Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Kad, manau, gal taip sutapo su ta vad. dieta. Manau, liksim su Royaliu, bet tik sausu ir papildais.
Beje, o papildus duodat nepertraukiamai, ar darot kažkokią pertrauką kas kurį laiką?


Ir dar norėjau paklausti, kokius kraikus mėgstat labiausiai? T.y., ne jūs mėgstat, o perkate katinams. biggrin.gif
Mes dabar gyvename kaip karalienės, bet grįšime vėl į savo vieną kambarį, todėl aktualu, kad bent kiek sugertų kvapus. Ne tiek daug jų esu mėginus, bet kiek mėginus, labiau nei silikagelis niekas nelipo. Sakau, gal esat atradę kokių gerų variantų.

Labas. Nedarau pertraukų. 

Kraikas mėgiamiausias Zverlit sušokantis raudonas. Dideli gabalai, nedaug nešiojasi. dabar turiu Sanicat Oygen power su Marselio muilo kvapu - šūdų šūdas.

Atsakyti

Ačiū, Lisitėja  :4u:   Viskas mudviem bus gerai, nes, na su tokiu daiktu kas nori gyventi?  20191106-204451.jpg O aš ką, jau tame etape, kai norisi nors kokio spendimo, o ne liūdėti dėl to, kas atsitiko  :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 06 lapkričio 2019 - 21:00

Stiprybės Runceliui! Svarbu, kad pagerėtų. :4u:  O mielas jis bus visąlaik, nepriklausomai nuo ausų ilgio. :wub:

 

Prisimenat tą tarybinį filmuką apie geradarį zuikį? :)

 

Linksma bėgti takeliu,

Priedas  IMG_5716s.jpg   379KB   0 Parsiųsta kartų

Kai visiems padėt galiu.

Priedas  IMG_5683s.jpg   497,06KB   0 Parsiųsta kartų

Tik pašaukit: "Ei, aūūūū!" -   

Priedas  IMG_5725s.jpg   315,74KB   0 Parsiųsta kartų

Atskubėsiu aš laikuuuu....

Priedas  IMG_5670s.jpg   489KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  IMG_5700s.jpg   536,35KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  IMG_5691s.jpg   497,57KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Haku kooks ilgas  :wub:​ 

Atsakyti

Erendir, sakai ilgas? :hmm:

Na, kartais ilgas,

Priedas  IMG_5707s.jpg   409,84KB   0 Parsiųsta kartų

o kartais kompaktiškas. 

Priedas  IMG_5712s.jpg   457KB   0 Parsiųsta kartų

Visada toks, kokio reikia. :bigsmile:

 

Atsakyti

Sveikos

Į Šponkiaus filmą suregavo Spurga, jos akys dar labiau suapvalėjo ir nuėjo ieškoti kur čia dar kačiu yr  :D 

Ooooi Runciukui greito gyjimo  :4u: 

Haku ir Lapynos foto duetas  :wub:  :wub:   :wub: t.y. Lapynos taikli akis. Beje, Spurga irgi gali bliaut prie pusatvirų durų, kad vajė vajė, katytę uždarė. 

Aist, gražios labai labai foto  :wub: 

Nikuna, tu tai retai rodai Nikutės grožį, kad galima ir pamiršt  :ax:  :rolleyes: 

Atsakyti

Vajetau, Runciuko ausytė... Net skauda bežiūrint. Nabagytis. Tikrai, tegu išsisprendžia, beje, labai gerai gydo ozonuotas aliejus.

Haku... Labai gražus. Visi Meinai man tokie gražūs... Sėdžiu ir kartais taip noriu...

Šiandien pikta ant Tašės, ji man sudraskė megztinį, pindosė.

Atsakyti

Erode, Tašė galėtų būti laikas keistis reklaminiu veidu  :D 

Atsakyti

Sveikatos Runciukui, kad lengvai pakirpimas sektųsi  :4u: 

Aš turėdama meinę, pavydžiu Lapynos meino :D :D :D

Atsakyti

Erendirai kantrybės,stiprybės,o Runceliui greito sveikimo.

Meinas sena svajonė.Arba bet kokios veislės labai labai didelis katinas.Bet matyt,nelemta tokiems norams išsipildyti.

Haku tokio didumo,kaip mano abu pūkiai.

Atsakyti
Sėkmės Runciukui 4u.gif Nu tikrai, net žiūrėti skauda. Kad viskas susitvarkytų 4u.gif

Reportažas apie Haku thumbup.gif Gražuolis, uodega kaip vęliava plevesuoja biggrin.gif
Atsakyti

Blyn, vyrui šeštadienį skrydis į Honkongą, o šiandien iš darbo grįžo su 38 temperatūra   :oh: Ir kas keista jokių kitų simptomų. Nei koso, nei čiaudi, nei sloga, nei gerkės skausmas. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 07 lapkričio 2019 - 17:00