Sveikos
Ačiū už patarimus, Lisiteja, Magnuniuk neturiu namie alergikų, tik nosis vaikam atkimšinėdavau su aerius, tai nieko nenusimanau apie vaistus.
Raskite katinuką
IMG_20170627_090500.jpg 56,66KB
0 Parsiųsta kartų
Sveikos
Ačiū už patarimus, Lisiteja, Magnuniuk neturiu namie alergikų, tik nosis vaikam atkimšinėdavau su aerius, tai nieko nenusimanau apie vaistus.
Raskite katinuką
IMG_20170627_090500.jpg 56,66KB
0 Parsiųsta kartų
Laba,
man puikiai tinka 8 d, labai visų lauksiu, turiu staigmena...malonią bent jau man
Mumis gražuolis, pasisekė Giliukui su tarnu tikrai nešpietnas
Pearl., pasisekė mažyliai priklyst
Lapyna, man prašom kokį vieną pomidoriuką sėklai, niekaip nerandu kas augtų kieme(tik pradeda nokt ir suserga) bei kad taip anksti vestu, mono čeriukai aukštaūgiai ir vėlyvi. Nors turiu tokių balkonionių jie ankstesni ir krūmeliai labai gražūs, bet šiemet su daigais labai suvėlavau...vis per tuos kašarikus.
O su tais ryžais taio vargstu, tai vienas tai kitas, tai pavemia tai paviduriuoja, tai atsisako valgyti...29 jims 2 mėn, o svoris 370, 460, 480 ir 520 g sausiuko net nebando... jaučiu būtina nukirmininti, nu tai nevalgo, tai pavioduriuoja, tai pavemia. Dabar 2 puikiai valgo, tai juos šiandien ir nukirminuosiu, o kitus 2 kai tik pradės patys valgyt, nes šiandien maitinau (jau nevemia ir lyg neviduriuoja, ir mačiau mamą niurkė)
Užuolaidų laikiklį įveikiau, tai su segtuku issiaiškint vieni juokai
IMG_20170627_090921_004.jpg 77,51KB
0 Parsiųsta kartų
Gana darbuotis, skelbiu kavos pertraukėlę.
Vėjas vėl baisus, baigia viską išlaužyti.Matyt vėl kuri užsisakėte?
Ne- šį kartą- ne aš.. man oras pats tas ir be vėjo.. Eisiu Trišei papildyti TV kanalo ( išverčiu -einu žuvyčių akvariuminių pirkti) pastebėjau, kad labiausiai "kibina" šamus. tai va pėdisiu šamų ieškoti..