - 23:41
Gal labai netrukdys ištampytas, ir bus galima pasigrožėti baltu kailiuku iš arti.

Ar lakė šiandien?

Man kažkodėl atrodo, kad inkstų ligos gal labiau pasiduoda gydymui, negu kepenų.... ir tie inkstai du, be to, gi yra labai daug visokių spec. ėdalų augintiniams su inkstų problemomis (maniškiai dar palyginti jauni, 4 ir 5 m., tai praktiškai, ačiū Dievui, neteko susidurti).

Atsakyti

8c8f4548f82b.jpgLapų grėbimo ypatumai, su tokia talka jokie darbai nebaisūs.

Kaip Pusnė? Nesu specas, bet kai toks nevalgymas,gal lašalinė būtų tikslinga?Bet vėl gi papildomos išlaidos :(

Atsakyti

Oi pralinksmino mane šįryt! Ryte išleidom kates į lauką, po valandos atidarau duris, kad namo pasikviest. Matau Miką ant pievelės ir kažkur kieme girdžiu "Mau!". Ne Haku ir ne Mikos balsu. Dairausi, kur tas nevykėlis intrūzas - ir matau kėkštą ant šakos. Pasimaivo, pažiūri į Miką ir pasierzina "Mau! Mau!". Ant kitos šakos - "Mau!". :D

Labai keistai žiūrisi kniaukiantis paukštis. :hihihi:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 24 spalio 2019 - 08:25

Labas rytas :4u: 

Night, jei inkstai, tai biškį gal sunkiau, nes jie neatsistato ir gydymas reikalingas visą likusį gyvenimą, bet gydymas įmanomas. Yra spec. maistas inkstininkams (Hills turi "pagerinto ėdamumo" maistą), papildai, kurie suriša fosforą... Jei situacija rimtesnė, reikia vaistų (Colomba čia geriau žino). Šiaip aišku gerai, kad padarė rentgeną, akivaizdu, kad rado žarnyno nepraeinamumą, bet inkstų ir kepenų problemas visai sėkmingai parodo kraujo tyrimai...

Mano Runcuncukui 10+ metų amžiaus) metų pradžioje rado prastesnius inkstų parametrus, po pusmečio pasitaisė su spec. maistu (Hills k/d) ir papildais. Nuo rugpjūčio papildų nebeduodu.

Jei katė kol kas neėda, gali būti ir nuo narkozės. O šiaip, aišku, jei jau neės, švirkštas su praskiestu kokiu recovery konservu nepakenks. Kai Pedras buvo apsinuodijęs gėle, man klinikoje patarė nors po kiek pašerti, nes tuščias sudirgintas skrandis "pats save ėda" ir pykinimas nesiliauja...

Lapyn, kėkštas kniaukė?  :lol: 

Zunda lapų katalienė  :wub: 

Žinau, kaip sunku, kai serga bet kas, gyvūnas irgi... :console: bet tas tamsus laikotarpis praeina. :4u: 

Atsakyti