Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

QUOTE(Evangelic @ 2019 11 20, 20:36)
Koks nekaltas baltosios veidelis: Mam, kodėl čia mane šmeiži prieš visą forumą? Nu... Tik pažiūrėkit į mane, ar AŠ GALĖČIAU? Gal ji kaip nejaukiai jaučias.... kad taip suagresyvėjo.

Aišku negalėtų. Ten kitas kačiukas buvo. biggrin.gif Kaip aš sakau "eik, pakviesk, tą gerą kačiuką". Bet kokiu atveju aš ją myliu. wub.gif
Ta agresija, kai ją ima, o ji to nenori (pvz., supranta, kad bus deportuota iš virtuvės, kur ir taip retai įleidžiama). Visad tokia buvo, manau, ir dėl kurtumo, kaip minėjau: negirdi balso tembro, dar jei netikėtai prisėlinu ir imu...
Šiaip ją galiu panešioti, bet ne per ilgai. Bet čia tik aš, šiaip mes asocialios.
Atsakyti

Sveikutės,

prisiduodu po ilgo nebuvimo  :ax: 

atostogauju, buvau 5 dienom iki Norvegijos palėkus pas Busy. Paniurkiau jos kailiniuočius  :) Kiara, kaip visada - karališka, Tutė - mažutė, tačiau su didele savimone ir apetitu, Olis - dyyyydžiulis katinas užaugęs, kai per namus lekia, taip ir norisi ant lentynos kur šokti, kad tik jam iš kelio  :D  Ozzis - smagus draugelis.  Norvegijoj žiema, žiema, visur balta ir dar naktį po mano atvažiavimo dar daugiau prisnigo, viską storu sniego sluoksniu nuklojo - taip kad žiemą jau pamačiau, man užteko, noriu pavasario  :D 

Mano uodegos pas tėvukus atostogavo, kol manęs nebuvo. Man sugrįžus visi trys vienas per kitą puolė glaustytis, po kojomis krito, į akis žiūrėjo. Tėvukai sakė, kad Jumcė tikras banditėlis buvo, po namus davėsi, naktimis žaislus barškino, dienomis tėvų Mikutę vaikė ir ant jos šnypštė (Mika turėjo neatsargumo pirmą dieną Jumą apšnypšti). Tėvukai netiki, kai aš sakau, kad pas mane namie Jumytė tikras angelėlis - meili, švelni ir mandagi katytė  :D 

Rusnciukui - sviekimo linkėjimai  :4u:  ir Pedrui taip pat  :4u: 

Visiems katiniukams - pakasiukai  :4u:​  

Atsakyti

Poilsėlis 

20191117-233940.jpg

Atsakyti

Oooo, kita Mikutės pusė  :D net nepažinau iš karto :)))

Pedriukui greito gyjimo, ir Runciukui prie to pačio  :4u: 

Magnuna, kaip tu pati?

Atsakyti

Labas rytas  :4u:

Mika atrodo labai atsipalaidavusi katė  :rolleyes:

Magnusėl, kaip kalbėjom pas Šponkiuką, Norvegijos gamta vėl pasirūpino, kas tu tik ilsėtumeisi  :D

Pusnė tokio nekalto snukelio mergikė atrodo  :)

Dyzelis mokėjo pasirodyti rūstus, bet išties buvo visiškai baltas ir pūkuotas  :blush-anim-cl:

Kurminatorius  :wub:

Picture-585.jpg

Vakar klinikoje gavau Pedrui leidžiamų priešuždeginimų ir nors sprok neprisimenu, leidžiasi jis man švirkštais mosuotis ar ne.  :oh:  Pasirodė, kad leidžiasi, net nepajuto, kaip suleidau vaistus. Aišku, per procesą MB jį pasta nuo strutivų penėjo  :D Nepasakyčiau, kad blogai jaučiasi, skrajoja po namus kaip įkirptas ir chuliganavoja  :blink:  Colomba, nespėjau tavojo maišo paslėpti, kol krausčiau dėžę, prakando zaraza toks  :B

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 21 lapkričio 2019 - 09:00
Iš meilės romanų serijos su dėžėmis.


Pridėta:

  • Priedas  i.jpg   90,22KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti

Dėžutės šventa :hihihi:

Vakar siuntinį gavau dviem dėžėmis - didžiuuule ir mažike, spėkit kur rainą dupcę įspraudė Pedras?  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 21 lapkričio 2019 - 14:21

spėkit kur rainą dupcę įspraudė Pedras?  
Tai ar įlindai į tą, kurią tau paliko? :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 21 lapkričio 2019 - 17:45
Lietuvių liaudies (iš tikrųjų, tai Night) patarlė: žvėrį ant meilumo tik konservai pramuša.
Atsakyti

Tai ar įlindai į tą, kurią tau paliko? :)

O tai kaip tu manai?  :B  Su kuo sutapsi, taip tau ir reikia  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2019 11 21, 20:09)
Lietuvių liaudies (iš tikrųjų, tai Night) patarlė: žvėrį ant meilumo tik konservai pramuša.


Uodeguotieji atsako AMIAU biggrin.gif (beveik amen biggrin.gif, tikrai taip).

QUOTE(Erendira @ 2019 11 21, 21:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lapyna" data-cid="72549289" data-time="1574351069"><div><p>Tai ar įlindai į tą, kurią tau paliko? smile.gif</p></div></blockquote><p>O tai kaip tu manai?  cool.gif  Su kuo sutapsi, taip tau ir reikia  biggrin.gif​ </p>


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif oi negaliu.
Man keista kad mūsiškiai nėra dėžių fanatikai. Kartais pabando įsisprausti, bet taip gana abejingai. Princesė dar nieko prieš pagulėti spintoje.
Atsakyti

Iš liaudies išminties.Ėmėm mažą, meilų kačiuką, tai iš kur atsirado didelė nagla katė??? :hmm:  37d70307311b.jpgSėdėk,verge ramiai, o tai leteną nukašiu.

Atsakyti