Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Oooo, karalaitė Zunda  :wub: 

Night, dėk tu tą pilvą, nes dyyyyyydelis pilvas yr gėris  :D 
Vakar Bela šoko ant vonios spintelės, sudaužė škliankę, nei ten man labai jos reikėjo, tiesiog gavau dovanų, gaila buvo išmest. Viskas kaip ir gerai, bet tai buvo vidurnaktis, siurblio netrauksi. Pasakiau katytei, ką galvoju, nes šukes rankiojau rankom. Katytė atėjo miegot, bet ne ant kojų, o per ištiestos rankos atstumą - įsižeidė, labai įsižeidė  :B 

Atsakyti

Beje, kėkštas rimtai kniaukia  :D yr jotūbėj paklausyt. Pradžioj tarška, o po to toks miauuuu. Gyvai iš vis kartais labai į katino miau panašu :D 

Atsakyti

Kėkštas ne tik kniaukia. Jis labai sėkmingai gieda kaip lakštingala, pypsi kaip mašinos signalizacija, o MB kartą miške vijosi "skambantį mobiliaką". :D 

Turbūt ir "labas rytas" išmoktų pasakyt, jei dažnai girdėtų. :)

Zunda lapų prižiūrėtoja :wub: 

Atsakyti

Na, vadinasi aš mažai apie kėkštus apsišvietusi, nes juos girdėjau tik šaižiai rėkiant  :rolleyes:  Ypač kai Dyzelis parsivedė už sparno į kiemą paaugusį kėkšto vaiką  :D 

Atsakyti
Aha, žinau apie Hills. Šian jau irgi po vizito. Vos pavyko sugrūsti į boxą, kad nuvežti... Nors vet. skundės kad ir vakar buvo laaaaabai sunku su šita katyte, nes l. arši. Aš kai pratus, man atrodo normali...
Sako, kol kas svarbu, kad kažkiek kažką bent valgytų. Vos vos užvalgė, gavo lašelinę ir 2 injekcijas. Akmenukai tikisi, kad "išeis" ar kaip čia išsireikšti, bet to garantuoti negali...
Šiaip pagal kraują sako nėra taip blogai su tais inkstais, bet ir nėra gerai.
O čia pilvukas:


Pridėta:

  • Priedas  pusne.jpg   39,07KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti

Kėkštai ne tik miaukia,bet tobulai pamėgdžioja kūdikio verksmą.

Ooo,koks pilvas,visai neplonas :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 24 spalio 2019 - 11:43

Na, gerai, kad gavo skysčių. Gal pavyks kaip nors susitarti dėl ėdimo

Pilvukas  :wub: 

Ir pas mane gyveno panašaus pilvuko savininkas - radau patiešną nuotrauką 

Picture-220.jpg

Atsakyti
Lašinę ir vakar, pasirodo, gavus, kai buvo palikta, tik šiandien pasakė.
Todėl tik išlipus iš bokso tiesiai į wc...
Bet kaip žviegiau vakar. Kai grįžom į namučius, buvo neatsigavus nuo tų migdomųjų, nuskausminamųjų, ar kaip jie vadinas, nžn. Truputį mėtė į šonus ir tokia meili buvo (blaiva tokia nebūna). Pradėjo suktis ir glaustytis aplink draskyklės stulpą, dar kojas pakilojo, grynai kaip apgritus striptizo šokėja. lotuliukas.gif

Po vakar balsas ar užkimęs, ar pasilpęs, bet ne toks, kaip visada. "Mau" toks storesnis ir tylesnis, nežinau, kaip paaiškint...
Papildyta:
O, Erendira, panašūs gentainiai. wub.gif Tik tavo taikesnis atrodo. biggrin.gif Bet akys lyg žalios, jis turbūt girdi?
Papildyta:
Nepastebėjau, kad gyvenO. unsure.gif
Atsakyti

Akytės buvo gintarinės ir viiiską girdėjo 

Picture-173.jpg

Jau tuoj 6 metai, kaip ilgiuosi Dyzeliuko. 

Bet jau galiu prisiminti su meile, be liūdesio

Atsakyti
Pasirodo aš apie kėkštus visiškai nieko nežinojau blink.gif Kiek netikėtų naujienų išgirdau.

Apgirtusi striptizo šokėja hihihi.gif
Pilvukas tai geras cepelinukas bigsmile.gif Tiktų Rainiui į poras biggrin.gif
Atsakyti

Gražus, lieknas katiniukas, čia šeimininkė prastais kampais bando nufotografuoti :D

20191012-134120-01.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 24 spalio 2019 - 13:55

Šponkiuk, tu tam lieknajam jau king size guoliuką galėtai pirkt  :hmm:  :D 

Puninis pilvūzas :wub: 

Diabolessa buvo dingus, jau galvojau psio. Šiandien pasirodė reketas :B  atidaviau katėm pirktus konservus, daba nežinau iš išgąsčio ar iš laimės  :D  bet reziume viso to, katėm vakarienės neturiu  :huh2:  :D 

Atsakyti