Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kalendorių būna ir nešokoladukinių :mirksiukas:  pvz su kosmetika arba su darbais :D  nu arba su kokiais maloniais veiksmais.

Maniškės šįmet pamiršo, bet pernai dar norėjo. Ir jos tokios išauklėtos tuo klausimu :D  (saldainių), net mažos būdamos saldainius taupydavo, valgydavo po vieną, pagal grafiką. Taip būdavo, kad kalėdinius išmetu per velykas :hihihi: 

Gerai tas Niumos advemto nuskambėjo :lol:  kai persiėdi saldumynų....

Dovanų arba turiu, arba turėčiau gaut greitu laiku. Bet kadangi neaiškus šventimas, ką lankysim, ką sutiksim, tai realiai tas tolimesnes matyt kokias a la maistines pirksiu jau tam momentui.

Ruošiuosi lipt šiandien/ryt į palėpę eglės ir papuošimų

O man teko garbė savo akim pamatyti, kad mano megzta kepurė yra nešiojama! Neplanuotai sutikau Qqtę parduotuvėj :rolleyes:​ 

Atsakyti

🤭 aga, paskaičiau ir aš po laiko...

Emilis dar prašė Lego kalendoriaus.

Atsakyti

🤭 aga, paskaičiau ir aš po laiko...

Emilis dar prašė Lego kalendoriaus.

Atsakyti

Tai brolis vakar klausė, klausė, vienu momentu pasakė, kad galim kiekvieną šokoladuką į 3 dalis dalinti. :D

Atsakyti

Nu, 3 iš 4 gimtadieniai ček.

Liko dar vienas už savaitės- anytos jubiliejinis.ir galėsiu pradėt galvot apie Kalėdas. 

Atsakyti

Niuma, dar ne bankrotas? :D 

Mes šiandien mieste su draugais pasibuvom. Pradžioj retro Neringoj :D  O baigėm Brussels and mussels. Į Invino jau nebėjom :D Kai retai, tai taip smagu :)​ 

Atsakyti

🤣🤣 Liniuka, totalus- iš vaikų gimtadieniui gautų pinigų skolinamės, kad jiems balius padarytume 🤭 va, šnd Gytis su draugais į boulingą- pasiskolinom. 

Aš vakar iš Emilio pasiskolinau. Nes baliai paskutinę savaitę prieš algas, tai kažkas baisaus.

Oj. Tai ar dabar kiekvieną dieną aš su savo skirtingom vietom susipažinėsiu? Vis kažką kitaip skauda. Ale vis tiek ryt į jogą užsirašiau. Pirmą kartą gyvenime eisiu.

Atsiuntė treneris klausimyną. Reiks eit išpažintį atlikt 🤣🤣 bu iki detalumų. Net vyras tiek nežino turbūt. 

Kepurytė kokia švelnybinė bus 🥰

Atsakyti

Niuma😀 apie klausimyną. Tau tai bent intymiai, užpildyt, o kai buvau dabar Santarų baseine, tai kineziterapeutė visiem girdint ten keletą tardė :D  toks jaunuolis studentas su trim  :blink: išvaržom. Tai kur gyvena, su kuo gyvena, ką veikia ir pan. Nežinau, kam ten reikia, nes manęs tai nieko neklausė, neįdomi aš visai :D 

Mano pratimukai tai tokie, ne tos srities, nieko neskauda, bet rezultatas yra, kažkaip pasitempus labiau, laikysena geresnė, ir tų nemalonių skausmų, įtampų nebėr. Kaip čia neaptingus ir namie pasitampyt...

Atsakyti

Intymūs klausimynai :). Sakyčiau, kad čia jautrūs asmens duomenys, kol nesuprantu, kam tiksliai to reikia - neatsakau.

Vienas vaikas į Rygą išvažiavęs, tik ryt vakare grįš, kita į mokyklą piešt išėjus.

Mudu su vyru apsipirkom gausiai ir valgyt gaminam. O noriu tai tik miego :D.

Atsakyti

Išskalbiau mėginuką. Nu tokios tepalo smarvės dar nebuvau siūluose užuodus. Net dundagos kvapas nuslopsta. Siūlas babinoje nesmirda. Įdomu, numezgus megztinį, nebus to nemalonaus kvapo.

Atsakyti

Kas per siūlas? Reik pamirkyt gal :hmm:​ 

Atsakyti

Merinas su kašmyru.

Atsakyti